Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

SEGONA DIVISIÓ CADET

J Casa Visitant Gol Pt
GC EC PC GF EF PF fav cont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1 CE BASE OLERDOLA 28 12 2 1 8 2 5 109 29 64
2 CD RIUDEBITLLES 27 11 2 1 8 3 4 114 33 62
3 CF VILANOVA GELTRU 28 9 3 3 8 3 4 109 44 57
4 CF LA GRANADA 28 10 1 4 8 2 5 92 49 57
5 UE SITGES 28 10 1 4 8 2 5 89 54 57
6 UE SANT SADURNI 28 9 2 4 9 0 6 97 40 56
7 CF HRISTO STOITCHKOV 28 9 0 6 8 2 5 77 50 53
8 AE RAMON SICART 28 8 2 5 5 1 9 75 62 42
9 CD RIBES 27 8 1 6 3 2 10 56 66 36
10 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 28 4 5 6 5 2 8 72 76 34
11 Pª JOVE LES ROQUETES 28 6 0 9 4 3 8 59 70 33
12 CF BASE L'ARBOÇ 28 3 2 10 3 1 11 47 114 21
13 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 27 1 3 11 3 1 11 56 84 16
14 FPUE BASE VILANOVA 28 1 1 13 1 1 13 23 160 8
15 CF BASE TORRELLES 27 0 1 14 0 1 13 25 169 2

Calendari lliga final

Jornada 01
AE RAMON SICART 3 3 CF VILANOVA GELTRU
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 4 4 CD RIUDEBITLLES
FPUE BASE VILANOVA 3 2 CF BASE TORRELLES
UE SITGES 4 0 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
UE SANT SADURNI 8 1 CF BASE L'ARBOÇ
CD RIBES 4 1 CF LA GRANADA
CE BASE OLERDOLA 4 1 CF HRISTO STOITCHKOV
Pª JOVE LES ROQUETES 0 0 descansa
Jornada 02
CF VILANOVA GELTRU 1 1 Pª JOVE LES ROQUETES
CD RIUDEBITLLES 5 1 AE RAMON SICART
CF BASE TORRELLES 1 13 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 6 1 FPUE BASE VILANOVA
CF BASE L'ARBOÇ 1 1 UE SITGES
CF LA GRANADA 0 2 UE SANT SADURNI
CF HRISTO STOITCHKOV 2 1 CD RIBES
descansa 0 0 CE BASE OLERDOLA
Jornada 03
CF VILANOVA GELTRU 2 2 CD RIUDEBITLLES
AE RAMON SICART 5 0 CF BASE TORRELLES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 1 2 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
FPUE BASE VILANOVA 3 6 CF BASE L'ARBOÇ
UE SITGES 3 1 CF LA GRANADA
UE SANT SADURNI 2 2 CF HRISTO STOITCHKOV
CD RIBES 0 0 descansa
Pª JOVE LES ROQUETES 1 4 CE BASE OLERDOLA
Jornada 04
CD RIUDEBITLLES 7 2 Pª JOVE LES ROQUETES
CF BASE TORRELLES 1 13 CF VILANOVA GELTRU
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 3 4 AE RAMON SICART
CF BASE L'ARBOÇ 1 7 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF LA GRANADA 5 0 FPUE BASE VILANOVA
CF HRISTO STOITCHKOV 1 5 UE SITGES
descansa 0 0 UE SANT SADURNI
CE BASE OLERDOLA 7 0 CD RIBES
Jornada 05
CF VILANOVA GELTRU 2 4 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
AE RAMON SICART 3 0 CF BASE L'ARBOÇ
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 2 3 CF LA GRANADA
FPUE BASE VILANOVA 0 4 CF HRISTO STOITCHKOV
UE SITGES 0 0 descansa
UE SANT SADURNI 1 2 CE BASE OLERDOLA
Pª JOVE LES ROQUETES 2 3 CD RIBES
Jornada 06
CF BASE TORRELLES 1 5 Pª JOVE LES ROQUETES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 0 4 CD RIUDEBITLLES
CF BASE L'ARBOÇ 0 8 CF VILANOVA GELTRU
CF LA GRANADA 2 0 AE RAMON SICART
CF HRISTO STOITCHKOV 3 1 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
descansa 0 0 FPUE BASE VILANOVA
CE BASE OLERDOLA 4 1 UE SITGES
CD RIBES 1 0 UE SANT SADURNI
Jornada 07
CF BASE TORRELLES 1 9 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CD RIUDEBITLLES 9 1 CF BASE L'ARBOÇ
CF VILANOVA GELTRU 1 2 CF LA GRANADA
AE RAMON SICART 1 4 CF HRISTO STOITCHKOV
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 0 0 descansa
FPUE BASE VILANOVA 1 8 CE BASE OLERDOLA
UE SITGES 5 2 CD RIBES
Pª JOVE LES ROQUETES 0 2 UE SANT SADURNI
Jornada 08
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 2 2 Pª JOVE LES ROQUETES
CF BASE L'ARBOÇ 2 0 CF BASE TORRELLES
CF LA GRANADA 1 2 CD RIUDEBITLLES
CF HRISTO STOITCHKOV 2 3 CF VILANOVA GELTRU
descansa 0 0 AE RAMON SICART
CE BASE OLERDOLA 4 1 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CD RIBES 6 1 FPUE BASE VILANOVA
UE SANT SADURNI 2 3 UE SITGES
Jornada 09
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 6 2 CF BASE L'ARBOÇ
CF BASE TORRELLES 1 7 CF LA GRANADA
CD RIUDEBITLLES 7 2 CF HRISTO STOITCHKOV
CF VILANOVA GELTRU 0 0 descansa
AE RAMON SICART 2 2 CE BASE OLERDOLA
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 3 3 CD RIBES
FPUE BASE VILANOVA 0 4 UE SANT SADURNI
Pª JOVE LES ROQUETES 1 3 UE SITGES
Jornada 10
CF BASE L'ARBOÇ 0 2 Pª JOVE LES ROQUETES
CF LA GRANADA 3 3 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF HRISTO STOITCHKOV 4 0 CF BASE TORRELLES
descansa 0 0 CD RIUDEBITLLES
CE BASE OLERDOLA 0 0 CF VILANOVA GELTRU
CD RIBES 3 4 AE RAMON SICART
UE SANT SADURNI 5 2 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
UE SITGES 12 3 FPUE BASE VILANOVA
Jornada 11
CF BASE L'ARBOÇ 1 7 CF LA GRANADA
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 2 3 CF HRISTO STOITCHKOV
CF BASE TORRELLES 0 0 descansa
CD RIUDEBITLLES 2 0 CE BASE OLERDOLA
CF VILANOVA GELTRU 5 2 CD RIBES
AE RAMON SICART 5 2 UE SANT SADURNI
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 2 5 UE SITGES
Pª JOVE LES ROQUETES 7 2 FPUE BASE VILANOVA
Jornada 12
CF LA GRANADA 4 1 Pª JOVE LES ROQUETES
CF HRISTO STOITCHKOV 4 0 CF BASE L'ARBOÇ
descansa 0 0 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CE BASE OLERDOLA 12 0 CF BASE TORRELLES
CD RIBES 1 0 CD RIUDEBITLLES
UE SANT SADURNI 1 1 CF VILANOVA GELTRU
UE SITGES 3 3 AE RAMON SICART
FPUE BASE VILANOVA 0 2 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
Jornada 13
CF LA GRANADA 2 1 CF HRISTO STOITCHKOV
CF BASE L'ARBOÇ 0 0 descansa
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 0 0 CE BASE OLERDOLA
CF BASE TORRELLES 0 2 CD RIBES
CD RIUDEBITLLES 3 1 UE SANT SADURNI
CF VILANOVA GELTRU 2 1 UE SITGES
AE RAMON SICART 9 0 FPUE BASE VILANOVA
Pª JOVE LES ROQUETES 4 3 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
Jornada 14
Pª JOVE LES ROQUETES 1 2 CF HRISTO STOITCHKOV
descansa 0 0 CF LA GRANADA
CE BASE OLERDOLA 4 2 CF BASE L'ARBOÇ
CD RIBES 3 0 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
UE SANT SADURNI 7 0 CF BASE TORRELLES
UE SITGES 1 5 CD RIUDEBITLLES
FPUE BASE VILANOVA 0 11 CF VILANOVA GELTRU
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 3 2 AE RAMON SICART
Jornada 15
CF HRISTO STOITCHKOV 0 0 descansa
CF LA GRANADA 1 2 CE BASE OLERDOLA
CF BASE L'ARBOÇ 1 1 CD RIBES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 1 5 UE SANT SADURNI
CF BASE TORRELLES 0 5 UE SITGES
CD RIUDEBITLLES 12 0 FPUE BASE VILANOVA
CF VILANOVA GELTRU 5 0 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
AE RAMON SICART 1 0 Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 16
CF VILANOVA GELTRU 3 2 AE RAMON SICART
CD RIUDEBITLLES 3 0 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF BASE TORRELLES 2 2 FPUE BASE VILANOVA
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 3 3 UE SITGES
CF BASE L'ARBOÇ 1 3 UE SANT SADURNI
CF LA GRANADA 5 2 CD RIBES
CF HRISTO STOITCHKOV 1 2 CE BASE OLERDOLA
descansa 0 0 Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 17
Pª JOVE LES ROQUETES 3 4 CF VILANOVA GELTRU
AE RAMON SICART 1 2 CD RIUDEBITLLES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 0 0 CF BASE TORRELLES
FPUE BASE VILANOVA 0 5 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
UE SITGES 3 1 CF BASE L'ARBOÇ
UE SANT SADURNI 1 2 CF LA GRANADA
CD RIBES 0 3 CF HRISTO STOITCHKOV
CE BASE OLERDOLA 0 0 descansa
Jornada 18
CD RIUDEBITLLES 2 1 CF VILANOVA GELTRU
CF BASE TORRELLES 2 5 AE RAMON SICART
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 2 2 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF BASE L'ARBOÇ 5 0 FPUE BASE VILANOVA
CF LA GRANADA 4 1 UE SITGES
CF HRISTO STOITCHKOV 1 2 UE SANT SADURNI
descansa 0 0 CD RIBES
CE BASE OLERDOLA 5 1 Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 19
Pª JOVE LES ROQUETES 2 4 CD RIUDEBITLLES
CF VILANOVA GELTRU 6 1 CF BASE TORRELLES
AE RAMON SICART 8 0 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 1 3 CF BASE L'ARBOÇ
FPUE BASE VILANOVA 0 8 CF LA GRANADA
UE SITGES 3 2 CF HRISTO STOITCHKOV
UE SANT SADURNI 0 0 descansa
CD RIBES 2 0 CE BASE OLERDOLA
Jornada 20
CF BASE TORRELLES 0 9 CD RIUDEBITLLES
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 2 7 CF VILANOVA GELTRU
CF BASE L'ARBOÇ 1 2 AE RAMON SICART
CF LA GRANADA 4 3 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CF HRISTO STOITCHKOV 2 0 FPUE BASE VILANOVA
descansa 0 0 UE SITGES
CE BASE OLERDOLA 3 2 UE SANT SADURNI
CD RIBES 3 4 Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 21
Pª JOVE LES ROQUETES 4 2 CF BASE TORRELLES
CD RIUDEBITLLES 2 2 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF VILANOVA GELTRU 8 1 CF BASE L'ARBOÇ
AE RAMON SICART 1 3 CF LA GRANADA
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 0 5 CF HRISTO STOITCHKOV
FPUE BASE VILANOVA 0 0 descansa
UE SITGES 3 2 CE BASE OLERDOLA
UE SANT SADURNI 3 1 CD RIBES
Jornada 22
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 7 2 CF BASE TORRELLES
CF BASE L'ARBOÇ 0 7 CD RIUDEBITLLES
CF LA GRANADA 3 2 CF VILANOVA GELTRU
CF HRISTO STOITCHKOV 5 1 AE RAMON SICART
descansa 0 0 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
CE BASE OLERDOLA 6 0 FPUE BASE VILANOVA
CD RIBES 0 2 UE SITGES
UE SANT SADURNI 3 0 Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 23
Pª JOVE LES ROQUETES 4 1 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF BASE TORRELLES 3 4 CF BASE L'ARBOÇ
CD RIUDEBITLLES 1 1 CF LA GRANADA
CF VILANOVA GELTRU 3 3 CF HRISTO STOITCHKOV
AE RAMON SICART 0 0 descansa
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 0 6 CE BASE OLERDOLA
FPUE BASE VILANOVA 1 2 CD RIBES
UE SITGES 3 4 UE SANT SADURNI
Jornada 24
CF BASE L'ARBOÇ 5 3 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CF LA GRANADA 9 2 CF BASE TORRELLES
CF HRISTO STOITCHKOV 5 2 CD RIUDEBITLLES
descansa 0 0 CF VILANOVA GELTRU
CE BASE OLERDOLA 5 1 AE RAMON SICART
CD RIBES 0 0 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
UE SANT SADURNI 12 0 FPUE BASE VILANOVA
UE SITGES 4 2 Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 25
Pª JOVE LES ROQUETES 2 1 CF BASE L'ARBOÇ
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 3 3 CF LA GRANADA
CF BASE TORRELLES 1 4 CF HRISTO STOITCHKOV
CD RIUDEBITLLES 0 0 descansa
CF VILANOVA GELTRU 2 1 CE BASE OLERDOLA
AE RAMON SICART 2 0 CD RIBES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 2 5 UE SANT SADURNI
FPUE BASE VILANOVA 0 5 UE SITGES
Jornada 26
CF LA GRANADA 6 1 CF BASE L'ARBOÇ
CF HRISTO STOITCHKOV 1 2 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
descansa 0 0 CF BASE TORRELLES
CE BASE OLERDOLA 1 1 CD RIUDEBITLLES
CD RIBES 4 3 CF VILANOVA GELTRU
UE SANT SADURNI 3 1 AE RAMON SICART
UE SITGES 3 0 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
FPUE BASE VILANOVA 0 0 Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 27
Pª JOVE LES ROQUETES 0 1 CF LA GRANADA
CF BASE L'ARBOÇ 1 3 CF HRISTO STOITCHKOV
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 0 0 descansa
CF BASE TORRELLES 0 12 CE BASE OLERDOLA
CD RIUDEBITLLES 4 0 CD RIBES
CF VILANOVA GELTRU 2 0 UE SANT SADURNI
AE RAMON SICART 0 1 UE SITGES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 0 3 FPUE BASE VILANOVA
Jornada 28
CF HRISTO STOITCHKOV 3 2 CF LA GRANADA
descansa 0 0 CF BASE L'ARBOÇ
CE BASE OLERDOLA 1 0 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
CD RIBES 5 0 CF BASE TORRELLES
UE SANT SADURNI 4 2 CD RIUDEBITLLES
UE SITGES 2 3 CF VILANOVA GELTRU
FPUE BASE VILANOVA 3 4 AE RAMON SICART
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 2 3 Pª JOVE LES ROQUETES
Jornada 29
CF HRISTO STOITCHKOV 4 2 Pª JOVE LES ROQUETES
CF LA GRANADA 0 0 descansa
CF BASE L'ARBOÇ 1 6 CE BASE OLERDOLA
CF SANT CUGAT SESGARRIGUES 4 1 CD RIBES
CF BASE TORRELLES 1 11 UE SANT SADURNI
CD RIUDEBITLLES 4 0 UE SITGES
CF VILANOVA GELTRU 6 0 FPUE BASE VILANOVA
AE RAMON SICART 3 1 CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES
Jornada 30
descansa 0 0 CF HRISTO STOITCHKOV
CE BASE OLERDOLA 6 2 CF LA GRANADA
CD RIBES 4 4 CF BASE L'ARBOÇ
UE SANT SADURNI 2 0 CF SANT CUGAT SESGARRIGUES
UE SITGES 4 2 CF BASE TORRELLES
FPUE BASE VILANOVA 0 9 CD RIUDEBITLLES
CF BASE ESPIRALL-LES CLOTES 1 2 CF VILANOVA GELTRU
Pª JOVE LES ROQUETES 3 1 AE RAMON SICART

Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració