Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

INFANTIL A 2 DIVISIÓ GRUP 15

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CF BASE LARBOÇ28131112122262077
2CF BASE MARC BARTRA28131111221811775
3CF ESCOLA BASE CALAFELL28121210231402769
4BASE 2012 PALLARESOS CLUB289249331043959
5CE CONSTANTI289249061105156
6CD MORELL2810238071015056
7TURO MONTROIG CLUB FUTBOL28617619928038
8C GIMNASTIC TARRAGONA285195196112332
9COL LEGI SPAU APOSTOL SP28357528447431
10ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA2840126176311731
11ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB284110519479429
12FUND PE F LA POBLA MAFUMET28501032105612226
13CDC TORREFORTA28201332103512517
14CE ALCOVER2811131113271688
15CF LA RIERA2811131014302107

Calendari lliga final

Jornada 01
CF LA RIERA10ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CDC TORREFORTA010CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC BARTRA120FUND PE F LA POBLA MAFUMET
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA13C GIMNASTIC TARRAGONA
CE CONSTANTI52TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
CE ALCOVER03COL LEGI SPAU APOSTOL SP
BASE 2012 PALLARESOS CLUB23CF ESCOLA BASE CALAFELL
CD MORELL00descansa
Jornada 02
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB13CD MORELL
CF BASE LARBOÇ230CF LA RIERA
FUND PE F LA POBLA MAFUMET42CDC TORREFORTA
C GIMNASTIC TARRAGONA010CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA06TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
COL LEGI SPAU APOSTOL SP15CE CONSTANTI
CF ESCOLA BASE CALAFELL171CE ALCOVER
descansa00BASE 2012 PALLARESOS CLUB
Jornada 03
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB013CF BASE LARBOÇ
CF LA RIERA26FUND PE F LA POBLA MAFUMET
CDC TORREFORTA26C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE MARC BARTRA80TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA01COL LEGI SPAU APOSTOL SP
CE CONSTANTI00CF ESCOLA BASE CALAFELL
CE ALCOVER00descansa
CD MORELL22BASE 2012 PALLARESOS CLUB
Jornada 04
CF BASE LARBOÇ71CD MORELL
FUND PE F LA POBLA MAFUMET25ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
C GIMNASTIC TARRAGONA61CF LA RIERA
TURO MONTROIG CLUB FUTBOL131CDC TORREFORTA
COL LEGI SPAU APOSTOL SP06CF BASE MARC BARTRA
CF ESCOLA BASE CALAFELL50ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
descansa00CE CONSTANTI
BASE 2012 PALLARESOS CLUB90CE ALCOVER
Jornada 05
CF BASE LARBOÇ110FUND PE F LA POBLA MAFUMET
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB32C GIMNASTIC TARRAGONA
CF LA RIERA12TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
CDC TORREFORTA23COL LEGI SPAU APOSTOL SP
CF BASE MARC BARTRA22CF ESCOLA BASE CALAFELL
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA00descansa
CE CONSTANTI23BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CD MORELL150CE ALCOVER
Jornada 06
FUND PE F LA POBLA MAFUMET17CD MORELL
C GIMNASTIC TARRAGONA015CF BASE LARBOÇ
TURO MONTROIG CLUB FUTBOL12ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
COL LEGI SPAU APOSTOL SP52CF LA RIERA
CF ESCOLA BASE CALAFELL50CDC TORREFORTA
descansa00CF BASE MARC BARTRA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB110ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CE ALCOVER18CE CONSTANTI
Jornada 07
FUND PE F LA POBLA MAFUMET51C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE LARBOÇ90TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB30COL LEGI SPAU APOSTOL SP
CF LA RIERA28CF ESCOLA BASE CALAFELL
CDC TORREFORTA00descansa
CF BASE MARC BARTRA50BASE 2012 PALLARESOS CLUB
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA53CE ALCOVER
CD MORELL08CE CONSTANTI
Jornada 08
C GIMNASTIC TARRAGONA04CD MORELL
TURO MONTROIG CLUB FUTBOL21FUND PE F LA POBLA MAFUMET
COL LEGI SPAU APOSTOL SP02CF BASE LARBOÇ
CF ESCOLA BASE CALAFELL60ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
descansa00CF LA RIERA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB30CDC TORREFORTA
CE ALCOVER25CF BASE MARC BARTRA
CE CONSTANTI80ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
Jornada 09
C GIMNASTIC TARRAGONA13TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
FUND PE F LA POBLA MAFUMET01COL LEGI SPAU APOSTOL SP
CF BASE LARBOÇ10CF ESCOLA BASE CALAFELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB00descansa
CF LA RIERA18BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CDC TORREFORTA12CE ALCOVER
CF BASE MARC BARTRA41CE CONSTANTI
CD MORELL41ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
Jornada 10
TURO MONTROIG CLUB FUTBOL02CD MORELL
COL LEGI SPAU APOSTOL SP23C GIMNASTIC TARRAGONA
CF ESCOLA BASE CALAFELL61FUND PE F LA POBLA MAFUMET
descansa00CF BASE LARBOÇ
BASE 2012 PALLARESOS CLUB41ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE ALCOVER05CF LA RIERA
CE CONSTANTI71CDC TORREFORTA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA09CF BASE MARC BARTRA
Jornada 11
TURO MONTROIG CLUB FUTBOL82COL LEGI SPAU APOSTOL SP
C GIMNASTIC TARRAGONA112CF ESCOLA BASE CALAFELL
FUND PE F LA POBLA MAFUMET00descansa
CF BASE LARBOÇ22BASE 2012 PALLARESOS CLUB
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB42CE ALCOVER
CF LA RIERA09CE CONSTANTI
CDC TORREFORTA04ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CD MORELL22CF BASE MARC BARTRA
Jornada 12
COL LEGI SPAU APOSTOL SP21CD MORELL
CF ESCOLA BASE CALAFELL71TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
descansa00C GIMNASTIC TARRAGONA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB52FUND PE F LA POBLA MAFUMET
CE ALCOVER014CF BASE LARBOÇ
CE CONSTANTI63ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA30CF LA RIERA
CF BASE MARC BARTRA80CDC TORREFORTA
Jornada 13
COL LEGI SPAU APOSTOL SP04CF ESCOLA BASE CALAFELL
TURO MONTROIG CLUB FUTBOL00descansa
C GIMNASTIC TARRAGONA27BASE 2012 PALLARESOS CLUB
FUND PE F LA POBLA MAFUMET52CE ALCOVER
CF BASE LARBOÇ80CE CONSTANTI
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB13ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CF LA RIERA016CF BASE MARC BARTRA
CD MORELL30CDC TORREFORTA
Jornada 14
CD MORELL21CF ESCOLA BASE CALAFELL
descansa00COL LEGI SPAU APOSTOL SP
BASE 2012 PALLARESOS CLUB42TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
CE ALCOVER21C GIMNASTIC TARRAGONA
CE CONSTANTI63FUND PE F LA POBLA MAFUMET
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA06CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC BARTRA70ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CDC TORREFORTA60CF LA RIERA
Jornada 15
CF ESCOLA BASE CALAFELL00descansa
COL LEGI SPAU APOSTOL SP02BASE 2012 PALLARESOS CLUB
TURO MONTROIG CLUB FUTBOL90CE ALCOVER
C GIMNASTIC TARRAGONA48CE CONSTANTI
FUND PE F LA POBLA MAFUMET15ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CF BASE LARBOÇ21CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB13CDC TORREFORTA
CF LA RIERA19CD MORELL
Jornada 16
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB81CF LA RIERA
CF BASE LARBOÇ90CDC TORREFORTA
FUND PE F LA POBLA MAFUMET011CF BASE MARC BARTRA
C GIMNASTIC TARRAGONA26ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
TURO MONTROIG CLUB FUTBOL12CE CONSTANTI
COL LEGI SPAU APOSTOL SP40CE ALCOVER
CF ESCOLA BASE CALAFELL51BASE 2012 PALLARESOS CLUB
descansa00CD MORELL
Jornada 17
CD MORELL32ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF LA RIERA023CF BASE LARBOÇ
CDC TORREFORTA12FUND PE F LA POBLA MAFUMET
CF BASE MARC BARTRA53C GIMNASTIC TARRAGONA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA90TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
CE CONSTANTI21COL LEGI SPAU APOSTOL SP
CE ALCOVER07CF ESCOLA BASE CALAFELL
BASE 2012 PALLARESOS CLUB00descansa
Jornada 18
CF BASE LARBOÇ60ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
FUND PE F LA POBLA MAFUMET21CF LA RIERA
C GIMNASTIC TARRAGONA20CDC TORREFORTA
TURO MONTROIG CLUB FUTBOL12CF BASE MARC BARTRA
COL LEGI SPAU APOSTOL SP11ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CF ESCOLA BASE CALAFELL30CE CONSTANTI
descansa00CE ALCOVER
BASE 2012 PALLARESOS CLUB40CD MORELL
Jornada 19
CD MORELL03CF BASE LARBOÇ
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB00FUND PE F LA POBLA MAFUMET
CF LA RIERA05C GIMNASTIC TARRAGONA
CDC TORREFORTA32TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
CF BASE MARC BARTRA60COL LEGI SPAU APOSTOL SP
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA13CF ESCOLA BASE CALAFELL
CE CONSTANTI00descansa
CE ALCOVER13BASE 2012 PALLARESOS CLUB
Jornada 20
FUND PE F LA POBLA MAFUMET117CF BASE LARBOÇ
C GIMNASTIC TARRAGONA52ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
TURO MONTROIG CLUB FUTBOL81CF LA RIERA
COL LEGI SPAU APOSTOL SP33CDC TORREFORTA
CF ESCOLA BASE CALAFELL11CF BASE MARC BARTRA
descansa00ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB21CE CONSTANTI
CE ALCOVER05CD MORELL
Jornada 21
CD MORELL20FUND PE F LA POBLA MAFUMET
CF BASE LARBOÇ120C GIMNASTIC TARRAGONA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB12TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
CF LA RIERA07COL LEGI SPAU APOSTOL SP
CDC TORREFORTA07CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF BASE MARC BARTRA00descansa
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA07BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CE CONSTANTI60CE ALCOVER
Jornada 22
C GIMNASTIC TARRAGONA32FUND PE F LA POBLA MAFUMET
TURO MONTROIG CLUB FUTBOL24CF BASE LARBOÇ
COL LEGI SPAU APOSTOL SP11ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF ESCOLA BASE CALAFELL30CF LA RIERA
descansa00CDC TORREFORTA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB02CF BASE MARC BARTRA
CE ALCOVER35ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CE CONSTANTI43CD MORELL
Jornada 23
CD MORELL41C GIMNASTIC TARRAGONA
FUND PE F LA POBLA MAFUMET24TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
CF BASE LARBOÇ51COL LEGI SPAU APOSTOL SP
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB15CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF LA RIERA00descansa
CDC TORREFORTA04BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CF BASE MARC BARTRA30CE ALCOVER
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA14CE CONSTANTI
Jornada 24
TURO MONTROIG CLUB FUTBOL81C GIMNASTIC TARRAGONA
COL LEGI SPAU APOSTOL SP22FUND PE F LA POBLA MAFUMET
CF ESCOLA BASE CALAFELL36CF BASE LARBOÇ
descansa00ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
BASE 2012 PALLARESOS CLUB120CF LA RIERA
CE ALCOVER22CDC TORREFORTA
CE CONSTANTI12CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA19CD MORELL
Jornada 25
CD MORELL50TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
C GIMNASTIC TARRAGONA11COL LEGI SPAU APOSTOL SP
FUND PE F LA POBLA MAFUMET14CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF BASE LARBOÇ00descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB01BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CF LA RIERA55CE ALCOVER
CDC TORREFORTA02CE CONSTANTI
CF BASE MARC BARTRA120ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
Jornada 26
COL LEGI SPAU APOSTOL SP11TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
CF ESCOLA BASE CALAFELL70C GIMNASTIC TARRAGONA
descansa00FUND PE F LA POBLA MAFUMET
BASE 2012 PALLARESOS CLUB11CF BASE LARBOÇ
CE ALCOVER01ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE CONSTANTI81CF LA RIERA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA23CDC TORREFORTA
CF BASE MARC BARTRA40CD MORELL
Jornada 27
CD MORELL30COL LEGI SPAU APOSTOL SP
TURO MONTROIG CLUB FUTBOL13CF ESCOLA BASE CALAFELL
C GIMNASTIC TARRAGONA00descansa
FUND PE F LA POBLA MAFUMET12BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CF BASE LARBOÇ30CE ALCOVER
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB13CE CONSTANTI
CF LA RIERA17ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CDC TORREFORTA013CF BASE MARC BARTRA
Jornada 28
CF ESCOLA BASE CALAFELL101COL LEGI SPAU APOSTOL SP
descansa00TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
BASE 2012 PALLARESOS CLUB12C GIMNASTIC TARRAGONA
CE ALCOVER17FUND PE F LA POBLA MAFUMET
CE CONSTANTI34CF BASE LARBOÇ
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA12ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE MARC BARTRA101CF LA RIERA
CDC TORREFORTA03CD MORELL
Jornada 29
CF ESCOLA BASE CALAFELL31CD MORELL
COL LEGI SPAU APOSTOL SP00descansa
TURO MONTROIG CLUB FUTBOL33BASE 2012 PALLARESOS CLUB
C GIMNASTIC TARRAGONA60CE ALCOVER
FUND PE F LA POBLA MAFUMET21CE CONSTANTI
CF BASE LARBOÇ91ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB011CF BASE MARC BARTRA
CF LA RIERA13CDC TORREFORTA
Jornada 30
descansa00CF ESCOLA BASE CALAFELL
BASE 2012 PALLARESOS CLUB11COL LEGI SPAU APOSTOL SP
CE ALCOVER010TURO MONTROIG CLUB FUTBOL
CE CONSTANTI00C GIMNASTIC TARRAGONA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA63FUND PE F LA POBLA MAFUMET
CF BASE MARC BARTRA41CF BASE LARBOÇ
CDC TORREFORTA24ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CD MORELL82CF LA RIERA

Calendari lliga regular

CDC TORREFORTA 0-10 CF BASE LARBOÇ

2017-10-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 0-13 CF BASE LARBOÇ

2017-10-22

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 7-1 CD MORELL

2017-10-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 11-0 FUNDACIÓ PE F LA POBLA MAFUMET

2017-11-05

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


C GIMNASTIC TARRAGONA 0-15 CF BASE LARBOÇ

2017-11-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 9-0 TURO MONTROIG CLUB FUTBOL

2017-11-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


COL LEGI SPAU APOSTOL SP 0-2 CF BASE LARBOÇ

2017-11-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-0 CF ESCOLA BASE CALAFELL

2017-12-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-2 BASE 2012 PALLARESOS CLUB

2018-01-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ALCOVER 0-14 CF BASE LARBOÇ

2018-01-20

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 8-0 CE CONSTANTI

2018-01-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA 0-6 CF BASE LARBOÇ

2018-02-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-1 CF BASE MARC BARTRA

2018-02-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 9-0 CDC TORREFORTA

2018-02-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF LA RIERA 0-23 CF BASE LARBOÇ

2018-03-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB

2018-03-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CD MORELL 0-3 CF BASE LARBOÇ

2018-03-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


FUND PE F LA POBLA MAFUMET 1-17 CF BASE LARBOÇ

2018-03-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 12-0 C GIMNASTIC TARRAGONA

2018-04-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


TURO MONTROIG CLUB FUTBOL 2-4 CF BASE LARBOÇ

2018-04-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 5-1 COL LEGI SPAU APOSTOL SP

2018-04-22

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF ESCOLA BASE CALAFELL 3-6 CF BASE LARBOÇ

2018-04-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


BASE 2012 PALLARESOS CLUB 1-1 CF BASE LARBOÇ

2018-05-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-0 CE ALCOVER

2018-05-20

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CE CONSTANTI 3-4 CF BASE LARBOÇ

2018-05-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 9-1 ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA

2018-06-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE MARC BARTRA 4-1 CF BASE LARBOÇ

2018-06-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de CookiesAcceptar