Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

SEGONA DIVISIÓ INFANTIL

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1FPEF LA POBLA MAFUMET22101110031092261
2CF ESCOLA F CALAFELL221012912662059
3ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB22625706726241
4CF JOVENTUD BISBALENCA22814427875339
5CE VENDRELL22526436525132
6ESCOLA F PLA SANTA MARIA21525427685931
7CE SANTA OLIVA22508508666930
8CF LA RIERA21525329515428
9CE EL CATLLAR22419417444926
10UD TANCAT22408418417425
11CF BASE L'ARBOÇ2210121012341126
12ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO220013101219843

Calendari lliga final

Jornada 01
CF JOVENTUD BISBALENCA04CF ESCOLA F CALAFELL
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO01CF LA RIERA
ESCOLA F PLA SANTA MARIA20CE EL CATLLAR
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB33CE VENDRELL
UD TANCAT21CF BASE L'ARBOÇ
CE SANTA OLIVA00descansa
Jornada 02
CF ESCOLA F CALAFELL40FPEF LA POBLA MAFUMET
CF LA RIERA31CF JOVENTUD BISBALENCA
CE EL CATLLAR23ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CE VENDRELL31ESCOLA F PLA SANTA MARIA
CF BASE L'ARBOÇ15ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
descansa00UD TANCAT
descansa00CE SANTA OLIVA
Jornada 03
CF ESCOLA F CALAFELL21CF LA RIERA
CF JOVENTUD BISBALENCA43CE EL CATLLAR
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO16CE VENDRELL
ESCOLA F PLA SANTA MARIA93CF BASE L'ARBOÇ
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB00descansa
FPEF LA POBLA MAFUMET40CE SANTA OLIVA
Jornada 04
CF LA RIERA05FPEF LA POBLA MAFUMET
CE EL CATLLAR02CF ESCOLA F CALAFELL
CE VENDRELL31CF JOVENTUD BISBALENCA
CF BASE L'ARBOÇ31ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
descansa00ESCOLA F PLA SANTA MARIA
descansa00ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE SANTA OLIVA40UD TANCAT
Jornada 05
CE EL CATLLAR50CF LA RIERA
CF ESCOLA F CALAFELL42CE VENDRELL
CF JOVENTUD BISBALENCA73CF BASE L'ARBOÇ
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO00descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB13CE SANTA OLIVA
FPEF LA POBLA MAFUMET61UD TANCAT
Jornada 06
CE EL CATLLAR03FPEF LA POBLA MAFUMET
CE VENDRELL22CF LA RIERA
CF BASE L'ARBOÇ34CF ESCOLA F CALAFELL
descansa00CF JOVENTUD BISBALENCA
descansa00ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CE SANTA OLIVA52ESCOLA F PLA SANTA MARIA
UD TANCAT14ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 07
CE EL CATLLAR13CE VENDRELL
CF LA RIERA50CF BASE L'ARBOÇ
CF ESCOLA F CALAFELL00descansa
CF JOVENTUD BISBALENCA00descansa
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO23CE SANTA OLIVA
ESCOLA F PLA SANTA MARIA54UD TANCAT
FPEF LA POBLA MAFUMET61ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 08
CE VENDRELL25FPEF LA POBLA MAFUMET
CF BASE L'ARBOÇ13CE EL CATLLAR
descansa00CF LA RIERA
CE SANTA OLIVA15CF JOVENTUD BISBALENCA
UD TANCAT10ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB43ESCOLA F PLA SANTA MARIA
Jornada 09
CE VENDRELL10CF BASE L'ARBOÇ
CE EL CATLLAR00descansa
CF LA RIERA00descansa
CF ESCOLA F CALAFELL32CE SANTA OLIVA
CF JOVENTUD BISBALENCA31UD TANCAT
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO24ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
FPEF LA POBLA MAFUMET31ESCOLA F PLA SANTA MARIA
Jornada 10
CF BASE L'ARBOÇ213FPEF LA POBLA MAFUMET
descansa00CE VENDRELL
descansa00CE EL CATLLAR
CE SANTA OLIVA16CF LA RIERA
UD TANCAT23CF ESCOLA F CALAFELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB32CF JOVENTUD BISBALENCA
ESCOLA F PLA SANTA MARIA41ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
Jornada 11
CF BASE L'ARBOÇ00descansa
CE VENDRELL00descansa
CE EL CATLLAR51CE SANTA OLIVA
CF LA RIERA53UD TANCAT
CF ESCOLA F CALAFELL21ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF JOVENTUD BISBALENCA55ESCOLA F PLA SANTA MARIA
FPEF LA POBLA MAFUMET20ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
Jornada 12
FPEF LA POBLA MAFUMET00descansa
descansa00CF BASE L'ARBOÇ
CE SANTA OLIVA32CE VENDRELL
UD TANCAT14CE EL CATLLAR
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB42CF LA RIERA
ESCOLA F PLA SANTA MARIA34CF ESCOLA F CALAFELL
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO04CF JOVENTUD BISBALENCA
Jornada 13
descansa00descansa
CF BASE L'ARBOÇ19CE SANTA OLIVA
CE VENDRELL11UD TANCAT
CE EL CATLLAR12ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF LA RIERA22ESCOLA F PLA SANTA MARIA
CF ESCOLA F CALAFELL51ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CF JOVENTUD BISBALENCA15FPEF LA POBLA MAFUMET
Jornada 14
CF ESCOLA F CALAFELL11CF JOVENTUD BISBALENCA
CF LA RIERA32ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CE EL CATLLAR02ESCOLA F PLA SANTA MARIA
CE VENDRELL05ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE L'ARBOÇ14UD TANCAT
descansa00CE SANTA OLIVA
descansa00FPEF LA POBLA MAFUMET
Jornada 15
FPEF LA POBLA MAFUMET10CF ESCOLA F CALAFELL
CF JOVENTUD BISBALENCA31CF LA RIERA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO02CE EL CATLLAR
ESCOLA F PLA SANTA MARIA11CE VENDRELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB21CF BASE L'ARBOÇ
UD TANCAT00descansa
CE SANTA OLIVA00descansa
Jornada 16
CF LA RIERA01CF ESCOLA F CALAFELL
CE EL CATLLAR21CF JOVENTUD BISBALENCA
CE VENDRELL42ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CF BASE L'ARBOÇ68ESCOLA F PLA SANTA MARIA
descansa00ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
descansa00UD TANCAT
CE SANTA OLIVA06FPEF LA POBLA MAFUMET
Jornada 17
FPEF LA POBLA MAFUMET40CF LA RIERA
CF ESCOLA F CALAFELL30CE EL CATLLAR
CF JOVENTUD BISBALENCA32CE VENDRELL
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO01CF BASE L'ARBOÇ
ESCOLA F PLA SANTA MARIA00descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB00descansa
UD TANCAT21CE SANTA OLIVA
Jornada 18
CE EL CATLLAR11CF LA RIERA
CE VENDRELL01CF ESCOLA F CALAFELL
CF BASE L'ARBOÇ17CF JOVENTUD BISBALENCA
descansa00ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
descansa00ESCOLA F PLA SANTA MARIA
CE SANTA OLIVA34ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
UD TANCAT19FPEF LA POBLA MAFUMET
Jornada 19
FPEF LA POBLA MAFUMET33CE EL CATLLAR
CF LA RIERA44CE VENDRELL
CF ESCOLA F CALAFELL50CF BASE L'ARBOÇ
CF JOVENTUD BISBALENCA00descansa
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO00descansa
ESCOLA F PLA SANTA MARIA43CE SANTA OLIVA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB23UD TANCAT
Jornada 20
CE VENDRELL42CE EL CATLLAR
CF BASE L'ARBOÇ24CF LA RIERA
descansa00CF ESCOLA F CALAFELL
descansa00CF JOVENTUD BISBALENCA
CE SANTA OLIVA80ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
UD TANCAT06ESCOLA F PLA SANTA MARIA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB16FPEF LA POBLA MAFUMET
Jornada 21
FPEF LA POBLA MAFUMET41CE VENDRELL
CE EL CATLLAR51CF BASE L'ARBOÇ
CF LA RIERA00descansa
CF ESCOLA F CALAFELL00descansa
CF JOVENTUD BISBALENCA125CE SANTA OLIVA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO03UD TANCAT
ESCOLA F PLA SANTA MARIA23ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 22
CF BASE L'ARBOÇ23CE VENDRELL
descansa00CE EL CATLLAR
descansa00CF LA RIERA
CE SANTA OLIVA02CF ESCOLA F CALAFELL
UD TANCAT29CF JOVENTUD BISBALENCA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB54ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
ESCOLA F PLA SANTA MARIA26FPEF LA POBLA MAFUMET
Jornada 23
FPEF LA POBLA MAFUMET90CF BASE L'ARBOÇ
CE VENDRELL00descansa
CE EL CATLLAR00descansa
CF LA RIERA23CE SANTA OLIVA
CF ESCOLA F CALAFELL31UD TANCAT
CF JOVENTUD BISBALENCA83ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO04ESCOLA F PLA SANTA MARIA
Jornada 24
descansa00CF BASE L'ARBOÇ
descansa00CE VENDRELL
CE SANTA OLIVA13CE EL CATLLAR
UD TANCAT53CF LA RIERA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB22CF ESCOLA F CALAFELL
ESCOLA F PLA SANTA MARIA22CF JOVENTUD BISBALENCA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO06FPEF LA POBLA MAFUMET
Jornada 25
descansa00FPEF LA POBLA MAFUMET
CF BASE L'ARBOÇ00descansa
CE VENDRELL24CE SANTA OLIVA
CE EL CATLLAR12UD TANCAT
CF LA RIERA64ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF ESCOLA F CALAFELL40ESCOLA F PLA SANTA MARIA
CF JOVENTUD BISBALENCA60ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
Jornada 26
descansa00descansa
CE SANTA OLIVA61CF BASE L'ARBOÇ
UD TANCAT13CE VENDRELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB91CE EL CATLLAR
ESCOLA F PLA SANTA MARIA00CF LA RIERA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO07CF ESCOLA F CALAFELL
FPEF LA POBLA MAFUMET32CF JOVENTUD BISBALENCA

Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració