Imagen CF L'ARBOÇ

JUVENIL-A

Comparteix


Jornada 1 6-Octubre
Escola Futbol Base Calafell 7 2 CF Canonja
Santes Creus Club Esp 5 1 UD España Canonja
Club Esportiu Alcover 2 2 CF BASE L'ARBOÇ
Union Deportiva Salou 1 1 Cambrils Unió CE B
EF San Pedro San Pablo B 4 1 FC La Salle Reus
Escola La Pastoreta 1 4 CD La Floresta B
AE Pare Manyanet 1 5 Escola Valls Futbol Club
Falset Esportiu 2 2 CD Riudoms
Jornada 2 13-Octubre
CF Canonja 3 1 Falset Esportiu
UD España Canonja 2 7 Escola Futbol Base Calafell
CF BASE L'ARBOÇ 0 2 Santes Creus Club Esp
Cambrils Unió CE B 0 3 Club Esportiu Alcover
FC La Salle Reus 1 7 Union Deportiva Salou
CD La Floresta B 5 2 EF San Pedro San Pablo B
Escola Valls Futbol Club 3 0 Escola La Pastoreta
CD Riudoms 1 1 AE Pare Manyanet
Jornada 3 20-Octubre
CF Canonja 1 1 UD España Canonja
Escola Futbol Base Calafell 3 2 CF BASE L'ARBOÇ
Santes Creus Club Esp 2 0 Cambrils Unió CE B
Club Esportiu Alcover 3 2 FC La Salle Reus
Union Deportiva Salou 0 1 CD La Floresta B
EF San Pedro San Pablo B 1 2 Escola Valls Futbol Club
Escola La Pastoreta 0 3 CD Riudoms
Falset Esportiu 1 3 AE Pare Manyanet
Jornada 4 27-Octubre
UD España Canonja 3 3 Falset Esportiu
CF BASE L'ARBOÇ 1 1 CF Canonja
Cambrils Unió CE B 2 2 Escola Futbol Base Calafell
FC La Salle Reus 1 4 Santes Creus Club Esp
CD La Floresta B 2 3 Club Esportiu Alcover
Escola Valls Futbol Club 5 2 Union Deportiva Salou
CD Riudoms 3 1 EF San Pedro San Pablo B
AE Pare Manyanet 6 0 Escola La Pastoreta
Jornada 5 3-Noviembre
UD España Canonja 2 3 CF BASE L'ARBOÇ
CF Canonja 0 2 Cambrils Unió CE B
Escola Futbol Base Calafell 7 0 FC La Salle Reus
Santes Creus Club Esp 1 2 CD La Floresta B
Club Esportiu Alcover 3 2 Escola Valls Futbol Club
Union Deportiva Salou 2 2 CD Riudoms
EF San Pedro San Pablo B 3 2 AE Pare Manyanet
Falset Esportiu 0 2 Escola La Pastoreta
Jornada 6 10-Noviembre
CF BASE L'ARBOÇ 9 1 Falset Esportiu
Cambrils Unió CE B 2 2 UD España Canonja
FC La Salle Reus 3 1 CF Canonja
CD La Floresta B 1 1 Escola Futbol Base Calafell
Escola Valls Futbol Club 0 2 Santes Creus Club Esp
CD Riudoms 0 1 Club Esportiu Alcover
AE Pare Manyanet 5 3 Union Deportiva Salou
Escola La Pastoreta 0 7 EF San Pedro San Pablo B
Jornada 7 17-Noviembre
CF BASE L'ARBOÇ 3 3 Cambrils Unió CE B
UD España Canonja 1 3 FC La Salle Reus
CF Canonja 0 0 CD La Floresta B
Escola Futbol Base Calafell 0 1 Escola Valls Futbol Club
Santes Creus Club Esp 3 0 CD Riudoms
Club Esportiu Alcover 2 3 AE Pare Manyanet
Union Deportiva Salou 9 1 Escola La Pastoreta
Falset Esportiu 2 5 EF San Pedro San Pablo B
Jornada 8 24-Noviembre
Cambrils Unió CE B 3 0 Falset Esportiu
FC La Salle Reus 2 2 CF BASE L'ARBOÇ
CD La Floresta B 6 1 UD España Canonja
Escola Valls Futbol Club 7 0 CF Canonja
CD Riudoms 1 2 Escola Futbol Base Calafell
AE Pare Manyanet 3 4 Santes Creus Club Esp
Escola La Pastoreta 0 10 Club Esportiu Alcover
EF San Pedro San Pablo B 2 3 Union Deportiva Salou
Jornada 9 1-Diciembre
Cambrils Unió CE B 4 1 FC La Salle Reus
CF BASE L'ARBOÇ 3 2 CD La Floresta B
UD España Canonja 0 2 Escola Valls Futbol Club
CF Canonja 2 4 CD Riudoms
Escola Futbol Base Calafell 0 1 AE Pare Manyanet
Santes Creus Club Esp 7 0 Escola La Pastoreta
Club Esportiu Alcover 3 2 EF San Pedro San Pablo B
Falset Esportiu 2 2 Union Deportiva Salou
Jornada 10 15-Diciembre
FC La Salle Reus 5 3 Falset Esportiu
CD La Floresta B 1 3 Cambrils Unió CE B
Escola Valls Futbol Club 3 1 CF BASE L'ARBOÇ
CD Riudoms 6 2 UD España Canonja
AE Pare Manyanet 4 5 CF Canonja
Escola La Pastoreta 0 6 Escola Futbol Base Calafell
EF San Pedro San Pablo B 1 3 Santes Creus Club Esp
Union Deportiva Salou 2 2 Club Esportiu Alcover
Jornada 11 22-Diciembre
FC La Salle Reus 1 2 CD La Floresta B
Cambrils Unió CE B 1 2 Escola Valls Futbol Club
CF BASE L'ARBOÇ 5 1 CD Riudoms
UD España Canonja 3 9 AE Pare Manyanet
CF Canonja 3 0 Escola La Pastoreta
Escola Futbol Base Calafell 0 0 EF San Pedro San Pablo B
Santes Creus Club Esp 1 1 Union Deportiva Salou
Falset Esportiu 1 6 Club Esportiu Alcover
Jornada 12 12-Enero
CD La Floresta B 2 0 Falset Esportiu
Escola Valls Futbol Club 3 0 FC La Salle Reus
CD Riudoms 2 2 Cambrils Unió CE B
AE Pare Manyanet 0 2 CF BASE L'ARBOÇ
Escola La Pastoreta 2 4 UD España Canonja
EF San Pedro San Pablo B 1 2 CF Canonja
Union Deportiva Salou 0 1 Escola Futbol Base Calafell
Club Esportiu Alcover 4 2 Santes Creus Club Esp
Jornada 13 19-Enero
CD La Floresta B 1 0 Escola Valls Futbol Club
FC La Salle Reus 2 2 CD Riudoms
Cambrils Unió CE B 1 2 AE Pare Manyanet
CF BASE L'ARBOÇ 5 1 Escola La Pastoreta
UD España Canonja 1 4 EF San Pedro San Pablo B
CF Canonja 1 0 Union Deportiva Salou
Escola Futbol Base Calafell 2 1 Club Esportiu Alcover
Falset Esportiu 1 1 Santes Creus Club Esp
Jornada 14 26-Enero
Falset Esportiu 3 4 Escola Valls Futbol Club
CD Riudoms 0 1 CD La Floresta B
AE Pare Manyanet 6 2 FC La Salle Reus
Escola La Pastoreta 1 3 Cambrils Unió CE B
EF San Pedro San Pablo B 2 1 CF BASE L'ARBOÇ
Union Deportiva Salou 3 2 UD España Canonja
Club Esportiu Alcover 0 1 CF Canonja
Santes Creus Club Esp 1 0 Escola Futbol Base Calafell
Jornada 15 2-Febrero
Escola Valls Futbol Club 4 1 CD Riudoms
CD La Floresta B 4 1 AE Pare Manyanet
FC La Salle Reus 4 3 Escola La Pastoreta
Cambrils Unió CE B 0 2 EF San Pedro San Pablo B
CF BASE L'ARBOÇ 6 1 Union Deportiva Salou
UD España Canonja 4 5 Club Esportiu Alcover
CF Canonja 0 0 Santes Creus Club Esp
Escola Futbol Base Calafell 3 1 Falset Esportiu
Jornada 16 9-Febrero
CF Canonja 1 1 Escola Futbol Base Calafell
UD España Canonja 0 1 Santes Creus Club Esp
CF BASE L'ARBOÇ 1 0 Club Esportiu Alcover
Cambrils Unió CE B 1 1 Union Deportiva Salou
FC La Salle Reus 1 1 EF San Pedro San Pablo B
CD La Floresta B 8 0 Escola La Pastoreta
Escola Valls Futbol Club 3 1 AE Pare Manyanet
CD Riudoms 4 2 Falset Esportiu
Jornada 17 16-Febrero
Falset Esportiu 3 6 CF Canonja
Escola Futbol Base Calafell 5 0 UD España Canonja
Santes Creus Club Esp 1 1 CF BASE L'ARBOÇ
Club Esportiu Alcover - Cambrils Unió CE B
Union Deportiva Salou 4 1 FC La Salle Reus
EF San Pedro San Pablo B 1 1 CD La Floresta B
Escola La Pastoreta 1 11 Escola Valls Futbol Club
AE Pare Manyanet - CD Riudoms
Jornada 18 1-Marzo
UD España Canonja - CF Canonja
CF BASE L'ARBOÇ - Escola Futbol Base Calafell
Cambrils Unió CE B - Santes Creus Club Esp
FC La Salle Reus - Club Esportiu Alcover
CD La Floresta B - Union Deportiva Salou
Escola Valls Futbol Club - EF San Pedro San Pablo B
CD Riudoms - Escola La Pastoreta
AE Pare Manyanet - Falset Esportiu
Jornada 19 8-Marzo
Falset Esportiu - UD España Canonja
CF Canonja - CF BASE L'ARBOÇ
Escola Futbol Base Calafell - Cambrils Unió CE B
Santes Creus Club Esp - FC La Salle Reus
Club Esportiu Alcover - CD La Floresta B
Union Deportiva Salou - Escola Valls Futbol Club
EF San Pedro San Pablo B - CD Riudoms
Escola La Pastoreta - AE Pare Manyanet
Jornada 20 15-Marzo
CF BASE L'ARBOÇ - UD España Canonja
Cambrils Unió CE B - CF Canonja
FC La Salle Reus - Escola Futbol Base Calafell
CD La Floresta B - Santes Creus Club Esp
Escola Valls Futbol Club - Club Esportiu Alcover
CD Riudoms - Union Deportiva Salou
AE Pare Manyanet - EF San Pedro San Pablo B
Escola La Pastoreta - Falset Esportiu
Jornada 21 22-Marzo
Falset Esportiu - CF BASE L'ARBOÇ
UD España Canonja - Cambrils Unió CE B
CF Canonja - FC La Salle Reus
Escola Futbol Base Calafell - CD La Floresta B
Santes Creus Club Esp - Escola Valls Futbol Club
Club Esportiu Alcover - CD Riudoms
Union Deportiva Salou - AE Pare Manyanet
EF San Pedro San Pablo B - Escola La Pastoreta
Jornada 22 29-Marzo
Cambrils Unió CE B - CF BASE L'ARBOÇ
FC La Salle Reus - UD España Canonja
CD La Floresta B - CF Canonja
Escola Valls Futbol Club - Escola Futbol Base Calafell
CD Riudoms - Santes Creus Club Esp
AE Pare Manyanet - Club Esportiu Alcover
Escola La Pastoreta - Union Deportiva Salou
EF San Pedro San Pablo B - Falset Esportiu
Jornada 23 5-Abril
Falset Esportiu - Cambrils Unió CE B
CF BASE L'ARBOÇ - FC La Salle Reus
UD España Canonja - CD La Floresta B
CF Canonja - Escola Valls Futbol Club
Escola Futbol Base Calafell - CD Riudoms
Santes Creus Club Esp - AE Pare Manyanet
Club Esportiu Alcover - Escola La Pastoreta
Union Deportiva Salou - EF San Pedro San Pablo B
Jornada 24 19-Abril
FC La Salle Reus - Cambrils Unió CE B
CD La Floresta B - CF BASE L'ARBOÇ
Escola Valls Futbol Club - UD España Canonja
CD Riudoms - CF Canonja
AE Pare Manyanet - Escola Futbol Base Calafell
Escola La Pastoreta - Santes Creus Club Esp
EF San Pedro San Pablo B - Club Esportiu Alcover
Union Deportiva Salou - Falset Esportiu
Jornada 25 26-Abril
Falset Esportiu - FC La Salle Reus
Cambrils Unió CE B - CD La Floresta B
CF BASE L'ARBOÇ - Escola Valls Futbol Club
UD España Canonja - CD Riudoms
CF Canonja - AE Pare Manyanet
Escola Futbol Base Calafell - Escola La Pastoreta
Santes Creus Club Esp - EF San Pedro San Pablo B
Club Esportiu Alcover - Union Deportiva Salou
Jornada 26 3-Mayo
CD La Floresta B - FC La Salle Reus
Escola Valls Futbol Club - Cambrils Unió CE B
CD Riudoms - CF BASE L'ARBOÇ
AE Pare Manyanet - UD España Canonja
Escola La Pastoreta - CF Canonja
EF San Pedro San Pablo B - Escola Futbol Base Calafell
Union Deportiva Salou - Santes Creus Club Esp
Club Esportiu Alcover - Falset Esportiu
Jornada 27 10-Mayo
Falset Esportiu - CD La Floresta B
FC La Salle Reus - Escola Valls Futbol Club
Cambrils Unió CE B - CD Riudoms
CF BASE L'ARBOÇ - AE Pare Manyanet
UD España Canonja - Escola La Pastoreta
CF Canonja - EF San Pedro San Pablo B
Escola Futbol Base Calafell - Union Deportiva Salou
Santes Creus Club Esp - Club Esportiu Alcover
Jornada 28 17-Mayo
Escola Valls Futbol Club - CD La Floresta B
CD Riudoms - FC La Salle Reus
AE Pare Manyanet - Cambrils Unió CE B
Escola La Pastoreta - CF BASE L'ARBOÇ
EF San Pedro San Pablo B - UD España Canonja
Union Deportiva Salou - CF Canonja
Club Esportiu Alcover - Escola Futbol Base Calafell
Santes Creus Club Esp - Falset Esportiu
Jornada 29 24-Mayo
Escola Valls Futbol Club - Falset Esportiu
CD La Floresta B - CD Riudoms
FC La Salle Reus - AE Pare Manyanet
Cambrils Unió CE B - Escola La Pastoreta
CF BASE L'ARBOÇ - EF San Pedro San Pablo B
UD España Canonja - Union Deportiva Salou
CF Canonja - Club Esportiu Alcover
Escola Futbol Base Calafell - Santes Creus Club Esp
Jornada 30 31-Mayo
CD Riudoms - Escola Valls Futbol Club
AE Pare Manyanet - CD La Floresta B
Escola La Pastoreta - FC La Salle Reus
EF San Pedro San Pablo B - Cambrils Unió CE B
Union Deportiva Salou - CF BASE L'ARBOÇ
Club Esportiu Alcover - UD España Canonja
Santes Creus Club Esp - CF Canonja
Falset Esportiu - Escola Futbol Base Calafell
Patrocinador Equip
AUTOESCOLA LARBOÇ

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració