Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

INFANTIL B 2 DIVISIÓ GRUP 16

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CE ALTAFULLA24120111021051869
2CE VENDRELL249129131013456
3RODA DE BARA AT24733607654942
4CF CUNIT24625625644440
5CF CUBELLES24607715604740
6CF BASE LARBOÇ24238904565536
7CF JOVENTUD BISBALENCA24526256516528
8AE RAMON SICART24526328365928
9ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB24427418398827
10CF BASE MARC BARTRA245083010326524
11UD TANCAT24526139365523
12CF LA RIERA245081210406220
13CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL243281210347816

Calendari lliga final

Jornada 01
CF CUBELLES13CF CUNIT
CF BASE MARC BARTRA02UD TANCAT
CF JOVENTUD BISBALENCA30RODA DE BARA AT
CF BASE LARBOÇ22CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB04AE RAMON SICART
CF LA RIERA10CE ALTAFULLA
Jornada 02
CF CUNIT61CF LA RIERA
UD TANCAT12CF CUBELLES
descansa00CF BASE MARC BARTRA
RODA DE BARA AT55CE VENDRELL
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL33CF JOVENTUD BISBALENCA
AE RAMON SICART04CF BASE LARBOÇ
CE ALTAFULLA70ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 03
CF CUNIT43UD TANCAT
CF CUBELLES00descansa
CF BASE MARC BARTRA43RODA DE BARA AT
CE VENDRELL51CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF JOVENTUD BISBALENCA23AE RAMON SICART
CF BASE LARBOÇ34CE ALTAFULLA
CF LA RIERA40ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 04
UD TANCAT32CF LA RIERA
descansa00CF CUNIT
RODA DE BARA AT31CF CUBELLES
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL01CF BASE MARC BARTRA
AE RAMON SICART21CE VENDRELL
CE ALTAFULLA50CF JOVENTUD BISBALENCA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB02CF BASE LARBOÇ
Jornada 05
UD TANCAT00descansa
CF CUNIT12RODA DE BARA AT
CF CUBELLES40CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE MARC BARTRA20AE RAMON SICART
CE VENDRELL02CE ALTAFULLA
CF JOVENTUD BISBALENCA42ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF LA RIERA35CF BASE LARBOÇ
Jornada 06
descansa00CF LA RIERA
RODA DE BARA AT31UD TANCAT
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL14CF CUNIT
AE RAMON SICART13CF CUBELLES
CE ALTAFULLA50CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB18CE VENDRELL
CF BASE LARBOÇ04CF JOVENTUD BISBALENCA
Jornada 07
descansa00RODA DE BARA AT
UD TANCAT21CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CUNIT32AE RAMON SICART
CF CUBELLES12CE ALTAFULLA
CF BASE MARC BARTRA70ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE VENDRELL45CF BASE LARBOÇ
CF LA RIERA51CF JOVENTUD BISBALENCA
Jornada 08
RODA DE BARA AT22CF LA RIERA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL00descansa
AE RAMON SICART11UD TANCAT
CE ALTAFULLA42CF CUNIT
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB013CF CUBELLES
CF BASE LARBOÇ20CF BASE MARC BARTRA
CF JOVENTUD BISBALENCA16CE VENDRELL
Jornada 09
RODA DE BARA AT60CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
descansa00AE RAMON SICART
UD TANCAT14CE ALTAFULLA
CF CUNIT22ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CUBELLES10CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC BARTRA03CF JOVENTUD BISBALENCA
CF LA RIERA04CE VENDRELL
Jornada 10
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL31CF LA RIERA
AE RAMON SICART63RODA DE BARA AT
CE ALTAFULLA00descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB21UD TANCAT
CF BASE LARBOÇ13CF CUNIT
CF JOVENTUD BISBALENCA34CF CUBELLES
CE VENDRELL51CF BASE MARC BARTRA
Jornada 11
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL20AE RAMON SICART
RODA DE BARA AT01CE ALTAFULLA
descansa00ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
UD TANCAT31CF BASE LARBOÇ
CF CUNIT22CF JOVENTUD BISBALENCA
CF CUBELLES17CE VENDRELL
CF LA RIERA12CF BASE MARC BARTRA
Jornada 12
CF LA RIERA12AE RAMON SICART
CE ALTAFULLA42CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB13RODA DE BARA AT
CF BASE LARBOÇ00descansa
CF JOVENTUD BISBALENCA33UD TANCAT
CE VENDRELL11CF CUNIT
CF BASE MARC BARTRA12CF CUBELLES
Jornada 13
AE RAMON SICART14CE ALTAFULLA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL24ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
RODA DE BARA AT23CF BASE LARBOÇ
descansa00CF JOVENTUD BISBALENCA
UD TANCAT23CE VENDRELL
CF CUNIT51CF BASE MARC BARTRA
CF CUBELLES23CF LA RIERA
Jornada 14
CF CUNIT21CF CUBELLES
UD TANCAT01CF BASE MARC BARTRA
descansa00CE VENDRELL
RODA DE BARA AT32CF JOVENTUD BISBALENCA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL13CF BASE LARBOÇ
AE RAMON SICART31ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE ALTAFULLA30CF LA RIERA
Jornada 15
CF LA RIERA01CF CUNIT
CF CUBELLES31UD TANCAT
CF BASE MARC BARTRA00descansa
CE VENDRELL21RODA DE BARA AT
CF JOVENTUD BISBALENCA22CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE LARBOÇ11AE RAMON SICART
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB07CE ALTAFULLA
Jornada 16
UD TANCAT22CF CUNIT
descansa00CF CUBELLES
RODA DE BARA AT21CF BASE MARC BARTRA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL07CE VENDRELL
AE RAMON SICART00CF JOVENTUD BISBALENCA
CE ALTAFULLA51CF BASE LARBOÇ
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB22CF LA RIERA
Jornada 17
CF LA RIERA41UD TANCAT
CF CUNIT00descansa
CF CUBELLES04RODA DE BARA AT
CF BASE MARC BARTRA20CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE VENDRELL70AE RAMON SICART
CF JOVENTUD BISBALENCA17CE ALTAFULLA
CF BASE LARBOÇ34ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 18
descansa00UD TANCAT
RODA DE BARA AT32CF CUNIT
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL22CF CUBELLES
AE RAMON SICART10CF BASE MARC BARTRA
CE ALTAFULLA51CE VENDRELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB11CF JOVENTUD BISBALENCA
CF BASE LARBOÇ30CF LA RIERA
Jornada 19
CF LA RIERA00descansa
UD TANCAT21RODA DE BARA AT
CF CUNIT20CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CUBELLES21AE RAMON SICART
CF BASE MARC BARTRA05CE ALTAFULLA
CE VENDRELL30ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF JOVENTUD BISBALENCA23CF BASE LARBOÇ
Jornada 20
RODA DE BARA AT00descansa
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL32UD TANCAT
AE RAMON SICART18CF CUNIT
CE ALTAFULLA31CF CUBELLES
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB32CF BASE MARC BARTRA
CF BASE LARBOÇ15CE VENDRELL
CF JOVENTUD BISBALENCA31CF LA RIERA
Jornada 21
CF LA RIERA03RODA DE BARA AT
descansa00CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UD TANCAT21AE RAMON SICART
CF CUNIT03CE ALTAFULLA
CF CUBELLES02ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE MARC BARTRA28CF BASE LARBOÇ
CE VENDRELL61CF JOVENTUD BISBALENCA
Jornada 22
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL24RODA DE BARA AT
AE RAMON SICART00descansa
CE ALTAFULLA80UD TANCAT
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB43CF CUNIT
CF BASE LARBOÇ15CF CUBELLES
CF JOVENTUD BISBALENCA21CF BASE MARC BARTRA
CE VENDRELL61CF LA RIERA
Jornada 23
CF LA RIERA32CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
RODA DE BARA AT22AE RAMON SICART
descansa00CE ALTAFULLA
UD TANCAT12ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CUNIT12CF BASE LARBOÇ
CF CUBELLES42CF JOVENTUD BISBALENCA
CF BASE MARC BARTRA08CE VENDRELL
Jornada 24
AE RAMON SICART23CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE ALTAFULLA32RODA DE BARA AT
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB00descansa
CF BASE LARBOÇ00UD TANCAT
CF JOVENTUD BISBALENCA42CF CUNIT
CE VENDRELL32CF CUBELLES
CF BASE MARC BARTRA32CF LA RIERA
Jornada 25
AE RAMON SICART21CF LA RIERA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL18CE ALTAFULLA
RODA DE BARA AT53ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
descansa00CF BASE LARBOÇ
UD TANCAT22CF JOVENTUD BISBALENCA
CF CUNIT12CE VENDRELL
CF CUBELLES20CF BASE MARC BARTRA
Jornada 26
CE ALTAFULLA60AE RAMON SICART
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB51CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE LARBOÇ23RODA DE BARA AT
CF JOVENTUD BISBALENCA00descansa
CE VENDRELL20UD TANCAT
CF BASE MARC BARTRA14CF CUNIT
CF LA RIERA23CF CUBELLES

Calendari lliga regular

CF BASE LARBOÇ 2-2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL

2017-10-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


AE RAMON SICART 0-4 CF BASE LARBOÇ

2017-10-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-4 CE ALTAFULLA

2017-10-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 0-2 CF BASE LARBOÇ

2017-10-29

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF LA RIERA 3-5 CF BASE LARBOÇ

2017-11-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-4 CF JOVENTUD BISBALENCA

2017-11-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE VENDRELL 4-5 CF BASE LARBOÇ

2017-11-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-0 CF BASE MARC BARTRA

2017-11-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CUBELLES 1-0 CF BASE LARBOÇ

2017-12-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-3 CF CUNIT

2017-12-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TANCAT 3-1 CF BASE LARBOÇ

2018-01-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


RODA DE BARA AT 2-3 CF BASE LARBOÇ

2018-01-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 1-3 CF BASE LARBOÇ

2018-02-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-1 AE RAMON SICART

2018-02-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ALTAFULLA 5-1 CF BASE LARBOÇ

2018-02-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-4 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB

2018-03-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-0 CF LA RIERA

2018-03-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF JOVENTUD BISBALENCA 2-3 CF BASE LARBOÇ

2018-03-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-5 CE VENDRELL

2018-03-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE MARC BARTRA 2-8 CF BASE LARBOÇ

2018-04-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-5 CF CUBELLES

2018-04-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CUNIT 1-2 CF BASE LARBOÇ

2018-04-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-0 UD TANCAT

2018-04-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-3 RODA DE BARA AT

2018-05-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració