CF L'ARBOÇ

Menu

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Inici

Plantilla

Clasificació

CADET B 2 DIV G 13

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1UD TANCAT26130010211231371
2AT RODA DE BARA2612101102902170
3C GIMNASTIC TARRAGONA261111733883058
4AE RAMON SICART26922823934155
5CF BASE MARC BARTRA251012615995550
6CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL261012526814948
7CF BASE LARBOÇ26724427676437
8CE ALTAFULLA26634508807036
9CF CUBELLES25507337415827
10ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB26319508587325
11UD TORREDEMBARRA244262010456420
12CE EL CATLLAR2621103195310517
13CF CUNIT26211010123711510
14UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R260013001301970

Calendari

Calendari lliga final

Jornada 01
C GIMNASTIC TARRAGONA04UD TANCAT
UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R08CE EL CATLLAR
AE RAMON SICART12AT RODA DE BARA
CF CUNIT01CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE ALTAFULLA20UD TORREDEMBARRA
CF BASE LARBOÇ41ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CUBELLES03CF BASE MARC BARTRA
Jornada 02
UD TANCAT110CF CUBELLES
CE EL CATLLAR03C GIMNASTIC TARRAGONA
AT RODA DE BARA170UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL22AE RAMON SICART
UD TORREDEMBARRA42CF CUNIT
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB25CE ALTAFULLA
CF BASE MARC BARTRA31CF BASE LARBOÇ
Jornada 03
UD TANCAT71CE EL CATLLAR
C GIMNASTIC TARRAGONA21AT RODA DE BARA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R014CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
AE RAMON SICART43UD TORREDEMBARRA
CF CUNIT03ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE ALTAFULLA43CF BASE MARC BARTRA
CF CUBELLES21CF BASE LARBOÇ
Jornada 04
CE EL CATLLAR13CF CUBELLES
AT RODA DE BARA22UD TANCAT
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL34C GIMNASTIC TARRAGONA
UD TORREDEMBARRA110UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB01AE RAMON SICART
CF BASE MARC BARTRA111CF CUNIT
CF BASE LARBOÇ21CE ALTAFULLA
Jornada 05
CE EL CATLLAR16AT RODA DE BARA
UD TANCAT40CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
C GIMNASTIC TARRAGONA30UD TORREDEMBARRA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R014ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
AE RAMON SICART13CF BASE MARC BARTRA
CF CUNIT13CF BASE LARBOÇ
CF CUBELLES01CE ALTAFULLA
Jornada 06
AT RODA DE BARA20CF CUBELLES
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL71CE EL CATLLAR
UD TORREDEMBARRA04UD TANCAT
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB04C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE MARC BARTRA210UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R
CF BASE LARBOÇ24AE RAMON SICART
CE ALTAFULLA61CF CUNIT
Jornada 07
AT RODA DE BARA31CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE EL CATLLAR13UD TORREDEMBARRA
UD TANCAT30ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
C GIMNASTIC TARRAGONA71CF BASE MARC BARTRA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R011CF BASE LARBOÇ
AE RAMON SICART53CE ALTAFULLA
CF CUBELLES31CF CUNIT
Jornada 08
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL30CF CUBELLES
UD TORREDEMBARRA23AT RODA DE BARA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB13CE EL CATLLAR
CF BASE MARC BARTRA15UD TANCAT
CF BASE LARBOÇ00C GIMNASTIC TARRAGONA
CE ALTAFULLA80UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R
CF CUNIT07AE RAMON SICART
Jornada 09
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL42UD TORREDEMBARRA
AT RODA DE BARA20ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE EL CATLLAR33CF BASE MARC BARTRA
UD TANCAT61CF BASE LARBOÇ
C GIMNASTIC TARRAGONA21CE ALTAFULLA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R010CF CUNIT
CF CUBELLES23AE RAMON SICART
Jornada 10
UD TORREDEMBARRA32CF CUBELLES
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB12CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE MARC BARTRA04AT RODA DE BARA
CF BASE LARBOÇ72CE EL CATLLAR
CE ALTAFULLA24UD TANCAT
CF CUNIT11C GIMNASTIC TARRAGONA
AE RAMON SICART140UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R
Jornada 11
UD TORREDEMBARRA35ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL60CF BASE MARC BARTRA
AT RODA DE BARA30CF BASE LARBOÇ
CE EL CATLLAR25CE ALTAFULLA
UD TANCAT101CF CUNIT
C GIMNASTIC TARRAGONA30AE RAMON SICART
CF CUBELLES30UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R
Jornada 12
CF CUBELLES23ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE MARC BARTRA31UD TORREDEMBARRA
CF BASE LARBOÇ33CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE ALTAFULLA13AT RODA DE BARA
CF CUNIT24CE EL CATLLAR
AE RAMON SICART11UD TANCAT
UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R015C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 13
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB24CF BASE MARC BARTRA
UD TORREDEMBARRA22CF BASE LARBOÇ
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL43CE ALTAFULLA
AT RODA DE BARA30CF CUNIT
CE EL CATLLAR04AE RAMON SICART
UD TANCAT30UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R
C GIMNASTIC TARRAGONA11CF CUBELLES
Jornada 14
UD TANCAT42C GIMNASTIC TARRAGONA
CE EL CATLLAR120UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R
AT RODA DE BARA31AE RAMON SICART
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL43CF CUNIT
UD TORREDEMBARRA21CE ALTAFULLA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB13CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC BARTRA20CF CUBELLES
Jornada 15
CF CUBELLES02UD TANCAT
C GIMNASTIC TARRAGONA82CE EL CATLLAR
UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R03AT RODA DE BARA
AE RAMON SICART41CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CUNIT10UD TORREDEMBARRA
CE ALTAFULLA50ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE LARBOÇ15CF BASE MARC BARTRA
Jornada 16
CE EL CATLLAR06UD TANCAT
AT RODA DE BARA31C GIMNASTIC TARRAGONA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL30UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R
UD TORREDEMBARRA03AE RAMON SICART
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB40CF CUNIT
CF BASE MARC BARTRA65CE ALTAFULLA
CF BASE LARBOÇ21CF CUBELLES
Jornada 17
CF CUBELLES70CE EL CATLLAR
UD TANCAT20AT RODA DE BARA
C GIMNASTIC TARRAGONA30CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R03UD TORREDEMBARRA
AE RAMON SICART51ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CUNIT06CF BASE MARC BARTRA
CE ALTAFULLA33CF BASE LARBOÇ
Jornada 18
AT RODA DE BARA21CE EL CATLLAR
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL10UD TANCAT
UD TORREDEMBARRA34C GIMNASTIC TARRAGONA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB30UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R
CF BASE MARC BARTRA22AE RAMON SICART
CF BASE LARBOÇ51CF CUNIT
CE ALTAFULLA33CF CUBELLES
Jornada 19
CF CUBELLES14AT RODA DE BARA
CE EL CATLLAR16CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UD TANCAT60UD TORREDEMBARRA
C GIMNASTIC TARRAGONA40ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R03CF BASE MARC BARTRA
AE RAMON SICART52CF BASE LARBOÇ
CF CUNIT48CE ALTAFULLA
Jornada 20
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL12AT RODA DE BARA
UD TORREDEMBARRA00CE EL CATLLAR
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB14UD TANCAT
CF BASE MARC BARTRA31C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE LARBOÇ30UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R
CE ALTAFULLA17AE RAMON SICART
CF CUNIT23CF CUBELLES
Jornada 21
CF CUBELLES10CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
AT RODA DE BARA50UD TORREDEMBARRA
CE EL CATLLAR28ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
UD TANCAT40CF BASE MARC BARTRA
C GIMNASTIC TARRAGONA41CF BASE LARBOÇ
UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R03CE ALTAFULLA
AE RAMON SICART71CF CUNIT
Jornada 22
UD TORREDEMBARRA12CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB02AT RODA DE BARA
CF BASE MARC BARTRA32CE EL CATLLAR
CF BASE LARBOÇ05UD TANCAT
CE ALTAFULLA26C GIMNASTIC TARRAGONA
CF CUNIT30UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R
AE RAMON SICART42CF CUBELLES
Jornada 23
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL42ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
AT RODA DE BARA53CF BASE MARC BARTRA
CE EL CATLLAR24CF BASE LARBOÇ
UD TANCAT50CE ALTAFULLA
C GIMNASTIC TARRAGONA30CF CUNIT
UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R03AE RAMON SICART
Jornada 24
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB42UD TORREDEMBARRA
CF BASE MARC BARTRA30CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE LARBOÇ03AT RODA DE BARA
CE ALTAFULLA41CE EL CATLLAR
CF CUNIT011UD TANCAT
AE RAMON SICART00C GIMNASTIC TARRAGONA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R03CF CUBELLES
Jornada 25
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB22CF CUBELLES
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL63CF BASE LARBOÇ
AT RODA DE BARA20CE ALTAFULLA
CE EL CATLLAR31CF CUNIT
UD TANCAT70AE RAMON SICART
C GIMNASTIC TARRAGONA30UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R
Jornada 26
CF BASE MARC BARTRA70ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE LARBOÇ30UD TORREDEMBARRA
CE ALTAFULLA33CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CUNIT15AT RODA DE BARA
AE RAMON SICART50CE EL CATLLAR
UNIO ESPORTIVA CREIXELL-R03UD TANCAT
CF CUBELLES04C GIMNASTIC TARRAGONA

Calendari lliga regular

Crónicas

CF BASE LARBOÇ 4-1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB

2017-10-08

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE MARC BARTRA 3-1 CF BASE LARBOÇ

2017-10-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CUBELLES 2-1 CF BASE LARBOÇ

2017-10-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-1 CE ALTAFULLA

2017-10-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CUNIT 1-3 CF BASE LARBOÇ

2017-11-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-4 AE RAMON SICART

2017-11-11

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 0-11 CF BASE LARBOÇ

2017-11-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-0 C GIMNASTIC TARRAGONA

2017-11-29

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TANCAT 6-1 CF BASE LARBOÇ

2017-12-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 7-2 CE EL CATLLAR

2017-12-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


AT RODA DE BARA 3-0 CF BASE LARBOÇ

2018-01-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-3 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL

2018-01-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TORREDEMBARRA 2-2 CF BASE LARBOÇ

2018-01-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-5 CF BASE MARC BARTRA

2018-02-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ALTAFULLA 3-3 CF BASE LARBOÇ

2018-03-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 5-1 CF CUNIT

2018-03-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


AE RAMON SICART 5-2 CF BASE LARBOÇ

2018-03-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 1-3 CF BASE LARBOÇ

2018-03-26

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


C GIMNASTIC TARRAGONA 4-1 CF BASE LARBOÇ

2018-04-08

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-5 UD TANCAT

2018-04-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE EL CATLLAR 2-4 CF BASE LARBOÇ

2018-04-22

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-3 AT RODA DE BARA

2018-04-29

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 6-3 CF BASE LARBOÇ

2018-05-05

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-0 UD TORREDEMBARRA

2018-05-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració