Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

Técnics

CUARTA CATALANA GRUP 25

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1EFSAN PEDRO SAN PABLO 2610121012844162
2MORELL CD261111832954361
3POBLA MAFUMENT CF261120625704055
4VALLMOLL CD26832535736345
5ALTAFULLA CE26625814706245
6SANT JAUME DOMENYS JE26742526704942
7SANTA OLIVA CE26805355686338
8VILA-RODONA CF26544517434635
9C.F. L'ARBOÇ26544418466732
10RACING ROCAFORT CF26355445535630
11CREIXELL CE26409229427220
12CONSTANTI CE265171111568620
13SAN SALVADOR UD264180310398016
14PERAFORT FC263370211458614

QUARTA CATALANA GRUP 25

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CE ALTAFULLA281212816783562
2CD MORELL281212816783662
3AT BELLVEI281113915723162
4CF EF BASE CALAFELL281104924824262
5JE SANT JAUME DOMENYS281104825754859
6CE SANTA OLIVA281014717735053
7CF POBLA MAFUMET28817527604742
8CE CREIXELL28807519484840
9CF VILA-RODONA286444012465534
10CF RACING ROCAFORT287172211507830
11CE CONSTANTI286183111396529
12C.F. L'ARBOÇ286183012507628
13UD SAN SALVADOR286182013457425
14FC TARRACO2821124110347820
15AF LA SALLE TARRAGONA282112001520877

Calendari lliga final

Jornada 01
UD SAN SALVADOR50AF LA SALLE TARRAGONA
C.F. L'ARBOÇ22CF RACING ROCAFORT
CF VILA-RODONA22CE SANTA OLIVA
JE SANT JAUME DOMENYS12CE ALTAFULLA
AT BELLVEI42CD MORELL
CE CREIXELL04CF POBLA MAFUMET
CF EF BASE CALAFELL03FC TARRACO
descansa00CE CONSTANTI
Jornada 02
AF LA SALLE TARRAGONA00descansa
CF RACING ROCAFORT30UD SAN SALVADOR
CE SANTA OLIVA43C.F. L'ARBOÇ
CE ALTAFULLA23CF VILA-RODONA
CD MORELL33JE SANT JAUME DOMENYS
CF POBLA MAFUMET24AT BELLVEI
FC TARRACO21CE CREIXELL
CE CONSTANTI24CF EF BASE CALAFELL
Jornada 03
AF LA SALLE TARRAGONA25CF RACING ROCAFORT
UD SAN SALVADOR10CE SANTA OLIVA
C.F. L'ARBOÇ24CE ALTAFULLA
CF VILA-RODONA10CD MORELL
JE SANT JAUME DOMENYS42CF POBLA MAFUMET
AT BELLVEI70FC TARRACO
CE CREIXELL50CE CONSTANTI
descansa00CF EF BASE CALAFELL
Jornada 04
CF RACING ROCAFORT00descansa
CE SANTA OLIVA61AF LA SALLE TARRAGONA
CE ALTAFULLA40UD SAN SALVADOR
CD MORELL20C.F. L'ARBOÇ
CF POBLA MAFUMET71CF VILA-RODONA
FC TARRACO12JE SANT JAUME DOMENYS
CE CONSTANTI25AT BELLVEI
CF EF BASE CALAFELL41CE CREIXELL
Jornada 05
CF RACING ROCAFORT35CE SANTA OLIVA
AF LA SALLE TARRAGONA03CE ALTAFULLA
UD SAN SALVADOR35CD MORELL
C.F. L'ARBOÇ15CF POBLA MAFUMET
FC TARRACO14CF VILA-RODONA
JE SANT JAUME DOMENYS60CE CONSTANTI
AT BELLVEI00CF EF BASE CALAFELL
descansa00CE CREIXELL
Jornada 06
CE SANTA OLIVA00descansa
CE ALTAFULLA10CF RACING ROCAFORT
CD MORELL30AF LA SALLE TARRAGONA
CF POBLA MAFUMET41UD SAN SALVADOR
FC TARRACO01C.F. L'ARBOÇ
CE CONSTANTI01CF VILA-RODONA
CF EF BASE CALAFELL41JE SANT JAUME DOMENYS
CE CREIXELL21AT BELLVEI
Jornada 07
CE SANTA OLIVA31CE ALTAFULLA
CF RACING ROCAFORT24CD MORELL
CF POBLA MAFUMET41AF LA SALLE TARRAGONA
UD SAN SALVADOR01FC TARRACO
C.F. L'ARBOÇ61CE CONSTANTI
CF VILA-RODONA12CF EF BASE CALAFELL
JE SANT JAUME DOMENYS13CE CREIXELL
descansa00AT BELLVEI
Jornada 08
CE ALTAFULLA00descansa
CD MORELL21CE SANTA OLIVA
CF POBLA MAFUMET21CF RACING ROCAFORT
FC TARRACO21AF LA SALLE TARRAGONA
CE CONSTANTI52UD SAN SALVADOR
CF EF BASE CALAFELL13C.F. L'ARBOÇ
CE CREIXELL31CF VILA-RODONA
AT BELLVEI40JE SANT JAUME DOMENYS
Jornada 09
CE ALTAFULLA10CD MORELL
CE SANTA OLIVA01CF POBLA MAFUMET
CF RACING ROCAFORT54FC TARRACO
AF LA SALLE TARRAGONA11CE CONSTANTI
UD SAN SALVADOR23CF EF BASE CALAFELL
C.F. L'ARBOÇ42CE CREIXELL
CF VILA-RODONA13AT BELLVEI
descansa00JE SANT JAUME DOMENYS
Jornada 10
CD MORELL00descansa
CF POBLA MAFUMET41CE ALTAFULLA
FC TARRACO12CE SANTA OLIVA
CE CONSTANTI31CF RACING ROCAFORT
CF EF BASE CALAFELL42AF LA SALLE TARRAGONA
CE CREIXELL41UD SAN SALVADOR
AT BELLVEI10C.F. L'ARBOÇ
JE SANT JAUME DOMENYS20CF VILA-RODONA
Jornada 11
CD MORELL31CF POBLA MAFUMET
CE ALTAFULLA61FC TARRACO
CE SANTA OLIVA32CE CONSTANTI
CF EF BASE CALAFELL90CF RACING ROCAFORT
AF LA SALLE TARRAGONA13CE CREIXELL
UD SAN SALVADOR14AT BELLVEI
C.F. L'ARBOÇ14JE SANT JAUME DOMENYS
descansa00CF VILA-RODONA
Jornada 12
CF POBLA MAFUMET00descansa
FC TARRACO15CD MORELL
CE CONSTANTI32CE ALTAFULLA
CF EF BASE CALAFELL31CE SANTA OLIVA
CE CREIXELL31CF RACING ROCAFORT
AT BELLVEI20AF LA SALLE TARRAGONA
JE SANT JAUME DOMENYS32UD SAN SALVADOR
CF VILA-RODONA31C.F. L'ARBOÇ
Jornada 13
CF POBLA MAFUMET20FC TARRACO
CD MORELL20CE CONSTANTI
CE ALTAFULLA31CF EF BASE CALAFELL
CE SANTA OLIVA11CE CREIXELL
AT BELLVEI40CF RACING ROCAFORT
AF LA SALLE TARRAGONA25JE SANT JAUME DOMENYS
UD SAN SALVADOR32CF VILA-RODONA
descansa00C.F. L'ARBOÇ
Jornada 14
descansa00FC TARRACO
CE CONSTANTI02CF POBLA MAFUMET
CF EF BASE CALAFELL43CD MORELL
CE CREIXELL02CE ALTAFULLA
AT BELLVEI42CE SANTA OLIVA
JE SANT JAUME DOMENYS51CF RACING ROCAFORT
AF LA SALLE TARRAGONA21CF VILA-RODONA
C.F. L'ARBOÇ21UD SAN SALVADOR
Jornada 15
FC TARRACO13CE CONSTANTI
CF POBLA MAFUMET04CF EF BASE CALAFELL
CD MORELL23CE CREIXELL
CE ALTAFULLA22AT BELLVEI
CE SANTA OLIVA13JE SANT JAUME DOMENYS
CF RACING ROCAFORT21CF VILA-RODONA
AF LA SALLE TARRAGONA51C.F. L'ARBOÇ
UD SAN SALVADOR00descansa
Jornada 16
AF LA SALLE TARRAGONA12UD SAN SALVADOR
CF RACING ROCAFORT14C.F. L'ARBOÇ
CE SANTA OLIVA30CF VILA-RODONA
CE ALTAFULLA30JE SANT JAUME DOMENYS
CD MORELL20AT BELLVEI
CF POBLA MAFUMET02CE CREIXELL
FC TARRACO15CF EF BASE CALAFELL
CE CONSTANTI00descansa
Jornada 17
descansa00AF LA SALLE TARRAGONA
UD SAN SALVADOR20CF RACING ROCAFORT
C.F. L'ARBOÇ17CE SANTA OLIVA
CF VILA-RODONA11CE ALTAFULLA
JE SANT JAUME DOMENYS12CD MORELL
AT BELLVEI13CF POBLA MAFUMET
CE CREIXELL10FC TARRACO
CF EF BASE CALAFELL30CE CONSTANTI
Jornada 18
CF RACING ROCAFORT31AF LA SALLE TARRAGONA
CE SANTA OLIVA41UD SAN SALVADOR
CE ALTAFULLA52C.F. L'ARBOÇ
CD MORELL10CF VILA-RODONA
CF POBLA MAFUMET12JE SANT JAUME DOMENYS
FC TARRACO03AT BELLVEI
CE CONSTANTI01CE CREIXELL
CF EF BASE CALAFELL00descansa
Jornada 19
descansa00CF RACING ROCAFORT
AF LA SALLE TARRAGONA04CE SANTA OLIVA
UD SAN SALVADOR13CE ALTAFULLA
C.F. L'ARBOÇ27CD MORELL
CF VILA-RODONA31CF POBLA MAFUMET
JE SANT JAUME DOMENYS61FC TARRACO
AT BELLVEI31CE CONSTANTI
CE CREIXELL03CF EF BASE CALAFELL
Jornada 20
CE SANTA OLIVA42CF RACING ROCAFORT
CE ALTAFULLA30AF LA SALLE TARRAGONA
CD MORELL30UD SAN SALVADOR
CF POBLA MAFUMET10C.F. L'ARBOÇ
CF VILA-RODONA23FC TARRACO
CE CONSTANTI20JE SANT JAUME DOMENYS
CF EF BASE CALAFELL01AT BELLVEI
CE CREIXELL00descansa
Jornada 21
descansa00CE SANTA OLIVA
CF RACING ROCAFORT24CE ALTAFULLA
AF LA SALLE TARRAGONA03CD MORELL
UD SAN SALVADOR33CF POBLA MAFUMET
C.F. L'ARBOÇ43FC TARRACO
CF VILA-RODONA10CE CONSTANTI
JE SANT JAUME DOMENYS21CF EF BASE CALAFELL
AT BELLVEI32CE CREIXELL
Jornada 22
CE ALTAFULLA41CE SANTA OLIVA
CD MORELL30CF RACING ROCAFORT
CF POBLA MAFUMET30AF LA SALLE TARRAGONA
FC TARRACO13UD SAN SALVADOR
CE CONSTANTI40C.F. L'ARBOÇ
CF EF BASE CALAFELL21CF VILA-RODONA
CE CREIXELL23JE SANT JAUME DOMENYS
AT BELLVEI00descansa
Jornada 23
descansa00CE ALTAFULLA
CE SANTA OLIVA32CD MORELL
CF RACING ROCAFORT31CF POBLA MAFUMET
AF LA SALLE TARRAGONA03FC TARRACO
UD SAN SALVADOR13CE CONSTANTI
C.F. L'ARBOÇ14CF EF BASE CALAFELL
CF VILA-RODONA30CE CREIXELL
JE SANT JAUME DOMENYS32AT BELLVEI
Jornada 24
CD MORELL31CE ALTAFULLA
CF POBLA MAFUMET13CE SANTA OLIVA
FC TARRACO12CF RACING ROCAFORT
CE CONSTANTI30AF LA SALLE TARRAGONA
CF EF BASE CALAFELL41UD SAN SALVADOR
CE CREIXELL20C.F. L'ARBOÇ
AT BELLVEI31CF VILA-RODONA
JE SANT JAUME DOMENYS00descansa
Jornada 25
descansa00CD MORELL
CE ALTAFULLA21CF POBLA MAFUMET
CE SANTA OLIVA20FC TARRACO
CF RACING ROCAFORT20CE CONSTANTI
AF LA SALLE TARRAGONA03CF EF BASE CALAFELL
UD SAN SALVADOR21CE CREIXELL
C.F. L'ARBOÇ02AT BELLVEI
CF VILA-RODONA11JE SANT JAUME DOMENYS
Jornada 26
CF POBLA MAFUMET11CD MORELL
FC TARRACO13CE ALTAFULLA
CE CONSTANTI12CE SANTA OLIVA
CF RACING ROCAFORT22CF EF BASE CALAFELL
CE CREIXELL30AF LA SALLE TARRAGONA
AT BELLVEI30UD SAN SALVADOR
JE SANT JAUME DOMENYS21C.F. L'ARBOÇ
CF VILA-RODONA00descansa
Jornada 27
descansa00CF POBLA MAFUMET
CD MORELL60FC TARRACO
CE ALTAFULLA80CE CONSTANTI
CE SANTA OLIVA34CF EF BASE CALAFELL
CF RACING ROCAFORT21CE CREIXELL
AF LA SALLE TARRAGONA03AT BELLVEI
UD SAN SALVADOR34JE SANT JAUME DOMENYS
C.F. L'ARBOÇ51CF VILA-RODONA
Jornada 28
FC TARRACO22CF POBLA MAFUMET
CE CONSTANTI23CD MORELL
CF EF BASE CALAFELL31CE ALTAFULLA
CE CREIXELL23CE SANTA OLIVA
CF RACING ROCAFORT03AT BELLVEI
JE SANT JAUME DOMENYS30AF LA SALLE TARRAGONA
CF VILA-RODONA42UD SAN SALVADOR
C.F. L'ARBOÇ00descansa
Jornada 29
FC TARRACO00descansa
CF POBLA MAFUMET01CE CONSTANTI
CD MORELL52CF EF BASE CALAFELL
CE ALTAFULLA30CE CREIXELL
CE SANTA OLIVA20AT BELLVEI
CF RACING ROCAFORT24JE SANT JAUME DOMENYS
AF LA SALLE TARRAGONA03CF VILA-RODONA
UD SAN SALVADOR20C.F. L'ARBOÇ
Jornada 30
CE CONSTANTI00FC TARRACO
CF EF BASE CALAFELL32CF POBLA MAFUMET
CE CREIXELL01CD MORELL
AT BELLVEI03CE ALTAFULLA
JE SANT JAUME DOMENYS41CE SANTA OLIVA
CF VILA-RODONA33CF RACING ROCAFORT
C.F. L'ARBOÇ30AF LA SALLE TARRAGONA
descansa00UD SAN SALVADOR

Calendari lliga regular

Jornada 01
ALTAFULLA CE43CREIXELL CE
SANTA OLIVA CE31C.F. L'ARBOÇ
SANT JAUME DOMENYS JE21MORELL CD
PERAFORT FC33RACING ROCAFORT CF
SAN SALVADOR UD01POBLA MAFUMENT CF
EFSAN PEDRO SAN PABLO 21VALLMOLL CD
VILA-RODONA CF21CONSTANTI CE
Jornada 02
CREIXELL CE20VILA-RODONA CF
C.F. L'ARBOÇ18ALTAFULLA CE
MORELL CD42SANTA OLIVA CE
RACING ROCAFORT CF23SANT JAUME DOMENYS JE
POBLA MAFUMENT CF32PERAFORT FC
VALLMOLL CD21SAN SALVADOR UD
CONSTANTI CE15EFSAN PEDRO SAN PABLO
Jornada 03
CREIXELL CE31C.F. L'ARBOÇ
ALTAFULLA CE15MORELL CD
SANTA OLIVA CE14RACING ROCAFORT CF
SANT JAUME DOMENYS JE60POBLA MAFUMENT CF
PERAFORT FC44VALLMOLL CD
SAN SALVADOR UD31CONSTANTI CE
VILA-RODONA CF34EFSAN PEDRO SAN PABLO
Jornada 04
C.F. L'ARBOÇ03VILA-RODONA CF
MORELL CD11CREIXELL CE
RACING ROCAFORT CF12ALTAFULLA CE
POBLA MAFUMENT CF21SANTA OLIVA CE
VALLMOLL CD43SANT JAUME DOMENYS JE
CONSTANTI CE43PERAFORT FC
EFSAN PEDRO SAN PABLO 40SAN SALVADOR UD
Jornada 05
C.F. L'ARBOÇ33MORELL CD
CREIXELL CE01RACING ROCAFORT CF
ALTAFULLA CE21POBLA MAFUMENT CF
SANTA OLIVA CE14VALLMOLL CD
SANT JAUME DOMENYS JE21CONSTANTI CE
PERAFORT FC01EFSAN PEDRO SAN PABLO
VILA-RODONA CF11SAN SALVADOR UD
Jornada 06
MORELL CD23VILA-RODONA CF
RACING ROCAFORT CF23C.F. L'ARBOÇ
POBLA MAFUMENT CF40CREIXELL CE
VALLMOLL CD24ALTAFULLA CE
CONSTANTI CE23SANTA OLIVA CE
EFSAN PEDRO SAN PABLO 32SANT JAUME DOMENYS JE
SAN SALVADOR UD50PERAFORT FC
Jornada 07
MORELL CD30RACING ROCAFORT CF
C.F. L'ARBOÇ22POBLA MAFUMENT CF
CREIXELL CE34VALLMOLL CD
ALTAFULLA CE31CONSTANTI CE
SANTA OLIVA CE23EFSAN PEDRO SAN PABLO
SANT JAUME DOMENYS JE52SAN SALVADOR UD
VILA-RODONA CF41PERAFORT FC
Jornada 08
RACING ROCAFORT CF22VILA-RODONA CF
POBLA MAFUMENT CF22MORELL CD
VALLMOLL CD50C.F. L'ARBOÇ
CONSTANTI CE30CREIXELL CE
EFSAN PEDRO SAN PABLO 54ALTAFULLA CE
SAN SALVADOR UD44SANTA OLIVA CE
PERAFORT FC07SANT JAUME DOMENYS JE
Jornada 09
RACING ROCAFORT CF22POBLA MAFUMENT CF
MORELL CD32VALLMOLL CD
C.F. L'ARBOÇ33CONSTANTI CE
CREIXELL CE05EFSAN PEDRO SAN PABLO
ALTAFULLA CE11SAN SALVADOR UD
SANTA OLIVA CE40PERAFORT FC
VILA-RODONA CF11SANT JAUME DOMENYS JE
Jornada 10
POBLA MAFUMENT CF30VILA-RODONA CF
VALLMOLL CD21RACING ROCAFORT CF
CONSTANTI CE01MORELL CD
EFSAN PEDRO SAN PABLO 12C.F. L'ARBOÇ
SAN SALVADOR UD43CREIXELL CE
PERAFORT FC15ALTAFULLA CE
SANT JAUME DOMENYS JE10SANTA OLIVA CE
Jornada 11
POBLA MAFUMENT CF31VALLMOLL CD
RACING ROCAFORT CF52CONSTANTI CE
MORELL CD41EFSAN PEDRO SAN PABLO
C.F. L'ARBOÇ31SAN SALVADOR UD
CREIXELL CE32PERAFORT FC
ALTAFULLA CE31SANT JAUME DOMENYS JE
VILA-RODONA CF11SANTA OLIVA CE
Jornada 12
VILA-RODONA CF13VALLMOLL CD
CONSTANTI CE23POBLA MAFUMENT CF
EFSAN PEDRO SAN PABLO 30RACING ROCAFORT CF
SAN SALVADOR UD37MORELL CD
PERAFORT FC23C.F. L'ARBOÇ
SANT JAUME DOMENYS JE33CREIXELL CE
SANTA OLIVA CE25ALTAFULLA CE
Jornada 13
VALLMOLL CD42CONSTANTI CE
POBLA MAFUMENT CF32EFSAN PEDRO SAN PABLO
RACING ROCAFORT CF33SAN SALVADOR UD
MORELL CD41PERAFORT FC
C.F. L'ARBOÇ14SANT JAUME DOMENYS JE
CREIXELL CE02SANTA OLIVA CE
ALTAFULLA CE20VILA-RODONA CF
Jornada 14
CREIXELL CE12ALTAFULLA CE
C.F. L'ARBOÇ20SANTA OLIVA CE
MORELL CD21SANT JAUME DOMENYS JE
RACING ROCAFORT CF32PERAFORT FC
POBLA MAFUMENT CF40SAN SALVADOR UD
VALLMOLL CD33EFSAN PEDRO SAN PABLO
CONSTANTI CE02VILA-RODONA CF
Jornada 15
VILA-RODONA CF12CREIXELL CE
ALTAFULLA CE11C.F. L'ARBOÇ
SANTA OLIVA CE32MORELL CD
SANT JAUME DOMENYS JE22RACING ROCAFORT CF
PERAFORT FC23POBLA MAFUMENT CF
SAN SALVADOR UD53VALLMOLL CD
EFSAN PEDRO SAN PABLO 81CONSTANTI CE
Jornada 16
C.F. L'ARBOÇ31CREIXELL CE
MORELL CD100ALTAFULLA CE
RACING ROCAFORT CF22SANTA OLIVA CE
POBLA MAFUMENT CF33SANT JAUME DOMENYS JE
VALLMOLL CD22PERAFORT FC
CONSTANTI CE52SAN SALVADOR UD
EFSAN PEDRO SAN PABLO 10VILA-RODONA CF
Jornada 17
VILA-RODONA CF43C.F. L'ARBOÇ
CREIXELL CE15MORELL CD
ALTAFULLA CE12RACING ROCAFORT CF
SANTA OLIVA CE03POBLA MAFUMENT CF
SANT JAUME DOMENYS JE33VALLMOLL CD
PERAFORT FC31CONSTANTI CE
SAN SALVADOR UD01EFSAN PEDRO SAN PABLO
Jornada 18
MORELL CD41C.F. L'ARBOÇ
RACING ROCAFORT CF20CREIXELL CE
POBLA MAFUMENT CF42ALTAFULLA CE
VALLMOLL CD33SANTA OLIVA CE
CONSTANTI CE21SANT JAUME DOMENYS JE
EFSAN PEDRO SAN PABLO 42PERAFORT FC
SAN SALVADOR UD03VILA-RODONA CF
Jornada 19
VILA-RODONA CF24MORELL CD
C.F. L'ARBOÇ22RACING ROCAFORT CF
CREIXELL CE04POBLA MAFUMENT CF
ALTAFULLA CE03VALLMOLL CD
SANTA OLIVA CE54CONSTANTI CE
SANT JAUME DOMENYS JE25EFSAN PEDRO SAN PABLO
PERAFORT FC32SAN SALVADOR UD
Jornada 20
RACING ROCAFORT CF34MORELL CD
POBLA MAFUMENT CF50C.F. L'ARBOÇ
VALLMOLL CD21CREIXELL CE
CONSTANTI CE25ALTAFULLA CE
EFSAN PEDRO SAN PABLO 52SANTA OLIVA CE
SAN SALVADOR UD03SANT JAUME DOMENYS JE
PERAFORT FC10VILA-RODONA CF
Jornada 21
VILA-RODONA CF10RACING ROCAFORT CF
MORELL CD42POBLA MAFUMENT CF
C.F. L'ARBOÇ30VALLMOLL CD
CREIXELL CE46CONSTANTI CE
ALTAFULLA CE12EFSAN PEDRO SAN PABLO
SANTA OLIVA CE82SAN SALVADOR UD
SANT JAUME DOMENYS JE22PERAFORT FC
Jornada 22
POBLA MAFUMENT CF10RACING ROCAFORT CF
VALLMOLL CD35MORELL CD
CONSTANTI CE32C.F. L'ARBOÇ
EFSAN PEDRO SAN PABLO 41CREIXELL CE
SAN SALVADOR UD03ALTAFULLA CE
PERAFORT FC33SANTA OLIVA CE
SANT JAUME DOMENYS JE23VILA-RODONA CF
Jornada 23
VILA-RODONA CF32POBLA MAFUMENT CF
RACING ROCAFORT CF33VALLMOLL CD
MORELL CD42CONSTANTI CE
C.F. L'ARBOÇ03EFSAN PEDRO SAN PABLO
CREIXELL CE30SAN SALVADOR UD
ALTAFULLA CE42PERAFORT FC
SANTA OLIVA CE21SANT JAUME DOMENYS JE
Jornada 24
VALLMOLL CD32POBLA MAFUMENT CF
CONSTANTI CE33RACING ROCAFORT CF
EFSAN PEDRO SAN PABLO 22MORELL CD
SAN SALVADOR UD03C.F. L'ARBOÇ
PERAFORT FC14CREIXELL CE
SANT JAUME DOMENYS JE32ALTAFULLA CE
SANTA OLIVA CE40VILA-RODONA CF
Jornada 25
VALLMOLL CD21VILA-RODONA CF
POBLA MAFUMENT CF50CONSTANTI CE
RACING ROCAFORT CF26EFSAN PEDRO SAN PABLO
MORELL CD30SAN SALVADOR UD
C.F. L'ARBOÇ21PERAFORT FC
CREIXELL CE14SANT JAUME DOMENYS JE
ALTAFULLA CE36SANTA OLIVA CE
Jornada 26
CONSTANTI CE45VALLMOLL CD
EFSAN PEDRO SAN PABLO 13POBLA MAFUMENT CF
SAN SALVADOR UD03RACING ROCAFORT CF
PERAFORT FC26MORELL CD
SANT JAUME DOMENYS JE31C.F. L'ARBOÇ
SANTA OLIVA CE42CREIXELL CE
VILA-RODONA CF22ALTAFULLA CE

SANTA OLIVA CE 3-1 C.F. L'ARBOÇ

2012-10-06

Alineació local : ELIOT (53min) Jonatan , , RUBEN , Sergio R , VILA , NACHO , ENOL (46min) BUENO , IVAN PADILLA , 153 M , DOME , ALEX (69min) 163 ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.Edgar Ramirez

Crónica :


C.F. L'ARBOÇ 1-8 ALTAFULLA CE

2012-10-13

Alineació local : NACHO , ELIOT , 163MANZANO (51min) RUBEN , , , Sergio R , VILA , XAVI (51min) IVAN PADILLA , 153 M , DOME , BUENO ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.Andres Jesus Risque

Crónica :


CREIXELL CF 3-1 C.F. L'ARBOÇ

2012-10-20

Alineació local : NACHO , ELIOT (70min) 163 , , RUBEN , VILA , XISCO , ENOL , XAVI (46min) JULI , 153 M , DOME , BUENO (43min) IVAN PADILLA ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.Zoltan Szeibert

Crónica :


C.F. L'ARBOÇ 0-3 VILA-RODONA CF

2012-10-27

Alineació local : NACHO , ELIOT , 163MANZANO (47min) BUENO , RUBEN , Sergio R , VILA , XISCO , ENOL , XAVI , 153 M , DOME ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.Mohammed Ben Hammou

Crónica :


C.F. L'ARBOÇ 3-3 MORELL CD

2012-11-03

Alineació local : NACHO , ELIOT (67min) DOME , IVAN , (45min) XAVI , RUBEN , XISCO , JULI , ENOL (35min) 163 , IVAN PADILLA , 153 M , BUENO ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.Mohammed Ben Hammou

Crónica :


RACING ROCAFORT CF 2-3 C.F. L'ARBOÇ

2012-11-11

Alineació local : NACHO , ELIOT (80min) 163MANZANO , IVAN (51min) DOME , (65min) XAVI , RUBEN , ROBERT , XISCO , JULI , ENOL (75min) 163 , IVAN PADILLA , 153 M ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.Alberto Kuedi Malonga

Crónica :


C.F. L'ARBOÇ 2-2 POBLA MAFUMENT CF

2012-11-17

Alineació local : NACHO , ELIOT , IVAN , , RUBEN , ROBERT , XISCO , JULI , ENOL , IVAN PADILLA , 153 M ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.Laura Diaz Blanco

Crónica :


VALLMOLL CD 5-0 C.F. L'ARBOÇ

2012-11-25

Alineació local : NACHO , ELIOT , IVAN , (75min) 163MANZANO , , VILA , XISCO , JULI , ENOL , IVAN PADILLA , 153 M ,

Alineació visitant :

ANTONI , TOMAS , JORDI , JOAQUIM , EDUARDO , ENRIC , DIDAC , JORGE , LEANDRO JAVIER , WILLY ESTEBAN , CARLOS

Arbitre : D.MOISES VIZCARRO CAPARROS

Crónica :


C.F. L'ARBOÇ 3-3 CONSTANTI CE

2012-12-01

Alineació local : NACHO , ELIOT , IVAN , ROBERT , VILA , JULI , XAVI (65min) 163MANZANO , IVAN PADILLA , 153 M (60min) 163 , DOME (67min) ALEX , BUENO ,

Alineació visitant :

MARTIN NICOLAS , JOSE ANTONIO , JOSUA , EDUARDO , AARON , MARCO ALEJANDRO , JESUS , DAVID , ANGELO FERNEY , POL , JORDI

Arbitre : BARRERA SANCHEZ, MON.

Crónica : Just empat amb moltes alternatives al marcador, dos penals no assenyalats a favor de l'Arboç van sentenciar el partit.


EFSAN PEDRO SAN PABLO 1-2 C.F. L'ARBOÇ

2012-12-15

Alineació local : NACHO , ELIOT (61min) 163 , IVAN (56min) XAVI , 163MANZANO (56min) DOME , ROBERT , VILA , XISCO , JULI , ENOL , IVAN PADILLA (30min) ALEX , 153 M ,

Alineació visitant :

ALEXANDRE , OSCAR , SERGIO , JHON , RAFEL , COSMIN , JOSE ANTONIO , ALEX , DANIEL , MIGUEL ANGEL , JAVIER

Arbitre : GISELA CISA RIBAS

Crónica : Campanada al camp del líder, justa i merescuda victòria de L'arboç al camp de líder de la competició que des d'avui a perdut la inbatibilidad quan comptava tots els seus partits per victòries. El partit es va jugar de tu a tu sense cap por tot i la diferència que reflectia a la classificació però no en el terreny de joc. Es van avançar els locals al minut 20 del primer temps en una pilota que no havia de representar cap problema per blocar Nacho però no ho va fer i ho va aprofitar per marcar el primer gol, lluny de la realitat de enfonsar-se es va seguir amb el orden tactic de els homes de Manu, no abans dir que es van tenir dues ocasions abans del gol local perquè el conjunt de L'arboç es posés per davant en el marcador arribant-se així al final de la primera part. La segona es va reprendre amb un millor joc de l'Arboç que va semblar més ser el líder que l'equip local i així es van traduir en dos gols dels nostres golejadors del nostre equip, el empat mitjançant Enol i el de la victòria per part de un fort xut de Vila que no va poder fer res el porter per aturar-lo. En aquest moment l'equip local va intensificar el domini més amb el cor que amb el cap, però tot i així es van tenir dues ocasions més per sentenciar el partit encara que també va poder haver empatat l'equip local després d'un tir en els últims minuts que es va anar al pal . Així es va arribar al final del partit amb aquest sorprendre't però merescuda victòria contra l'actual líder de la competició e invicta, tot un regal de Nadal per als socis i aficionats.


C.F. L'ARBOÇ 3-1 SAN SALVADOR UD

2012-12-22

Alineació local : NACHO , ELIOT (78min) DOME , IVAN , RUBEN (62min) 161 , ROBERT , VILA , XISCO , JULI (70min) XAVI , ENOL (78min) 163MANZANO , 153 M , ALEX (60min) 163 ,

Alineació visitant :

LAMGUILI , MICHAEL , IKER (40min) SERGIO PEREZ , DAVID LOPEZ , ABDERRAHMANE , DAVID NADAL , DANIEL , ALEJANDRO , SERGIO BERRUEZO , ALBERT , MUSTAPHA

Arbitre : EL BARAKA, BEL YAMIN

Crónica : Nova victòria de l'equip dirigit per Manu, la segona consecutiva i la primera al Municipal de L'arboç. Victòria molt merescuda i justa per acomiadar l'any i donar una nova alegria a la parròquia arbocenca. El partit comença desenvolupant tot el joc al mig del camp per part dels dos equips sense cap ocasió clara, però només va durar uns 15 minuts fins que ja va prendre descaradament el domini l'equip local tenint la primera ocasió clara el jugador alex per inaugurar el marcador, preludi del que vindria tres minuts més tard, quan novament Alex aprofitant una passada en profunditat de Vila es queda sol davant el porter visitant i d'un fort xut bat el porter. Poc va durar l'alegria local perquè tres minuts més tard i en l'única ocasió del Sant Salvador i en un mal rebuig de la defensa van aconseguir empatar el partit. L'equip va tornar a intensificar l'atac i tres minuts més tard es produeix una falta a la vora de l'àrea en la qual l'executa magistralment per tota l'esquadra del jugador Xiscu, molt celebrat per tots els jugadors de l'arboç, arribant-se al descans amb el 2-1 per als locals. La segona part més del mateix domini arbocenc preludi que vindria el tercer gol, no si abans en el millor rematada i únic del Sant Salvador va poder aconseguir l'empat però per fortuna la fusta va evitar el gol. Després de l'ensurt en una nova jugada per banda esquerra el jugador Ruben Rojo d'un nou xut fort bat de nou el meta visitant establint el definitiu tres a un. Ja amb aquest resultat l'equip sabeedor de la seva superioritat va deixar el domini a l'equip visitant però sense tenir ocasions clares, deixant passar els minuts fins al xiulet final d'àrbitre. Celebració per tot lo alt per aquesta nova victòria que sembla estar en alça clara. BON NADAL I BON ANY A TOTS


C.F. L'ARBOÇ 1-4 SANT JAUME DOMENYS JE

2013-01-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D. GUYET, PABLO IVAN

Crónica : No va poder ser, justa victora del Sant Jaume al Municipal, marcat per la pluja, el gol primer dels visitants i la capacitat golejadora del jugador visitant IBAN que amb quatre gols ha sentenciat el partit. Una primera part de domini visitant que va deixar sentenciada al descans amb un 0-3 amb un triplet de IBAN, la segona part va sortir la casta de L'arboç en el qual va dominar el partit tenint moltes i clares ocasions, fruit d'això Alex va escurçar distàncies i posant el 1-3, però en l'única arribada del Sant Jaume novament IBAN sentència el partit 3 minuts més tard, arribant així al final del partit sota la pluja.


C.F. L'ARBOÇ 2-0 SANTA OLIVA CE

2013-01-26

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D. HERRERA SALGADO, DANI

Crónica : Partit complet de l'equip del Manu que amb autoritat ha superat el Santa Oliva, el resultat va ser curt amb lo vist al Municipal, només el desencert dels jugadors locals va fer que no acabés el partit en golejada, destacar la primera victòria de l'any i que és després de 13 jornades rebent almenys un gol aquesta és la primera vegada que el porter Nacho no rep cap gol, felicitats i també per tot l'equip. La primera part és on es va forjar la victòria, després d'uns 15 minuts on els dos equips es van estudiar, l'espulsion justa del jugador del Santa oliva va fer que l'equip visitant jugués amb 10 i just uns minuts més tard arribaria el primer gol obra de Ivan d'un fort xut. Aquest mateix jugador determinaria un altre moment clau i delicat per a l'equip en ser expulsat per l'àrbitre i anivellant amb deu jugadors per banda. Però això no va fer que que l'equip abans del descans tornés a marcar just abans de la primera part amb gol de Robert en un mà a mà que no va desaprofitar, així es va arribar al descans amb 2-0. La represa de la segona part va ser de domini local i només el desencert dels jugadors locals no fessin que el partit no acabés en golejada de escàndol, triple ocasió de Vila, una de Enol, Tahiri novament i el porter visitant salva el seu equip del tercer i així arribant al final de partit amb el mateix resultat que al descans. Amb aquesta victòria ens consolida en la zona mitjana de la classificació.


ALTAFULLA CE 1-1 C.F. L'ARBOÇ

2013-02-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D. CASTAÑO COSO, OLIVER

Crónica : Meritori empat amb gust de victòria, i la veritat que gairebé es produeix al Municipal d'Altafulla la campanada de la jornada guanyant a camp de l'actual líder de la categoria, ja que un gol en primera part obra de Ruben va posar cap per avall el campionat davant la sorpresa del públic que va presenciar el partit que no podia creure que el seu equip perdés a la primera part, la veritat que el conjunt de Manu des del primer moment va estar cap ficat en el partit i va demostrar amb escreix que el resultat obtingut en la primera volta amb derrota tan àmplia de 1-8 només va ser un accident. La segona part va ser de domini local, no era d'esperar una altra, però sense renunciar als contraatacs que pogues sentenciar el partit, però no va poder ser i en el minut 12 de la segona part el Altafulla aconsegueix empatar davant el deliri de l'afició, un nou partit ja que encara quedava temps per aconseguir la victòria local i la veritat que coratge li va posar però una bona i organitzada defensa de L'Arboç va controlar en tot moment les allaus locals i es van complicar encara més quan a manca de 6 minuts per al final el jugador arbocenc Chema va ser expulsat per doble amosnestació, va ser quan definitivament l'equip va anar enrere per conservar el resultat i arribar al final del partit amb aquest meritori i merescut empat que fa que el L'Arboç es mantingui a la part mitxa de la classificació. Enhorabona nois


C.F. L'ARBOÇ 3-1 CREIXELL CE

2013-02-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : LAURA DIAZ BLANCO

Crónica : Important victòria de L'arboç que el consolida en la zona mitja alta aconseguint un lloc més en la classificació general. La primera part l'equip de Manu va sortir com el temps una mica ennuvolat i espès sense ideas i el millor va ser el resultat en finalitzar aquesta primera part, amb un gol de Ruben en un error defensiu en cadena de la defensa visitant. La segona part ja va ser diferent i els jugadors de Manu van sortir al camp amb una altra actitud coincidint amb la baixada físic d'equip visitant, prova d'això que als dos munutos d'aquesta segona part el golejador de l'equip Vila aconseguia el segon gol. El partit ja va ser totalment cotrolat i dominat pels home de Manu i només un error defensiu a les acavalles del partit va fer que el Creixell posés en dificultats l'equip local, però només va ser un miratge ja que a falta de dos minuts per al final Alex va sentenciar el partit amb un gol de abilitat i desbordant per velocitat al defensa del Creixell, així es va arribar al final del partit consolidant al equip a la zona mig alta de la classificació.


VILA-RODONA CF 4-3 C.F. L'ARBOÇ

2013-02-23

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D.PUJOL MESTRES, FRANCESC

Crónica : No ha pogut ser, després d'una primera part prometedora a la segona part l'equip local va remuntar l'avantatge arbocenca.


MORELL CD 4-1 C.F. L'ARBOÇ

2013-03-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D. MARTINEZ MESTRE, JORDI

Crónica : Dos Penaltis dudosos sentenciaros el partido, el gol del honor lo consiguió Xisco en una magistal falta directa, las dos salidas que tenias el equipo se ha saldado con dos derrotas.


C.F. L'ARBOÇ 2-2 RACING ROCAFORT CF

2013-03-09

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D. BEN HAMOU, AHMED

Crónica : Resultat just per lo vist sobre el terreny de joc amb una bona primera part de L'arboç i una segona del equip visitat. L'arboç a trencat de alguna manera els resultats ultims de les darreres jornadas i ha sumat un punt mes per consolidarse el la part mitge de la taule.


POBLA MAFUMENT CF 5-0 C.F. L'ARBOÇ

2013-03-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D. DAVID PINEL FERNANDEZ

Crónica : Res a dir devant de la superioridat del equip local, contundent derrota del L'Arboç, nota a part del árbitre que ha fet un dolentisim partit menosprean als jugadors del L'Arboç.


C.F. L'ARBOÇ 3-0 VALLMOLL CD

2013-03-23

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D. HARO TORRIJOS, JULIAN

Crónica : Uns dels partits més complets de la temporada de L'arboç, si algú es jugava alguna cosa en aquest envit era el Vallmoll amb les poques opcions per aspirar a l'ascens, però la realitat va ser una altra i l'equip que semblava que es jugava alguna cosa era L 'arboç, després d'unes jornades sense poder comptar amb el jugador motor de l'equip Juli, tornar a prndre el comandament donant seguretat al centre del camp, però no només va ser ell sols si no tot l'equip es va contagiar del bon futbol. Ja es va veure des del primer minut que l'equip de Manu estaba ficat en el partit amb una pressió constant de l'equip local, amb Chema desbaratant les poques incursions visitants, el mig camp controlant per Juli i Xisco i amb un Vila i un Alex descumunales lluitant tot l'atac i inquietant a la defensa del Vallmoll, així arribaria el primer gol obra de Vila que va fer justícia al joc de L'Arboç, va poder ampliar el marcadó amb un xut al pal de l'equip local però ja no es va moure el marcadó arribant amb aquest avantatge mínima d'un a zero. La segona part no va canviar la decoració i va seguir la pressió dels jugadors de Manu que va acabar per trasbalsar el conjunt visitant, amb constants protestes a l'àrbitre, de la banqueta amb probocaciones i entrades fora de temps amb els jugadors de L'arboç, fins al punt que en el munito 21 de la segona part va tenir l'àrbitre de suspendre el partit pel caire que estava prenent el partit per part dels jugadors del Vallmoll amb les seves amenaçes cap a la seva persona i que amb molt bon criteri destaquem que va fer un gran arbitratge, després de sol·licitar l'àrbitre que estigués la presència de la policia local, es va reprendre el partit amb la expusion del Jugador del Vallmoll Willy quedant amb 10 jugadors l'equip visitant. Un cop repres el partit després de 15 minuts interromput al encontre, podria semblar que perjudicaria l'equip local però no va ser així i el domini va ser més pronunciat de manera que l'equip de Manu va conseguir dos gols més obra de Ruben i d'Ivan Correa arribant al final del partit sense més incidències amb aquesta clara, brillant i merescuda victòria amb el cinquè classificat que el deixa sense opcions al ascens de categoria, segueix sent el l'Arboç el matagegants d'aquesta categoria, cap equip de l'els 5 primers classificats a pogut guanyar els dos partits jugats amb al L'Arbo Felicitats l'Arboç´i Felicitats al Manu que va ser Pare


CONSTANTI CE 3-2 C.F. L'ARBOÇ

2013-04-06

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D. PONS COLET, DAVID

Crónica :


C.F. L'ARBOÇ 0-3 EFSAN PEDRO SAN PABLO

2013-04-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D.

Crónica :


SAN SALVADOR UD 0-3 C.F. L'ARBOÇ

2013-04-20

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D.

Crónica :


C.F. L'ARBOÇ 2-1 PERAFORT FC

2013-04-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D. CHOAIBI GHAILAN, ZACA

Crónica : Merescuda victòria del l'Arboç en el seu comiat per aquesta temporada dels aficionats i socis al Municipal de l'Arboç. SI, els jugadors de L'Arboç han pogut oferir a la afició una victòria més i així acomiadar del seu públic per aquesta temporada, completant d'aquesta manera una gran temporada dels home de Manu a falta d'un partit que els queda per jugar a el Campor del Sant Jaume Domenys.


SANT JAUME DOMENYS JE 3-1 C.F. L'ARBOÇ

2013-05-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D. RODRIGUEZ LEAL, JOSE D

Crónica : Derrota del L'Arboç peno no deja de estar que el equip a fet una molt bona temporada.


C.F. L'ARBOÇ 3-6 F.C. RAPIT CATALA

2013-08-31

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D.

Crónica : Bones sensacions en el primer partit amistós de pretemporada, l'equip d'Adrian va perdre per 3-6 i malgrat haver estat golejat no es va reflectir el que realment va succeir en el terreny de joc ja que ha falta de 15 minuts per el final el resultat era d'empat a tres gols, els numeros canvis i el cansament si van fer nota en l'últim tram del partit, només es porten 4 dies d'entrenament i aquests partits serveixen per agafar el to físic i conèixer-se amb als nous companys incorporats. Els gols de L'arboç van ser el primer de Toni Álvarez, el segon de Ruben Rojo i l'últim de Pere. El proper amistós serà el dissabte 7/9 al Municipal de L'arboç a les 17:00 hores.


C.F. L'ARBOÇ 4-2 U.E. SANT PAU D'ORDAL

2013-09-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D.

Crónica : Primera victòria d'aquesta pretemporada de l'equip d'Adrian, les bones sensacions del partit que es va jugar el passat dimarts davant el Bellvei han donat la seva continuïtat i bones sensacions de bon joc davant el Sant Pau D'Ordal. La primera part va ser de domini per l'Arboç que des del primer minut ja va buscar la porteria visitant, davant aquest bon joc va arribar el primer gol del l'Arboç obra del bigolejador del partit Ruben Rojo que no ha perdut l'olfacte golejador de la passada temporada, a partir d'aquest gol l'equip visitant va estirar una mica mes les línia i al límit del descans, abans ja va tenir unes bones oportunitats per aconseguir l'empat incloent un xut al pal, així va arribar l'empat del Sant Pau arribant-se al descans amb empat a un al marcador. La segona part va començar amb l'inici de la primera, domini total de conjunt del l'Arboç així va arribar el segon gol obra una altra vegada de Ruben Rojo i cinc minuts més tard el tercer gol obra de Zacaries, el nou fitxatge d'aquesta setmana i que ha desestimat ofertes d'altres equips per tornar a la disciplina per poder ajudar al seu club des de petit. L'equip es va relaxà per un moment i això va fer que el Sant Pau pogués posar l'emoció al partit amb el tres a dos, en els últims compassos del partit, els dos equips es van llançar a l'atac i en una bona jugada trenada del equip, Carlos Vaquero altre del els nous fitxatges d'un fort xut va posar el cuartro a dos definitiu. El resum és que l'arboç va agafant el to físic i la conjunccion dels nous jugadors. El proper partit es el dimecres 11 de setembre a les 11.45 al Municipal de l'Arboç contra el Sant Sadurní, al tercer amistós oficial de pretemporada abans del Torneig Amador Rodriguez del 15 de septembre.


C.F. L'ARBOÇ 2-2 U.E. SANT SADURNÍ

2013-09-11

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D.

Crónica : Matinal plujosa al Municipal de l'Arboç que presajiaba poc públic però que al final durant el partit els aficionats es van anar animant. Empat a dos en el marcador però que per joc va poder i devia emportar-se els homes d'Adrian, de totes maneres aquests partits són per agafar el to físic i posada a punt per l'inici de la lliga. Des del inic del partit l'equip va anar a per la victòria, cosa que ja el caracteritza en aquesta nova temporada, fruit d'això al minut 6 en una jugada individual d'Zaca va culminar una jugada que significaria el primer gol del partit. A poc a poc l'equip va anar baixant en el joc i la intensitat prenent el domini l'equip del Sant Sadurní, tal insistència així arriba a una bona jugada trenada de l'equip visitant el gol, amb una passada que deixa sol davant el porter Emilio i el bat d'un tir col · locat, minuts més tard arribada el segon en una cessió de la pilota al porter Emilio li va fer dubtar per un moment si agafar la pilota o no i això va fer que el jugador visitant s'ho prengués i només a porta buida posava l'un a dos, així es va arribar al descans. La segona part va ser de domini absolut del l'Arboç que va anar decidit a buscar el gol de l'empat i així en el minut 16 una bona centrada per l'esquerra va ser rematat per Roberto de cap posant les taules de nou al marcador, va seguir el domini de l'Arboç tenint bones ocasions per per aconseguir el gol de la victòria, una d'elles es va estavellar al pal, just dir que el bon equip visitant va poder també marcar i el seu xut també va anar al pal, arribant-al final del partir amb el dos a dos al marcador. L'equip torna a jugar aquest diumenge a la festa del futbol del Torneig Amador Rodriguez en aquesta la seva desena edició, que per cert mai ho ha guanyat l'Arboç des que es va instaurar el torneig, serà aquest any? socis i aficionats intentem entre tots que així sigui.


C.F. L'ARBOÇ 2-2 CF RACING ROCAFORT

2013-10-05

Alineació local : , , , (75min) 162 , (75min) 163 , , , (45min) 0 , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.BEN HAMMOU, NOREDDINE

Crónica : Als gols de Antonio Vega y Rubèn Rojo impedeixen que al Racing Rocafort se emporti la victòria del Municipal. En el escalfament del equip el porter de L'arboç , en Nacho es va fer mal al dit de la ma esquerra mentre escalfava, havent de deixa al entrenament i al equip sense porter oficial, al seu lloc al va agafar al jugador Robert que es defensa i va haver de posar-se sota als pals. La primera part, amb la mala noticia de la lesió del Nacho, al equip no va sortir concentrat. Ja transcorreguts 7 minuts de la primera part van xiular un penal en contra del L'arboç, una mica rigorós, però a la fi penal, que va significar al primer gol del equip visitant. Lluny de esperonar al equip, va se tot el contrari, las imprecisions i al xoc del primer gol van fer recular al equip que estava sense confiança i al minut 28 al equip visitant va fer el segon gol, així es va arribar al descans a la primera part. La segona part al equip de Adri desprès d’unes consignes va anar a pel partit i va collar al Racing a la seva pròpia area i fruit de aquest domini va arriba al gol de l’Antonio al minut 6 del segon temps, obrin l’esperança de poder empatar el partit. Va continua la pressió del locals que en varies ocasions van poder empatar el partit, però no va ser fins el minut 37 de la segona part que amb un bon contraatac de Zaka, amb una bona passada al Rubèn va afusella al porter visitant posant al dos a dos al marcador. Al somni de la remuntada era possible, ja que faltaven 8 minuts mes als cinc que va descomptar l’àrbitre per fer el miracle, amb dos ocasions, una de elles es va marcar gol però l’àrbitre va senyalar fora de joc inexistent que podia significar la victòria i remuntada del L'arboç. Així es va arribar al final del partit amb les taules en el marcador. L'Arboç va treure al coratge per salvar un punt. Destacar la bona actuació d’en Roberto sota als pals i dir que al porter Nacho finalment a tingut un dislocació del dit i se l’espera que poguí estar per al següent partit amb al Santa Oliva.


CE SANTA OLIVA 4-3 C.F. L'ARBOÇ

2013-10-12

Alineació local : , (58min) RICKI , , , , (45min) 161 , , , RUBEN , , ,

Alineació visitant :

JUAN , MOHA , VILA , NICO , ROGER , HECTOR , ALEX , JOSEP , OUSSAMA , ISMAEL , JUAN F.

Arbitre : D. ZOLTAN

Crónica : En una primera part per oblidar de L' arboç l'equip no va donar la talla , ja només començar el partit en els primer minuts i en un obrir i tancar d'ulls el marcadó reflectia un dos a zero , un cop dur que ja no es sobreposar durant aquesta primera part , amb un altre gol de l'equip local que va posar el tres a zero i que només en una jugada d' Zaca , el millor del partit, va posar l'esperança i al hora, de ficar-se de nou en el partit , al final del primer temps el resultat era de tres a un . La segona part l'arboç va posar una defensa de tres i va sortir a pel partit , però en una altra idecisió de la defensa, l'equip local va posar el quatre a un en el minut dos del segon temps que semblava la sentència del partit . A partir d'aquí com si l'equip estigués ferit en el seu orgull, va començar a jugar molt millor i fruit dixo novament Zaka amb una vaselina al porter local establia el quatre a dos. El domini de l'equip d'Adrian va ser mes notable i 8 minuts mes tard novament Zaka d'un tret fort des de la dreta la va envià al pal esquerre que significava el quatre a tres i el deliri del públic Arboçen que en nombre es va desplaçar a Santa Oliva per animar l'equip . Els jugadors del Santa Oliva no s'ho podien creuen que un partit que el tenien guanyat se li pogués escapar i començar aflorar els nervis en els jugadors . L'arboç ho va seguir intentant i en tres ocasions, dues d'elles un mà a mà amb el porter local es va malgastar l'ocasió d'almenys aconseguir l'empat, així es va arribar al final del partit amb el ja inamovible cuatre a tres,final del partit . L'arboç novament va oferir la seva pitjor cada a la primera part per després donar una molt bona imatge en la segona. El proper dissabte l'equip juga un difícil partit amb el Altafulla,uns del candidats a pujar de categoria e intentarà aconseguir la seva primera victòria i els primers tres punts.


C.F. L'ARBOÇ 2-4 CE ALTAFULLA

2013-10-19

Alineació local : , , , , (45min) 163 , (9min) 153 , , , (82min) 152 , , ,

Alineació visitant :

HECTOR , ALBERT , PEDRO , PAU , JESUS , POL , XAVIER , JAVIER , GEORGE , JORDI , ROBERT

Arbitre : D. VENEGAS CARDENAS, RAU

Crónica : No ha pogut ser i una vegada mes l'equip d'Adrian va tornar a perdre i aquest cop al Municipal . L'equip té mala sort ja que una nova lesió al minut 6 deixa a Roberto, jugador titular de l'equip uns tres mesos de baixa , tot i així a la primera part merèixe golejar a l'equip visitant amb nombrosíssimes ocasions de gol que van ser desaprofitades i en una jugada aïllada quan el marcador hauria d'haver reflectit el dos a zero va arribar el gol de l' empat visitant en l'últim minut de la segona part , així es va arribar al descans. La segona part els visitant als 5 minuts es va adelantar en el marcador però poc els va durar l'alegria ja que sis minuts més tard Antonio va posar de nou les taules al marcador . El partit ja tom un altre dinàmica i qualsevol va poger avançar-se al marcadó però van ser novament el Altafulla qui es va avançar a falta de 10 minuts per al final . A partir d'aquest moment l'Arboç es va llança al l'area visitant per aconsegueixen l'empat i quan semblava que es podia aconseguir en en un contraatac visitant assoliment el gol de la tranquil · litat ja en temps de descompte . Des d'aquí donem ànims a Roberto Roca perquè es recuperi el més aviat possible .


CD MORELL 2-0 C.F. L'ARBOÇ

2013-10-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D. CASTAÑO COSO, OLIVER

Crónica :


C.F. L'ARBOÇ 1-5 CF POBLA MAFUMET

2013-11-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D.GIBERT GONZALEZ, JAUME

Crónica :


FC TARRACO 0-1 C.F. L'ARBOÇ

2013-11-10

Alineació local : , , (76min) 169 , , , , (88min) 163 , , , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D. VIZCARRO CAPARROS, MOIS

Crónica : El gol d'Zaca i el penal aturat per Nacho en l'últim minut del partit donen la primera victòria en la lliga ia domicili . Merescuda i treballada victòria de L' arboç en un partit que va haver de ser més còmode en el resultat del que s'ha reflectit en el marcador . La primera part amb el bon joc dels arbocencs va poder arribar al descans amb un zero quatre i ningú s'hagués estranyat , només va pujar al minut 13 de la primera part el gol del golejador de l'equip Zaca , així es va arribar al descans . La segona part el conjunt local va dominar mes el escuentro però si crear ocasions de gol , les úniques dels locals sempre van ser a pilota aturada . L'equip d'Adrian va tenir també nombroses ocasions per sentenciar el partit , un va tocar el travesser i dues mans a mans, un Zaca i un altre de Ruben però els pilotes van sortir fora de molt poc . I a falta d'un minut per al final, l'àrbitre va assenyalar un penal contra el L' arboç inexistent, que només ho va veure el col·legiat que va poder significar l' empat dels locals , però ahi va estar Nacho , un nou gran partit del porter de L' arboç , que el va aturà el llançament amb una espectacular parada, arribant- al final del partit amb la victòria del arbocencs . Felicitats a tot l'equip pel seu bon treball i al cos tècnic que sempre ha confiat en el seu grup . Adrian , Roberto , Trejo i Joan MOLTES FELICITATS


CF EF BASE CALAFELL 1-3 C.F. L'ARBOÇ

2013-11-24

Alineació local : , , , , , , (45min) 157 , (45min) 156 , , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.CONEJO RODRIGUEZ, DAVID

Crónica : Un gran l'Arboç i un gran Zaka donen una nova victòria a domicili la tercera consecutiva a la lliga del conjunt d'Adrian. Gens fàcil era el desplaçament de l'equip al camp de Base Calafell, un equip que només havia cedit una derrota en els despatxos i un empat, és a dir que era l'únic equip invicte en els terrenys de joc a més de ser un seriós candidat a l'ascens , una altra anècdota de la dificultat del rival és que fins avui era l'equip menys golejat del campionat. La primera part va ser de domini altern semse gairebé ocasions de gol dels dos equips, destacar una de l'Arboç als peus de Zaka que el portè local li va parar i per part dels locals el gol en una indecisió de la defensa, així es va arribar al descans amb la mínima avantatge de Base Calafell. La segona part va canviar totalment el decorat i va començar a veure la millor versió del l'Arboç, ressenyar que l'equip local només va fer pocas ocasions de gol i totes ben resoltes per la defensa i per Nacho. A poc a poc es va anar afermant els arbocencs i en el minut 61 en una passada en profunditat guanya per velocitat a la defensa Zaka i aconsegueix l'empat al marcador que feia justícia el vist al Municipal de Calafell. L'equip local avançà una mica mes les línies però sense crear perill tot el contrari de l'equip de Adria que va començar a donar avisos que podia donar la campanada, i així va ser, una jugada personal de nou del golejador a falta de tres minuts per el final, posava el marcador amb al 1-2 que gairebé sentenciava el partit davant el deliri dels jugadors i aficionats que es van desplaçar a Calafell. Ja davant del desconcert dels locals, un nou passada magistral de Cisco torna a controlar Zaka i de xut creuat torna a batre el porter local establint el resultat definitiu de 1-3. Felicitar a tot l'equip i cos tècnic, començant pel porter Nacho amb les seves parades expectaculars, tota la saga defensiva que cada vegada es va afermant partit a partit, el centre del camp amb la seva pressió al contrari i el golejador del equip que aprofita les ocasions quan se li presenten, això fa que pas a pas l'equip vagi creixent i no em vull deixar de fer una menció especial al cos tècnic amb Adrian i Roberto que gràcies a la seva constància i fe en els seus jugadors,que per fi es fa justícia amb els resultats . El proper rival serà el C.E. Creixell un equip que igual que el l'Arboç està en creixement però que intentarà l'equip d'Adrian aconseguir la quarta victòria consecutiva del campionat.


C.F. L'ARBOÇ 4-2 CE CREIXELL

2013-11-30

Alineació local : , , , , , (60min) 161 , (45min) 156 , , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.MORALES BASANTA, EDGAR

Crónica : Quarta victòria consecutiva de L' Arboç i doblet de Sergio , en una nova segona part de l'equip que el catapulta a la part alta de la classificació . La primera part com ja ens té acostumat l'equip no va acabar de fer un bon joc encara que si va tenir nombroses ocasions per no acabar a la primera part perdent per 1-2 com es va arribar al final de la primera part . Dos indecisions dels locals en l'àrea van fer que per dues vegades l'equip visitant s'avancessin en el marcador i en una de les nombroses ocasions del l'Arboç va fer que el pichichi Zaka aconseguís l'empat a un . La segona part i amb un bon encert del tècnic de L' Arboç en els canvis , va fer que l'equip sortís al camp decidit a per la victòria . Res més començar la segona part i als 11 minuts l'Arboç va empatar el partit amb un gran gol d'Ivan Correa . L'equip Arbocense va seguir amb el domini i de nou van tenir ocasions multiples per avançar-se a més de tenir una afició que va estar animant fins l'últim minut del partit , així es va arribar al minut 25 on el protagonista del partit Sergio Rodriguez va aconseguir el gol que avançava als arbocencs i nou minuts més tard al 34 setenciaba el partit amb un nou gol de Sergio que va fer un desgast de forces i punt d'honor en la segona part . El Creixell arribava de guanyar també tres partits seguits un d'ells al líder actual al Bellvei precisament el proper rival de L' Arboç d'aquí quinze dies . Felicitats a tots els jugadors i al cos tècnic que fan que una setmana mes puguem somiar en alguna cosa gran. El proper rival serà el Bellvei líder de la quarta catalana on es veurà fins on pot arribar l'equip d'Adrian . FELICITAT A TOTS, EQUIP I AFICIÓ


AT BELLVEI 1-0 C.F. L'ARBOÇ

2013-12-15

Alineació local : , , , , , , , , , ,

Alineació visitant :

ANDRES , JORDI , FRANCES , XAVIER , SERGIO , FELIPE , MANUEL , ROGER , JUAN J. , MARC , JONATHAN

Arbitre : D. VILLASEÑOR MERINO, ALE

Crónica : Bon partit dels homes de Adri al camp del difícil desplaçament a Bellvei on es va acabar la bona ratxa de L' Arboç . Qui hagi presenciat el partit a Bellvei ningú podrà explicar com no va aconseguir l'Arboç sortir mínim invatut d'aquest camp . Es va merèixer com a mínim un empat , pel bon joc ofert sobretot a la primera part i uns bons minuts de la segona . Abans de començar el partit ja se li van posar les coses difícil per Adrian per poder confeccionar una defensa amb garanties davant les nombroses baixes per a aquest partit , però la veritat que una vegada més la lectura que va fer l'entrenador del l'Arboç per jugar-li al rival va fer que els jugadors s'ofeguessin al centre del camp i no tinguessin idees per controlar el joc . Amb una primera part per emmarcar l'equip, amb gol anul · lat inclòs el l'Arboç va poder tranquil · lament haver anat al descans amb avantatge en el marcadó , no va ser així i es va arribar amb l'empat a zero . La segona part va començar com la primera dominant el partit l'Arboç i tenint alguna ocasió , a poc a poc el cansament va fer efecte en els jugadors i el partit va començar a anivellar però sense tenir cap ocasió dels locals i només en una jugada desgraciada del porter Nacho , va voler llançar una pilota llarga tenint la mala fortuna que la va donar als peus del jugador de Bellvei sol davant Nacho en primera instància li atura la pilota però el rebot el va culminar el jugador de Bellvei posant el 1-0, d'una jugada desgraciada que va acabar amb el bon joc del l'Arboç, ho va intentar tot l'equip però ja no hi havia temps per més . He de dir i agrair l'actitud del joc de l'equip i sobretot Nacho que encara que no va estar afortunat només va ser una acció del partit i només donar-li ànims al nostre porter perquè també amb el s'han guanyat molts punts . Felicitats campió .


C.F. L'ARBOÇ 1-4 JE SANT JAUME DOMENYS

2013-12-21

Alineació local : , , (40min) 157 , , , , (64min) 170 , (83min) 166 , , (83min) 169 ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.PAZO ORTIZ, VICTOR MANUE

Crónica : Justa victòria del Sant Jaume en una mala tarda dels locals , la primera part el domini , no gaire clar , era dels locals però les contres dels visitants eren molt perilloses , ja en dues ocasions van poder avançar-se el Sant Jaume d'elles una ocació al pal i el refús el va para Nacho , tal va ser l'avís que en dues noves contres van suposar els dos gols dels visitant , així es va arribar al descans amb el 0-2 . La segona part , com ja be sent habitual , va sortir l'equip del l'Arboç a per la remuntada , no va poder començar millor la segona part que en el minut 47 l' àrbitre castigà amb penal una entrada dins del area visitant, que va transformar en gol el golejador de l' equip Zaka . Un nou partit va començar per als locals que creieron que podien aconseguir la remuntada com en anteriors partits i així va ser ja que el domini va passar per part dels locals donant ales el públic incondicional que ha presencià el partit , es van tenir diverses ocasions per empartar el partit, però el desencert va fer que no es materialitzessin amb gols , fins que va arribar el minut 74 del partit la sentència per al l' arboç amb un nou gol a la contra del Jaume , a partir d'ahi l'equip va baixa als braços i en una altra jugada un minut mes tard els visitants entablian el 1-4 definitiu . Trist comiat dels locals i esperem tots que s'oblidi com més aviat millor aquest resultat ara que arriben les festes de Nadal . Lamentar la lesió de Cisco que va haver de ser substituït al fina de la primera part , esperem que es pugui recuperar el més aviat possible ara que arriba l'aturada nadalenca . BON NADAL A TOT I BON CAP DE ANY


CF VILA-RODONA 3-1 C.F. L'ARBOÇ

2014-01-11

Alineació local : , (75min) 168 , , , , , , , (45min) 166 , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D. JULIO

Crónica : Bon partit del L'Arboç, tan sol la mala actuació del arbitre va fer que no poguer teure res de positiu al equip del Adri al camp del Vila-rodona.


PERAFORT FC 2-3 C.F. L'ARBOÇ

2014-01-12

Alineació local : NACHO , ELIOT , IVAN (75min) DOME , (65min) XAVI , ROBERT , VILA , XISCO , JULI , ENOL (51min) BUENO , 153 M , ALEX (75min) 163MANZANO ,

Alineació visitant :

QUERALD , ORIOL , DAVID , EDGAR , MARIO , JORDI , MANUEL , ALEX , RODRIGUEZ , GERARD , DANIEL

Arbitre : GONZALEZ JURADO, ALEJANDRO

Crónica : Una victòria treballada i patida en una gran segona part de L'Arboç davant el cuer de la categoria. Mes mèrit si cap ja que ha hagut de remuntar dos gols en contra. En una primera part discreta l'equip local es va avançar en el minut 25 va arribar al descans amb un a zero per als locals. No s'ha pogut començar pitjor la segona part ja que res més reprendre al partit al minut primer de joc ja es va trobar l'equip de Manu amb un dos a zero que presagiava no poder treure res positiu del municipal de Perafort. Lluny de la realitat l'equip arbocenc va intensificà al domini a la porteria local i al minut 13 Xisco escurça distàncies. L'equip pren forces renovades i continua atacant la porteria local, el fruit del domini intens fa justícia aconseguint Vila el gol de l'empat al minut 33 posan la ginda del partit cinc minuts més tard amb un nou gol de Vila que dóna la tercera victòria consecutiva i tres punts més que deixen l'equip en la zona tranquil · la de la classificació i començant acostar-se a la zona alta, el proper dissabte es veuran les possibilitats reals de fins on pot arribar l'equip, però fins que no arribi gaudim d'aquest triomf.


AF LA SALLE TARRAGONA 5-1 C.F. L'ARBOÇ

2014-02-01

Alineació local : , , , , , , , , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.ROMERO FREIXAS, GONZALO

Crónica : Poca història té el partit en el qual l'Arboç va sortir al terreny de joc molt minvat davant les baixes dels jugadors d'Adrian, tot i el resultat cal donar un deu als jugadors pel gran esforç físic davant la desigualtat a l'hora de jugar el partit, acabant la segona part controlant per l'Arboç a l'equip local i això que durant cuaranta minuts va jugar amb un altre jugador menys i van acabar els arbocencs amb nova jugadors en el terreny de joc.


CF RACING ROCAFORT 1-4 C.F. L'ARBOÇ

2014-02-09

Alineació local : , , , , , , , , , ,

Alineació visitant :

CALET , ARNAU , ROGER , IRAKLI , ROC , MARC , JOSEP , PERE , JOAN , ALEXANDRU , ORIOL

Arbitre : D.LOPEZ JIMENEZ, DANIEL

Crónica : Primera victòria de l'any en camp contrari i amb contundència, 1-4 contra el Racing Rocafort davant un bon rival. Molt bon partit del l'Arboç en el qual tots els jugadors amb estat a un bon nivell, basant-se en una bona defensa, una mitja treballadora i uns puntes com Ruben, Tahiri i Alberto que trencaven una i altra vegada la defensa rival. La primera part de totes maneres no podia començar pitjor les coses, ya que als 8 minuts l'Arboç ja havia encaixat el primer gol en una jugada entratégica del Racing, un servei de banda tret amb potència va ser rematat de cap pel jugador de Racing. Però 2 minuts més tard va arribar l'empat obra de Tahiri que va aprofitar un mal rebuig d'porter local per posar de nou les taules al marcador. A partir d'aquí el partit va canviar completament, l'equip d'Adrian va agafar més confiança i el comandament del partit i als 17 minuts, Hurtado en un aldarull dins del àrea local va posar el 1-2 al marcador. Ja amb aquest marcador els arbocencs es asentar molt més en el marcador i van controlar completament el partit , fins que va arribar a falta d'un minut per al final la jugada clau del partit i és que l'àrbitre va assenyalar un penal a l'àrea del L ' Arboç que va poder significar l'empat en el marcador però el llançament va sortir fora a la dreta de Nacho , així es va arribar al descans amb l'avantatge mínima de L' Arboç . La segona part no podia començar millor per l'Arboç, en tres minuts va setencià el partit amb sendes jugades calcades de contraatac , la primera culminada per Ruben Rojo i l'última per Albert que s'estrena com a golejador amb la samarreta del l'Arboç . Aquí es va acabar el partit en el qual només hi ha dues coses a destacar , una negativa per l'Arboç , ja que ha falta de 20 minuts el porter Nacho va ser expulsat per tocar amb la mà la pilota fora de l' area , ja és les tercera expulsió consecutiva que rep l'equip , en el seu lloc es va posar Emilio que va tenir una bona actuació i la segona jugada a ressaltar i negativa per a l'equip local va ser la lesió fortuïta del defensa en un xoc amb el seu propi porter en intentar bloca la pilota que va suposar retirar en ambulància amb possible rotura de alguna costella , manem des d'aquí la ràpida recuperació del jugador de el Racing . Així es va arribar al final del partit amb la contundent victòria i golejada de L' arboç, ens tenim que remonta fa set temporades a una victoria del L'Arboç a camp contrari.


C.F. L'ARBOÇ 1-7 CE SANTA OLIVA

2014-02-15

Alineació local : , , , , , , , (67min) 156 , , ,

Alineació visitant :

NICOLAS , MOHA , JOSE MANUEL , FEDERICO , JUAN LUIS

Arbitre : D.LOPEZ PACHECO, FRANCISCO

Crónica : Dolent partit del L'Arboç que ja en el primer minut perdia per 0-1, res a dir a un molt bon partit del Santa Oliva.


CE ALTAFULLA 5-2 C.F. L'ARBOÇ

2014-02-23

Alineació local : , , (45min) 156 , , , , , , , , (45min) 159

Alineació visitant :

JOEL , JESUS , JOAQUIN , JUAN ANDRES , POL , ELIAS , IVAN , ERIC , ANDRES , ROBERT , ALBERT

Arbitre : D. CONEJO RODRIGUEZ, DAVID JORGE

Crónica :


C.F. L'ARBOÇ 2-7 CD MORELL

2014-03-08

Alineació local : (45min) 171 , , , (75min) 194 , , , , , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.GARCIA COLOMER, JOAN

Crónica :


CF POBLA MAFUMET 1-0 C.F. L'ARBOÇ

2014-03-15

Alineació local : , (61min) 194 , , , , , , , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D. CALLEJAS GUERRERO, XAVIER

Crónica :


C.F. L'ARBOÇ 4-3 FC TARRACO

2014-03-22

Alineació local : , , (60min) 194 , , , , , , , ,

Alineació visitant :

ALBERT , ADRIA , JORDI , RAMON , SAMUEL , JOAQUIN (60min) ALBERT GUERRERO , IVAN (46min) JAVIER , ELOY , DAVID (34min) JOSE RAMON , SERGIO , MAXIMO (60min) GERARD

Arbitre : SRA. PURTI PAEZ, MARIA TER

Crónica : AVUI L'ARBOÇ S'HA RETROBAT AMB LA VICTÒRIA I L'EQUIP HA VOLGUT AGRAIR D'AQUESTA FORMA EL SEU ADÉU DE ADRIAN CURIESES COM ENTRENADOR. MOTIUS PERSONALS I D'AGENDA HA ESTAT CLAUS PERQUÈ NO PUGUI CONTINUAR AL CAPDAVANT DE L'EQUIP. AVUI ABANS DEL PARTIT HA TINGUT UNA XERRADA AMB ELS SEUS JUGADORS EXPLICANT ELS MOTIUS DEL SEU ADÉU I DONAT-LOS FORÇA PERQUÈ SEGUEIXIN MOTIVATS DESDE AVUI I FINS AL FINAL DE TEMPORADA. PENDRÀ EL COMANDAMENT DE L'EQUIP FINS AL FINAL DE LA TEMPORADA EL SEGON ENTRENADOR ROBERTO SALES QUE HA ESTAT FINS AVUI COL·LABORADOR ESTRET DE ADRIAN. LA DIRECTIVA I ESPECIALMENT EL SEU PRESIDENT JOAN GIMÉNEZ QUE VA APOSTAR CEGAMENT PER ELL, LI DESITJA MOLTA SORT PER EL SEU FUTUR TANT PROFESSIONAL COM ESPORTIU. GRÀCIES ADRIAN PER TOT EL TEU TREBALL, QUE POCS COM TU ACEPTARIEN PRENDRE EL CÀRREC COM ENTRENADOR DEL PRIMER EQUIP, SENT EL MES JOVE DE TOTA LA CATEGORIA. SOBRE EL PARTIT DESTACAR LA SERIETAT DEL EQUIP, JA QUE RES MÉS COMENÇAR EL PARTIT JA ENCAIXAR EL PRIMER GOL. DESTACAR L'ESPORTIVITAT I BON FER DEL C.F. TARRACO QUE AL FINAL DEL PARTIT JUNTAMENT AMB ELS LOCALS VAN SALUDAR AL CENTRE DEL CAMP AL SEUS RESPECTIVAS AFICIONS PER AGRAIR AL SEU SOPORT. LA VICTÒRIA VA SER PATIDE, ENCARA QUE MERESCUDA, L'ARBOÇ AMB ELS GOLS DE ALBERT , THAHIRI I EL GOLEJADOR DE L'EQUIP ZAKA AMB 2 GOLS MES VAN DONAR LA VICTÒRIA A L'ARBOÇ , NOMÉS EN ELS CINC MINUTS FINAL DE DESCOMPTE, ALS LOCALS VAN DEMANAR L'HORA DAVANT EL EMPENTA DEL TARRACO , ARIBANT-SE AL FINAL DEL MATEIX AMB EL RESULTAT DE 4-3 . GRÀCIES ALS DOS EQUIPS PER LA ESPORTIVITAT SOBRE AL TERRENY DE JOC .


CE CONSTANTI 4-0 C.F. L'ARBOÇ

2014-03-29

Alineació local : , , , (46min) 170 , (69min) 194 , , , , (46min) 167 , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D.OLLE LLADO, JOSEP

Crónica :


C.F. L'ARBOÇ 1-4 CF EF BASE CALAFELL

2014-04-05

Alineació local : , , , , (60min) 169 , , , , , (77min) 194 ,

Alineació visitant :

Arbitre : D. POVEDA BUJALANCE, ISMAE

Crónica :


CE CREIXELL 2-0 C.F. L'ARBOÇ

2014-04-13

Alineació local : , , , , , , (45min) 194 , , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D. GUILLEN PAJUELO, ANGEL

Crónica : BON PARTIR DEL EQUIP AL CUAL NO LI ACOMPNYA LA SORT, ALS GOLS DELS LOCALS HAN SIGUT DESPRES DE TOCAR AMB JUGADORS DEL L'ARBOÇ. BONA ACTUACIO DE CISCO QUE HA TINGUT QUE IMPROVISAR DE PORTER DEBAN DE LAS INDISPOSICIONS DEL PORTER TITULAR EMILIO I LA BAIXA DEFINITIVA DE NACHO PARA AQUETS PARTIT.


C.F. L'ARBOÇ 0-2 AT BELLVEI

2014-04-26

Alineació local : , , , , , , , , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D. CHOAIBI GHAILAN, ZACARI

Crónica : Molt bon partit del L'Arboç devant del Lider, que a falta 12 minuts para el final a tingut contra les cordes al Bellvei.


JE SANT JAUME DOMENYS 2-1 C.F. L'ARBOÇ

2014-05-03

Alineació local : , , , , , , , , , , (60min) 194

Alineació visitant :

Arbitre : D.VENEGAS CARDENAS, RAUL

Crónica : Novament bon partit del equip pero al mateix resultat, derrota de L'Arboç


C.F. L'ARBOÇ 5-1 CF VILA-RODONA

2014-05-10

Alineació local : , , , , , , (77min) 194 , , , , (60min) 152

Alineació visitant :

MOHAMED , ROBERTO , MOHAMED SAID , GILLERMO , ISAC , RUBEN , AMAI , VICTOR , GERARD , LLOREÇ , DIEGO

Arbitre : SRTA. BARRERA SANCHEZ, MO

Crónica : Gran partit de L'arboç davant del seu últim partit al Municipal de L'Arboç amb els aficionats. No hi ha res més bonic que el futbol hagi fet justícia amb l'equip de Robert, que portava una ratxa de 5 partits sense guanyar, fent un gran joc amb tots ells i només el marcador final no feia justicia al joc que realmemte desplegava al equip, però avui per fi i davant la seva afició a fet el millor partit de la temporada i així ha volgut dedicar els jugadors a la seva afició que partit a partit al municipal han acompanyat sempre al epuip. De part de tots els seus jugadors i directiva, GRÀCIES PER TOT AQUEST SUPORT DURANT AQUESTA TEMPORADA DIFÍCIL. GRACIES, GRACIES I GRACIES


UD SAN SALVADOR 2-0 C.F. L'ARBOÇ

2014-05-24

Alineació local : , , , , , , , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D. ESTACIO COLLADO, DIEGO

Crónica : Bon paper del L'Arboç jugan tot al partit amb deu jugadors.


C.F. L'ARBOÇ 3-0 AF LA SALLE TARRAGONA

2014-05-31

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D.

Crónica : Partit guanyat per L'Arboç per sanció federativa al equip de La Salle Tarragona per retirarse de la competició.


C.F. L'ARBOÇ 3-1 AT BELLVEI

2014-06-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D.

Crónica :


CE VENDRELL 5-2 C.F. L'ARBOÇ

2014-06-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D.

Crónica :


C.F. L'ARBOÇ 6-1 CE CONSTANTI

2014-11-16

Alineació local : , , , , , , , , , , ,

Alineació visitant :

Arbitre : D. BEN HAMMOU, NOREDDINE

Crónica : Golejada de L' Arboç sota la pluja en un bon partit , sobretot, en la segona part davant un bon equip que no ha desmostrat que sigui l'actual fanalet vermell de la lliga . La veritat que al final s'ha fet justícia amb l'equip de Adria perquè els resultats no feien justícia amb el joc que realitzava els jugadors de L' Arboç . La primera part va ser de domini altern auque el domini cada vegada va ser dels locals , ja en el minut 17 els locals van estavellar una pilota al travesser i dos minuts més trade Zaka sol davant el porter va llançar la pilota fora davant la desesperació del jugador, però va ser en una contra dels visitants al minut 31 on van aconseguir avançar-se al marcador . El domini es va fer llavors insistent per part dels locals però sense precisió en l'última pasada i quan semblava que arribaria al descans amb avantatge de Constantí , en una falta a la vora de l' area al seu centre el va rematar de cap Emilio establint les tablas al marcador , així es va arribar al descans amb empat a un. La segona part va començar amb força els locals i ja en el minut quatre , en una gran passada de Zaka a Cisco va guanyar per velocitat els defenses visitant i va aconseguir avançar als locals . Els visitants van avançar línies per aconseguir el gol de l' empat això va facilitar els contraatacs dels locals i en un d'ells Zaka en una gran jugada personal va ser entrat dins de l'àrea amb el consegüent penal , una jugada que va idignar als visitant sufrin dues expulsions, una de un jugador de camp i una altra de l'entrenador visitant , el consegüent llançament des del punt de penal el va llançar Zaka transformant en gol i enganyant al porter que va llançar a la banda contrària de la pilota. A partir d'aquí va acabar la resistència dels visitant i en una altra jugada d' Zaka es va dibla a dos adversaris i d'un fort tret amb la cama dreta aconsegueix el quart gol sense que pogués fer res el porter visitant . Els minuts que quedaven ja va ser una allau de bon joc i ocasions dels locals en una d'elles va arribar el cinquè gol obra del defensa Hurtado i el sisè també un altre defensa del jugador Ivan Correa , així es va arribar al final de partit sense niguna mes incidència .


C.F. L'ARBOÇ 2-1 UD SAN SALVADOR

2015-01-25

Alineació local : , , , , (49min) 171 , , , , (25min) 161 , ,

Alineació visitant :

LEIGLAT , LUIS CREPO , KEVIN , DAVID , ALEJANDRO , OSCAR , LUIS , JOSE ANGEL , MUSTAPHA , ANTONIO JOSE , GERARD

Arbitre : D.VILANOVA GARRIGO, XAVIER

Crónica : Partit disputat pels dos equips , en què va decidir amb els seus dos gols el golejador de L'Arboç Zaka que a falta de 7 minuts pel final marcà de cap el gol de la victòria . Molt peatge a hagut de pagar el l'Arboç per endur-se els tres punts , ja que com be sent habitual en aquesta temporada, tres noves lesions s'han acarnissat amb els jugadors d'Adrian . Només es portaven 25 minuts de la primera part i el primer a caure va ser Sergio que ja venia ranquejant de jornades anteriors . Després la d'Antonio que mentre escalfava va notar molèsties a la cama dreta i per últim l'inici de la segona part Xisco amb problemes als bessons va haver d'abandonar el terreny de joc . Per acarbar la jornada negativa , faltant un minut per al final del partit el golejador Zaka va ser expulsat , de manera que per al següent partit no podrà estar a les ordres d'Adrian i per tant se les haurà de ingeniar per poder fer un onze de garanties en el camp de La Salle Tarragona . El partit, poc que explicar, només les desgràcies que ja hem escrit , l'Arboç des de l'inici del partit ja va poder sentenciar el partit amb tres ocasions claríssimes de gol en els primers cinc minuts de partit . El partit va anar decaient a poc a poc sense gran ocasions per part dels dos equips, sols una dels visitant que va ser en l'únic gol que van aconseguir i per part del l'Arboç el penal clar que va assenyalar l'àrbitre i que Zaka el va transformar en gol significant l'empat a un. La segona part poques ocasions, destacar un xut al pal del quadre visitant i el gol dels locals ha falta de set minuts per al final davant el deliri del públic, des d'aquest moment poc joc fins al minut fatídic on en una tangana al aèria visitant van ser expulsats Zaka i un jugador visitant, l'àrbitre va allarga 5 minuts de descompte en el qual poca cosa més va passar. Tres punts més i la primera victòria de l'any i al Municipal. El proper rival del l'Arboç serà el proper dissabte 1/2 a les 15:30 Hores contra La Salle Tarragona.


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració