Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

SEGONA DIVISIÓ INFANTIL

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CF SANT CUGAT SESGARRIGUES28140111131693976
2Jª JOVE LES ROQUETES2812219151314966
3CF VILANOVA GELTRU3092411131355863
4FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA289241113983963
5CF CUBELLES289068161196052
6CD RIBES28906816894852
7CE BASE OLERDOLA28825627625946
8CF BASE L'ARBOÇ28726708815844
9UE SITGES30726438849038
10CF MAS CATARRO277085010869436
11CF BLANCA SUBUR276183396310131
12CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES28411041106311626
13UE SANT SADURNI29201312124013011
14FPUE BASE VILANOVA28211210143213810
15CF LA GRANADA2811130015342074

Calendari lliga final

Jornada 01
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA23CF VILANOVA GELTRU
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES23CE BASE OLERDOLA
CF LA GRANADA00descansa
UE SANT SADURNI23CF BLANCA SUBUR
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES42CF BASE L'ARBOÇ
CF MAS CATARRO07UE SITGES
CD RIBES23CF CUBELLES
Jª JOVE LES ROQUETES60FPUE BASE VILANOVA
Jornada 02
CF VILANOVA GELTRU61Jª JOVE LES ROQUETES
CE BASE OLERDOLA23FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
descansa00CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF BLANCA SUBUR52CF LA GRANADA
CF BASE L'ARBOÇ83UE SANT SADURNI
UE SITGES210CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF CUBELLES41CF MAS CATARRO
FPUE BASE VILANOVA24CD RIBES
Jornada 03
CF VILANOVA GELTRU42CE BASE OLERDOLA
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA00descansa
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES42CF BLANCA SUBUR
CF LA GRANADA15CF BASE L'ARBOÇ
UE SANT SADURNI25UE SITGES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES31CF CUBELLES
CF MAS CATARRO70FPUE BASE VILANOVA
Jª JOVE LES ROQUETES10CD RIBES
Jornada 04
CE BASE OLERDOLA11Jª JOVE LES ROQUETES
descansa00CF VILANOVA GELTRU
CF BLANCA SUBUR06FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CF BASE L'ARBOÇ50CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
UE SITGES91CF LA GRANADA
CF CUBELLES90UE SANT SADURNI
FPUE BASE VILANOVA18CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CD RIBES32CF MAS CATARRO
Jornada 05
CE BASE OLERDOLA00descansa
CF VILANOVA GELTRU91CF BLANCA SUBUR
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA32CF BASE L'ARBOÇ
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES35UE SITGES
CF LA GRANADA07CF CUBELLES
UE SANT SADURNI51FPUE BASE VILANOVA
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES54CD RIBES
Jª JOVE LES ROQUETES52CF MAS CATARRO
Jornada 06
descansa00Jª JOVE LES ROQUETES
CF BLANCA SUBUR32CE BASE OLERDOLA
CF BASE L'ARBOÇ12CF VILANOVA GELTRU
UE SITGES26FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CF CUBELLES41CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
FPUE BASE VILANOVA31CF LA GRANADA
CD RIBES52UE SANT SADURNI
CF MAS CATARRO14CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
Jornada 07
descansa00CF BLANCA SUBUR
CE BASE OLERDOLA20CF BASE L'ARBOÇ
CF VILANOVA GELTRU22UE SITGES
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA40CF CUBELLES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES20FPUE BASE VILANOVA
CF LA GRANADA010CD RIBES
UE SANT SADURNI07CF MAS CATARRO
Jª JOVE LES ROQUETES33CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
Jornada 08
CF BLANCA SUBUR15Jª JOVE LES ROQUETES
CF BASE L'ARBOÇ00descansa
UE SITGES02CE BASE OLERDOLA
CF CUBELLES17CF VILANOVA GELTRU
FPUE BASE VILANOVA06FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CD RIBES61CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF MAS CATARRO83CF LA GRANADA
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES51UE SANT SADURNI
Jornada 09
CF BLANCA SUBUR25CF BASE L'ARBOÇ
descansa00UE SITGES
CE BASE OLERDOLA11CF CUBELLES
CF VILANOVA GELTRU80FPUE BASE VILANOVA
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA01CD RIBES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES37CF MAS CATARRO
CF LA GRANADA014CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
Jª JOVE LES ROQUETES51UE SANT SADURNI
Jornada 10
CF BASE L'ARBOÇ24Jª JOVE LES ROQUETES
UE SITGES33CF BLANCA SUBUR
CF CUBELLES00descansa
FPUE BASE VILANOVA05CE BASE OLERDOLA
CD RIBES24CF VILANOVA GELTRU
CF MAS CATARRO26FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES80CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
UE SANT SADURNI32CF LA GRANADA
Jornada 11
CF BASE L'ARBOÇ31UE SITGES
CF BLANCA SUBUR12CF CUBELLES
descansa00FPUE BASE VILANOVA
CE BASE OLERDOLA30CD RIBES
CF VILANOVA GELTRU30CF MAS CATARRO
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA42CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES81UE SANT SADURNI
Jª JOVE LES ROQUETES112CF LA GRANADA
Jornada 12
UE SITGES35Jª JOVE LES ROQUETES
CF CUBELLES03CF BASE L'ARBOÇ
FPUE BASE VILANOVA22CF BLANCA SUBUR
CD RIBES00descansa
CF MAS CATARRO15CE BASE OLERDOLA
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES54CF VILANOVA GELTRU
UE SANT SADURNI14FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CF LA GRANADA46CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
Jornada 13
UE SITGES32CF CUBELLES
CF BASE L'ARBOÇ41FPUE BASE VILANOVA
CF BLANCA SUBUR31CD RIBES
descansa00CF MAS CATARRO
CE BASE OLERDOLA05CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF VILANOVA GELTRU50UE SANT SADURNI
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA40CF LA GRANADA
Jª JOVE LES ROQUETES81CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
Jornada 14
Jª JOVE LES ROQUETES52CF CUBELLES
FPUE BASE VILANOVA26UE SITGES
CD RIBES23CF BASE L'ARBOÇ
CF MAS CATARRO45CF BLANCA SUBUR
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES00descansa
UE SANT SADURNI13CE BASE OLERDOLA
CF LA GRANADA117CF VILANOVA GELTRU
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES14FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
Jornada 15
CF CUBELLES41FPUE BASE VILANOVA
UE SITGES04CD RIBES
CF BASE L'ARBOÇ73CF MAS CATARRO
CF BLANCA SUBUR06CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
descansa00UE SANT SADURNI
CE BASE OLERDOLA70CF LA GRANADA
CF VILANOVA GELTRU53CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA32Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 16
CF VILANOVA GELTRU34FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CE BASE OLERDOLA21CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
descansa00CF LA GRANADA
CF BLANCA SUBUR22UE SANT SADURNI
CF BASE L'ARBOÇ24CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
UE SITGES62CF MAS CATARRO
CF CUBELLES12CD RIBES
FPUE BASE VILANOVA18Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 17
Jª JOVE LES ROQUETES30CF VILANOVA GELTRU
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA22CE BASE OLERDOLA
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES00descansa
CF LA GRANADA08CF BLANCA SUBUR
UE SANT SADURNI24CF BASE L'ARBOÇ
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES112UE SITGES
CF MAS CATARRO53CF CUBELLES
CD RIBES40FPUE BASE VILANOVA
Jornada 18
CE BASE OLERDOLA05CF VILANOVA GELTRU
UE SITGES61UE SANT SADURNI
CF BLANCA SUBUR23CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF BASE L'ARBOÇ40CF LA GRANADA
descansa00FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CF CUBELLES43CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
FPUE BASE VILANOVA03CF MAS CATARRO
CD RIBES03Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 19
Jª JOVE LES ROQUETES51CE BASE OLERDOLA
CF VILANOVA GELTRU00descansa
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA80CF BLANCA SUBUR
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES13CF BASE L'ARBOÇ
CF LA GRANADA22UE SITGES
UE SANT SADURNI07CF CUBELLES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES130FPUE BASE VILANOVA
CF MAS CATARRO12CD RIBES
Jornada 20
descansa00CE BASE OLERDOLA
CF BLANCA SUBUR71CF VILANOVA GELTRU
CF BASE L'ARBOÇ12FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
UE SITGES62CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF CUBELLES180CF LA GRANADA
FPUE BASE VILANOVA21UE SANT SADURNI
CD RIBES14CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF MAS CATARRO21Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 21
Jª JOVE LES ROQUETES00descansa
CE BASE OLERDOLA21CF BLANCA SUBUR
CF VILANOVA GELTRU32CF BASE L'ARBOÇ
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA21UE SITGES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES26CF CUBELLES
CF LA GRANADA54FPUE BASE VILANOVA
UE SANT SADURNI18CD RIBES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES90CF MAS CATARRO
Jornada 22
CF BLANCA SUBUR00descansa
CF BASE L'ARBOÇ11CE BASE OLERDOLA
UE SITGES13CF VILANOVA GELTRU
CF CUBELLES04FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
FPUE BASE VILANOVA24CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CD RIBES61CF LA GRANADA
CF MAS CATARRO72UE SANT SADURNI
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES41Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 23
Jª JOVE LES ROQUETES70CF BLANCA SUBUR
descansa00CF BASE L'ARBOÇ
CE BASE OLERDOLA10UE SITGES
CF VILANOVA GELTRU15CF CUBELLES
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA41FPUE BASE VILANOVA
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES22CD RIBES
CF LA GRANADA06CF MAS CATARRO
UE SANT SADURNI04CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
Jornada 24
CF BASE L'ARBOÇ00CF BLANCA SUBUR
UE SITGES00descansa
CF CUBELLES61CE BASE OLERDOLA
FPUE BASE VILANOVA17CF VILANOVA GELTRU
CD RIBES10FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CF MAS CATARRO70CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES102CF LA GRANADA
UE SANT SADURNI23Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 25
Jª JOVE LES ROQUETES64CF BASE L'ARBOÇ
CF BLANCA SUBUR43UE SITGES
descansa00CF CUBELLES
CE BASE OLERDOLA02FPUE BASE VILANOVA
CF VILANOVA GELTRU34CD RIBES
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA23CF MAS CATARRO
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES18CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF LA GRANADA02UE SANT SADURNI
Jornada 26
UE SITGES32CF BASE L'ARBOÇ
CF CUBELLES110CF BLANCA SUBUR
FPUE BASE VILANOVA00descansa
CD RIBES50CE BASE OLERDOLA
CF MAS CATARRO17CF VILANOVA GELTRU
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES41FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
UE SANT SADURNI26CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF LA GRANADA012Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 27
Jª JOVE LES ROQUETES51UE SITGES
CF BASE L'ARBOÇ24CF CUBELLES
CF BLANCA SUBUR63FPUE BASE VILANOVA
descansa00CD RIBES
CE BASE OLERDOLA51CF MAS CATARRO
CF VILANOVA GELTRU24CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA41UE SANT SADURNI
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES31CF LA GRANADA
Jornada 28
CF CUBELLES31UE SITGES
FPUE BASE VILANOVA13CF BASE L'ARBOÇ
CD RIBES42CF BLANCA SUBUR
CF MAS CATARRO00descansa
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES50CE BASE OLERDOLA
UE SANT SADURNI23CF VILANOVA GELTRU
CF LA GRANADA06FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES16Jª JOVE LES ROQUETES
Jornada 29
CF CUBELLES36Jª JOVE LES ROQUETES
UE SITGES41FPUE BASE VILANOVA
CF BASE L'ARBOÇ10CD RIBES
CF BLANCA SUBUR00CF MAS CATARRO
descansa00CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CE BASE OLERDOLA40UE SANT SADURNI
CF VILANOVA GELTRU122CF LA GRANADA
FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA11CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
Jornada 30
FPUE BASE VILANOVA18CF CUBELLES
CD RIBES60UE SITGES
CF MAS CATARRO32CF BASE L'ARBOÇ
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES40CF BLANCA SUBUR
UE SANT SADURNI00descansa
CF LA GRANADA45CE BASE OLERDOLA
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES16CF VILANOVA GELTRU
Jª JOVE LES ROQUETES33FUNDACIÓ E ATLETIC VILAFRANCA

Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de CookiesAcceptar