Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

SEGONA DIVISIÓ JUVENIL

J Casa Visitant Gol Pt
GC EC PC GF EF PF fav cont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1 CE BASE OLERDOLA 28 13 1 1 11 2 2 116 22 75
2 UE SITGES 28 10 4 1 12 1 2 89 38 71
3 CF BLANCA SUBUR 28 11 2 2 10 1 4 86 27 66
4 CF BASE L'ARBOÇ 28 11 0 4 8 4 3 84 60 61
5 Pª JOVE DE LAS ROQUETES 28 9 3 3 5 0 10 80 56 45
6 CF LA GRANADA 28 7 2 6 7 1 7 61 56 45
7 CF VILANOVA LA GELTRU 28 9 0 6 4 5 6 67 56 44
8 AE LA MUNIA 28 5 2 8 5 2 8 61 78 34
9 CD RIBES 28 2 3 10 5 5 5 54 72 29
10 AE RAMON SICART 28 5 0 10 4 1 10 37 50 28
11 CFP SANT PERE MOLALTA 28 4 2 9 4 1 10 54 84 27
12 UE MARTINENCA 28 5 2 8 2 1 12 60 95 24
13 CF MAS CATARRO 28 4 2 9 3 0 12 47 86 23
14 UE SANT PAU DORDAL 28 5 2 8 0 4 11 41 90 21
15 PFUE BASE VILANOVA 28 0 3 12 2 0 13 30 97 9

Calendari lliga final

Jornada 01
AE RAMON SICART 0 1 PFUE BASE VILANOVA
UE SANT PAU DORDAL 3 1 AE LA MUNIA
UE SITGES 3 1 CF BLANCA SUBUR
CFP SANT PERE MOLALTA 6 0 CF MAS CATARRO
CE BASE OLERDOLA 3 3 CF VILANOVA LA GELTRU
CD RIBES 2 6 CF BASE L'ARBOÇ
UE MARTINENCA 3 1 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
descansa 0 0 CF LA GRANADA
Jornada 02
PFUE BASE VILANOVA 0 0 descansa
AE LA MUNIA 2 3 AE RAMON SICART
CF BLANCA SUBUR 11 0 UE SANT PAU DORDAL
CF MAS CATARRO 1 4 UE SITGES
CF VILANOVA LA GELTRU 2 1 CFP SANT PERE MOLALTA
CF BASE L'ARBOÇ 1 3 CE BASE OLERDOLA
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 2 2 CD RIBES
CF LA GRANADA 4 1 UE MARTINENCA
Jornada 03
PFUE BASE VILANOVA 0 4 AE LA MUNIA
AE RAMON SICART 0 2 CF BLANCA SUBUR
UE SANT PAU DORDAL 5 4 CF MAS CATARRO
UE SITGES 2 1 CF VILANOVA LA GELTRU
CFP SANT PERE MOLALTA 4 5 CF BASE L'ARBOÇ
CE BASE OLERDOLA 3 0 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CD RIBES 1 3 CF LA GRANADA
descansa 0 0 UE MARTINENCA
Jornada 04
AE LA MUNIA 0 0 descansa
CF BLANCA SUBUR 6 1 PFUE BASE VILANOVA
AE RAMON SICART 2 1 CF MAS CATARRO
CF VILANOVA LA GELTRU 6 0 UE SANT PAU DORDAL
CF BASE L'ARBOÇ 0 2 UE SITGES
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 4 1 CFP SANT PERE MOLALTA
CF LA GRANADA 0 4 CE BASE OLERDOLA
UE MARTINENCA 2 3 CD RIBES
Jornada 05
AE LA MUNIA 0 3 CF BLANCA SUBUR
PFUE BASE VILANOVA 3 4 CF MAS CATARRO
AE RAMON SICART 2 0 CF VILANOVA LA GELTRU
UE SANT PAU DORDAL 0 1 CF BASE L'ARBOÇ
UE SITGES 1 0 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CFP SANT PERE MOLALTA 1 2 CF LA GRANADA
CE BASE OLERDOLA 6 1 UE MARTINENCA
descansa 0 0 CD RIBES
Jornada 06
CF BLANCA SUBUR 0 0 descansa
CF MAS CATARRO 2 2 AE LA MUNIA
CF VILANOVA LA GELTRU 1 0 PFUE BASE VILANOVA
AE RAMON SICART 0 1 CF BASE L'ARBOÇ
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 8 0 UE SANT PAU DORDAL
CF LA GRANADA 1 2 UE SITGES
UE MARTINENCA 2 3 CFP SANT PERE MOLALTA
CD RIBES 0 3 CE BASE OLERDOLA
Jornada 07
CF BLANCA SUBUR 1 0 CF MAS CATARRO
AE LA MUNIA 2 2 CF VILANOVA LA GELTRU
PFUE BASE VILANOVA 3 3 CF BASE L'ARBOÇ
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 2 1 AE RAMON SICART
UE SANT PAU DORDAL 0 1 CF LA GRANADA
UE SITGES 4 3 UE MARTINENCA
CFP SANT PERE MOLALTA 3 3 CD RIBES
descansa 0 0 CE BASE OLERDOLA
Jornada 08
CF MAS CATARRO 0 0 descansa
CF VILANOVA LA GELTRU 3 1 CF BLANCA SUBUR
CF BASE L'ARBOÇ 6 2 AE LA MUNIA
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 5 0 PFUE BASE VILANOVA
CF LA GRANADA 2 0 AE RAMON SICART
UE MARTINENCA 5 0 UE SANT PAU DORDAL
CD RIBES 1 2 UE SITGES
CE BASE OLERDOLA 6 1 CFP SANT PERE MOLALTA
Jornada 09
CF MAS CATARRO 1 4 CF VILANOVA LA GELTRU
CF BLANCA SUBUR 1 1 CF BASE L'ARBOÇ
AE LA MUNIA 4 1 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
PFUE BASE VILANOVA 0 4 CF LA GRANADA
AE RAMON SICART 1 0 UE MARTINENCA
UE SANT PAU DORDAL 4 2 CD RIBES
UE SITGES 2 2 CE BASE OLERDOLA
descansa 0 0 CFP SANT PERE MOLALTA
Jornada 10
CF VILANOVA LA GELTRU 0 0 descansa
CF BASE L'ARBOÇ 4 2 CF MAS CATARRO
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 1 1 CF BLANCA SUBUR
CF LA GRANADA 2 3 AE LA MUNIA
UE MARTINENCA 4 0 PFUE BASE VILANOVA
CD RIBES 1 1 AE RAMON SICART
CE BASE OLERDOLA 6 1 UE SANT PAU DORDAL
CFP SANT PERE MOLALTA 0 1 UE SITGES
Jornada 11
CF VILANOVA LA GELTRU 3 4 CF BASE L'ARBOÇ
CF MAS CATARRO 6 3 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CF BLANCA SUBUR 2 0 CF LA GRANADA
AE LA MUNIA 7 2 UE MARTINENCA
PFUE BASE VILANOVA 1 1 CD RIBES
AE RAMON SICART 0 2 CE BASE OLERDOLA
UE SANT PAU DORDAL 1 2 CFP SANT PERE MOLALTA
descansa 0 0 UE SITGES
Jornada 12
CF BASE L'ARBOÇ 0 0 descansa
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 2 0 CF VILANOVA LA GELTRU
CF LA GRANADA 3 2 CF MAS CATARRO
UE MARTINENCA 0 7 CF BLANCA SUBUR
CD RIBES 3 4 AE LA MUNIA
CE BASE OLERDOLA 6 0 PFUE BASE VILANOVA
CFP SANT PERE MOLALTA 3 0 AE RAMON SICART
UE SITGES 6 2 UE SANT PAU DORDAL
Jornada 13
CF BASE L'ARBOÇ 3 2 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CF VILANOVA LA GELTRU 1 0 CF LA GRANADA
CF MAS CATARRO 1 1 UE MARTINENCA
CF BLANCA SUBUR 0 0 CD RIBES
AE LA MUNIA 1 5 CE BASE OLERDOLA
PFUE BASE VILANOVA 0 1 CFP SANT PERE MOLALTA
AE RAMON SICART 0 1 UE SITGES
descansa 0 0 UE SANT PAU DORDAL
Jornada 14
descansa 0 0 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CF LA GRANADA 3 3 CF BASE L'ARBOÇ
UE MARTINENCA 2 2 CF VILANOVA LA GELTRU
CD RIBES 1 2 CF MAS CATARRO
CE BASE OLERDOLA 3 0 CF BLANCA SUBUR
CFP SANT PERE MOLALTA 4 0 AE LA MUNIA
UE SITGES 6 2 PFUE BASE VILANOVA
UE SANT PAU DORDAL 3 2 AE RAMON SICART
Jornada 15
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 4 1 CF LA GRANADA
CF BASE L'ARBOÇ 3 2 UE MARTINENCA
CF VILANOVA LA GELTRU 2 3 CD RIBES
CF MAS CATARRO 1 5 CE BASE OLERDOLA
CF BLANCA SUBUR 3 1 CFP SANT PERE MOLALTA
AE LA MUNIA 2 5 UE SITGES
PFUE BASE VILANOVA 2 2 UE SANT PAU DORDAL
AE RAMON SICART 0 0 descansa
Jornada 16
PFUE BASE VILANOVA 1 4 AE RAMON SICART
AE LA MUNIA 4 2 UE SANT PAU DORDAL
CF BLANCA SUBUR 1 2 UE SITGES
CF MAS CATARRO 5 0 CFP SANT PERE MOLALTA
CF VILANOVA LA GELTRU 1 5 CE BASE OLERDOLA
CF BASE L'ARBOÇ 5 3 CD RIBES
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 3 2 UE MARTINENCA
CF LA GRANADA 0 0 descansa
Jornada 17
descansa 0 0 PFUE BASE VILANOVA
AE RAMON SICART 0 1 AE LA MUNIA
UE SANT PAU DORDAL 2 6 CF BLANCA SUBUR
UE SITGES 6 0 CF MAS CATARRO
CFP SANT PERE MOLALTA 1 4 CF VILANOVA LA GELTRU
CE BASE OLERDOLA 5 1 CF BASE L'ARBOÇ
CD RIBES 2 8 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
UE MARTINENCA 6 3 CF LA GRANADA
Jornada 18
AE LA MUNIA 4 2 PFUE BASE VILANOVA
CF BLANCA SUBUR 3 0 AE RAMON SICART
CF MAS CATARRO 1 0 UE SANT PAU DORDAL
CF VILANOVA LA GELTRU 1 3 UE SITGES
CF BASE L'ARBOÇ 5 2 CFP SANT PERE MOLALTA
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 1 3 CE BASE OLERDOLA
CF LA GRANADA 3 1 CD RIBES
UE MARTINENCA 0 0 descansa
Jornada 19
descansa 0 0 AE LA MUNIA
PFUE BASE VILANOVA 1 3 CF BLANCA SUBUR
CF MAS CATARRO 0 1 AE RAMON SICART
UE SANT PAU DORDAL 2 2 CF VILANOVA LA GELTRU
UE SITGES 2 2 CF BASE L'ARBOÇ
CFP SANT PERE MOLALTA 2 5 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CE BASE OLERDOLA 2 0 CF LA GRANADA
CD RIBES 3 0 UE MARTINENCA
Jornada 20
CF BLANCA SUBUR 3 1 AE LA MUNIA
CF MAS CATARRO 3 2 PFUE BASE VILANOVA
CF VILANOVA LA GELTRU 3 1 AE RAMON SICART
CF BASE L'ARBOÇ 2 1 UE SANT PAU DORDAL
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 5 5 UE SITGES
CF LA GRANADA 3 1 CFP SANT PERE MOLALTA
UE MARTINENCA 1 6 CE BASE OLERDOLA
CD RIBES 0 0 descansa
Jornada 21
descansa 0 0 CF BLANCA SUBUR
AE LA MUNIA 0 1 CF MAS CATARRO
PFUE BASE VILANOVA 1 4 CF VILANOVA LA GELTRU
CF BASE L'ARBOÇ 3 0 AE RAMON SICART
UE SANT PAU DORDAL 0 4 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
UE SITGES 3 3 CF LA GRANADA
CFP SANT PERE MOLALTA 3 1 UE MARTINENCA
CE BASE OLERDOLA 7 1 CD RIBES
Jornada 22
CF MAS CATARRO 1 3 CF BLANCA SUBUR
CF VILANOVA LA GELTRU 2 4 AE LA MUNIA
CF BASE L'ARBOÇ 1 0 PFUE BASE VILANOVA
AE RAMON SICART 0 1 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CF LA GRANADA 0 0 UE SANT PAU DORDAL
UE MARTINENCA 1 5 UE SITGES
CD RIBES 2 3 CFP SANT PERE MOLALTA
CE BASE OLERDOLA 0 0 descansa
Jornada 23
descansa 0 0 CF MAS CATARRO
CF BLANCA SUBUR 3 1 CF VILANOVA LA GELTRU
AE LA MUNIA 5 3 CF BASE L'ARBOÇ
PFUE BASE VILANOVA 1 2 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
AE RAMON SICART 1 2 CF LA GRANADA
UE SANT PAU DORDAL 3 4 UE MARTINENCA
UE SITGES 0 0 CD RIBES
CFP SANT PERE MOLALTA 2 6 CE BASE OLERDOLA
Jornada 24
CF VILANOVA LA GELTRU 3 2 CF MAS CATARRO
CF BASE L'ARBOÇ 1 4 CF BLANCA SUBUR
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 4 0 AE LA MUNIA
CF LA GRANADA 4 0 PFUE BASE VILANOVA
UE MARTINENCA 2 8 AE RAMON SICART
CD RIBES 2 2 UE SANT PAU DORDAL
CE BASE OLERDOLA 3 0 UE SITGES
CFP SANT PERE MOLALTA 0 0 descansa
Jornada 25
descansa 0 0 CF VILANOVA LA GELTRU
CF MAS CATARRO 1 4 CF BASE L'ARBOÇ
CF BLANCA SUBUR 2 1 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
AE LA MUNIA 0 2 CF LA GRANADA
PFUE BASE VILANOVA 1 3 UE MARTINENCA
AE RAMON SICART 1 2 CD RIBES
UE SANT PAU DORDAL 1 1 CE BASE OLERDOLA
UE SITGES 6 2 CFP SANT PERE MOLALTA
Jornada 26
CF BASE L'ARBOÇ 5 3 CF VILANOVA LA GELTRU
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 6 1 CF MAS CATARRO
CF LA GRANADA 1 6 CF BLANCA SUBUR
UE MARTINENCA 3 3 AE LA MUNIA
CD RIBES 3 2 PFUE BASE VILANOVA
CE BASE OLERDOLA 6 0 AE RAMON SICART
CFP SANT PERE MOLALTA 1 1 UE SANT PAU DORDAL
UE SITGES 0 0 descansa
Jornada 27
descansa 0 0 CF BASE L'ARBOÇ
CF VILANOVA LA GELTRU 3 1 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
CF MAS CATARRO 1 4 CF LA GRANADA
CF BLANCA SUBUR 5 1 UE MARTINENCA
AE LA MUNIA 1 5 CD RIBES
PFUE BASE VILANOVA 0 7 CE BASE OLERDOLA
AE RAMON SICART 6 2 CFP SANT PERE MOLALTA
UE SANT PAU DORDAL 1 3 UE SITGES
Jornada 28
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 1 3 CF BASE L'ARBOÇ
CF LA GRANADA 2 4 CF VILANOVA LA GELTRU
UE MARTINENCA 5 2 CF MAS CATARRO
CD RIBES 0 1 CF BLANCA SUBUR
CE BASE OLERDOLA 3 0 AE LA MUNIA
CFP SANT PERE MOLALTA 2 5 PFUE BASE VILANOVA
UE SITGES 2 1 AE RAMON SICART
UE SANT PAU DORDAL 0 0 descansa
Jornada 29
Pª JOVE DE LAS ROQUETES 0 0 descansa
CF BASE L'ARBOÇ 4 2 CF LA GRANADA
CF VILANOVA LA GELTRU 4 1 UE MARTINENCA
CF MAS CATARRO 2 5 CD RIBES
CF BLANCA SUBUR 3 2 CE BASE OLERDOLA
AE LA MUNIA 2 2 CFP SANT PERE MOLALTA
PFUE BASE VILANOVA 0 6 UE SITGES
AE RAMON SICART 2 1 UE SANT PAU DORDAL
Jornada 30
CF LA GRANADA 6 3 Pª JOVE DE LAS ROQUETES
UE MARTINENCA 2 4 CF BASE L'ARBOÇ
CD RIBES 2 2 CF VILANOVA LA GELTRU
CE BASE OLERDOLA 3 0 CF MAS CATARRO
CFP SANT PERE MOLALTA 0 4 CF BLANCA SUBUR
UE SITGES 5 2 AE LA MUNIA
UE SANT PAU DORDAL 4 1 PFUE BASE VILANOVA
descansa 0 0 AE RAMON SICART

Calendari lliga regular

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració