Imagen CF L'ARBOÇ

JUVENIL-A

Comparteix


Jornada 16-Octubre
Escola Futbol Base Calafell-CF Canonja
Santes Creus Club Esp-UD España Canonja
Club Esportiu Alcover-CF BASE L'ARBOÇ
Union Deportiva Salou-Cambrils Unió CE B
EF San Pedro San Pablo B-FC La Salle Reus
Escola La Pastoreta-CD La Floresta B
AE Pare Manyanet-Escola Valls Futbol Club
Falset Esportiu-CD Riudoms
Jornada 213-Octubre
CF Canonja-Falset Esportiu
UD España Canonja-Escola Futbol Base Calafell
CF BASE L'ARBOÇ-Santes Creus Club Esp
Cambrils Unió CE B-Club Esportiu Alcover
FC La Salle Reus-Union Deportiva Salou
CD La Floresta B-EF San Pedro San Pablo B
Escola Valls Futbol Club-Escola La Pastoreta
CD Riudoms-AE Pare Manyanet
Jornada 320-Octubre
CF Canonja-UD España Canonja
Escola Futbol Base Calafell-CF BASE L'ARBOÇ
Santes Creus Club Esp-Cambrils Unió CE B
Club Esportiu Alcover-FC La Salle Reus
Union Deportiva Salou-CD La Floresta B
EF San Pedro San Pablo B-Escola Valls Futbol Club
Escola La Pastoreta-CD Riudoms
Falset Esportiu-AE Pare Manyanet
Jornada 427-Octubre
UD España Canonja-Falset Esportiu
CF BASE L'ARBOÇ-CF Canonja
Cambrils Unió CE B-Escola Futbol Base Calafell
FC La Salle Reus-Santes Creus Club Esp
CD La Floresta B-Club Esportiu Alcover
Escola Valls Futbol Club-Union Deportiva Salou
CD Riudoms-EF San Pedro San Pablo B
AE Pare Manyanet-Escola La Pastoreta
Jornada 53-Noviembre
UD España Canonja-CF BASE L'ARBOÇ
CF Canonja-Cambrils Unió CE B
Escola Futbol Base Calafell-FC La Salle Reus
Santes Creus Club Esp-CD La Floresta B
Club Esportiu Alcover-Escola Valls Futbol Club
Union Deportiva Salou-CD Riudoms
EF San Pedro San Pablo B-AE Pare Manyanet
Falset Esportiu-Escola La Pastoreta
Jornada 610-Noviembre
CF BASE L'ARBOÇ-Falset Esportiu
Cambrils Unió CE B-UD España Canonja
FC La Salle Reus-CF Canonja
CD La Floresta B-Escola Futbol Base Calafell
Escola Valls Futbol Club-Santes Creus Club Esp
CD Riudoms-Club Esportiu Alcover
AE Pare Manyanet-Union Deportiva Salou
Escola La Pastoreta-EF San Pedro San Pablo B
Jornada 717-Noviembre
CF BASE L'ARBOÇ-Cambrils Unió CE B
UD España Canonja-FC La Salle Reus
CF Canonja-CD La Floresta B
Escola Futbol Base Calafell-Escola Valls Futbol Club
Santes Creus Club Esp-CD Riudoms
Club Esportiu Alcover-AE Pare Manyanet
Union Deportiva Salou-Escola La Pastoreta
Falset Esportiu-EF San Pedro San Pablo B
Jornada 824-Noviembre
Cambrils Unió CE B-Falset Esportiu
FC La Salle Reus-CF BASE L'ARBOÇ
CD La Floresta B-UD España Canonja
Escola Valls Futbol Club-CF Canonja
CD Riudoms-Escola Futbol Base Calafell
AE Pare Manyanet-Santes Creus Club Esp
Escola La Pastoreta-Club Esportiu Alcover
EF San Pedro San Pablo B-Union Deportiva Salou
Jornada 91-Diciembre
Cambrils Unió CE B-FC La Salle Reus
CF BASE L'ARBOÇ-CD La Floresta B
UD España Canonja-Escola Valls Futbol Club
CF Canonja-CD Riudoms
Escola Futbol Base Calafell-AE Pare Manyanet
Santes Creus Club Esp-Escola La Pastoreta
Club Esportiu Alcover-EF San Pedro San Pablo B
Falset Esportiu-Union Deportiva Salou
Jornada 1015-Diciembre
FC La Salle Reus-Falset Esportiu
CD La Floresta B-Cambrils Unió CE B
Escola Valls Futbol Club-CF BASE L'ARBOÇ
CD Riudoms-UD España Canonja
AE Pare Manyanet-CF Canonja
Escola La Pastoreta-Escola Futbol Base Calafell
EF San Pedro San Pablo B-Santes Creus Club Esp
Union Deportiva Salou-Club Esportiu Alcover
Jornada 1122-Diciembre
FC La Salle Reus-CD La Floresta B
Cambrils Unió CE B-Escola Valls Futbol Club
CF BASE L'ARBOÇ-CD Riudoms
UD España Canonja-AE Pare Manyanet
CF Canonja-Escola La Pastoreta
Escola Futbol Base Calafell-EF San Pedro San Pablo B
Santes Creus Club Esp-Union Deportiva Salou
Falset Esportiu-Club Esportiu Alcover
Jornada 1212-Enero
CD La Floresta B-Falset Esportiu
Escola Valls Futbol Club-FC La Salle Reus
CD Riudoms-Cambrils Unió CE B
AE Pare Manyanet-CF BASE L'ARBOÇ
Escola La Pastoreta-UD España Canonja
EF San Pedro San Pablo B-CF Canonja
Union Deportiva Salou-Escola Futbol Base Calafell
Club Esportiu Alcover-Santes Creus Club Esp
Jornada 1319-Enero
CD La Floresta B-Escola Valls Futbol Club
FC La Salle Reus-CD Riudoms
Cambrils Unió CE B-AE Pare Manyanet
CF BASE L'ARBOÇ-Escola La Pastoreta
UD España Canonja-EF San Pedro San Pablo B
CF Canonja-Union Deportiva Salou
Escola Futbol Base Calafell-Club Esportiu Alcover
Falset Esportiu-Santes Creus Club Esp
Jornada 1426-Enero
Falset Esportiu-Escola Valls Futbol Club
CD Riudoms-CD La Floresta B
AE Pare Manyanet-FC La Salle Reus
Escola La Pastoreta-Cambrils Unió CE B
EF San Pedro San Pablo B-CF BASE L'ARBOÇ
Union Deportiva Salou-UD España Canonja
Club Esportiu Alcover-CF Canonja
Santes Creus Club Esp-Escola Futbol Base Calafell
Jornada 152-Febrero
Escola Valls Futbol Club-CD Riudoms
CD La Floresta B-AE Pare Manyanet
FC La Salle Reus-Escola La Pastoreta
Cambrils Unió CE B-EF San Pedro San Pablo B
CF BASE L'ARBOÇ-Union Deportiva Salou
UD España Canonja-Club Esportiu Alcover
CF Canonja-Santes Creus Club Esp
Escola Futbol Base Calafell-Falset Esportiu
Jornada 169-Febrero
CF Canonja-Escola Futbol Base Calafell
UD España Canonja-Santes Creus Club Esp
CF BASE L'ARBOÇ-Club Esportiu Alcover
Cambrils Unió CE B-Union Deportiva Salou
FC La Salle Reus-EF San Pedro San Pablo B
CD La Floresta B-Escola La Pastoreta
Escola Valls Futbol Club-AE Pare Manyanet
CD Riudoms-Falset Esportiu
Jornada 1716-Febrero
Falset Esportiu-CF Canonja
Escola Futbol Base Calafell-UD España Canonja
Santes Creus Club Esp-CF BASE L'ARBOÇ
Club Esportiu Alcover-Cambrils Unió CE B
Union Deportiva Salou-FC La Salle Reus
EF San Pedro San Pablo B-CD La Floresta B
Escola La Pastoreta-Escola Valls Futbol Club
AE Pare Manyanet-CD Riudoms
Jornada 181-Marzo
UD España Canonja-CF Canonja
CF BASE L'ARBOÇ-Escola Futbol Base Calafell
Cambrils Unió CE B-Santes Creus Club Esp
FC La Salle Reus-Club Esportiu Alcover
CD La Floresta B-Union Deportiva Salou
Escola Valls Futbol Club-EF San Pedro San Pablo B
CD Riudoms-Escola La Pastoreta
AE Pare Manyanet-Falset Esportiu
Jornada 198-Marzo
Falset Esportiu-UD España Canonja
CF Canonja-CF BASE L'ARBOÇ
Escola Futbol Base Calafell-Cambrils Unió CE B
Santes Creus Club Esp-FC La Salle Reus
Club Esportiu Alcover-CD La Floresta B
Union Deportiva Salou-Escola Valls Futbol Club
EF San Pedro San Pablo B-CD Riudoms
Escola La Pastoreta-AE Pare Manyanet
Jornada 2015-Marzo
CF BASE L'ARBOÇ-UD España Canonja
Cambrils Unió CE B-CF Canonja
FC La Salle Reus-Escola Futbol Base Calafell
CD La Floresta B-Santes Creus Club Esp
Escola Valls Futbol Club-Club Esportiu Alcover
CD Riudoms-Union Deportiva Salou
AE Pare Manyanet-EF San Pedro San Pablo B
Escola La Pastoreta-Falset Esportiu
Jornada 2122-Marzo
Falset Esportiu-CF BASE L'ARBOÇ
UD España Canonja-Cambrils Unió CE B
CF Canonja-FC La Salle Reus
Escola Futbol Base Calafell-CD La Floresta B
Santes Creus Club Esp-Escola Valls Futbol Club
Club Esportiu Alcover-CD Riudoms
Union Deportiva Salou-AE Pare Manyanet
EF San Pedro San Pablo B-Escola La Pastoreta
Jornada 2229-Marzo
Cambrils Unió CE B-CF BASE L'ARBOÇ
FC La Salle Reus-UD España Canonja
CD La Floresta B-CF Canonja
Escola Valls Futbol Club-Escola Futbol Base Calafell
CD Riudoms-Santes Creus Club Esp
AE Pare Manyanet-Club Esportiu Alcover
Escola La Pastoreta-Union Deportiva Salou
EF San Pedro San Pablo B-Falset Esportiu
Jornada 235-Abril
Falset Esportiu-Cambrils Unió CE B
CF BASE L'ARBOÇ-FC La Salle Reus
UD España Canonja-CD La Floresta B
CF Canonja-Escola Valls Futbol Club
Escola Futbol Base Calafell-CD Riudoms
Santes Creus Club Esp-AE Pare Manyanet
Club Esportiu Alcover-Escola La Pastoreta
Union Deportiva Salou-EF San Pedro San Pablo B
Jornada 2419-Abril
FC La Salle Reus-Cambrils Unió CE B
CD La Floresta B-CF BASE L'ARBOÇ
Escola Valls Futbol Club-UD España Canonja
CD Riudoms-CF Canonja
AE Pare Manyanet-Escola Futbol Base Calafell
Escola La Pastoreta-Santes Creus Club Esp
EF San Pedro San Pablo B-Club Esportiu Alcover
Union Deportiva Salou-Falset Esportiu
Jornada 2526-Abril
Falset Esportiu-FC La Salle Reus
Cambrils Unió CE B-CD La Floresta B
CF BASE L'ARBOÇ-Escola Valls Futbol Club
UD España Canonja-CD Riudoms
CF Canonja-AE Pare Manyanet
Escola Futbol Base Calafell-Escola La Pastoreta
Santes Creus Club Esp-EF San Pedro San Pablo B
Club Esportiu Alcover-Union Deportiva Salou
Jornada 263-Mayo
CD La Floresta B-FC La Salle Reus
Escola Valls Futbol Club-Cambrils Unió CE B
CD Riudoms-CF BASE L'ARBOÇ
AE Pare Manyanet-UD España Canonja
Escola La Pastoreta-CF Canonja
EF San Pedro San Pablo B-Escola Futbol Base Calafell
Union Deportiva Salou-Santes Creus Club Esp
Club Esportiu Alcover-Falset Esportiu
Jornada 2710-Mayo
Falset Esportiu-CD La Floresta B
FC La Salle Reus-Escola Valls Futbol Club
Cambrils Unió CE B-CD Riudoms
CF BASE L'ARBOÇ-AE Pare Manyanet
UD España Canonja-Escola La Pastoreta
CF Canonja-EF San Pedro San Pablo B
Escola Futbol Base Calafell-Union Deportiva Salou
Santes Creus Club Esp-Club Esportiu Alcover
Jornada 2817-Mayo
Escola Valls Futbol Club-CD La Floresta B
CD Riudoms-FC La Salle Reus
AE Pare Manyanet-Cambrils Unió CE B
Escola La Pastoreta-CF BASE L'ARBOÇ
EF San Pedro San Pablo B-UD España Canonja
Union Deportiva Salou-CF Canonja
Club Esportiu Alcover-Escola Futbol Base Calafell
Santes Creus Club Esp-Falset Esportiu
Jornada 2924-Mayo
Escola Valls Futbol Club-Falset Esportiu
CD La Floresta B-CD Riudoms
FC La Salle Reus-AE Pare Manyanet
Cambrils Unió CE B-Escola La Pastoreta
CF BASE L'ARBOÇ-EF San Pedro San Pablo B
UD España Canonja-Union Deportiva Salou
CF Canonja-Club Esportiu Alcover
Escola Futbol Base Calafell-Santes Creus Club Esp
Jornada 3031-Mayo
CD Riudoms-Escola Valls Futbol Club
AE Pare Manyanet-CD La Floresta B
Escola La Pastoreta-FC La Salle Reus
EF San Pedro San Pablo B-Cambrils Unió CE B
Union Deportiva Salou-CF BASE L'ARBOÇ
Club Esportiu Alcover-UD España Canonja
Santes Creus Club Esp-CF Canonja
Falset Esportiu-Escola Futbol Base Calafell
Patrocinador Equip
AUTOESCOLA LARBOÇ

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració