SEGONA CATALANA GRUP 6
2-3-2024 18:00 Camp Futbol Escola Camp Juliu
JUVENIL A 1ª DIVISIO G10
2-3-2024 12:45 Municipal de L'Arboç
CADET B 2ª DIVISIO G16
3-3-2024 11:30 Municipal de L'Arboç
CADET C 2ª DIVISIO G17
2-3-2024 14:30 Municipal de L'Arboç
INFANTIL B 2ª DIV G21
2-3-2024 11:00 Municipal de L'Arboç
ALEVI C S12 2ª DIV G27
2-3-2024 9:30 Municipal de L'Arboç
BENJAM A S10 2ª DV G38
3-3-2024 9:30 Municipal de L'Arboç

Crónica
SEGONA CATALANA GRUP 6
CF L'ARBOÇVsCF Pobla de Mafumet B

23

Veure partit
JUVENIL A 1ª DIVISIO G10
Santes Creus CEVsCF Base L'Arboç

52

Veure partit
JUVENIL B 2ª DIVISIO G14
CF Base L'Arboç BVsUD Torredembarra

03

Veure partit
JUVENIL C 2ª DIVISIO G13
CF Escola Base Calafell BVsCF Base L'Arboç C

101

Veure partit
CADET A 2ª DIVISIO G15
CF Base L'ArboçVsClub Esportiu Vallmoll

74

Veure partit
CADET B 2ª DIVISIO G16
CF Base L'Arboç BVsCF Base Marc Bartra C

71

Veure partit
CADET C 2ª DIVISIO G17
CF Base L'Arboç CVsCF Base Marc Bartra B

61

Veure partit
INFANTIL A 1ª DIV G16
CF Base L'ArboçVsCD La Floresta B

04

Veure partit
INFANTIL B 2ª DIV G21
NSA Camp JoliuVsCF Base L'Arboç B

41

Veure partit
ALEVI B S12 2ª DIV G28
CF Escola FB Calafell DVsCF Base L'Arboç B

14

Veure partit
ALEVI C S12 2ª DIV G27
CF Base L'Arboç CVsFundacio PEF La Pobla Mafumet

51

Veure partit
BENJAM A S10 2ª DV G38
Escola FB Calafell DVsCF Base L'Arboç

010

Veure partit
Clasificació
J Pt
1  Escudo CF Camarles
CF Camarles
2042
2  Escudo UE Remolins-Bitem
UE Remolins-Bitem
2039
3  Escudo UD Jesus i Maria
UD Jesus i Maria
2037
4  Escudo Cambrils Unió CE
Cambrils Unió CE
2034
5  Escudo CF Pobla de Mafumet B
CF Pobla de Mafumet B
2034
6  Escudo CF La Senia
CF La Senia
2033
7  Escudo CF Vila-seca
CF Vila-seca
2033
8  Escudo CF Ulldecona
CF Ulldecona
2033
9  Escudo NSA Camp Joliu
NSA Camp Joliu
2030
10  Escudo CF Cubelles
CF Cubelles
2029
11  Escudo Unio Esportiva Aldeana
Unio Esportiva Aldeana
2026
12  Escudo CF Gandesa
CF Gandesa
2023
13  Escudo CF L'ARBOÇ
CF L'ARBOÇ
2023
14  Escudo CF Ampolla
CF Ampolla
2021
15  Escudo CD Hospitalet de L Infant
CD Hospitalet de L Infant
2018
16  Escudo UD España Canonja
UD España Canonja
2016
17  Escudo Atletics Mora la Nova
Atletics Mora la Nova
2015
18  Escudo CF Jesus Catalonia
CF Jesus Catalonia
2012
Sponsor
DE BON GUST sponsor CF L'ARBOÇ

Horari
SEGONA CATALANA GRUP 6
NSA Camp JoliuVsCF L'ARBOÇ
2-3-2024   18:00Camp Futbol Escola Camp Juliu
JUVENIL A 1ª DIVISIO G10
CF Base L'ArboçVsCDC Torreforta
2-3-2024   12:45Municipal de L'Arboç
CADET A 2ª DIVISIO G15
Escola F El Pla de Santa MariaVsCF Base L'Arboç
2-3-2024   11:30Municipal Pla de Santa María
CADET B 2ª DIVISIO G16
CF Base L'Arboç BVsCDC Torreforta B
3-3-2024   11:30Municipal de L'Arboç
CADET C 2ª DIVISIO G17
CF Base L'Arboç CVsBase 2012 Pallaresos C B
2-3-2024   14:30Municipal de L'Arboç
INFANTIL A 1ª DIV G16
Col legi Sant Pau ApostolVsCF Base L'Arboç
3-3-2024   11:30Municipal Antonio Parejo - Tarragona
INFANTIL B 2ª DIV G21
CF Base L'Arboç BVsAT Bellvei
2-3-2024   11:00Municipal de L'Arboç
ALEVI B S12 2ª DIV G28
CF Base L'Arboç BVsEscola F Base Vendrell B
3-3-2024   9:30Municipal de L'Arboç
ALEVI C S12 2ª DIV G27
CF Base L'Arboç CVsCE Vendrell C
2-3-2024   9:30Municipal de L'Arboç
BENJAM A S10 2ª DV G38
CF Base L'ArboçVsEscola F Base Vendrell
3-3-2024   9:30Municipal de L'Arboç
Veure tots
Golejadors
SEGONA CATALANA GRUP 6
Imagen jugador equipoRafa10 goles
Imagen jugador equipoAleix Gonzalez Gonza6 goles
Imagen jugador equipoRaul Perea Pichita3 goles
Imagen jugador equipoMark Lopez3 goles
Imagen jugador equipoPau Cubero1 goles
Imagen jugador equipoWali1 goles

Sponsors
BASSA
CONDIS
CARACAS
MONTSERRAT
EL PATI
MOSSEGADA
GOOLMANIA
ISERN
MIRANDA
MON Y ART
EL PALAU DEL POLLASTRE
TIF 97
TRIS TRAS
CALINOX
IB INFORMATICA
CA LA SONIA
BASSAR NOU MÓN
BAR COSME
DE BON GUST
CHUSA PARKS
TALLERES FERNANDO
SUNET
SAINT GOBEINT
BAR BAYONA
LA RAMBLA
PELAYO
MINERALS I DERIVATS
AUTOESCOLA LARBOÇ
AUTOESCOLA DELTA
CAN PERAIRE
FARMACIA SURIOL
COFEE DRIVER
ALUPROJET
PILKUS
OPTICALIA
BUNDO
REFRATECHNIK
43700 VINT
CARAVANIG LARBOÇ
MESON EL GALLO
 GAS
JT RACING
LARBOÇ DENTAL
FLORISTERIA 1808
INCATUR
NODRIMENTS LARBOÇ
AJUNTAMENT LARBOÇ
CATALANA DE OCCIDENTE

CF L'ARBOÇ

Botiga

Imagen club

CAMISETA OFICIAL SOM CENTENARIS
TRIS TRAS43700 VINTCHUSA PARKSCALINOX

Multimedia

Imagen club

CAMPIÓ DE LLIGA 2022_0

Imagen club

RUA CAMPIONS_9

Imagen club

RUA CAMPIONS_8

Imagen club

RUA CAMPIONS_7

Imagen club

Pastel de Campeón_0
Anunciar-se aquí

Comptador visites
Tots:282150
Aquest any:79840
Mes:42287
Setmana:7066
D'avui:1273
Foto Equips

Foto JUVENIL A 1ª DIVISIO G10

JUVENIL A 1ª DIVISIO G10

Foto JUVENIL B 2ª DIVISIO G14

JUVENIL B 2ª DIVISIO G14

Foto INFANTIL A 1ª DIV G16

INFANTIL A 1ª DIV G16

Foto BENJAM A S10 2ª DV G38

BENJAM A S10 2ª DV G38
INCATURNODRIMENTS LARBOÇJT RACINGCALINOX

Horari
SEGONA CATALANA GRUP 6
NSA Camp JoliuVsCF L'ARBOÇ
2-3-2024   18:00Camp Futbol Escola Camp Juliu
JUVENIL A 1ª DIVISIO G10
CF Base L'ArboçVsCDC Torreforta
2-3-2024   12:45Municipal de L'Arboç
CADET A 2ª DIVISIO G15
Escola F El Pla de Santa MariaVsCF Base L'Arboç
2-3-2024   11:30Municipal Pla de Santa María
CADET B 2ª DIVISIO G16
CF Base L'Arboç BVsCDC Torreforta B
3-3-2024   11:30Municipal de L'Arboç
CADET C 2ª DIVISIO G17
CF Base L'Arboç CVsBase 2012 Pallaresos C B
2-3-2024   14:30Municipal de L'Arboç
INFANTIL A 1ª DIV G16
Col legi Sant Pau ApostolVsCF Base L'Arboç
3-3-2024   11:30Municipal Antonio Parejo - Tarragona
INFANTIL B 2ª DIV G21
CF Base L'Arboç BVsAT Bellvei
2-3-2024   11:00Municipal de L'Arboç
ALEVI B S12 2ª DIV G28
CF Base L'Arboç BVsEscola F Base Vendrell B
3-3-2024   9:30Municipal de L'Arboç
ALEVI C S12 2ª DIV G27
CF Base L'Arboç CVsCE Vendrell C
2-3-2024   9:30Municipal de L'Arboç
BENJAM A S10 2ª DV G38
CF Base L'ArboçVsEscola F Base Vendrell
3-3-2024   9:30Municipal de L'Arboç
Veure tots

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. Usuari té la possibilitat de Configurar cookies. Política de Cookies

Acceptar totes