Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

SEGONA DIVISIÓ CADET

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CE BASE OLERDOLA2812218251092964
2CD RIUDEBITLLES2711218341143362
3CF VILANOVA GELTRU289338341094457
4CF LA GRANADA281014825924957
5UE SITGES281014825895457
6UE SANT SADURNI28924906974056
7CF HRISTO STOITCHKOV28906825775053
8AE RAMON SICART28825519756242
9CD RIBES278163210566636
10CF SANT CUGAT SESGARRIGUES28456528727634
11Pª JOVE LES ROQUETES28609438597033
12CF BASE L'ARBOÇ28321031114711421
13CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES2713113111568416
14FPUE BASE VILANOVA2811131113231608
15CF BASE TORRELLES2701140113251692

Calendari lliga final

Jornada 01
AE RAMON SICART33CF VILANOVA GELTRU
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES44CD RIUDEBITLLES
FPUE BASE VILANOVA32CF BASE TORRELLES
UE SITGES40CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
UE SANT SADURNI81CF BASE L'ARBOÇ
CD RIBES41CF LA GRANADA
CE BASE OLERDOLA41CF HRISTO STOITCHKOV
Pª JOVE LES ROQUETES00descansa
Jornada 02
CF VILANOVA GELTRU11Pª JOVE LES ROQUETES
CD RIUDEBITLLES51AE RAMON SICART
CF BASE TORRELLES113CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES61FPUE BASE VILANOVA
CF BASE L'ARBOÇ11UE SITGES
CF LA GRANADA02UE SANT SADURNI
CF HRISTO STOITCHKOV21CD RIBES
descansa00CE BASE OLERDOLA
Jornada 03
CF VILANOVA GELTRU22CD RIUDEBITLLES
AE RAMON SICART50CF BASE TORRELLES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES12CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
FPUE BASE VILANOVA36CF BASE L'ARBOÇ
UE SITGES31CF LA GRANADA
UE SANT SADURNI22CF HRISTO STOITCHKOV
CD RIBES00descansa
Pª JOVE LES ROQUETES14CE BASE OLERDOLA
Jornada 04
CD RIUDEBITLLES72Pª JOVE LES ROQUETES
CF BASE TORRELLES113CF VILANOVA GELTRU
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES34AE RAMON SICART
CF BASE L'ARBOÇ17CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF LA GRANADA50FPUE BASE VILANOVA
CF HRISTO STOITCHKOV15UE SITGES
descansa00UE SANT SADURNI
CE BASE OLERDOLA70CD RIBES
Jornada 05
CF VILANOVA GELTRU24CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
AE RAMON SICART30CF BASE L'ARBOÇ
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES23CF LA GRANADA
FPUE BASE VILANOVA04CF HRISTO STOITCHKOV
UE SITGES00descansa
UE SANT SADURNI12CE BASE OLERDOLA
Pª JOVE LES ROQUETES23CD RIBES
Jornada 06
CF BASE TORRELLES15Pª JOVE LES ROQUETES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES04CD RIUDEBITLLES
CF BASE L'ARBOÇ08CF VILANOVA GELTRU
CF LA GRANADA20AE RAMON SICART
CF HRISTO STOITCHKOV31CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
descansa00FPUE BASE VILANOVA
CE BASE OLERDOLA41UE SITGES
CD RIBES10UE SANT SADURNI
Jornada 07
CF BASE TORRELLES19CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CD RIUDEBITLLES91CF BASE L'ARBOÇ
CF VILANOVA GELTRU12CF LA GRANADA
AE RAMON SICART14CF HRISTO STOITCHKOV
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES00descansa
FPUE BASE VILANOVA18CE BASE OLERDOLA
UE SITGES52CD RIBES
Pª JOVE LES ROQUETES02UE SANT SADURNI
Jornada 08
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES22Pª JOVE LES ROQUETES
CF BASE L'ARBOÇ20CF BASE TORRELLES
CF LA GRANADA12CD RIUDEBITLLES
CF HRISTO STOITCHKOV23CF VILANOVA GELTRU
descansa00AE RAMON SICART
CE BASE OLERDOLA41CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CD RIBES61FPUE BASE VILANOVA
UE SANT SADURNI23UE SITGES
Jornada 09
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES62CF BASE L'ARBOÇ
CF BASE TORRELLES17CF LA GRANADA
CD RIUDEBITLLES72CF HRISTO STOITCHKOV
CF VILANOVA GELTRU00descansa
AE RAMON SICART22CE BASE OLERDOLA
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES33CD RIBES
FPUE BASE VILANOVA04UE SANT SADURNI
Pª JOVE LES ROQUETES13UE SITGES
Jornada 10
CF BASE L'ARBOÇ02Pª JOVE LES ROQUETES
CF LA GRANADA33CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF HRISTO STOITCHKOV40CF BASE TORRELLES
descansa00CD RIUDEBITLLES
CE BASE OLERDOLA00CF VILANOVA GELTRU
CD RIBES34AE RAMON SICART
UE SANT SADURNI52CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
UE SITGES123FPUE BASE VILANOVA
Jornada 11
CF BASE L'ARBOÇ17CF LA GRANADA
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES23CF HRISTO STOITCHKOV
CF BASE TORRELLES00descansa
CD RIUDEBITLLES20CE BASE OLERDOLA
CF VILANOVA GELTRU52CD RIBES
AE RAMON SICART52UE SANT SADURNI
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES25UE SITGES
Pª JOVE LES ROQUETES72FPUE BASE VILANOVA
Jornada 12
CF LA GRANADA41Pª JOVE LES ROQUETES
CF HRISTO STOITCHKOV40CF BASE L'ARBOÇ
descansa00CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CE BASE OLERDOLA120CF BASE TORRELLES
CD RIBES10CD RIUDEBITLLES
UE SANT SADURNI11CF VILANOVA GELTRU
UE SITGES33AE RAMON SICART
FPUE BASE VILANOVA02CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
Jornada 13
CF LA GRANADA21CF HRISTO STOITCHKOV
CF BASE L'ARBOÇ00descansa
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES00CE BASE OLERDOLA
CF BASE TORRELLES02CD RIBES
CD RIUDEBITLLES31UE SANT SADURNI
CF VILANOVA GELTRU21UE SITGES
AE RAMON SICART90FPUE BASE VILANOVA
Pª JOVE LES ROQUETES43CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
Jornada 14
Pª JOVE LES ROQUETES12CF HRISTO STOITCHKOV
descansa00CF LA GRANADA
CE BASE OLERDOLA42CF BASE L'ARBOÇ
CD RIBES30CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
UE SANT SADURNI70CF BASE TORRELLES
UE SITGES15CD RIUDEBITLLES
FPUE BASE VILANOVA011CF VILANOVA GELTRU
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES32AE RAMON SICART
Jornada 15
CF HRISTO STOITCHKOV00descansa
CF LA GRANADA12CE BASE OLERDOLA
CF BASE L'ARBOÇ11CD RIBES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES15UE SANT SADURNI
CF BASE TORRELLES05UE SITGES
CD RIUDEBITLLES120FPUE BASE VILANOVA
CF VILANOVA GELTRU50CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
AE RAMON SICART10Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 16
CF VILANOVA GELTRU32AE RAMON SICART
CD RIUDEBITLLES30CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF BASE TORRELLES22FPUE BASE VILANOVA
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES33UE SITGES
CF BASE L'ARBOÇ13UE SANT SADURNI
CF LA GRANADA52CD RIBES
CF HRISTO STOITCHKOV12CE BASE OLERDOLA
descansa00Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 17
Pª JOVE LES ROQUETES34CF VILANOVA GELTRU
AE RAMON SICART12CD RIUDEBITLLES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES00CF BASE TORRELLES
FPUE BASE VILANOVA05CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
UE SITGES31CF BASE L'ARBOÇ
UE SANT SADURNI12CF LA GRANADA
CD RIBES03CF HRISTO STOITCHKOV
CE BASE OLERDOLA00descansa
Jornada 18
CD RIUDEBITLLES21CF VILANOVA GELTRU
CF BASE TORRELLES25AE RAMON SICART
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES22CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF BASE L'ARBOÇ50FPUE BASE VILANOVA
CF LA GRANADA41UE SITGES
CF HRISTO STOITCHKOV12UE SANT SADURNI
descansa00CD RIBES
CE BASE OLERDOLA51Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 19
Pª JOVE LES ROQUETES24CD RIUDEBITLLES
CF VILANOVA GELTRU61CF BASE TORRELLES
AE RAMON SICART80CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES13CF BASE L'ARBOÇ
FPUE BASE VILANOVA08CF LA GRANADA
UE SITGES32CF HRISTO STOITCHKOV
UE SANT SADURNI00descansa
CD RIBES20CE BASE OLERDOLA
Jornada 20
CF BASE TORRELLES09CD RIUDEBITLLES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES27CF VILANOVA GELTRU
CF BASE L'ARBOÇ12AE RAMON SICART
CF LA GRANADA43CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF HRISTO STOITCHKOV20FPUE BASE VILANOVA
descansa00UE SITGES
CE BASE OLERDOLA32UE SANT SADURNI
CD RIBES34Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 21
Pª JOVE LES ROQUETES42CF BASE TORRELLES
CD RIUDEBITLLES22CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF VILANOVA GELTRU81CF BASE L'ARBOÇ
AE RAMON SICART13CF LA GRANADA
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES05CF HRISTO STOITCHKOV
FPUE BASE VILANOVA00descansa
UE SITGES32CE BASE OLERDOLA
UE SANT SADURNI31CD RIBES
Jornada 22
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES72CF BASE TORRELLES
CF BASE L'ARBOÇ07CD RIUDEBITLLES
CF LA GRANADA32CF VILANOVA GELTRU
CF HRISTO STOITCHKOV51AE RAMON SICART
descansa00CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CE BASE OLERDOLA60FPUE BASE VILANOVA
CD RIBES02UE SITGES
UE SANT SADURNI30Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 23
Pª JOVE LES ROQUETES41CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF BASE TORRELLES34CF BASE L'ARBOÇ
CD RIUDEBITLLES11CF LA GRANADA
CF VILANOVA GELTRU33CF HRISTO STOITCHKOV
AE RAMON SICART00descansa
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES06CE BASE OLERDOLA
FPUE BASE VILANOVA12CD RIBES
UE SITGES34UE SANT SADURNI
Jornada 24
CF BASE L'ARBOÇ53CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF LA GRANADA92CF BASE TORRELLES
CF HRISTO STOITCHKOV52CD RIUDEBITLLES
descansa00CF VILANOVA GELTRU
CE BASE OLERDOLA51AE RAMON SICART
CD RIBES00CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
UE SANT SADURNI120FPUE BASE VILANOVA
UE SITGES42Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 25
Pª JOVE LES ROQUETES21CF BASE L'ARBOÇ
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES33CF LA GRANADA
CF BASE TORRELLES14CF HRISTO STOITCHKOV
CD RIUDEBITLLES00descansa
CF VILANOVA GELTRU21CE BASE OLERDOLA
AE RAMON SICART20CD RIBES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES25UE SANT SADURNI
FPUE BASE VILANOVA05UE SITGES
Jornada 26
CF LA GRANADA61CF BASE L'ARBOÇ
CF HRISTO STOITCHKOV12CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
descansa00CF BASE TORRELLES
CE BASE OLERDOLA11CD RIUDEBITLLES
CD RIBES43CF VILANOVA GELTRU
UE SANT SADURNI31AE RAMON SICART
UE SITGES30CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
FPUE BASE VILANOVA00Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 27
Pª JOVE LES ROQUETES01CF LA GRANADA
CF BASE L'ARBOÇ13CF HRISTO STOITCHKOV
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES00descansa
CF BASE TORRELLES012CE BASE OLERDOLA
CD RIUDEBITLLES40CD RIBES
CF VILANOVA GELTRU20UE SANT SADURNI
AE RAMON SICART01UE SITGES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES03FPUE BASE VILANOVA
Jornada 28
CF HRISTO STOITCHKOV32CF LA GRANADA
descansa00CF BASE L'ARBOÇ
CE BASE OLERDOLA10CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CD RIBES50CF BASE TORRELLES
UE SANT SADURNI42CD RIUDEBITLLES
UE SITGES23CF VILANOVA GELTRU
FPUE BASE VILANOVA34AE RAMON SICART
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES23Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 29
CF HRISTO STOITCHKOV42Pª JOVE LES ROQUETES
CF LA GRANADA00descansa
CF BASE L'ARBOÇ16CE BASE OLERDOLA
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES41CD RIBES
CF BASE TORRELLES111UE SANT SADURNI
CD RIUDEBITLLES40UE SITGES
CF VILANOVA GELTRU60FPUE BASE VILANOVA
AE RAMON SICART31CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
Jornada 30
descansa00CF HRISTO STOITCHKOV
CE BASE OLERDOLA62CF LA GRANADA
CD RIBES44CF BASE L'ARBOÇ
UE SANT SADURNI20CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
UE SITGES42CF BASE TORRELLES
FPUE BASE VILANOVA09CD RIUDEBITLLES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES12CF VILANOVA GELTRU
Pª JOVE LES ROQUETES31AE RAMON SICART

Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de CookiesAcceptar