Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

SEGONA DIVISIÓ JUVENIL

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CE BASE OLERDOLA28131111221162275
2UE SITGES2810411212893871
3CF BLANCA SUBUR2811221014862766
4CF BASE L'ARBOÇ281104843846061
5Pª JOVE DE LAS ROQUETES289335010805645
6CF LA GRANADA28726717615645
7CF VILANOVA LA GELTRU28906456675644
8AE LA MUNIA28528528617834
9CD RIBES282310555547229
10AE RAMON SICART2850104110375028
11CFP SANT PERE MOLALTA284294110548427
12UE MARTINENCA285282112609524
13CF MAS CATARRO284293012478623
14UE SANT PAU DORDAL285280411419021
15PFUE BASE VILANOVA280312201330979

Calendari lliga final

Jornada 01
AE RAMON SICART01PFUE BASE VILANOVA
UE SANT PAU DORDAL31AE LA MUNIA
UE SITGES31CF BLANCA SUBUR
CFP SANT PERE MOLALTA60CF MAS CATARRO
CE BASE OLERDOLA33CF VILANOVA LA GELTRU
CD RIBES26CF BASE L'ARBOÇ
UE MARTINENCA31Pª JOVE DE LAS ROQUETES
descansa00CF LA GRANADA
Jornada 02
PFUE BASE VILANOVA00descansa
AE LA MUNIA23AE RAMON SICART
CF BLANCA SUBUR110UE SANT PAU DORDAL
CF MAS CATARRO14UE SITGES
CF VILANOVA LA GELTRU21CFP SANT PERE MOLALTA
CF BASE L'ARBOÇ13CE BASE OLERDOLA
Pª JOVE DE LAS ROQUETES22CD RIBES
CF LA GRANADA41UE MARTINENCA
Jornada 03
PFUE BASE VILANOVA04AE LA MUNIA
AE RAMON SICART02CF BLANCA SUBUR
UE SANT PAU DORDAL54CF MAS CATARRO
UE SITGES21CF VILANOVA LA GELTRU
CFP SANT PERE MOLALTA45CF BASE L'ARBOÇ
CE BASE OLERDOLA30Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CD RIBES13CF LA GRANADA
descansa00UE MARTINENCA
Jornada 04
AE LA MUNIA00descansa
CF BLANCA SUBUR61PFUE BASE VILANOVA
AE RAMON SICART21CF MAS CATARRO
CF VILANOVA LA GELTRU60UE SANT PAU DORDAL
CF BASE L'ARBOÇ02UE SITGES
Pª JOVE DE LAS ROQUETES41CFP SANT PERE MOLALTA
CF LA GRANADA04CE BASE OLERDOLA
UE MARTINENCA23CD RIBES
Jornada 05
AE LA MUNIA03CF BLANCA SUBUR
PFUE BASE VILANOVA34CF MAS CATARRO
AE RAMON SICART20CF VILANOVA LA GELTRU
UE SANT PAU DORDAL01CF BASE L'ARBOÇ
UE SITGES10Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CFP SANT PERE MOLALTA12CF LA GRANADA
CE BASE OLERDOLA61UE MARTINENCA
descansa00CD RIBES
Jornada 06
CF BLANCA SUBUR00descansa
CF MAS CATARRO22AE LA MUNIA
CF VILANOVA LA GELTRU10PFUE BASE VILANOVA
AE RAMON SICART01CF BASE L'ARBOÇ
Pª JOVE DE LAS ROQUETES80UE SANT PAU DORDAL
CF LA GRANADA12UE SITGES
UE MARTINENCA23CFP SANT PERE MOLALTA
CD RIBES03CE BASE OLERDOLA
Jornada 07
CF BLANCA SUBUR10CF MAS CATARRO
AE LA MUNIA22CF VILANOVA LA GELTRU
PFUE BASE VILANOVA33CF BASE L'ARBOÇ
Pª JOVE DE LAS ROQUETES21AE RAMON SICART
UE SANT PAU DORDAL01CF LA GRANADA
UE SITGES43UE MARTINENCA
CFP SANT PERE MOLALTA33CD RIBES
descansa00CE BASE OLERDOLA
Jornada 08
CF MAS CATARRO00descansa
CF VILANOVA LA GELTRU31CF BLANCA SUBUR
CF BASE L'ARBOÇ62AE LA MUNIA
Pª JOVE DE LAS ROQUETES50PFUE BASE VILANOVA
CF LA GRANADA20AE RAMON SICART
UE MARTINENCA50UE SANT PAU DORDAL
CD RIBES12UE SITGES
CE BASE OLERDOLA61CFP SANT PERE MOLALTA
Jornada 09
CF MAS CATARRO14CF VILANOVA LA GELTRU
CF BLANCA SUBUR11CF BASE L'ARBOÇ
AE LA MUNIA41Pª JOVE DE LAS ROQUETES
PFUE BASE VILANOVA04CF LA GRANADA
AE RAMON SICART10UE MARTINENCA
UE SANT PAU DORDAL42CD RIBES
UE SITGES22CE BASE OLERDOLA
descansa00CFP SANT PERE MOLALTA
Jornada 10
CF VILANOVA LA GELTRU00descansa
CF BASE L'ARBOÇ42CF MAS CATARRO
Pª JOVE DE LAS ROQUETES11CF BLANCA SUBUR
CF LA GRANADA23AE LA MUNIA
UE MARTINENCA40PFUE BASE VILANOVA
CD RIBES11AE RAMON SICART
CE BASE OLERDOLA61UE SANT PAU DORDAL
CFP SANT PERE MOLALTA01UE SITGES
Jornada 11
CF VILANOVA LA GELTRU34CF BASE L'ARBOÇ
CF MAS CATARRO63Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CF BLANCA SUBUR20CF LA GRANADA
AE LA MUNIA72UE MARTINENCA
PFUE BASE VILANOVA11CD RIBES
AE RAMON SICART02CE BASE OLERDOLA
UE SANT PAU DORDAL12CFP SANT PERE MOLALTA
descansa00UE SITGES
Jornada 12
CF BASE L'ARBOÇ00descansa
Pª JOVE DE LAS ROQUETES20CF VILANOVA LA GELTRU
CF LA GRANADA32CF MAS CATARRO
UE MARTINENCA07CF BLANCA SUBUR
CD RIBES34AE LA MUNIA
CE BASE OLERDOLA60PFUE BASE VILANOVA
CFP SANT PERE MOLALTA30AE RAMON SICART
UE SITGES62UE SANT PAU DORDAL
Jornada 13
CF BASE L'ARBOÇ32Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CF VILANOVA LA GELTRU10CF LA GRANADA
CF MAS CATARRO11UE MARTINENCA
CF BLANCA SUBUR00CD RIBES
AE LA MUNIA15CE BASE OLERDOLA
PFUE BASE VILANOVA01CFP SANT PERE MOLALTA
AE RAMON SICART01UE SITGES
descansa00UE SANT PAU DORDAL
Jornada 14
descansa00Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CF LA GRANADA33CF BASE L'ARBOÇ
UE MARTINENCA22CF VILANOVA LA GELTRU
CD RIBES12CF MAS CATARRO
CE BASE OLERDOLA30CF BLANCA SUBUR
CFP SANT PERE MOLALTA40AE LA MUNIA
UE SITGES62PFUE BASE VILANOVA
UE SANT PAU DORDAL32AE RAMON SICART
Jornada 15
Pª JOVE DE LAS ROQUETES41CF LA GRANADA
CF BASE L'ARBOÇ32UE MARTINENCA
CF VILANOVA LA GELTRU23CD RIBES
CF MAS CATARRO15CE BASE OLERDOLA
CF BLANCA SUBUR31CFP SANT PERE MOLALTA
AE LA MUNIA25UE SITGES
PFUE BASE VILANOVA22UE SANT PAU DORDAL
AE RAMON SICART00descansa
Jornada 16
PFUE BASE VILANOVA14AE RAMON SICART
AE LA MUNIA42UE SANT PAU DORDAL
CF BLANCA SUBUR12UE SITGES
CF MAS CATARRO50CFP SANT PERE MOLALTA
CF VILANOVA LA GELTRU15CE BASE OLERDOLA
CF BASE L'ARBOÇ53CD RIBES
Pª JOVE DE LAS ROQUETES32UE MARTINENCA
CF LA GRANADA00descansa
Jornada 17
descansa00PFUE BASE VILANOVA
AE RAMON SICART01AE LA MUNIA
UE SANT PAU DORDAL26CF BLANCA SUBUR
UE SITGES60CF MAS CATARRO
CFP SANT PERE MOLALTA14CF VILANOVA LA GELTRU
CE BASE OLERDOLA51CF BASE L'ARBOÇ
CD RIBES28Pª JOVE DE LAS ROQUETES
UE MARTINENCA63CF LA GRANADA
Jornada 18
AE LA MUNIA42PFUE BASE VILANOVA
CF BLANCA SUBUR30AE RAMON SICART
CF MAS CATARRO10UE SANT PAU DORDAL
CF VILANOVA LA GELTRU13UE SITGES
CF BASE L'ARBOÇ52CFP SANT PERE MOLALTA
Pª JOVE DE LAS ROQUETES13CE BASE OLERDOLA
CF LA GRANADA31CD RIBES
UE MARTINENCA00descansa
Jornada 19
descansa00AE LA MUNIA
PFUE BASE VILANOVA13CF BLANCA SUBUR
CF MAS CATARRO01AE RAMON SICART
UE SANT PAU DORDAL22CF VILANOVA LA GELTRU
UE SITGES22CF BASE L'ARBOÇ
CFP SANT PERE MOLALTA25Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CE BASE OLERDOLA20CF LA GRANADA
CD RIBES30UE MARTINENCA
Jornada 20
CF BLANCA SUBUR31AE LA MUNIA
CF MAS CATARRO32PFUE BASE VILANOVA
CF VILANOVA LA GELTRU31AE RAMON SICART
CF BASE L'ARBOÇ21UE SANT PAU DORDAL
Pª JOVE DE LAS ROQUETES55UE SITGES
CF LA GRANADA31CFP SANT PERE MOLALTA
UE MARTINENCA16CE BASE OLERDOLA
CD RIBES00descansa
Jornada 21
descansa00CF BLANCA SUBUR
AE LA MUNIA01CF MAS CATARRO
PFUE BASE VILANOVA14CF VILANOVA LA GELTRU
CF BASE L'ARBOÇ30AE RAMON SICART
UE SANT PAU DORDAL04Pª JOVE DE LAS ROQUETES
UE SITGES33CF LA GRANADA
CFP SANT PERE MOLALTA31UE MARTINENCA
CE BASE OLERDOLA71CD RIBES
Jornada 22
CF MAS CATARRO13CF BLANCA SUBUR
CF VILANOVA LA GELTRU24AE LA MUNIA
CF BASE L'ARBOÇ10PFUE BASE VILANOVA
AE RAMON SICART01Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CF LA GRANADA00UE SANT PAU DORDAL
UE MARTINENCA15UE SITGES
CD RIBES23CFP SANT PERE MOLALTA
CE BASE OLERDOLA00descansa
Jornada 23
descansa00CF MAS CATARRO
CF BLANCA SUBUR31CF VILANOVA LA GELTRU
AE LA MUNIA53CF BASE L'ARBOÇ
PFUE BASE VILANOVA12Pª JOVE DE LAS ROQUETES
AE RAMON SICART12CF LA GRANADA
UE SANT PAU DORDAL34UE MARTINENCA
UE SITGES00CD RIBES
CFP SANT PERE MOLALTA26CE BASE OLERDOLA
Jornada 24
CF VILANOVA LA GELTRU32CF MAS CATARRO
CF BASE L'ARBOÇ14CF BLANCA SUBUR
Pª JOVE DE LAS ROQUETES40AE LA MUNIA
CF LA GRANADA40PFUE BASE VILANOVA
UE MARTINENCA28AE RAMON SICART
CD RIBES22UE SANT PAU DORDAL
CE BASE OLERDOLA30UE SITGES
CFP SANT PERE MOLALTA00descansa
Jornada 25
descansa00CF VILANOVA LA GELTRU
CF MAS CATARRO14CF BASE L'ARBOÇ
CF BLANCA SUBUR21Pª JOVE DE LAS ROQUETES
AE LA MUNIA02CF LA GRANADA
PFUE BASE VILANOVA13UE MARTINENCA
AE RAMON SICART12CD RIBES
UE SANT PAU DORDAL11CE BASE OLERDOLA
UE SITGES62CFP SANT PERE MOLALTA
Jornada 26
CF BASE L'ARBOÇ53CF VILANOVA LA GELTRU
Pª JOVE DE LAS ROQUETES61CF MAS CATARRO
CF LA GRANADA16CF BLANCA SUBUR
UE MARTINENCA33AE LA MUNIA
CD RIBES32PFUE BASE VILANOVA
CE BASE OLERDOLA60AE RAMON SICART
CFP SANT PERE MOLALTA11UE SANT PAU DORDAL
UE SITGES00descansa
Jornada 27
descansa00CF BASE L'ARBOÇ
CF VILANOVA LA GELTRU31Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CF MAS CATARRO14CF LA GRANADA
CF BLANCA SUBUR51UE MARTINENCA
AE LA MUNIA15CD RIBES
PFUE BASE VILANOVA07CE BASE OLERDOLA
AE RAMON SICART62CFP SANT PERE MOLALTA
UE SANT PAU DORDAL13UE SITGES
Jornada 28
Pª JOVE DE LAS ROQUETES13CF BASE L'ARBOÇ
CF LA GRANADA24CF VILANOVA LA GELTRU
UE MARTINENCA52CF MAS CATARRO
CD RIBES01CF BLANCA SUBUR
CE BASE OLERDOLA30AE LA MUNIA
CFP SANT PERE MOLALTA25PFUE BASE VILANOVA
UE SITGES21AE RAMON SICART
UE SANT PAU DORDAL00descansa
Jornada 29
Pª JOVE DE LAS ROQUETES00descansa
CF BASE L'ARBOÇ42CF LA GRANADA
CF VILANOVA LA GELTRU41UE MARTINENCA
CF MAS CATARRO25CD RIBES
CF BLANCA SUBUR32CE BASE OLERDOLA
AE LA MUNIA22CFP SANT PERE MOLALTA
PFUE BASE VILANOVA06UE SITGES
AE RAMON SICART21UE SANT PAU DORDAL
Jornada 30
CF LA GRANADA63Pª JOVE DE LAS ROQUETES
UE MARTINENCA24CF BASE L'ARBOÇ
CD RIBES22CF VILANOVA LA GELTRU
CE BASE OLERDOLA30CF MAS CATARRO
CFP SANT PERE MOLALTA04CF BLANCA SUBUR
UE SITGES52AE LA MUNIA
UE SANT PAU DORDAL41PFUE BASE VILANOVA
descansa00AE RAMON SICART

Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de CookiesAcceptar