Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

CADET 1 DIVISIÓ GRUP 13

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO30140111311032078
2C GIMNASTIC TARRAGONA30112212211092173
3CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL30112212121241472
4CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL3012219331122668
5BASE 2012 PALLARESOS CLUB301032654845256
6CD LA FLORESTA301014708724452
7SANTES CREUS CLUB ESPORTIU30816825695251
8FC LA SELVA DEL CAMP30924627765349
9CF CANONJA30816726806148
10CE BASE LHOSPITALET LINFANT30726618726642
11CLUB ESCOLA F LA PASTORETA304475010568831
12CE ASTORGA30447429388330
13UD SALOU3032103012336820
14CF BASE LARBOÇ30201312123415111
15UD SAN SALVADOR3001141212211406
16CF VILASECA3000152013271716

Calendari lliga final

Jornada 01
C GIMNASTIC TARRAGONA42FC LA SELVA DEL CAMP
UD SALOU31CE ASTORGA
CF VILASECA12BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL00ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CF BASE LARBOÇ51UD SAN SALVADOR
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA12SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CE BASE LHOSPITALET LINFANT43CF CANONJA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL31CD LA FLORESTA
Jornada 02
FC LA SELVA DEL CAMP12CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE ASTORGA15C GIMNASTIC TARRAGONA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB21UD SALOU
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO40CF VILASECA
UD SAN SALVADOR08CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU100CF BASE LARBOÇ
CF CANONJA41CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
CD LA FLORESTA21CE BASE LHOSPITALET LINFANT
Jornada 03
FC LA SELVA DEL CAMP70CE ASTORGA
C GIMNASTIC TARRAGONA21BASE 2012 PALLARESOS CLUB
UD SALOU01ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CF VILASECA15UD SAN SALVADOR
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL61SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF BASE LARBOÇ36CF CANONJA
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA06CD LA FLORESTA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL81CE BASE LHOSPITALET LINFANT
Jornada 04
CE ASTORGA04CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
BASE 2012 PALLARESOS CLUB11FC LA SELVA DEL CAMP
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO02C GIMNASTIC TARRAGONA
UD SAN SALVADOR03UD SALOU
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU30CF VILASECA
CF CANONJA03CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
CD LA FLORESTA42CF BASE LARBOÇ
CE BASE LHOSPITALET LINFANT71CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
Jornada 05
CE ASTORGA22BASE 2012 PALLARESOS CLUB
FC LA SELVA DEL CAMP15ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
C GIMNASTIC TARRAGONA110UD SAN SALVADOR
UD SALOU24SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF VILASECA04CF CANONJA
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL20CD LA FLORESTA
CF BASE LARBOÇ14CE BASE LHOSPITALET LINFANT
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL60CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
Jornada 06
BASE 2012 PALLARESOS CLUB11CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO30CE ASTORGA
UD SAN SALVADOR13FC LA SELVA DEL CAMP
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU03C GIMNASTIC TARRAGONA
CF CANONJA21UD SALOU
CD LA FLORESTA40CF VILASECA
CE BASE LHOSPITALET LINFANT15CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA52CF BASE LARBOÇ
Jornada 07
BASE 2012 PALLARESOS CLUB10ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CE ASTORGA00UD SAN SALVADOR
FC LA SELVA DEL CAMP03SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
C GIMNASTIC TARRAGONA30CF CANONJA
UD SALOU12CD LA FLORESTA
CF VILASECA17CE BASE LHOSPITALET LINFANT
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL40CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL70CF BASE LARBOÇ
Jornada 08
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO21CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UD SAN SALVADOR23BASE 2012 PALLARESOS CLUB
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU30CE ASTORGA
CF CANONJA30FC LA SELVA DEL CAMP
CD LA FLORESTA02C GIMNASTIC TARRAGONA
CE BASE LHOSPITALET LINFANT20UD SALOU
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA71CF VILASECA
CF BASE LARBOÇ08CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
Jornada 09
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO52UD SAN SALVADOR
BASE 2012 PALLARESOS CLUB32SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CE ASTORGA34CF CANONJA
FC LA SELVA DEL CAMP31CD LA FLORESTA
C GIMNASTIC TARRAGONA20CE BASE LHOSPITALET LINFANT
UD SALOU12CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
CF VILASECA04CF BASE LARBOÇ
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL02CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
Jornada 10
UD SAN SALVADOR05CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU02ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CF CANONJA32BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CD LA FLORESTA50CE ASTORGA
CE BASE LHOSPITALET LINFANT30FC LA SELVA DEL CAMP
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA11C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE LARBOÇ21UD SALOU
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL90CF VILASECA
Jornada 11
UD SAN SALVADOR12SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO32CF CANONJA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB42CD LA FLORESTA
CE ASTORGA10CE BASE LHOSPITALET LINFANT
FC LA SELVA DEL CAMP10CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
C GIMNASTIC TARRAGONA80CF BASE LARBOÇ
UD SALOU13CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL150CF VILASECA
Jornada 12
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU21CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CANONJA72UD SAN SALVADOR
CD LA FLORESTA05ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CE BASE LHOSPITALET LINFANT34BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA02CE ASTORGA
CF BASE LARBOÇ12FC LA SELVA DEL CAMP
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL01C GIMNASTIC TARRAGONA
CF VILASECA14UD SALOU
Jornada 13
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU03CF CANONJA
UD SAN SALVADOR05CD LA FLORESTA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO30CE BASE LHOSPITALET LINFANT
BASE 2012 PALLARESOS CLUB93CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
CE ASTORGA11CF BASE LARBOÇ
FC LA SELVA DEL CAMP13CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
C GIMNASTIC TARRAGONA140CF VILASECA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL31UD SALOU
Jornada 14
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL33CF CANONJA
CD LA FLORESTA12SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CE BASE LHOSPITALET LINFANT70UD SAN SALVADOR
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA11ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CF BASE LARBOÇ03BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL60CE ASTORGA
CF VILASECA04FC LA SELVA DEL CAMP
UD SALOU03C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 15
CD LA FLORESTA10CF CANONJA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU00CE BASE LHOSPITALET LINFANT
UD SAN SALVADOR02CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO130CF BASE LARBOÇ
BASE 2012 PALLARESOS CLUB14CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
CE ASTORGA52CF VILASECA
FC LA SELVA DEL CAMP30UD SALOU
C GIMNASTIC TARRAGONA11CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 16
FC LA SELVA DEL CAMP00C GIMNASTIC TARRAGONA
CE ASTORGA02UD SALOU
BASE 2012 PALLARESOS CLUB21CF VILASECA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO20CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
UD SAN SALVADOR11CF BASE LARBOÇ
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU23CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
CF CANONJA02CE BASE LHOSPITALET LINFANT
CD LA FLORESTA10CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 17
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL60FC LA SELVA DEL CAMP
C GIMNASTIC TARRAGONA40CE ASTORGA
UD SALOU22BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CF VILASECA19ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL60UD SAN SALVADOR
CF BASE LARBOÇ15SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA12CF CANONJA
CE BASE LHOSPITALET LINFANT01CD LA FLORESTA
Jornada 18
CE ASTORGA03FC LA SELVA DEL CAMP
BASE 2012 PALLARESOS CLUB34C GIMNASTIC TARRAGONA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO10UD SALOU
UD SAN SALVADOR13CF VILASECA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU04CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
CF CANONJA63CF BASE LARBOÇ
CD LA FLORESTA41CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
CE BASE LHOSPITALET LINFANT13CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 19
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL70CE ASTORGA
FC LA SELVA DEL CAMP33BASE 2012 PALLARESOS CLUB
C GIMNASTIC TARRAGONA12ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
UD SALOU00UD SAN SALVADOR
CF VILASECA04SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL60CF CANONJA
CF BASE LARBOÇ07CD LA FLORESTA
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA12CE BASE LHOSPITALET LINFANT
Jornada 20
BASE 2012 PALLARESOS CLUB51CE ASTORGA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO30FC LA SELVA DEL CAMP
UD SAN SALVADOR05C GIMNASTIC TARRAGONA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU31UD SALOU
CF CANONJA52CF VILASECA
CD LA FLORESTA20CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
CE BASE LHOSPITALET LINFANT10CF BASE LARBOÇ
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA22CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 21
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL32BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CE ASTORGA16ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
FC LA SELVA DEL CAMP50UD SAN SALVADOR
C GIMNASTIC TARRAGONA11SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
UD SALOU15CF CANONJA
CF VILASECA05CD LA FLORESTA
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL40CE BASE LHOSPITALET LINFANT
CF BASE LARBOÇ14CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
Jornada 22
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO20BASE 2012 PALLARESOS CLUB
UD SAN SALVADOR14CE ASTORGA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU10FC LA SELVA DEL CAMP
CF CANONJA23C GIMNASTIC TARRAGONA
CD LA FLORESTA21UD SALOU
CE BASE LHOSPITALET LINFANT30CF VILASECA
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA03CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
CF BASE LARBOÇ03CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 23
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL22ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
BASE 2012 PALLARESOS CLUB50UD SAN SALVADOR
CE ASTORGA20SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
FC LA SELVA DEL CAMP30CF CANONJA
C GIMNASTIC TARRAGONA21CD LA FLORESTA
UD SALOU13CE BASE LHOSPITALET LINFANT
CF VILASECA68CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL140CF BASE LARBOÇ
Jornada 24
UD SAN SALVADOR13ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU02BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CF CANONJA11CE ASTORGA
CD LA FLORESTA11FC LA SELVA DEL CAMP
CE BASE LHOSPITALET LINFANT02C GIMNASTIC TARRAGONA
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA20UD SALOU
CF BASE LARBOÇ34CF VILASECA
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL01CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 25
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL60UD SAN SALVADOR
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO10SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
BASE 2012 PALLARESOS CLUB22CF CANONJA
CE ASTORGA03CD LA FLORESTA
FC LA SELVA DEL CAMP61CE BASE LHOSPITALET LINFANT
C GIMNASTIC TARRAGONA20CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
UD SALOU10CF BASE LARBOÇ
CF VILASECA09CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
Jornada 26
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU81UD SAN SALVADOR
CF CANONJA01ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CD LA FLORESTA13BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CE BASE LHOSPITALET LINFANT33CE ASTORGA
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA35FC LA SELVA DEL CAMP
CF BASE LARBOÇ08C GIMNASTIC TARRAGONA
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL70UD SALOU
CF VILASECA08CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 27
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL51SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
UD SAN SALVADOR07CF CANONJA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO50CD LA FLORESTA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB41CE BASE LHOSPITALET LINFANT
CE ASTORGA31CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
FC LA SELVA DEL CAMP60CF BASE LARBOÇ
C GIMNASTIC TARRAGONA03CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
UD SALOU21CF VILASECA
Jornada 28
CF CANONJA34SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CD LA FLORESTA70UD SAN SALVADOR
CE BASE LHOSPITALET LINFANT36ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA22BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CF BASE LARBOÇ12CE ASTORGA
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL31FC LA SELVA DEL CAMP
CF VILASECA07C GIMNASTIC TARRAGONA
UD SALOU01CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 29
CF CANONJA02CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU32CD LA FLORESTA
UD SAN SALVADOR19CE BASE LHOSPITALET LINFANT
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO60CLUB ESCOLA F LA PASTORETA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB92CF BASE LARBOÇ
CE ASTORGA11CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL
FC LA SELVA DEL CAMP102CF VILASECA
C GIMNASTIC TARRAGONA60UD SALOU
Jornada 30
CF CANONJA31CD LA FLORESTA
CE BASE LHOSPITALET LINFANT33SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CLUB ESCOLA F LA PASTORETA41UD SAN SALVADOR
CF BASE LARBOÇ17ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL11BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CF VILASECA04CE ASTORGA
UD SALOU34FC LA SELVA DEL CAMP
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL32C GIMNASTIC TARRAGONA

Calendari lliga regular

SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 10-0 CF BASE LARBOÇ

2017-10-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-6 CF CANONJA

2017-10-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CD LA FLORESTA 4-2 CF BASE LARBOÇ

2017-10-22

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-4 CE BASE LHOSPITALET LINFANT

2017-10-29

Alineació local :

Alineació visitant :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitre : D

Crónica :


CLUB ESCOLA F LA PASTORETA 5-2 CF BASE LARBOÇ

2017-11-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 7-0 CF BASE LARBOÇ

2017-11-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-8 CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL

2017-11-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF VILASECA 0-4 CF BASE LARBOÇ

2017-11-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-1 UD SALOU

2017-12-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


C GIMNASTIC TARRAGONA 8-0 CF BASE LARBOÇ

2017-12-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-2 FC LA SELVA DEL CAMP

2018-01-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ASTORGA 1-1 CF BASE LARBOÇ

2018-01-20

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-3 BASE 2012 PALLARESOS CLUB

2018-01-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 13-0 CF BASE LARBOÇ

2018-02-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD SAN SALVADOR 1-1 CF BASE LARBOÇ

2018-02-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-5 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU

2018-02-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CANONJA 6-3 CF BASE LARBOÇ

2018-03-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-7 CD LA FLORESTA

2018-03-11

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE BASE LHOSPITALET LINFANT 1-0 CF BASE LARBOÇ

2018-03-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-4 CLUB ESCOLA F LA PASTORETA

2018-03-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-3 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL

2018-04-08

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL 14-0 CF BASE LARBOÇ

2018-04-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-4 CF VILASECA

2018-04-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD SALOU 1-0 CF BASE LARBOÇ

2018-04-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-8 C GIMNASTIC TARRAGONA

2018-05-06

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


FC LA SELVA DEL CAMP 6-0 CF BASE LARBOÇ

2018-05-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-2 CE ASTORGA

2018-05-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


BASE 2012 PALLARESOS CLUB 9-2 CF BASE LARBOÇ

2018-05-26

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-7 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO

2018-06-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració