Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

1 DIVISIÓ GRUP 5

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1C GIMNASTIC TARRAGONA28140113021782981
2CF CUBELLES28130211131594473
3CD LA FLORESTA2810149241155860
4ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL28100510051157760
5SANTES CREUS CLUB ESPORTIU289249151287557
6CF BASE MARC BARTRA2810237441146357
7CDC TORREFORTA28537618759537
8ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB285374298310232
9CF CANONJA285373210487629
10CF LA RIERA2860921128213625
11CD RIUDOMS2860921126913525
12CF BASE L'ARBOÇ2844721125411223
13CF CAMBRILS UNIÓ2830123396111221
14JOVENTUT BISBALENCA CF28221131116112318
15CE ALCOVER28221102134014510

Calendari lliga final

Jornada 01
JOVENTUT BISBALENCA CF27CF CUBELLES
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL70CF BASE L'ARBOÇ
CD RIUDOMS00descansa
CF BASE MARC BARTRA72ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU50CE ALCOVER
CF CAMBRILS UNIÓ13CF LA RIERA
C GIMNASTIC TARRAGONA30CD LA FLORESTA
CDC TORREFORTA11CF CANONJA
Jornada 02
CF CUBELLES72CDC TORREFORTA
CF BASE L'ARBOÇ16JOVENTUT BISBALENCA CF
descansa00ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB21CD RIUDOMS
CE ALCOVER25CF BASE MARC BARTRA
CF LA RIERA46SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CD LA FLORESTA32CF CAMBRILS UNIÓ
CF CANONJA14C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 03
CF BASE L'ARBOÇ21CF CUBELLES
JOVENTUT BISBALENCA CF00descansa
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL71ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CD RIUDOMS51CE ALCOVER
CF BASE MARC BARTRA64CF LA RIERA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU44CD LA FLORESTA
CF CAMBRILS UNIÓ34CF CANONJA
CDC TORREFORTA09C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 04
CF BASE L'ARBOÇ23CDC TORREFORTA
descansa00CF CUBELLES
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB22JOVENTUT BISBALENCA CF
CE ALCOVER06ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF LA RIERA94CD RIUDOMS
CD LA FLORESTA44CF BASE MARC BARTRA
CF CANONJA24SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
C GIMNASTIC TARRAGONA80CF CAMBRILS UNIÓ
Jornada 05
CF BASE L'ARBOÇ00descansa
CF CUBELLES54ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
JOVENTUT BISBALENCA CF22CE ALCOVER
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL61CF LA RIERA
CD RIUDOMS42CD LA FLORESTA
CF BASE MARC BARTRA30CF CANONJA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU63C GIMNASTIC TARRAGONA
CDC TORREFORTA60CF CAMBRILS UNIÓ
Jornada 06
descansa00CDC TORREFORTA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB21CF BASE L'ARBOÇ
CE ALCOVER14CF CUBELLES
CF LA RIERA42JOVENTUT BISBALENCA CF
CD LA FLORESTA24ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CANONJA30CD RIUDOMS
C GIMNASTIC TARRAGONA61CF BASE MARC BARTRA
CF CAMBRILS UNIÓ25SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
Jornada 07
descansa00ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE L'ARBOÇ41CE ALCOVER
CF CUBELLES51CF LA RIERA
JOVENTUT BISBALENCA CF25CD LA FLORESTA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL31CF CANONJA
CD RIUDOMS010C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE MARC BARTRA71CF CAMBRILS UNIÓ
CDC TORREFORTA26SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
Jornada 08
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB10CDC TORREFORTA
CE ALCOVER00descansa
CF LA RIERA32CF BASE L'ARBOÇ
CD LA FLORESTA14CF CUBELLES
CF CANONJA21JOVENTUT BISBALENCA CF
C GIMNASTIC TARRAGONA21ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CAMBRILS UNIÓ24CD RIUDOMS
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU04CF BASE MARC BARTRA
Jornada 09
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB11CE ALCOVER
descansa00CF LA RIERA
CF BASE L'ARBOÇ23CD LA FLORESTA
CF CUBELLES81CF CANONJA
JOVENTUT BISBALENCA CF09C GIMNASTIC TARRAGONA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL21CF CAMBRILS UNIÓ
CD RIUDOMS54SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CDC TORREFORTA11CF BASE MARC BARTRA
Jornada 10
CE ALCOVER23CDC TORREFORTA
CF LA RIERA43ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CD LA FLORESTA00descansa
CF CANONJA03CF BASE L'ARBOÇ
C GIMNASTIC TARRAGONA43CF CUBELLES
CF CAMBRILS UNIÓ16JOVENTUT BISBALENCA CF
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU35ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE MARC BARTRA32CD RIUDOMS
Jornada 11
CE ALCOVER44CF LA RIERA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB24CD LA FLORESTA
descansa00CF CANONJA
CF BASE L'ARBOÇ08C GIMNASTIC TARRAGONA
CF CUBELLES91CF CAMBRILS UNIÓ
JOVENTUT BISBALENCA CF25SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL32CF BASE MARC BARTRA
CDC TORREFORTA16CD RIUDOMS
Jornada 12
CF LA RIERA25CDC TORREFORTA
CD LA FLORESTA70CE ALCOVER
CF CANONJA22ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
C GIMNASTIC TARRAGONA00descansa
CF CAMBRILS UNIÓ32CF BASE L'ARBOÇ
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU02CF CUBELLES
CF BASE MARC BARTRA72JOVENTUT BISBALENCA CF
CD RIUDOMS34ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 13
CF LA RIERA27CD LA FLORESTA
CE ALCOVER12CF CANONJA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB26C GIMNASTIC TARRAGONA
descansa00CF CAMBRILS UNIÓ
CF BASE L'ARBOÇ29SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CUBELLES30CF BASE MARC BARTRA
JOVENTUT BISBALENCA CF33CD RIUDOMS
CDC TORREFORTA45ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 14
CDC TORREFORTA04CD LA FLORESTA
CF CANONJA31CF LA RIERA
C GIMNASTIC TARRAGONA120CE ALCOVER
CF CAMBRILS UNIÓ26ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU00descansa
CF BASE MARC BARTRA51CF BASE L'ARBOÇ
CD RIUDOMS111CF CUBELLES
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL21JOVENTUT BISBALENCA CF
Jornada 15
CD LA FLORESTA20CF CANONJA
CF LA RIERA09C GIMNASTIC TARRAGONA
CE ALCOVER23CF CAMBRILS UNIÓ
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB23SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
descansa00CF BASE MARC BARTRA
CF BASE L'ARBOÇ53CD RIUDOMS
CF CUBELLES50ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
JOVENTUT BISBALENCA CF23CDC TORREFORTA
Jornada 16
CF CUBELLES71JOVENTUT BISBALENCA CF
CF BASE L'ARBOÇ16ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
descansa00CD RIUDOMS
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB35CF BASE MARC BARTRA
CE ALCOVER25SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF LA RIERA25CF CAMBRILS UNIÓ
CD LA FLORESTA13C GIMNASTIC TARRAGONA
CF CANONJA10CDC TORREFORTA
Jornada 17
CDC TORREFORTA22CF CUBELLES
JOVENTUT BISBALENCA CF41CF BASE L'ARBOÇ
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL00descansa
CD RIUDOMS15ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE MARC BARTRA60CE ALCOVER
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU73CF LA RIERA
CF CAMBRILS UNIÓ34CD LA FLORESTA
C GIMNASTIC TARRAGONA40CF CANONJA
Jornada 18
CF CUBELLES101CF BASE L'ARBOÇ
descansa00JOVENTUT BISBALENCA CF
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB47ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE ALCOVER52CD RIUDOMS
CF LA RIERA410CF BASE MARC BARTRA
CD LA FLORESTA41SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CANONJA22CF CAMBRILS UNIÓ
C GIMNASTIC TARRAGONA40CDC TORREFORTA
Jornada 19
CDC TORREFORTA71CF BASE L'ARBOÇ
CF CUBELLES00descansa
JOVENTUT BISBALENCA CF49ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL82CE ALCOVER
CD RIUDOMS25CF LA RIERA
CF BASE MARC BARTRA22CD LA FLORESTA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU50CF CANONJA
CF CAMBRILS UNIÓ35C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 20
descansa00CF BASE L'ARBOÇ
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB15CF CUBELLES
CE ALCOVER43JOVENTUT BISBALENCA CF
CF LA RIERA35ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CD LA FLORESTA92CD RIUDOMS
CF CANONJA22CF BASE MARC BARTRA
C GIMNASTIC TARRAGONA52SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CAMBRILS UNIÓ24CDC TORREFORTA
Jornada 21
CDC TORREFORTA00descansa
CF BASE L'ARBOÇ44ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CUBELLES100CE ALCOVER
JOVENTUT BISBALENCA CF32CF LA RIERA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL23CD LA FLORESTA
CD RIUDOMS31CF CANONJA
CF BASE MARC BARTRA23C GIMNASTIC TARRAGONA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU52CF CAMBRILS UNIÓ
Jornada 22
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB00descansa
CE ALCOVER11CF BASE L'ARBOÇ
CF LA RIERA09CF CUBELLES
CD LA FLORESTA40JOVENTUT BISBALENCA CF
CF CANONJA34ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
C GIMNASTIC TARRAGONA100CD RIUDOMS
CF CAMBRILS UNIÓ04CF BASE MARC BARTRA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU55CDC TORREFORTA
Jornada 23
CDC TORREFORTA32ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
descansa00CE ALCOVER
CF BASE L'ARBOÇ32CF LA RIERA
CF CUBELLES52CD LA FLORESTA
JOVENTUT BISBALENCA CF16CF CANONJA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL36C GIMNASTIC TARRAGONA
CD RIUDOMS21CF CAMBRILS UNIÓ
CF BASE MARC BARTRA44SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
Jornada 24
CE ALCOVER26ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF LA RIERA00descansa
CD LA FLORESTA61CF BASE L'ARBOÇ
CF CANONJA15CF CUBELLES
C GIMNASTIC TARRAGONA91JOVENTUT BISBALENCA CF
CF CAMBRILS UNIÓ51ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU71CD RIUDOMS
CF BASE MARC BARTRA61CDC TORREFORTA
Jornada 25
CDC TORREFORTA31CE ALCOVER
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB63CF LA RIERA
descansa00CD LA FLORESTA
CF BASE L'ARBOÇ22CF CANONJA
CF CUBELLES17C GIMNASTIC TARRAGONA
JOVENTUT BISBALENCA CF35CF CAMBRILS UNIÓ
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL29SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CD RIUDOMS25CF BASE MARC BARTRA
Jornada 26
CF LA RIERA83CE ALCOVER
CD LA FLORESTA81ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CANONJA00descansa
C GIMNASTIC TARRAGONA31CF BASE L'ARBOÇ
CF CAMBRILS UNIÓ19CF CUBELLES
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU51JOVENTUT BISBALENCA CF
CF BASE MARC BARTRA10ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CD RIUDOMS39CDC TORREFORTA
Jornada 27
CDC TORREFORTA32CF LA RIERA
CE ALCOVER26CD LA FLORESTA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB52CF CANONJA
descansa00C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE L'ARBOÇ11CF CAMBRILS UNIÓ
CF CUBELLES21SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
JOVENTUT BISBALENCA CF06CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL43CD RIUDOMS
Jornada 28
CD LA FLORESTA82CF LA RIERA
CF CANONJA40CE ALCOVER
C GIMNASTIC TARRAGONA51ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CAMBRILS UNIÓ00descansa
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU63CF BASE L'ARBOÇ
CF BASE MARC BARTRA38CF CUBELLES
CD RIUDOMS32JOVENTUT BISBALENCA CF
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL85CDC TORREFORTA
Jornada 29
CD LA FLORESTA70CDC TORREFORTA
CF LA RIERA41CF CANONJA
CE ALCOVER013C GIMNASTIC TARRAGONA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB22CF CAMBRILS UNIÓ
descansa00SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF BASE L'ARBOÇ33CF BASE MARC BARTRA
CF CUBELLES81CD RIUDOMS
JOVENTUT BISBALENCA CF27ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 30
CF CANONJA13CD LA FLORESTA
C GIMNASTIC TARRAGONA80CF LA RIERA
CF CAMBRILS UNIÓ71CE ALCOVER
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU62ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE MARC BARTRA00descansa
CD RIUDOMS34CF BASE L'ARBOÇ
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL34CF CUBELLES
CDC TORREFORTA23JOVENTUT BISBALENCA CF

Calendari lliga regular

ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 7-0 CF BASE L'ARBOÇ

2018-09-30

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE L'ARBOÇ 1-6 JOVENTUT BISBALENCA CF

2018-10-06

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE L'ARBOÇ 2-3 CDC TORREFORTA

2018-10-20

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica : <p>Bona Actitud dels nens <br>Anem millorant cada dia<br></p>


ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 2-1 CF BASE L'ARBOÇ

2018-11-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE L'ARBOÇ 4-1 CE ALCOVER

2018-11-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica : <p>Un partido crítico para arboç ya que jugábamos los equipos en la parte baja de la clasificación resultado justo 4-1 y pudimos meter muchos más el equipo rival solo llegó 2 veces a puerta. buena victoria para seguir sumando puntos y coger confianza en la clasificación<br></p>


CF LA RIERA 3-2 CF BASE L'ARBOÇ

2018-11-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE L'ARBOÇ 2-3 CD LA FLORESTA

2018-11-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF CANONJA 0-3 CF BASE L'ARBOÇ

2018-12-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica : <p>Partido dominado desde el principio hasta el final, resolviendo con eficacia las pocas ocasiones en contra. 3 puntos que nos permiten salir de la zona de descenso. <br>Mejores jugadores<br>Zaka<br>Enol<br></p>


CF BASE L'ARBOÇ 0-8 C GIMNASTIC TARRAGONA

2018-12-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF CAMBRILS UNIÓ 3-2 CF BASE L'ARBOÇ

2018-12-22

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE L'ARBOÇ 2-9 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU

2019-01-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE MARC BARTRA 5-1 CF BASE L'ARBOÇ

2019-01-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica : <p>A Buen rival con muy buenos jugadores, por nuestra parte mucho que mejorar por delante. Ian y Marti<br></p>


CF BASE L'ARBOÇ 5-3 CD RIUDOMS

2019-01-26

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE L'ARBOÇ 1-6 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL

2019-02-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


JOVENTUT BISBALENCA CF 4-1 CF BASE L'ARBOÇ

2019-02-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF CUBELLES 10-1 CF BASE L'ARBOÇ

2019-02-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE L'ARBOÇ 4-4 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB

2019-03-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CE ALCOVER 1-1 CF BASE L'ARBOÇ

2019-03-23

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE L'ARBOÇ 3-2 CF LA RIERA

2019-03-30

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CD LA FLORESTA 6-1 CF BASE L'ARBOÇ

2019-04-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE L'ARBOÇ 2-2 CF CANONJA

2019-04-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


C GIMNASTIC TARRAGONA 3-1 CF BASE L'ARBOÇ

2019-04-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE L'ARBOÇ 1-1 CF CAMBRILS UNIÓ

2019-05-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE L'ARBOÇ 3-3 CF BASE MARC BARTRA

2019-05-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CD RIUDOMS 3-4 CF BASE L'ARBOÇ

2019-05-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 6-3 CF BASE L'ARBOÇ

2019-06-11

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració