Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

SEGONA DIVISIÓ INFANTIL

J Casa Visitant Gol Pt
GC EC PC GF EF PF fav cont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 28 14 0 1 11 1 3 169 39 76
2 Jª JOVE LES ROQUETES 28 12 2 1 9 1 5 131 49 66
3 CF VILANOVA GELTRU 30 9 2 4 11 1 3 135 58 63
4 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 28 9 2 4 11 1 3 98 39 63
5 CF CUBELLES 28 9 0 6 8 1 6 119 60 52
6 CD RIBES 28 9 0 6 8 1 6 89 48 52
7 CE BASE OLERDOLA 28 8 2 5 6 2 7 62 59 46
8 CF BASE L'ARBOÇ 28 7 2 6 7 0 8 81 58 44
9 UE SITGES 30 7 2 6 4 3 8 84 90 38
10 CF MAS CATARRO 27 7 0 8 5 0 10 86 94 36
11 CF BLANCA SUBUR 27 6 1 8 3 3 9 63 101 31
12 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 28 4 1 10 4 1 10 63 116 26
13 UE SANT SADURNI 29 2 0 13 1 2 12 40 130 11
14 FPUE BASE VILANOVA 28 2 1 12 1 0 14 32 138 10
15 CF LA GRANADA 28 1 1 13 0 0 15 34 207 4

Calendari lliga final

Jornada 01
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 2 3 CF VILANOVA GELTRU
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 2 3 CE BASE OLERDOLA
CF LA GRANADA 0 0 descansa
UE SANT SADURNI 2 3 CF BLANCA SUBUR
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 4 2 CF BASE L'ARBOÇ
CF MAS CATARRO 0 7 UE SITGES
CD RIBES 2 3 CF CUBELLES
Jª JOVE LES ROQUETES 6 0 FPUE BASE VILANOVA
Jornada 02
CF VILANOVA GELTRU 6 1 Jª JOVE LES ROQUETES
CE BASE OLERDOLA 2 3 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
descansa 0 0 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF BLANCA SUBUR 5 2 CF LA GRANADA
CF BASE L'ARBOÇ 8 3 UE SANT SADURNI
UE SITGES 2 10 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF CUBELLES 4 1 CF MAS CATARRO
FPUE BASE VILANOVA 2 4 CD RIBES
Jornada 03
CF VILANOVA GELTRU 4 2 CE BASE OLERDOLA
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 0 0 descansa
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 4 2 CF BLANCA SUBUR
CF LA GRANADA 1 5 CF BASE L'ARBOÇ
UE SANT SADURNI 2 5 UE SITGES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 3 1 CF CUBELLES
CF MAS CATARRO 7 0 FPUE BASE VILANOVA
Jª JOVE LES ROQUETES 1 0 CD RIBES
Jornada 04
CE BASE OLERDOLA 1 1 Jª JOVE LES ROQUETES
descansa 0 0 CF VILANOVA GELTRU
CF BLANCA SUBUR 0 6 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CF BASE L'ARBOÇ 5 0 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
UE SITGES 9 1 CF LA GRANADA
CF CUBELLES 9 0 UE SANT SADURNI
FPUE BASE VILANOVA 1 8 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CD RIBES 3 2 CF MAS CATARRO
Jornada 05
CE BASE OLERDOLA 0 0 descansa
CF VILANOVA GELTRU 9 1 CF BLANCA SUBUR
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 3 2 CF BASE L'ARBOÇ
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 3 5 UE SITGES
CF LA GRANADA 0 7 CF CUBELLES
UE SANT SADURNI 5 1 FPUE BASE VILANOVA
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 5 4 CD RIBES
Jª JOVE LES ROQUETES 5 2 CF MAS CATARRO
Jornada 06
descansa 0 0 Jª JOVE LES ROQUETES
CF BLANCA SUBUR 3 2 CE BASE OLERDOLA
CF BASE L'ARBOÇ 1 2 CF VILANOVA GELTRU
UE SITGES 2 6 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CF CUBELLES 4 1 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
FPUE BASE VILANOVA 3 1 CF LA GRANADA
CD RIBES 5 2 UE SANT SADURNI
CF MAS CATARRO 1 4 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
Jornada 07
descansa 0 0 CF BLANCA SUBUR
CE BASE OLERDOLA 2 0 CF BASE L'ARBOÇ
CF VILANOVA GELTRU 2 2 UE SITGES
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 4 0 CF CUBELLES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 2 0 FPUE BASE VILANOVA
CF LA GRANADA 0 10 CD RIBES
UE SANT SADURNI 0 7 CF MAS CATARRO
Jª JOVE LES ROQUETES 3 3 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
Jornada 08
CF BLANCA SUBUR 1 5 Jª JOVE LES ROQUETES
CF BASE L'ARBOÇ 0 0 descansa
UE SITGES 0 2 CE BASE OLERDOLA
CF CUBELLES 1 7 CF VILANOVA GELTRU
FPUE BASE VILANOVA 0 6 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CD RIBES 6 1 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF MAS CATARRO 8 3 CF LA GRANADA
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 5 1 UE SANT SADURNI
Jornada 09
CF BLANCA SUBUR 2 5 CF BASE L'ARBOÇ
descansa 0 0 UE SITGES
CE BASE OLERDOLA 1 1 CF CUBELLES
CF VILANOVA GELTRU 8 0 FPUE BASE VILANOVA
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 0 1 CD RIBES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 3 7 CF MAS CATARRO
CF LA GRANADA 0 14 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
Jª JOVE LES ROQUETES 5 1 UE SANT SADURNI
Jornada 10
CF BASE L'ARBOÇ 2 4 Jª JOVE LES ROQUETES
UE SITGES 3 3 CF BLANCA SUBUR
CF CUBELLES 0 0 descansa
FPUE BASE VILANOVA 0 5 CE BASE OLERDOLA
CD RIBES 2 4 CF VILANOVA GELTRU
CF MAS CATARRO 2 6 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 8 0 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
UE SANT SADURNI 3 2 CF LA GRANADA
Jornada 11
CF BASE L'ARBOÇ 3 1 UE SITGES
CF BLANCA SUBUR 1 2 CF CUBELLES
descansa 0 0 FPUE BASE VILANOVA
CE BASE OLERDOLA 3 0 CD RIBES
CF VILANOVA GELTRU 3 0 CF MAS CATARRO
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 4 2 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 8 1 UE SANT SADURNI
Jª JOVE LES ROQUETES 11 2 CF LA GRANADA
Jornada 12
UE SITGES 3 5 Jª JOVE LES ROQUETES
CF CUBELLES 0 3 CF BASE L'ARBOÇ
FPUE BASE VILANOVA 2 2 CF BLANCA SUBUR
CD RIBES 0 0 descansa
CF MAS CATARRO 1 5 CE BASE OLERDOLA
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 5 4 CF VILANOVA GELTRU
UE SANT SADURNI 1 4 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CF LA GRANADA 4 6 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
Jornada 13
UE SITGES 3 2 CF CUBELLES
CF BASE L'ARBOÇ 4 1 FPUE BASE VILANOVA
CF BLANCA SUBUR 3 1 CD RIBES
descansa 0 0 CF MAS CATARRO
CE BASE OLERDOLA 0 5 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF VILANOVA GELTRU 5 0 UE SANT SADURNI
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 4 0 CF LA GRANADA
Jª JOVE LES ROQUETES 8 1 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
Jornada 14
Jª JOVE LES ROQUETES 5 2 CF CUBELLES
FPUE BASE VILANOVA 2 6 UE SITGES
CD RIBES 2 3 CF BASE L'ARBOÇ
CF MAS CATARRO 4 5 CF BLANCA SUBUR
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 0 0 descansa
UE SANT SADURNI 1 3 CE BASE OLERDOLA
CF LA GRANADA 1 17 CF VILANOVA GELTRU
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 1 4 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
Jornada 15
CF CUBELLES 4 1 FPUE BASE VILANOVA
UE SITGES 0 4 CD RIBES
CF BASE L'ARBOÇ 7 3 CF MAS CATARRO
CF BLANCA SUBUR 0 6 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
descansa 0 0 UE SANT SADURNI
CE BASE OLERDOLA 7 0 CF LA GRANADA
CF VILANOVA GELTRU 5 3 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 3 2 Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 16
CF VILANOVA GELTRU 3 4 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CE BASE OLERDOLA 2 1 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
descansa 0 0 CF LA GRANADA
CF BLANCA SUBUR 2 2 UE SANT SADURNI
CF BASE L'ARBOÇ 2 4 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
UE SITGES 6 2 CF MAS CATARRO
CF CUBELLES 1 2 CD RIBES
FPUE BASE VILANOVA 1 8 Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 17
Jª JOVE LES ROQUETES 3 0 CF VILANOVA GELTRU
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 2 2 CE BASE OLERDOLA
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 0 0 descansa
CF LA GRANADA 0 8 CF BLANCA SUBUR
UE SANT SADURNI 2 4 CF BASE L'ARBOÇ
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 11 2 UE SITGES
CF MAS CATARRO 5 3 CF CUBELLES
CD RIBES 4 0 FPUE BASE VILANOVA
Jornada 18
CE BASE OLERDOLA 0 5 CF VILANOVA GELTRU
UE SITGES 6 1 UE SANT SADURNI
CF BLANCA SUBUR 2 3 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF BASE L'ARBOÇ 4 0 CF LA GRANADA
descansa 0 0 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CF CUBELLES 4 3 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
FPUE BASE VILANOVA 0 3 CF MAS CATARRO
CD RIBES 0 3 Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 19
Jª JOVE LES ROQUETES 5 1 CE BASE OLERDOLA
CF VILANOVA GELTRU 0 0 descansa
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 8 0 CF BLANCA SUBUR
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 1 3 CF BASE L'ARBOÇ
CF LA GRANADA 2 2 UE SITGES
UE SANT SADURNI 0 7 CF CUBELLES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 13 0 FPUE BASE VILANOVA
CF MAS CATARRO 1 2 CD RIBES
Jornada 20
descansa 0 0 CE BASE OLERDOLA
CF BLANCA SUBUR 7 1 CF VILANOVA GELTRU
CF BASE L'ARBOÇ 1 2 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
UE SITGES 6 2 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF CUBELLES 18 0 CF LA GRANADA
FPUE BASE VILANOVA 2 1 UE SANT SADURNI
CD RIBES 1 4 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF MAS CATARRO 2 1 Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 21
Jª JOVE LES ROQUETES 0 0 descansa
CE BASE OLERDOLA 2 1 CF BLANCA SUBUR
CF VILANOVA GELTRU 3 2 CF BASE L'ARBOÇ
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 2 1 UE SITGES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 2 6 CF CUBELLES
CF LA GRANADA 5 4 FPUE BASE VILANOVA
UE SANT SADURNI 1 8 CD RIBES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 9 0 CF MAS CATARRO
Jornada 22
CF BLANCA SUBUR 0 0 descansa
CF BASE L'ARBOÇ 1 1 CE BASE OLERDOLA
UE SITGES 1 3 CF VILANOVA GELTRU
CF CUBELLES 0 4 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
FPUE BASE VILANOVA 2 4 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CD RIBES 6 1 CF LA GRANADA
CF MAS CATARRO 7 2 UE SANT SADURNI
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 4 1 Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 23
Jª JOVE LES ROQUETES 7 0 CF BLANCA SUBUR
descansa 0 0 CF BASE L'ARBOÇ
CE BASE OLERDOLA 1 0 UE SITGES
CF VILANOVA GELTRU 1 5 CF CUBELLES
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 4 1 FPUE BASE VILANOVA
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 2 2 CD RIBES
CF LA GRANADA 0 6 CF MAS CATARRO
UE SANT SADURNI 0 4 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
Jornada 24
CF BASE L'ARBOÇ 0 0 CF BLANCA SUBUR
UE SITGES 0 0 descansa
CF CUBELLES 6 1 CE BASE OLERDOLA
FPUE BASE VILANOVA 1 7 CF VILANOVA GELTRU
CD RIBES 1 0 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CF MAS CATARRO 7 0 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 10 2 CF LA GRANADA
UE SANT SADURNI 2 3 Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 25
Jª JOVE LES ROQUETES 6 4 CF BASE L'ARBOÇ
CF BLANCA SUBUR 4 3 UE SITGES
descansa 0 0 CF CUBELLES
CE BASE OLERDOLA 0 2 FPUE BASE VILANOVA
CF VILANOVA GELTRU 3 4 CD RIBES
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 2 3 CF MAS CATARRO
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 1 8 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF LA GRANADA 0 2 UE SANT SADURNI
Jornada 26
UE SITGES 3 2 CF BASE L'ARBOÇ
CF CUBELLES 11 0 CF BLANCA SUBUR
FPUE BASE VILANOVA 0 0 descansa
CD RIBES 5 0 CE BASE OLERDOLA
CF MAS CATARRO 1 7 CF VILANOVA GELTRU
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 4 1 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
UE SANT SADURNI 2 6 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF LA GRANADA 0 12 Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 27
Jª JOVE LES ROQUETES 5 1 UE SITGES
CF BASE L'ARBOÇ 2 4 CF CUBELLES
CF BLANCA SUBUR 6 3 FPUE BASE VILANOVA
descansa 0 0 CD RIBES
CE BASE OLERDOLA 5 1 CF MAS CATARRO
CF VILANOVA GELTRU 2 4 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 4 1 UE SANT SADURNI
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 3 1 CF LA GRANADA
Jornada 28
CF CUBELLES 3 1 UE SITGES
FPUE BASE VILANOVA 1 3 CF BASE L'ARBOÇ
CD RIBES 4 2 CF BLANCA SUBUR
CF MAS CATARRO 0 0 descansa
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 5 0 CE BASE OLERDOLA
UE SANT SADURNI 2 3 CF VILANOVA GELTRU
CF LA GRANADA 0 6 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 1 6 Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 29
CF CUBELLES 3 6 Jª JOVE LES ROQUETES
UE SITGES 4 1 FPUE BASE VILANOVA
CF BASE L'ARBOÇ 1 0 CD RIBES
CF BLANCA SUBUR 0 0 CF MAS CATARRO
descansa 0 0 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CE BASE OLERDOLA 4 0 UE SANT SADURNI
CF VILANOVA GELTRU 12 2 CF LA GRANADA
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA 1 1 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
Jornada 30
FPUE BASE VILANOVA 1 8 CF CUBELLES
CD RIBES 6 0 UE SITGES
CF MAS CATARRO 3 2 CF BASE L'ARBOÇ
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 4 0 CF BLANCA SUBUR
UE SANT SADURNI 0 0 descansa
CF LA GRANADA 4 5 CE BASE OLERDOLA
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 1 6 CF VILANOVA GELTRU
Jª JOVE LES ROQUETES 3 3 FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA

Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració