SEGONA CATALANA GRUP 6
27-4-2024 16:30 Municipal Antoni Mateu
JUVENIL A 1ª DIVISIO G10
28-4-2024 17:30 Municipal de L'Arboç
JUVENIL B 2ª DIVISIO G14
28-4-2024 19:15 Municipal de Joan Pijuan
CADET A 2ª DIVISIO G15
28-4-2024 17:00 Municipal de L'Arboç
CADET B 2ª DIVISIO G16
27-4-2024 12:15 Municipal de L'Arboç
INFANTIL A 1ª DIV G16
27-4-2024 14:00 Municipal de Reddis - Reus
ALEVI B S12 2ª DIV G28
27-4-2024 10:00 Municipal de L'Arboç
ALEVI C S12 2ª DIV G27
28-4-2024 10:30 Municipal del Catllar
BENJAM A S10 2ª DV G38
27-4-2024 9:30 Municipal de L'Arboç

Crónica
SEGONA CATALANA GRUP 6
CF Vila-secaVsCF L'ARBOÇ

12

Veure partit
JUVENIL A 1ª DIVISIO G10
CD RiudomsVsCF Base L'Arboç

05

Veure partit
JUVENIL B 2ª DIVISIO G14
CF Base L'Arboç BVsCF Base Marc Bartra

15

Veure partit
CADET A 2ª DIVISIO G15
CF Base L'ArboçVsFPEF La Pobla Mafumet

05

Veure partit
CADET B 2ª DIVISIO G16
Escola Valls FC BVsCF Base L'Arboç B

22

Veure partit
INFANTIL A 1ª DIV G16
CF Base L'ArboçVsCE Tecnifutbol Tarragona

14

Veure partit
INFANTIL B 2ª DIV G21
Club Esportiu Altafulla BVsCF Base L'Arboç B

10

Veure partit
ALEVI B S12 2ª DIV G28
CF Base L'Arboç BVsCE Vendrell B

07

Veure partit
ALEVI C S12 2ª DIV G27
CF Base L'Arboç CVsCol legi S Pau Apostol C

40

Veure partit
BENJAM A S10 2ª DV G38
CF Base L'ArboçVsUnió Esportiva Creixell

70

Veure partit
Clasificació
J Pt
1  Escudo CF Camarles
CF Camarles
2751
2  Escudo CF La Senia
CF La Senia
2749
3  Escudo CF Pobla de Mafumet B
CF Pobla de Mafumet B
2749
4  Escudo UD Jesus i Maria
UD Jesus i Maria
2747
5  Escudo Cambrils Unió CE
Cambrils Unió CE
2746
6  Escudo CF Ulldecona
CF Ulldecona
2746
7  Escudo CF Vila-seca
CF Vila-seca
2745
8  Escudo UE Remolins-Bitem
UE Remolins-Bitem
2743
9  Escudo NSA Camp Joliu
NSA Camp Joliu
2741
10  Escudo CF Cubelles
CF Cubelles
2737
11  Escudo Unio Esportiva Aldeana
Unio Esportiva Aldeana
2737
12  Escudo CF L'ARBOÇ
CF L'ARBOÇ
2737
13  Escudo CF Gandesa
CF Gandesa
2737
14  Escudo CF Ampolla
CF Ampolla
2730
15  Escudo Atletics Mora la Nova
Atletics Mora la Nova
2722
16  Escudo CD Hospitalet de L Infant
CD Hospitalet de L Infant
2721
17  Escudo UD España Canonja
UD España Canonja
2720
18  Escudo CF Jesus Catalonia
CF Jesus Catalonia
2714
Sponsor
DE BON GUST sponsor CF L'ARBOÇ

Horari
SEGONA CATALANA GRUP 6
Atletics Mora la NovaVsCF L'ARBOÇ
27-4-2024   16:30Municipal Antoni Mateu
JUVENIL A 1ª DIVISIO G10
CF Base L'ArboçVsCE Vendrell
28-4-2024   17:30Municipal de L'Arboç
JUVENIL B 2ª DIVISIO G14
Club Esportiu AltafullaVsCF Base L'Arboç B
28-4-2024   19:15Municipal de Joan Pijuan
CADET A 2ª DIVISIO G15
CF Canonja BVsCF Base L'Arboç
28-4-2024   17:00Municipal de L'Arboç
CADET B 2ª DIVISIO G16
CF Base L'Arboç BVsCol legi S Pau Apostol C
27-4-2024   12:15Municipal de L'Arboç
INFANTIL A 1ª DIV G16
Santes Creus CE BVsCF Base L'Arboç
27-4-2024   14:00Municipal de Reddis - Reus
INFANTIL B 2ª DIV G21
CF Base L'Arboç BVsCF Escola F Base Calafell E
27-4-2024   16:00Municipal de L'Arboç
ALEVI B S12 2ª DIV G28
CF Base L'Arboç BVsUD Torredembarra B
27-4-2024   10:00Municipal de L'Arboç
ALEVI C S12 2ª DIV G27
CE El Catllar BVsCF Base L'Arboç C
28-4-2024   10:30Municipal del Catllar
BENJAM A S10 2ª DV G38
CF Base L'ArboçVsClub Esportiu Altafulla B
27-4-2024   9:30Municipal de L'Arboç
Veure tots
Golejadors
SEGONA CATALANA GRUP 6
Imagen jugador equipoRafa19 goles
Imagen jugador equipoMark Lopez8 goles
Imagen jugador equipoAleix Gonzalez Gonza6 goles
Imagen jugador equipoRaul Perea Pichita6 goles
Imagen jugador equipoPau Cubero3 goles
Imagen jugador equipoAlexis Paredes2 goles

Sponsors
PILKUS
LA RAMBLA
COFEE DRIVER
43700 VINT
MIRANDA
CALINOX
IB INFORMATICA
MONTSERRAT
OPTICALIA
SAINT GOBEINT
GOOLMANIA
FLORISTERIA 1808
EL PALAU DEL POLLASTRE
MINERALS I DERIVATS
CARAVANIG LARBOÇ
BAR BAYONA
FARMACIA SURIOL
 GAS
JT RACING
BUNDO
ALUPROJET
BAR COSME
BASSAR NOU MÓN
MON Y ART
CATALANA DE OCCIDENTE
EL PATI
TALLERES FERNANDO
CONDIS
REFRATECHNIK
AUTOESCOLA LARBOÇ
AJUNTAMENT LARBOÇ
TIF 97
SUNET
INCATUR
DE BON GUST
CHUSA PARKS
MESON EL GALLO
BASSA
LARBOÇ DENTAL
AUTOESCOLA DELTA
CARACAS
CAN PERAIRE
PELAYO
TRIS TRAS
MOSSEGADA
NODRIMENTS LARBOÇ
CA LA SONIA
ISERN

CF L'ARBOÇ

Botiga

Imagen club

CAMISETA OFICIAL SOM CENTENARIS
EL PALAU DEL POLLASTRECA LA SONIABAR BAYONASAINT GOBEINT

Multimedia

Imagen club

CAMPIÓ DE LLIGA 2022_0

Imagen club

RUA CAMPIONS_9

Imagen club

RUA CAMPIONS_8

Imagen club

RUA CAMPIONS_7

Imagen club

Pastel de Campeón_0
Anunciar-se aquí

Comptador visites
Tots:356942
Aquest any:154632
Mes:34502
Setmana:4856
D'avui:97
Foto Equips

Foto JUVENIL A 1ª DIVISIO G10

JUVENIL A 1ª DIVISIO G10

Foto JUVENIL B 2ª DIVISIO G14

JUVENIL B 2ª DIVISIO G14

Foto INFANTIL A 1ª DIV G16

INFANTIL A 1ª DIV G16

Foto BENJAM A S10 2ª DV G38

BENJAM A S10 2ª DV G38
ALUPROJETCARACASBASSAMINERALS I DERIVATS

Horari
SEGONA CATALANA GRUP 6
Atletics Mora la NovaVsCF L'ARBOÇ
27-4-2024   16:30Municipal Antoni Mateu
JUVENIL A 1ª DIVISIO G10
CF Base L'ArboçVsCE Vendrell
28-4-2024   17:30Municipal de L'Arboç
JUVENIL B 2ª DIVISIO G14
Club Esportiu AltafullaVsCF Base L'Arboç B
28-4-2024   19:15Municipal de Joan Pijuan
CADET A 2ª DIVISIO G15
CF Canonja BVsCF Base L'Arboç
28-4-2024   17:00Municipal de L'Arboç
CADET B 2ª DIVISIO G16
CF Base L'Arboç BVsCol legi S Pau Apostol C
27-4-2024   12:15Municipal de L'Arboç
INFANTIL A 1ª DIV G16
Santes Creus CE BVsCF Base L'Arboç
27-4-2024   14:00Municipal de Reddis - Reus
INFANTIL B 2ª DIV G21
CF Base L'Arboç BVsCF Escola F Base Calafell E
27-4-2024   16:00Municipal de L'Arboç
ALEVI B S12 2ª DIV G28
CF Base L'Arboç BVsUD Torredembarra B
27-4-2024   10:00Municipal de L'Arboç
ALEVI C S12 2ª DIV G27
CE El Catllar BVsCF Base L'Arboç C
28-4-2024   10:30Municipal del Catllar
BENJAM A S10 2ª DV G38
CF Base L'ArboçVsClub Esportiu Altafulla B
27-4-2024   9:30Municipal de L'Arboç
Veure tots

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. Usuari té la possibilitat de Configurar cookies. Política de Cookies

Acceptar totes