Imagen CF L'ARBOÇ

JUVENIL-A

Comparteix


Jornada 1 21-Octubre
CD LA FLORESTA 0 0 CF ICOMAR
RACING CF BONAVISTA 0 2 ESCOLA F BASE CALAFELL
C BONAVISTA 0 5 UD ESPAÑA CANONJA
CE VENDRELL 0 2 BASE MARC BARTRA CF
CF BASE L'ARBOÇ 15 0 UD SALOU
AT CAMP CLAR 2 12 TECNIFUTBOL TARRAGONA
C SAN PAU APOSTOL EA 4 2 AE RAMON SICART
BASE 2012 PALLARESOS C 1 5 CF CANONJA
Jornada 2 28-Octubre
CF ICOMAR 1 3 BASE 2012 PALLARESOS C
ESCOLA F BASE CALAFELL 3 3 CD LA FLORESTA
UD ESPAÑA CANONJA 5 1 RACING CF BONAVISTA
BASE MARC BARTRA CF 7 1 C BONAVISTA
UD SALOU 1 9 CE VENDRELL
TECNIFUTBOL TARRAGONA 3 5 CF BASE L'ARBOÇ
AE RAMON SICART 8 0 AT CAMP CLAR
CF CANONJA 3 5 C SAN PAU APOSTOL EA
Jornada 3 1-Noviembre
CF ICOMAR 0 4 ESCOLA F BASE CALAFELL
CD LA FLORESTA 0 1 UD ESPAÑA CANONJA
RACING CF BONAVISTA 2 2 BASE MARC BARTRA CF
C BONAVISTA 4 3 UD SALOU
CE VENDRELL 4 1 TECNIFUTBOL TARRAGONA
CF BASE L'ARBOÇ 3 4 AE RAMON SICART
AT CAMP CLAR 1 7 CF CANONJA
BASE 2012 PALLARESOS C 0 3 C SAN PAU APOSTOL EA
Jornada 4 4-Noviembre
ESCOLA F BASE CALAFELL 3 1 BASE 2012 PALLARESOS C
UD ESPAÑA CANONJA 2 0 CF ICOMAR
BASE MARC BARTRA CF 1 2 CD LA FLORESTA
UD SALOU 0 9 RACING CF BONAVISTA
TECNIFUTBOL TARRAGONA 11 0 C BONAVISTA
AE RAMON SICART 4 4 CE VENDRELL
CF CANONJA 2 5 CF BASE L'ARBOÇ
C SAN PAU APOSTOL EA 10 0 AT CAMP CLAR
Jornada 5 11-Noviembre
ESCOLA F BASE CALAFELL 3 0 UD ESPAÑA CANONJA
CF ICOMAR 1 3 BASE MARC BARTRA CF
CD LA FLORESTA 4 1 UD SALOU
TECNIFUTBOL TARRAGONA 2 0 RACING CF BONAVISTA
C BONAVISTA 1 6 AE RAMON SICART
CE VENDRELL 4 4 CF CANONJA
CF BASE L'ARBOÇ 4 2 C SAN PAU APOSTOL EA
BASE 2012 PALLARESOS C 3 1 AT CAMP CLAR
Jornada 6 18-Noviembre
UD ESPAÑA CANONJA 5 1 BASE 2012 PALLARESOS C
BASE MARC BARTRA CF 1 1 ESCOLA F BASE CALAFELL
UD SALOU 0 2 CF ICOMAR
TECNIFUTBOL TARRAGONA 5 1 CD LA FLORESTA
AE RAMON SICART 3 0 RACING CF BONAVISTA
CF CANONJA 3 1 C BONAVISTA
C SAN PAU APOSTOL EA 3 3 CE VENDRELL
AT CAMP CLAR 0 11 CF BASE L'ARBOÇ
Jornada 7 25-Noviembre
UD ESPAÑA CANONJA 1 0 BASE MARC BARTRA CF
ESCOLA F BASE CALAFELL 7 1 UD SALOU
CF ICOMAR 1 8 TECNIFUTBOL TARRAGONA
CD LA FLORESTA 2 2 AE RAMON SICART
CF CANONJA 0 0 RACING CF BONAVISTA
C BONAVISTA 1 14 C SAN PAU APOSTOL EA
CE VENDRELL 9 0 AT CAMP CLAR
BASE 2012 PALLARESOS C 0 9 CF BASE L'ARBOÇ
Jornada 8 2-Diciembre
BASE MARC BARTRA CF 3 0 BASE 2012 PALLARESOS C
UD SALOU 0 8 UD ESPAÑA CANONJA
TECNIFUTBOL TARRAGONA 6 1 ESCOLA F BASE CALAFELL
AE RAMON SICART 4 1 CF ICOMAR
CF CANONJA 0 2 CD LA FLORESTA
C SAN PAU APOSTOL EA 4 1 RACING CF BONAVISTA
AT CAMP CLAR 1 3 C BONAVISTA
CF BASE L'ARBOÇ 6 2 CE VENDRELL
Jornada 9 6-Diciembre
BASE MARC BARTRA CF 13 0 UD SALOU
UD ESPAÑA CANONJA 2 2 TECNIFUTBOL TARRAGONA
ESCOLA F BASE CALAFELL 2 2 AE RAMON SICART
CF ICOMAR 4 6 CF CANONJA
CD LA FLORESTA 3 6 C SAN PAU APOSTOL EA
RACING CF BONAVISTA 6 3 AT CAMP CLAR
C BONAVISTA 2 10 CF BASE L'ARBOÇ
BASE 2012 PALLARESOS C 0 2 CE VENDRELL
Jornada 10 16-Diciembre
UD SALOU 0 1 BASE 2012 PALLARESOS C
TECNIFUTBOL TARRAGONA 2 1 BASE MARC BARTRA CF
AE RAMON SICART 1 4 UD ESPAÑA CANONJA
CF CANONJA 2 1 ESCOLA F BASE CALAFELL
C SAN PAU APOSTOL EA 8 0 CF ICOMAR
AT CAMP CLAR 1 5 CD LA FLORESTA
CF BASE L'ARBOÇ 3 0 RACING CF BONAVISTA
CE VENDRELL 14 2 C BONAVISTA
Jornada 11 23-Diciembre
UD SALOU 0 11 TECNIFUTBOL TARRAGONA
BASE MARC BARTRA CF 1 3 AE RAMON SICART
UD ESPAÑA CANONJA 5 0 CF CANONJA
ESCOLA F BASE CALAFELL 1 3 C SAN PAU APOSTOL EA
CF ICOMAR 1 2 AT CAMP CLAR
CD LA FLORESTA 1 2 CF BASE L'ARBOÇ
RACING CF BONAVISTA 2 6 CE VENDRELL
BASE 2012 PALLARESOS C 5 4 C BONAVISTA
Jornada 12 13-Enero
TECNIFUTBOL TARRAGONA 2 3 BASE 2012 PALLARESOS C
AE RAMON SICART 8 0 UD SALOU
CF CANONJA 2 2 BASE MARC BARTRA CF
C SAN PAU APOSTOL EA 1 1 UD ESPAÑA CANONJA
AT CAMP CLAR 0 7 ESCOLA F BASE CALAFELL
CF BASE L'ARBOÇ 7 2 CF ICOMAR
CE VENDRELL 3 4 CD LA FLORESTA
C BONAVISTA 2 1 RACING CF BONAVISTA
Jornada 13 20-Enero
TECNIFUTBOL TARRAGONA 4 1 AE RAMON SICART
UD SALOU 3 5 CF CANONJA
BASE MARC BARTRA CF 4 1 C SAN PAU APOSTOL EA
UD ESPAÑA CANONJA 9 0 AT CAMP CLAR
ESCOLA F BASE CALAFELL 1 0 CF BASE L'ARBOÇ
CF ICOMAR 3 5 CE VENDRELL
CD LA FLORESTA 0 0 C BONAVISTA
BASE 2012 PALLARESOS C 3 3 RACING CF BONAVISTA
Jornada 14 27-Enero
BASE 2012 PALLARESOS C 4 2 AE RAMON SICART
CF CANONJA 1 4 TECNIFUTBOL TARRAGONA
C SAN PAU APOSTOL EA 13 0 UD SALOU
AT CAMP CLAR 0 4 BASE MARC BARTRA CF
CF BASE L'ARBOÇ 1 1 UD ESPAÑA CANONJA
CE VENDRELL 3 2 ESCOLA F BASE CALAFELL
C BONAVISTA 1 1 CF ICOMAR
RACING CF BONAVISTA 0 1 CD LA FLORESTA
Jornada 15 3-Febrero
AE RAMON SICART 3 5 CF CANONJA
TECNIFUTBOL TARRAGONA 0 5 C SAN PAU APOSTOL EA
UD SALOU 3 1 AT CAMP CLAR
BASE MARC BARTRA CF 1 4 CF BASE L'ARBOÇ
UD ESPAÑA CANONJA 2 1 CE VENDRELL
ESCOLA F BASE CALAFELL 4 2 C BONAVISTA
CF ICOMAR 3 3 RACING CF BONAVISTA
CD LA FLORESTA 1 1 BASE 2012 PALLARESOS C
Jornada 16 10-Febrero
CF ICOMAR 1 2 CD LA FLORESTA
ESCOLA F BASE CALAFELL 2 0 RACING CF BONAVISTA
UD ESPAÑA CANONJA 4 0 C BONAVISTA
BASE MARC BARTRA CF 2 3 CE VENDRELL
UD SALOU 0 9 CF BASE L'ARBOÇ
TECNIFUTBOL TARRAGONA 5 1 AT CAMP CLAR
AE RAMON SICART 0 1 C SAN PAU APOSTOL EA
CF CANONJA 2 1 BASE 2012 PALLARESOS C
Jornada 17 17-Febrero
BASE 2012 PALLARESOS C 4 3 CF ICOMAR
CD LA FLORESTA 2 2 ESCOLA F BASE CALAFELL
RACING CF BONAVISTA 0 6 UD ESPAÑA CANONJA
C BONAVISTA 0 3 BASE MARC BARTRA CF
CE VENDRELL 11 2 UD SALOU
CF BASE L'ARBOÇ 5 0 TECNIFUTBOL TARRAGONA
AT CAMP CLAR 0 7 AE RAMON SICART
C SAN PAU APOSTOL EA 6 0 CF CANONJA
Jornada 18 24-Febrero
ESCOLA F BASE CALAFELL 1 2 CF ICOMAR
UD ESPAÑA CANONJA 6 0 CD LA FLORESTA
BASE MARC BARTRA CF 5 0 RACING CF BONAVISTA
UD SALOU 4 4 C BONAVISTA
TECNIFUTBOL TARRAGONA 1 2 CE VENDRELL
AE RAMON SICART 2 5 CF BASE L'ARBOÇ
CF CANONJA 1 0 AT CAMP CLAR
C SAN PAU APOSTOL EA 7 0 BASE 2012 PALLARESOS C
Jornada 19 10-Marzo
BASE 2012 PALLARESOS C 2 1 ESCOLA F BASE CALAFELL
CF ICOMAR 1 4 UD ESPAÑA CANONJA
CD LA FLORESTA 4 4 BASE MARC BARTRA CF
RACING CF BONAVISTA 4 2 UD SALOU
C BONAVISTA 0 14 TECNIFUTBOL TARRAGONA
CE VENDRELL 4 0 AE RAMON SICART
CF BASE L'ARBOÇ 6 0 CF CANONJA
AT CAMP CLAR 0 15 C SAN PAU APOSTOL EA
Jornada 20 17-Marzo
UD ESPAÑA CANONJA 4 0 ESCOLA F BASE CALAFELL
BASE MARC BARTRA CF 3 0 CF ICOMAR
UD SALOU 0 1 CD LA FLORESTA
TECNIFUTBOL TARRAGONA 2 4 RACING CF BONAVISTA
AE RAMON SICART 10 0 C BONAVISTA
CF CANONJA 2 1 CE VENDRELL
C SAN PAU APOSTOL EA 2 1 CF BASE L'ARBOÇ
AT CAMP CLAR 0 6 BASE 2012 PALLARESOS C
Jornada 21 24-Marzo
BASE 2012 PALLARESOS C 2 3 UD ESPAÑA CANONJA
ESCOLA F BASE CALAFELL 2 2 BASE MARC BARTRA CF
CF ICOMAR 2 3 UD SALOU
CD LA FLORESTA 4 1 TECNIFUTBOL TARRAGONA
RACING CF BONAVISTA 2 5 AE RAMON SICART
C BONAVISTA 2 4 CF CANONJA
CE VENDRELL 4 6 C SAN PAU APOSTOL EA
CF BASE L'ARBOÇ 11 0 AT CAMP CLAR
Jornada 22 31-Marzo
BASE MARC BARTRA CF 0 3 UD ESPAÑA CANONJA
UD SALOU 0 8 ESCOLA F BASE CALAFELL
TECNIFUTBOL TARRAGONA 4 1 CF ICOMAR
AE RAMON SICART 1 2 CD LA FLORESTA
RACING CF BONAVISTA 1 2 CF CANONJA
C SAN PAU APOSTOL EA 5 1 C BONAVISTA
AT CAMP CLAR 1 6 CE VENDRELL
CF BASE L'ARBOÇ 8 2 BASE 2012 PALLARESOS C
Jornada 23 7-Abril
BASE 2012 PALLARESOS C 3 1 BASE MARC BARTRA CF
UD ESPAÑA CANONJA 18 0 UD SALOU
ESCOLA F BASE CALAFELL 3 0 TECNIFUTBOL TARRAGONA
CF ICOMAR 0 4 AE RAMON SICART
CD LA FLORESTA 2 3 CF CANONJA
RACING CF BONAVISTA 0 12 C SAN PAU APOSTOL EA
C BONAVISTA 3 1 AT CAMP CLAR
CE VENDRELL 1 2 CF BASE L'ARBOÇ
Jornada 24 14-Abril
UD SALOU 2 3 BASE MARC BARTRA CF
TECNIFUTBOL TARRAGONA 1 3 UD ESPAÑA CANONJA
AE RAMON SICART 0 2 ESCOLA F BASE CALAFELL
CF CANONJA 3 1 CF ICOMAR
C SAN PAU APOSTOL EA 1 1 CD LA FLORESTA
AT CAMP CLAR 1 5 RACING CF BONAVISTA
CF BASE L'ARBOÇ 7 0 C BONAVISTA
CE VENDRELL 3 2 BASE 2012 PALLARESOS C
Jornada 25 28-Abril
BASE 2012 PALLARESOS C 9 2 UD SALOU
BASE MARC BARTRA CF 4 4 TECNIFUTBOL TARRAGONA
UD ESPAÑA CANONJA 4 1 AE RAMON SICART
ESCOLA F BASE CALAFELL 3 1 CF CANONJA
CF ICOMAR 0 3 C SAN PAU APOSTOL EA
CD LA FLORESTA 4 0 AT CAMP CLAR
RACING CF BONAVISTA 1 9 CF BASE L'ARBOÇ
C BONAVISTA 3 0 CE VENDRELL
Jornada 26 5-Mayo
TECNIFUTBOL TARRAGONA 8 2 UD SALOU
AE RAMON SICART 1 4 BASE MARC BARTRA CF
CF CANONJA 0 3 UD ESPAÑA CANONJA
C SAN PAU APOSTOL EA 4 1 ESCOLA F BASE CALAFELL
AT CAMP CLAR 0 6 CF ICOMAR
CF BASE L'ARBOÇ 2 2 CD LA FLORESTA
CE VENDRELL 0 3 RACING CF BONAVISTA
C BONAVISTA 2 3 BASE 2012 PALLARESOS C
Jornada 27 12-Mayo
BASE 2012 PALLARESOS C 3 4 TECNIFUTBOL TARRAGONA
UD SALOU - AE RAMON SICART
BASE MARC BARTRA CF 5 0 CF CANONJA
UD ESPAÑA CANONJA 1 0 C SAN PAU APOSTOL EA
ESCOLA F BASE CALAFELL 19 0 AT CAMP CLAR
CF ICOMAR 1 2 CF BASE L'ARBOÇ
CD LA FLORESTA 3 0 CE VENDRELL
RACING CF BONAVISTA 1 4 C BONAVISTA
Jornada 28 19-Mayo
AE RAMON SICART 3 1 TECNIFUTBOL TARRAGONA
CF CANONJA 3 0 UD SALOU
C SAN PAU APOSTOL EA 3 0 BASE MARC BARTRA CF
AT CAMP CLAR - UD ESPAÑA CANONJA
CF BASE L'ARBOÇ 1 0 ESCOLA F BASE CALAFELL
CE VENDRELL 0 3 CF ICOMAR
C BONAVISTA 3 3 CD LA FLORESTA
RACING CF BONAVISTA 0 4 BASE 2012 PALLARESOS C
Jornada 29 26-Mayo
AE RAMON SICART - BASE 2012 PALLARESOS C
TECNIFUTBOL TARRAGONA - CF CANONJA
UD SALOU - C SAN PAU APOSTOL EA
BASE MARC BARTRA CF - AT CAMP CLAR
UD ESPAÑA CANONJA - CF BASE L'ARBOÇ
ESCOLA F BASE CALAFELL - CE VENDRELL
CF ICOMAR - C BONAVISTA
CD LA FLORESTA - RACING CF BONAVISTA
Jornada 30 2-Junio
CF CANONJA - AE RAMON SICART
C SAN PAU APOSTOL EA - TECNIFUTBOL TARRAGONA
AT CAMP CLAR - UD SALOU
CF BASE L'ARBOÇ - BASE MARC BARTRA CF
CE VENDRELL - UD ESPAÑA CANONJA
C BONAVISTA - ESCOLA F BASE CALAFELL
RACING CF BONAVISTA - CF ICOMAR
BASE 2012 PALLARESOS C - CD LA FLORESTA
Patrocinador Equip
AUTOESCOLA LARBOÇ

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració