Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

JUVENIL A 2 DIV G11

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CE ALCOVER2210029131123558
2CF BASE LARBOÇ228231011882257
3CE CONSTANTI22706715845043
4CD MORELL22823526693743
5CF BASE MARC BARTRA22706625794241
6CF LA RIERA22616427665333
7ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB22625319585030
8CF JUVENTUT BISBALENCA22526328584928
9CE EL CATLLAR224183010367422
10UD TANCAT224181012379716
11BASE 2012 PALLARESOS CLUB2222910123310811
12ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA2200130111161191

Calendari lliga final

Jornada 01
CD MORELL20CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB40ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
UD TANCAT110CE ALCOVER
CE EL CATLLAR14CF LA RIERA
CF JUVENTUT BISBALENCA61BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CE CONSTANTI00descansa
Jornada 02
CF BASE MARC BARTRA21CE CONSTANTI
CF BASE LARBOÇ11CD MORELL
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA00descansa
CE ALCOVER32ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF LA RIERA51UD TANCAT
BASE 2012 PALLARESOS CLUB14CE EL CATLLAR
descansa00CF JUVENTUT BISBALENCA
Jornada 03
CF BASE MARC BARTRA01CF BASE LARBOÇ
CD MORELL81ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
descansa00CE ALCOVER
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB11CF LA RIERA
UD TANCAT61BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CE EL CATLLAR00descansa
CE CONSTANTI30CF JUVENTUT BISBALENCA
Jornada 04
CF BASE LARBOÇ12CE CONSTANTI
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA07CF BASE MARC BARTRA
CE ALCOVER31CD MORELL
CF LA RIERA00descansa
BASE 2012 PALLARESOS CLUB23ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
descansa00UD TANCAT
CF JUVENTUT BISBALENCA13CE EL CATLLAR
Jornada 05
CF BASE LARBOÇ20ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CF BASE MARC BARTRA12CE ALCOVER
CD MORELL41CF LA RIERA
descansa00BASE 2012 PALLARESOS CLUB
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB00descansa
UD TANCAT01CF JUVENTUT BISBALENCA
CE CONSTANTI30CE EL CATLLAR
Jornada 06
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA29CE CONSTANTI
CE ALCOVER23CF BASE LARBOÇ
CF LA RIERA24CF BASE MARC BARTRA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB25CD MORELL
descansa00descansa
CF JUVENTUT BISBALENCA21ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE EL CATLLAR43UD TANCAT
Jornada 07
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA28CE ALCOVER
CF BASE LARBOÇ20CF LA RIERA
CF BASE MARC BARTRA91BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CD MORELL00descansa
descansa00CF JUVENTUT BISBALENCA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB31CE EL CATLLAR
CE CONSTANTI41UD TANCAT
Jornada 08
CE ALCOVER51CE CONSTANTI
CF LA RIERA70ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB29CF BASE LARBOÇ
descansa00CF BASE MARC BARTRA
CF JUVENTUT BISBALENCA44CD MORELL
CE EL CATLLAR00descansa
UD TANCAT42ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 09
CE ALCOVER52CF LA RIERA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA01BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CF BASE LARBOÇ00descansa
CF BASE MARC BARTRA21CF JUVENTUT BISBALENCA
CD MORELL41CE EL CATLLAR
descansa00UD TANCAT
CE CONSTANTI65ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 10
CF LA RIERA25CE CONSTANTI
BASE 2012 PALLARESOS CLUB19CE ALCOVER
CF JUVENTUT BISBALENCA24CF BASE LARBOÇ
CE EL CATLLAR06CF BASE MARC BARTRA
UD TANCAT23CD MORELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB00descansa
Jornada 11
CF LA RIERA101BASE 2012 PALLARESOS CLUB
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA17CF JUVENTUT BISBALENCA
CF BASE LARBOÇ110CE EL CATLLAR
CF BASE MARC BARTRA31UD TANCAT
CD MORELL21ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE CONSTANTI00descansa
Jornada 12
CE CONSTANTI100BASE 2012 PALLARESOS CLUB
descansa00CF LA RIERA
CF JUVENTUT BISBALENCA22CE ALCOVER
CE EL CATLLAR22ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
UD TANCAT15CF BASE LARBOÇ
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB53CF BASE MARC BARTRA
descansa00CD MORELL
Jornada 13
BASE 2012 PALLARESOS CLUB00descansa
CF LA RIERA21CF JUVENTUT BISBALENCA
CE ALCOVER60CE EL CATLLAR
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA23UD TANCAT
CF BASE LARBOÇ20ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE MARC BARTRA00descansa
CD MORELL21CE CONSTANTI
Jornada 14
CF BASE MARC BARTRA42CD MORELL
CF BASE LARBOÇ00descansa
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA04ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE ALCOVER131UD TANCAT
CF LA RIERA41CE EL CATLLAR
BASE 2012 PALLARESOS CLUB03CF JUVENTUT BISBALENCA
descansa00CE CONSTANTI
Jornada 15
CE CONSTANTI23CF BASE MARC BARTRA
CD MORELL22CF BASE LARBOÇ
descansa00ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB35CE ALCOVER
UD TANCAT13CF LA RIERA
CE EL CATLLAR30BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CF JUVENTUT BISBALENCA00descansa
Jornada 16
CF BASE LARBOÇ22CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA15CD MORELL
CE ALCOVER00descansa
CF LA RIERA44ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
BASE 2012 PALLARESOS CLUB42UD TANCAT
descansa00CE EL CATLLAR
CF JUVENTUT BISBALENCA34CE CONSTANTI
Jornada 17
CE CONSTANTI24CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC BARTRA120ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CD MORELL01CE ALCOVER
descansa00CF LA RIERA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB20BASE 2012 PALLARESOS CLUB
UD TANCAT00descansa
CE EL CATLLAR21CF JUVENTUT BISBALENCA
Jornada 18
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA05CF BASE LARBOÇ
CE ALCOVER51CF BASE MARC BARTRA
CF LA RIERA42CD MORELL
BASE 2012 PALLARESOS CLUB00descansa
descansa00ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF JUVENTUT BISBALENCA91UD TANCAT
CE EL CATLLAR03CE CONSTANTI
Jornada 19
CE CONSTANTI62ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CF BASE LARBOÇ61CE ALCOVER
CF BASE MARC BARTRA12CF LA RIERA
CD MORELL30BASE 2012 PALLARESOS CLUB
descansa00descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB22CF JUVENTUT BISBALENCA
UD TANCAT32CE EL CATLLAR
Jornada 20
CE ALCOVER70ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CF LA RIERA03CF BASE LARBOÇ
BASE 2012 PALLARESOS CLUB44CF BASE MARC BARTRA
descansa00CD MORELL
CF JUVENTUT BISBALENCA00descansa
CE EL CATLLAR20ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
UD TANCAT33CE CONSTANTI
Jornada 21
CE CONSTANTI15CE ALCOVER
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA16CF LA RIERA
CF BASE LARBOÇ41BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CF BASE MARC BARTRA00descansa
CD MORELL33CF JUVENTUT BISBALENCA
descansa00CE EL CATLLAR
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB30UD TANCAT
Jornada 22
CF LA RIERA47CE ALCOVER
BASE 2012 PALLARESOS CLUB42ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
descansa00CF BASE LARBOÇ
CF JUVENTUT BISBALENCA34CF BASE MARC BARTRA
CE EL CATLLAR13CD MORELL
UD TANCAT00descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB47CE CONSTANTI
Jornada 23
CE CONSTANTI40CF LA RIERA
CE ALCOVER62BASE 2012 PALLARESOS CLUB
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA00descansa
CF BASE LARBOÇ52CF JUVENTUT BISBALENCA
CF BASE MARC BARTRA51CE EL CATLLAR
CD MORELL100UD TANCAT
descansa00ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 24
BASE 2012 PALLARESOS CLUB22CF LA RIERA
descansa00CE ALCOVER
CF JUVENTUT BISBALENCA30ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CE EL CATLLAR18CF BASE LARBOÇ
UD TANCAT04CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB30CD MORELL
descansa00CE CONSTANTI
Jornada 25
BASE 2012 PALLARESOS CLUB36CE CONSTANTI
CF LA RIERA00descansa
CE ALCOVER40CF JUVENTUT BISBALENCA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA06CE EL CATLLAR
CF BASE LARBOÇ60UD TANCAT
CF BASE MARC BARTRA25ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CD MORELL00descansa
Jornada 26
descansa00BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CF JUVENTUT BISBALENCA21CF LA RIERA
CE EL CATLLAR13CE ALCOVER
UD TANCAT30ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB12CF BASE LARBOÇ
descansa00CF BASE MARC BARTRA
CE CONSTANTI13CD MORELL

Calendari lliga regular

CF BASE LARBOÇ 4-1 BASE 2012 PALLARESOS CLUB

2014-04-07

Alineació local :

Alineació visitant :

. . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0 , . . 0. . 0

Arbitre :

Crónica : <p>Suspendido el partido en la segunda parte por negarse el Base 2012 Pallaresos ha terminar lo que restaba de tiempo, debiendo el &aacute;rbitro suspender el partido.</p>


CF BASE LARBOÇ 1-1 CD MORELL

2017-10-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE MARC BARTRA 0-1 CF BASE LARBOÇ

2017-10-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-2 CE CONSTANTI

2017-10-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-0 ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA

2017-11-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ALCOVER 2-3 CF BASE LARBOÇ

2017-11-11

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-0 CF LA RIERA

2017-11-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


BASE 2012 PALLARESOS CLUB 2-9 CF BASE LARBOÇ

2017-11-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 9-0 CF SEGUR ATHLETIC

2017-12-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF JUVENTUT BISBALENCA 2-4 CF BASE LARBOÇ

2017-12-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 10-1 CE EL CATLLAR

2018-01-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TANCAT 1-5 CF BASE LARBOÇ

2018-01-20

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB

2018-01-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CD MORELL 2-2 CF BASE LARBOÇ

2018-02-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-2 CF BASE MARC BARTRA

2018-02-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE CONSTANTI 2-4 CF BASE LARBOÇ

2018-03-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA 0-5 CF BASE LARBOÇ

2018-03-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-1 CE ALCOVER

2018-03-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 5-2 CF JUVENTUT BISBALENCA

2018-04-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE EL CATLLAR 1-8 CF BASE LARBOÇ

2018-04-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-0 UD TANCAT

2018-05-05

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 1-2 CF BASE LARBOÇ

2018-05-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració