J | Local | Visitant | Gols | Pt | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GC | EC | PC | GF | EF | PF | fav | cont | |||||
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso | ||||||||||||
1 | Gimnàstic de Tarragona C | 19 | 9 | 0 | 6 | 7 | 0 | 8 | 107 | 28 | 48 | |
2 | CDC Torreforta | 19 | 4 | 1 | 10 | 10 | 0 | 5 | 105 | 41 | 43 | |
3 | Club Deportivo Morell | 19 | 7 | 1 | 7 | 5 | 3 | 7 | 84 | 47 | 40 | |
4 | CE Tecnifutbol Tarragona B | 19 | 7 | 1 | 7 | 5 | 1 | 9 | 90 | 36 | 38 | |
5 | EF San Pedro San Pablo | 19 | 8 | 0 | 7 | 4 | 0 | 11 | 73 | 64 | 36 | |
6 | CF Escola Futbol Base Calafell C | 19 | 5 | 2 | 8 | 5 | 0 | 10 | 91 | 59 | 32 | |
7 | Cambrils Unió CE C | 19 | 6 | 3 | 6 | 3 | 2 | 10 | 67 | 42 | 32 | |
8 | CD Riudoms | 19 | 5 | 1 | 9 | 5 | 1 | 9 | 50 | 43 | 32 | |
9 | Santes Creus Club Esp C | 19 | 5 | 0 | 10 | 5 | 1 | 9 | 79 | 67 | 31 | |
10 | CD La Floresta C | 19 | 4 | 1 | 10 | 5 | 1 | 9 | 74 | 57 | 29 | |
11 | CF Canonja B | 19 | 4 | 3 | 8 | 4 | 1 | 10 | 52 | 62 | 28 | |
12 | CF BASE L'ARBOÇ | 19 | 4 | 1 | 10 | 1 | 2 | 12 | 44 | 85 | 18 | |
13 | Club Futbol La Riera B | 19 | 2 | 0 | 13 | 3 | 0 | 12 | 51 | 100 | 15 | |
14 | Escola Valls Futbol Club C | 19 | 1 | 0 | 14 | 1 | 1 | 13 | 39 | 131 | 7 | |
15 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 19 | 2 | 0 | 13 | 0 | 0 | 15 | 28 | 99 | 6 | |
16 | Atletic Roda de Bara | 19 | 0 | 1 | 14 | 1 | 2 | 12 | 29 | 102 | 6 |
Jornada 01 | |||
---|---|---|---|
CF Canonja B | 2 | 2 | Club Deportivo Morell |
CD La Floresta C | 4 | 4 | CF BASE L'ARBOÇ |
CDC Torreforta | 4 | 5 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
Escola Valls Futbol Club C | 4 | 8 | EF San Pedro San Pablo |
CD Riudoms | 3 | 2 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
Santes Creus Club Esp C | 2 | 6 | Gimnàstic de Tarragona C |
Cambrils Unió CE C | 1 | 1 | Atletic Roda de Bara |
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 1 | 5 | Club Futbol La Riera B |
Jornada 02 | |||
---|---|---|---|
Club Deportivo Morell | 8 | 2 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
CF BASE L'ARBOÇ | 3 | 5 | CF Canonja B |
CE Tecnifutbol Tarragona B | 4 | 3 | CD La Floresta C |
EF San Pedro San Pablo | 1 | 7 | CDC Torreforta |
CF Escola Futbol Base Calafell C | 7 | 1 | Escola Valls Futbol Club C |
Gimnàstic de Tarragona C | 5 | 1 | CD Riudoms |
Atletic Roda de Bara | 4 | 5 | Santes Creus Club Esp C |
Club Futbol La Riera B | 1 | 6 | Cambrils Unió CE C |
Jornada 03 | |||
---|---|---|---|
Club Deportivo Morell | 8 | 2 | CF BASE L'ARBOÇ |
CF Canonja B | 1 | 4 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
CD La Floresta C | 5 | 4 | EF San Pedro San Pablo |
CDC Torreforta | 2 | 4 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
Escola Valls Futbol Club C | 3 | 13 | Gimnàstic de Tarragona C |
CD Riudoms | 3 | 0 | Atletic Roda de Bara |
Santes Creus Club Esp C | 7 | 5 | Club Futbol La Riera B |
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 0 | 5 | Cambrils Unió CE C |
Jornada 04 | |||
---|---|---|---|
CF BASE L'ARBOÇ | 3 | 1 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
CE Tecnifutbol Tarragona B | 7 | 0 | Club Deportivo Morell |
EF San Pedro San Pablo | 4 | 2 | CF Canonja B |
CF Escola Futbol Base Calafell C | 2 | 2 | CD La Floresta C |
Gimnàstic de Tarragona C | 3 | 6 | CDC Torreforta |
Atletic Roda de Bara | 3 | 3 | Escola Valls Futbol Club C |
Club Futbol La Riera B | 0 | 7 | CD Riudoms |
Cambrils Unió CE C | 4 | 3 | Santes Creus Club Esp C |
Jornada 05 | |||
---|---|---|---|
CF BASE L'ARBOÇ | 4 | 3 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
Club Deportivo Morell | 5 | 4 | EF San Pedro San Pablo |
CF Canonja B | 4 | 3 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
CD La Floresta C | 2 | 6 | Gimnàstic de Tarragona C |
CDC Torreforta | 3 | 3 | Atletic Roda de Bara |
Escola Valls Futbol Club C | 1 | 4 | Club Futbol La Riera B |
CD Riudoms | 0 | 0 | Cambrils Unió CE C |
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 1 | 7 | Santes Creus Club Esp C |
Jornada 06 | |||
---|---|---|---|
CE Tecnifutbol Tarragona B | 12 | 1 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
EF San Pedro San Pablo | 7 | 3 | CF BASE L'ARBOÇ |
CF Escola Futbol Base Calafell C | 3 | 3 | Club Deportivo Morell |
Gimnàstic de Tarragona C | 5 | 0 | CF Canonja B |
Atletic Roda de Bara | 1 | 9 | CD La Floresta C |
Club Futbol La Riera B | 2 | 14 | CDC Torreforta |
Cambrils Unió CE C | 8 | 1 | Escola Valls Futbol Club C |
Santes Creus Club Esp C | 2 | 3 | CD Riudoms |
Jornada 07 | |||
---|---|---|---|
CE Tecnifutbol Tarragona B | 7 | 0 | EF San Pedro San Pablo |
CF BASE L'ARBOÇ | 2 | 1 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
Club Deportivo Morell | 4 | 1 | Gimnàstic de Tarragona C |
CF Canonja B | 8 | 0 | Atletic Roda de Bara |
CD La Floresta C | 5 | 2 | Club Futbol La Riera B |
CDC Torreforta | 6 | 4 | Cambrils Unió CE C |
Escola Valls Futbol Club C | 2 | 7 | Santes Creus Club Esp C |
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 1 | 5 | CD Riudoms |
Jornada 08 | |||
---|---|---|---|
EF San Pedro San Pablo | 3 | 1 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
CF Escola Futbol Base Calafell C | 5 | 8 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
Gimnàstic de Tarragona C | 6 | 1 | CF BASE L'ARBOÇ |
Atletic Roda de Bara | 0 | 5 | Club Deportivo Morell |
Club Futbol La Riera B | 4 | 6 | CF Canonja B |
Cambrils Unió CE C | 2 | 1 | CD La Floresta C |
Santes Creus Club Esp C | 2 | 6 | CDC Torreforta |
CD Riudoms | 7 | 0 | Escola Valls Futbol Club C |
Jornada 09 | |||
---|---|---|---|
EF San Pedro San Pablo | 3 | 6 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
CE Tecnifutbol Tarragona B | 0 | 2 | Gimnàstic de Tarragona C |
CF BASE L'ARBOÇ | 1 | 2 | Atletic Roda de Bara |
Club Deportivo Morell | 7 | 1 | Club Futbol La Riera B |
CF Canonja B | 3 | 3 | Cambrils Unió CE C |
CD La Floresta C | 4 | 3 | Santes Creus Club Esp C |
CDC Torreforta | 3 | 0 | CD Riudoms |
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 3 | 5 | Escola Valls Futbol Club C |
Jornada 10 | |||
---|---|---|---|
CF Escola Futbol Base Calafell C | 6 | 3 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
Gimnàstic de Tarragona C | 5 | 1 | EF San Pedro San Pablo |
Atletic Roda de Bara | 0 | 8 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
Club Futbol La Riera B | 7 | 3 | CF BASE L'ARBOÇ |
Cambrils Unió CE C | 5 | 5 | Club Deportivo Morell |
Santes Creus Club Esp C | 5 | 1 | CF Canonja B |
CD Riudoms | 1 | 2 | CD La Floresta C |
Escola Valls Futbol Club C | 1 | 11 | CDC Torreforta |
Jornada 11 | |||
---|---|---|---|
CF Escola Futbol Base Calafell C | 3 | 2 | Gimnàstic de Tarragona C |
EF San Pedro San Pablo | 7 | 0 | Atletic Roda de Bara |
CE Tecnifutbol Tarragona B | 7 | 0 | Club Futbol La Riera B |
CF BASE L'ARBOÇ | 3 | 1 | Cambrils Unió CE C |
Club Deportivo Morell | 1 | 4 | Santes Creus Club Esp C |
CF Canonja B | 4 | 0 | CD Riudoms |
CD La Floresta C | 10 | 0 | Escola Valls Futbol Club C |
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 2 | 5 | CDC Torreforta |
Jornada 12 | |||
---|---|---|---|
Gimnàstic de Tarragona C | 9 | 0 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
Atletic Roda de Bara | 4 | 10 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
Club Futbol La Riera B | 1 | 5 | EF San Pedro San Pablo |
Cambrils Unió CE C | 1 | 1 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
Santes Creus Club Esp C | 9 | 2 | CF BASE L'ARBOÇ |
CD Riudoms | 1 | 5 | Club Deportivo Morell |
Escola Valls Futbol Club C | 2 | 3 | CF Canonja B |
CDC Torreforta | 5 | 2 | CD La Floresta C |
Jornada 13 | |||
---|---|---|---|
Gimnàstic de Tarragona C | 9 | 0 | Atletic Roda de Bara |
CF Escola Futbol Base Calafell C | 7 | 0 | Club Futbol La Riera B |
EF San Pedro San Pablo | 2 | 1 | Cambrils Unió CE C |
CE Tecnifutbol Tarragona B | 4 | 4 | Santes Creus Club Esp C |
CF BASE L'ARBOÇ | 2 | 2 | CD Riudoms |
Club Deportivo Morell | 9 | 2 | Escola Valls Futbol Club C |
CF Canonja B | 0 | 9 | CDC Torreforta |
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 1 | 7 | CD La Floresta C |
Jornada 14 | |||
---|---|---|---|
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 3 | 0 | Atletic Roda de Bara |
Club Futbol La Riera B | 2 | 6 | Gimnàstic de Tarragona C |
Cambrils Unió CE C | 5 | 1 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
Santes Creus Club Esp C | 1 | 2 | EF San Pedro San Pablo |
CD Riudoms | 3 | 2 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
Escola Valls Futbol Club C | 3 | 4 | CF BASE L'ARBOÇ |
CDC Torreforta | 2 | 3 | Club Deportivo Morell |
CD La Floresta C | 1 | 2 | CF Canonja B |
Jornada 15 | |||
---|---|---|---|
Atletic Roda de Bara | 2 | 3 | Club Futbol La Riera B |
Gimnàstic de Tarragona C | 4 | 2 | Cambrils Unió CE C |
CF Escola Futbol Base Calafell C | 8 | 3 | Santes Creus Club Esp C |
EF San Pedro San Pablo | 3 | 1 | CD Riudoms |
CE Tecnifutbol Tarragona B | 2 | 1 | Escola Valls Futbol Club C |
CF BASE L'ARBOÇ | 0 | 6 | CDC Torreforta |
Club Deportivo Morell | 3 | 4 | CD La Floresta C |
CF Canonja B | 4 | 1 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
Jornada 16 | |||
---|---|---|---|
Club Deportivo Morell | 2 | 2 | CF Canonja B |
CF BASE L'ARBOÇ | 2 | 8 | CD La Floresta C |
CE Tecnifutbol Tarragona B | 1 | 3 | CDC Torreforta |
EF San Pedro San Pablo | 8 | 2 | Escola Valls Futbol Club C |
CF Escola Futbol Base Calafell C | 0 | 2 | CD Riudoms |
Gimnàstic de Tarragona C | 6 | 1 | Santes Creus Club Esp C |
Atletic Roda de Bara | 3 | 9 | Cambrils Unió CE C |
Club Futbol La Riera B | 7 | 1 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
Jornada 17 | |||
---|---|---|---|
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 1 | 3 | Club Deportivo Morell |
CF Canonja B | 1 | 1 | CF BASE L'ARBOÇ |
CD La Floresta C | 0 | 5 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
CDC Torreforta | 7 | 1 | EF San Pedro San Pablo |
Escola Valls Futbol Club C | 3 | 12 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
CD Riudoms | 0 | 7 | Gimnàstic de Tarragona C |
Santes Creus Club Esp C | 4 | 3 | Atletic Roda de Bara |
Cambrils Unió CE C | 5 | 1 | Club Futbol La Riera B |
Jornada 18 | |||
---|---|---|---|
CF BASE L'ARBOÇ | 1 | 7 | Club Deportivo Morell |
CE Tecnifutbol Tarragona B | 7 | 0 | CF Canonja B |
EF San Pedro San Pablo | 4 | 2 | CD La Floresta C |
CF Escola Futbol Base Calafell C | 5 | 6 | CDC Torreforta |
Gimnàstic de Tarragona C | 10 | 0 | Escola Valls Futbol Club C |
Atletic Roda de Bara | 1 | 6 | CD Riudoms |
Club Futbol La Riera B | 2 | 5 | Santes Creus Club Esp C |
Cambrils Unió CE C | 2 | 1 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
Jornada 19 | |||
---|---|---|---|
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 4 | 3 | CF BASE L'ARBOÇ |
Club Deportivo Morell | 4 | 3 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
CF Canonja B | 4 | 6 | EF San Pedro San Pablo |
CD La Floresta C | 3 | 6 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
CDC Torreforta | 0 | 2 | Gimnàstic de Tarragona C |
Escola Valls Futbol Club C | 5 | 2 | Atletic Roda de Bara |
CD Riudoms | 5 | 4 | Club Futbol La Riera B |
Santes Creus Club Esp C | 5 | 3 | Cambrils Unió CE C |
Jornada 20 | |||
---|---|---|---|
CE Tecnifutbol Tarragona B | 0 | 0 | CF BASE L'ARBOÇ |
EF San Pedro San Pablo | 0 | 0 | Club Deportivo Morell |
CF Escola Futbol Base Calafell C | 0 | 0 | CF Canonja B |
Gimnàstic de Tarragona C | 0 | 0 | CD La Floresta C |
Atletic Roda de Bara | 0 | 0 | CDC Torreforta |
Club Futbol La Riera B | 0 | 0 | Escola Valls Futbol Club C |
Cambrils Unió CE C | 0 | 0 | CD Riudoms |
Santes Creus Club Esp C | 0 | 0 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
Jornada 21 | |||
---|---|---|---|
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 0 | 0 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
CF BASE L'ARBOÇ | 0 | 0 | EF San Pedro San Pablo |
Club Deportivo Morell | 0 | 0 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
CF Canonja B | 0 | 0 | Gimnàstic de Tarragona C |
CD La Floresta C | 0 | 0 | Atletic Roda de Bara |
CDC Torreforta | 0 | 0 | Club Futbol La Riera B |
Escola Valls Futbol Club C | 0 | 0 | Cambrils Unió CE C |
CD Riudoms | 0 | 0 | Santes Creus Club Esp C |
Jornada 22 | |||
---|---|---|---|
EF San Pedro San Pablo | 0 | 0 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
CF Escola Futbol Base Calafell C | 0 | 0 | CF BASE L'ARBOÇ |
Gimnàstic de Tarragona C | 0 | 0 | Club Deportivo Morell |
Atletic Roda de Bara | 0 | 0 | CF Canonja B |
Club Futbol La Riera B | 0 | 0 | CD La Floresta C |
Cambrils Unió CE C | 0 | 0 | CDC Torreforta |
Santes Creus Club Esp C | 0 | 0 | Escola Valls Futbol Club C |
CD Riudoms | 0 | 0 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
Jornada 23 | |||
---|---|---|---|
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 0 | 0 | EF San Pedro San Pablo |
CE Tecnifutbol Tarragona B | 0 | 0 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
CF BASE L'ARBOÇ | 0 | 0 | Gimnàstic de Tarragona C |
Club Deportivo Morell | 0 | 0 | Atletic Roda de Bara |
CF Canonja B | 0 | 0 | Club Futbol La Riera B |
CD La Floresta C | 0 | 0 | Cambrils Unió CE C |
CDC Torreforta | 0 | 0 | Santes Creus Club Esp C |
Escola Valls Futbol Club C | 0 | 0 | CD Riudoms |
Jornada 24 | |||
---|---|---|---|
CF Escola Futbol Base Calafell C | 0 | 0 | EF San Pedro San Pablo |
Gimnàstic de Tarragona C | 0 | 0 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
Atletic Roda de Bara | 0 | 0 | CF BASE L'ARBOÇ |
Club Futbol La Riera B | 0 | 0 | Club Deportivo Morell |
Cambrils Unió CE C | 0 | 0 | CF Canonja B |
Santes Creus Club Esp C | 0 | 0 | CD La Floresta C |
CD Riudoms | 0 | 0 | CDC Torreforta |
Escola Valls Futbol Club C | 0 | 0 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
Jornada 25 | |||
---|---|---|---|
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 0 | 0 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
EF San Pedro San Pablo | 0 | 0 | Gimnàstic de Tarragona C |
CE Tecnifutbol Tarragona B | 0 | 0 | Atletic Roda de Bara |
CF BASE L'ARBOÇ | 0 | 0 | Club Futbol La Riera B |
Club Deportivo Morell | 0 | 0 | Cambrils Unió CE C |
CF Canonja B | 0 | 0 | Santes Creus Club Esp C |
CD La Floresta C | 0 | 0 | CD Riudoms |
CDC Torreforta | 0 | 0 | Escola Valls Futbol Club C |
Jornada 26 | |||
---|---|---|---|
Gimnàstic de Tarragona C | 0 | 0 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
Atletic Roda de Bara | 0 | 0 | EF San Pedro San Pablo |
Club Futbol La Riera B | 0 | 0 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
Cambrils Unió CE C | 0 | 0 | CF BASE L'ARBOÇ |
Santes Creus Club Esp C | 0 | 0 | Club Deportivo Morell |
CD Riudoms | 0 | 0 | CF Canonja B |
Escola Valls Futbol Club C | 0 | 0 | CD La Floresta C |
CDC Torreforta | 0 | 0 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
Jornada 27 | |||
---|---|---|---|
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 0 | 0 | Gimnàstic de Tarragona C |
CF Escola Futbol Base Calafell C | 0 | 0 | Atletic Roda de Bara |
EF San Pedro San Pablo | 0 | 0 | Club Futbol La Riera B |
CE Tecnifutbol Tarragona B | 0 | 0 | Cambrils Unió CE C |
CF BASE L'ARBOÇ | 0 | 0 | Santes Creus Club Esp C |
Club Deportivo Morell | 0 | 0 | CD Riudoms |
CF Canonja B | 0 | 0 | Escola Valls Futbol Club C |
CD La Floresta C | 0 | 0 | CDC Torreforta |
Jornada 28 | |||
---|---|---|---|
Atletic Roda de Bara | 0 | 0 | Gimnàstic de Tarragona C |
Club Futbol La Riera B | 0 | 0 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
Cambrils Unió CE C | 0 | 0 | EF San Pedro San Pablo |
Santes Creus Club Esp C | 0 | 0 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
CD Riudoms | 0 | 0 | CF BASE L'ARBOÇ |
Escola Valls Futbol Club C | 0 | 0 | Club Deportivo Morell |
CDC Torreforta | 0 | 0 | CF Canonja B |
CD La Floresta C | 0 | 0 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
Jornada 29 | |||
---|---|---|---|
Atletic Roda de Bara | 0 | 0 | Col legi S Pau Apostol Esp Apa B |
Gimnàstic de Tarragona C | 0 | 0 | Club Futbol La Riera B |
CF Escola Futbol Base Calafell C | 0 | 0 | Cambrils Unió CE C |
EF San Pedro San Pablo | 0 | 0 | Santes Creus Club Esp C |
CE Tecnifutbol Tarragona B | 0 | 0 | CD Riudoms |
CF BASE L'ARBOÇ | 0 | 0 | Escola Valls Futbol Club C |
Club Deportivo Morell | 0 | 0 | CDC Torreforta |
CF Canonja B | 0 | 0 | CD La Floresta C |
Jornada 30 | |||
---|---|---|---|
Club Futbol La Riera B | 0 | 0 | Atletic Roda de Bara |
Cambrils Unió CE C | 0 | 0 | Gimnàstic de Tarragona C |
Santes Creus Club Esp C | 0 | 0 | CF Escola Futbol Base Calafell C |
CD Riudoms | 0 | 0 | EF San Pedro San Pablo |
Escola Valls Futbol Club C | 0 | 0 | CE Tecnifutbol Tarragona B |
CDC Torreforta | 0 | 0 | CF BASE L'ARBOÇ |
CD La Floresta C | 0 | 0 | Club Deportivo Morell |
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B | 0 | 0 | CF Canonja B |
2019-10-06
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2019-10-13
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica : <p>Partido muy bajo de intensidad por nuestra parte numerosos fallos en defensa de todo el equipo .<br></p>
2019-10-19
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2019-10-27
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2019-11-03
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2019-11-09
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2019-11-17
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2019-11-23
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2019-11-30
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2019-12-14
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2019-12-22
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2020-01-11
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2020-01-19
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2020-01-25
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2020-02-02
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2020-02-09
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2020-02-16
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2020-03-01
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
2020-03-07
Alineació local :
Alineació visitant :
Arbitre : XQX
Crónica :
Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. Usuari té la possibilitat de Configurar cookies. Política de Cookies