JUVENIL A 1ª DIVISIO G10
11-2-2023 15:45 Municipal de L'Arboç
CADET A 2ª DIVISIO G11
12-2-2023 12:45 Municipal de L'Arboç
CADET B 2ª DIVISIO G12
11-2-2023 17:15 Municipal de Calafell
INFANTILB 2ª DIVISIO G14
12-2-2023 11:00 Municipal de L'Arboç

Crónica
SEGONA CATALANA GRUP 8A
CE VendrellVsCF L'ARBOÇ

10

Veure partit
JUVENIL A 1ª DIVISIO G10
FC La Salle ReusVsCF Base L Arboç

23

Veure partit
JUVENIL B 2ª DIVISIO G12
CF Base L'Arboç BVsNSA Camp Joliu C

23

Veure partit
CADET A 2ª DIVISIO G11
CF Base L'ArboçVsC Sant Pau Apóstol B

60

Veure partit
CADET B 2ª DIVISIO G12
Cultural BonavistaVsCF Base L'Arboç B

35

Veure partit
INFANTILA 2ª DIVISIO G15
CF Base L'ArboçVsCD La Floresta C

02

Veure partit
INFANTILB 2ª DIVISIO G14
CE Vendrell BVsCF Base L'Arboç B

42

Veure partit
ALEVI A 1ª DIVISIO G15
CF Base L ArboçVsFC Escola Valls

212

Veure partit
ALEVI B 2ª DIVISIO G38
CF Base L'Arboç BVsNSA Camp Joliu

62

Veure partit
ALEVI C 2ª DIVISIO G39
CF Base L'Arboç CVsClub Futbol La Riera C

51

Veure partit
ALEVI D 2ª DIVISIO G40
UD Torredembarra CVsCF Base L'Arboç D

81

Veure partit
BENJAMI A 2ª DIVISIO G20
AE Ramon SicartVsCF Base L'Arboç

31

Veure partit
PREBENJAMI
CE VendrellVsCF Base L'Arboç

52

Veure partit
FEMENI CADET G1
CF Base L'Arboç FemeníVsUE L'Espluga de Francoli

16

Veure partit
Clasificació
J Pt
1  Escudo CF Canonja
CF Canonja
1845
2  Escudo CF Pobla de Mafumet B
CF Pobla de Mafumet B
1837
3  Escudo UD Jesus i Maria
UD Jesus i Maria
1833
4  Escudo Club Deportivo Morell
Club Deportivo Morell
1827
5  Escudo CF Vilaseca
CF Vilaseca
1822
6  Escudo CF L'ARBOÇ
CF L'ARBOÇ
1820
7  Escudo Union Deportiva Salou
Union Deportiva Salou
1820
8  Escudo Atletic Roda de Bara
Atletic Roda de Bara
1819
9  Escudo CE Vendrell
CE Vendrell
1818
10  Escudo CD Riudoms
CD Riudoms
1813
Sponsor
DE BON GUST sponsor CF L'ARBOÇ

Horari
JUVENIL A 1ª DIVISIO G10
CF Base L ArboçVsCF Vilaseca
11-2-2023   15:45Municipal de L'Arboç
JUVENIL B 2ª DIVISIO G12
Base 2012 Pallaresos Club BVsCF Base L'Arboç B
12-2-2023   18:00Municipal del Pallaresos
CADET A 2ª DIVISIO G11
CF Base L'ArboçVsUnio Esportiva Creixell
12-2-2023   12:45Municipal de L'Arboç
CADET B 2ª DIVISIO G12
CF Escola FB Calafell DVsCF Base L'Arboç B
11-2-2023   17:15Municipal de Calafell
INFANTILB 2ª DIVISIO G14
CF Base L'Arboç BVsClub Esportiu Altafulla
12-2-2023   11:00Municipal de L'Arboç
FEMENI CADET G1
Club Esportiu AlcoverVsCF Base L'Arboç Femení
12-2-2023   10:15Municipal d' Alcover
Veure tots
Golejadors
SEGONA CATALANA GRUP 8A
Imagen jugador equipoRaul Perea Pichita5 goles
Imagen jugador equipoArnau Moya4 goles
Imagen jugador equipoIsma3 goles
Imagen jugador equipoAleix Gonzalez Gonza3 goles
Imagen jugador equipoWali2 goles
Imagen jugador equipoAlex Rodriguez2 goles

Sponsors
TALLERES FERNANDO
BASSA
MOSEGADA
IB INFORMATICA
ALUPROJET
LA RAMBLA LARBOÇ
MON Y ART
AJUNTAMENT LARBOÇ
CARACAS
CASC ANTIC
BAR CAMP FUTBOL SANTI
 GAS
CATALANA OCCIDENTE
AUTOESCOLA LARBOÇ
FARMACIA SURIOL
PELAYO
PILKUS
TIF 97
CONDIS
GOOLMANIA
EL PATI
SUNET
CAN PERAIRE
FLORISTERIA 1808
CA LA SONIA
JT RACING
EL PALAU DEL POLLASTRE
DE BON GUST
MONTSERRAT
BAZAR LARBOÇ
MIRANDA
BAR COSME
TRIS TRAS
ISERN
INCATUR
SEGURIDAD LEON
OPTICALIA
FORN ENRIC
MONTRA
ESMEN
REFRATECHNIK
MINERALS I DERIVATS
AUTOESCOLA DELTA
SERIAUTO

CF L'ARBOÇ

Botiga

Imagen club

CAMISETA OFICIAL SOM CENTENARIS
ALUPROJETFARMACIA SURIOLIB INFORMATICALA RAMBLA LARBOÇ

Multimedia

Imagen club

CAMPIÓ DE LLIGA 2022_0

Imagen club

RUA CAMPIONS_9

Imagen club

RUA CAMPIONS_8

Imagen club

RUA CAMPIONS_7

Imagen club

Pastel de Campeón_0
Anunciar-se aquí

Comptador visites
Tots:114711
Aquest any:2481
Mes:18
Setmana:18
D'avui:18
Foto Equips

Foto JUVENIL B 2ª DIVISIO G12

JUVENIL B 2ª DIVISIO G12

Foto JUVENIL A 1ª DIVISIO G10

JUVENIL A 1ª DIVISIO G10

Foto CADET A 2ª DIVISIO G11

CADET A 2ª DIVISIO G11

Foto CADET B 2ª DIVISIO G12

CADET B 2ª DIVISIO G12

Foto FEMENI CADET G1

FEMENI CADET G1

Foto INFANTILA 2ª DIVISIO G15

INFANTILA 2ª DIVISIO G15

Foto INFANTILB 2ª DIVISIO G14

INFANTILB 2ª DIVISIO G14

Foto ALEVI A 1ª DIVISIO G15

ALEVI A 1ª DIVISIO G15

Foto ALEVI B 2ª DIVISIO G38

ALEVI B 2ª DIVISIO G38

Foto ALEVI C 2ª DIVISIO G39

ALEVI C 2ª DIVISIO G39

Foto BENJAMI A 2ª DIVISIO G20

BENJAMI A 2ª DIVISIO G20

Foto PREBENJAMI

PREBENJAMI
IB INFORMATICADE BON GUSTMONTSERRATFORN ENRIC

Horari
JUVENIL A 1ª DIVISIO G10
CF Base L ArboçVsCF Vilaseca
11-2-2023   15:45Municipal de L'Arboç
JUVENIL B 2ª DIVISIO G12
Base 2012 Pallaresos Club BVsCF Base L'Arboç B
12-2-2023   18:00Municipal del Pallaresos
CADET A 2ª DIVISIO G11
CF Base L'ArboçVsUnio Esportiva Creixell
12-2-2023   12:45Municipal de L'Arboç
CADET B 2ª DIVISIO G12
CF Escola FB Calafell DVsCF Base L'Arboç B
11-2-2023   17:15Municipal de Calafell
INFANTILB 2ª DIVISIO G14
CF Base L'Arboç BVsClub Esportiu Altafulla
12-2-2023   11:00Municipal de L'Arboç
FEMENI CADET G1
Club Esportiu AlcoverVsCF Base L'Arboç Femení
12-2-2023   10:15Municipal d' Alcover
Veure tots

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. Usuari té la possibilitat de Configurar cookies. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar