Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

INFANTIL B 2 DIVISIÓ GRUP 16

J Casa Visitant Gol Pt
GC EC PC GF EF PF fav cont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1 CE ALTAFULLA 24 12 0 1 11 0 2 105 18 69
2 CE VENDRELL 24 9 1 2 9 1 3 101 34 56
3 RODA DE BARA AT 24 7 3 3 6 0 7 65 49 42
4 CF CUNIT 24 6 2 5 6 2 5 64 44 40
5 CF CUBELLES 24 6 0 7 7 1 5 60 47 40
6 CF BASE LARBOÇ 24 2 3 8 9 0 4 56 55 36
7 CF JOVENTUD BISBALENCA 24 5 2 6 2 5 6 51 65 28
8 AE RAMON SICART 24 5 2 6 3 2 8 36 59 28
9 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 24 4 2 7 4 1 8 39 88 27
10 CF BASE MARC BARTRA 24 5 0 8 3 0 10 32 65 24
11 UD TANCAT 24 5 2 6 1 3 9 36 55 23
12 CF LA RIERA 24 5 0 8 1 2 10 40 62 20
13 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 24 3 2 8 1 2 10 34 78 16

Calendari lliga final

Jornada 01
CF CUBELLES 1 3 CF CUNIT
CF BASE MARC BARTRA 0 2 UD TANCAT
CF JOVENTUD BISBALENCA 3 0 RODA DE BARA AT
CF BASE LARBOÇ 2 2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 0 4 AE RAMON SICART
CF LA RIERA 1 0 CE ALTAFULLA
Jornada 02
CF CUNIT 6 1 CF LA RIERA
UD TANCAT 1 2 CF CUBELLES
descansa 0 0 CF BASE MARC BARTRA
RODA DE BARA AT 5 5 CE VENDRELL
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 3 3 CF JOVENTUD BISBALENCA
AE RAMON SICART 0 4 CF BASE LARBOÇ
CE ALTAFULLA 7 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 03
CF CUNIT 4 3 UD TANCAT
CF CUBELLES 0 0 descansa
CF BASE MARC BARTRA 4 3 RODA DE BARA AT
CE VENDRELL 5 1 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF JOVENTUD BISBALENCA 2 3 AE RAMON SICART
CF BASE LARBOÇ 3 4 CE ALTAFULLA
CF LA RIERA 4 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 04
UD TANCAT 3 2 CF LA RIERA
descansa 0 0 CF CUNIT
RODA DE BARA AT 3 1 CF CUBELLES
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 0 1 CF BASE MARC BARTRA
AE RAMON SICART 2 1 CE VENDRELL
CE ALTAFULLA 5 0 CF JOVENTUD BISBALENCA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 0 2 CF BASE LARBOÇ
Jornada 05
UD TANCAT 0 0 descansa
CF CUNIT 1 2 RODA DE BARA AT
CF CUBELLES 4 0 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE MARC BARTRA 2 0 AE RAMON SICART
CE VENDRELL 0 2 CE ALTAFULLA
CF JOVENTUD BISBALENCA 4 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF LA RIERA 3 5 CF BASE LARBOÇ
Jornada 06
descansa 0 0 CF LA RIERA
RODA DE BARA AT 3 1 UD TANCAT
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 1 4 CF CUNIT
AE RAMON SICART 1 3 CF CUBELLES
CE ALTAFULLA 5 0 CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 1 8 CE VENDRELL
CF BASE LARBOÇ 0 4 CF JOVENTUD BISBALENCA
Jornada 07
descansa 0 0 RODA DE BARA AT
UD TANCAT 2 1 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CUNIT 3 2 AE RAMON SICART
CF CUBELLES 1 2 CE ALTAFULLA
CF BASE MARC BARTRA 7 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE VENDRELL 4 5 CF BASE LARBOÇ
CF LA RIERA 5 1 CF JOVENTUD BISBALENCA
Jornada 08
RODA DE BARA AT 2 2 CF LA RIERA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 0 0 descansa
AE RAMON SICART 1 1 UD TANCAT
CE ALTAFULLA 4 2 CF CUNIT
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 0 13 CF CUBELLES
CF BASE LARBOÇ 2 0 CF BASE MARC BARTRA
CF JOVENTUD BISBALENCA 1 6 CE VENDRELL
Jornada 09
RODA DE BARA AT 6 0 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
descansa 0 0 AE RAMON SICART
UD TANCAT 1 4 CE ALTAFULLA
CF CUNIT 2 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CUBELLES 1 0 CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC BARTRA 0 3 CF JOVENTUD BISBALENCA
CF LA RIERA 0 4 CE VENDRELL
Jornada 10
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 3 1 CF LA RIERA
AE RAMON SICART 6 3 RODA DE BARA AT
CE ALTAFULLA 0 0 descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 2 1 UD TANCAT
CF BASE LARBOÇ 1 3 CF CUNIT
CF JOVENTUD BISBALENCA 3 4 CF CUBELLES
CE VENDRELL 5 1 CF BASE MARC BARTRA
Jornada 11
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 2 0 AE RAMON SICART
RODA DE BARA AT 0 1 CE ALTAFULLA
descansa 0 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
UD TANCAT 3 1 CF BASE LARBOÇ
CF CUNIT 2 2 CF JOVENTUD BISBALENCA
CF CUBELLES 1 7 CE VENDRELL
CF LA RIERA 1 2 CF BASE MARC BARTRA
Jornada 12
CF LA RIERA 1 2 AE RAMON SICART
CE ALTAFULLA 4 2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 1 3 RODA DE BARA AT
CF BASE LARBOÇ 0 0 descansa
CF JOVENTUD BISBALENCA 3 3 UD TANCAT
CE VENDRELL 1 1 CF CUNIT
CF BASE MARC BARTRA 1 2 CF CUBELLES
Jornada 13
AE RAMON SICART 1 4 CE ALTAFULLA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 2 4 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
RODA DE BARA AT 2 3 CF BASE LARBOÇ
descansa 0 0 CF JOVENTUD BISBALENCA
UD TANCAT 2 3 CE VENDRELL
CF CUNIT 5 1 CF BASE MARC BARTRA
CF CUBELLES 2 3 CF LA RIERA
Jornada 14
CF CUNIT 2 1 CF CUBELLES
UD TANCAT 0 1 CF BASE MARC BARTRA
descansa 0 0 CE VENDRELL
RODA DE BARA AT 3 2 CF JOVENTUD BISBALENCA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 1 3 CF BASE LARBOÇ
AE RAMON SICART 3 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE ALTAFULLA 3 0 CF LA RIERA
Jornada 15
CF LA RIERA 0 1 CF CUNIT
CF CUBELLES 3 1 UD TANCAT
CF BASE MARC BARTRA 0 0 descansa
CE VENDRELL 2 1 RODA DE BARA AT
CF JOVENTUD BISBALENCA 2 2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE LARBOÇ 1 1 AE RAMON SICART
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 0 7 CE ALTAFULLA
Jornada 16
UD TANCAT 2 2 CF CUNIT
descansa 0 0 CF CUBELLES
RODA DE BARA AT 2 1 CF BASE MARC BARTRA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 0 7 CE VENDRELL
AE RAMON SICART 0 0 CF JOVENTUD BISBALENCA
CE ALTAFULLA 5 1 CF BASE LARBOÇ
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 2 2 CF LA RIERA
Jornada 17
CF LA RIERA 4 1 UD TANCAT
CF CUNIT 0 0 descansa
CF CUBELLES 0 4 RODA DE BARA AT
CF BASE MARC BARTRA 2 0 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE VENDRELL 7 0 AE RAMON SICART
CF JOVENTUD BISBALENCA 1 7 CE ALTAFULLA
CF BASE LARBOÇ 3 4 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 18
descansa 0 0 UD TANCAT
RODA DE BARA AT 3 2 CF CUNIT
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 2 2 CF CUBELLES
AE RAMON SICART 1 0 CF BASE MARC BARTRA
CE ALTAFULLA 5 1 CE VENDRELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 1 1 CF JOVENTUD BISBALENCA
CF BASE LARBOÇ 3 0 CF LA RIERA
Jornada 19
CF LA RIERA 0 0 descansa
UD TANCAT 2 1 RODA DE BARA AT
CF CUNIT 2 0 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CUBELLES 2 1 AE RAMON SICART
CF BASE MARC BARTRA 0 5 CE ALTAFULLA
CE VENDRELL 3 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF JOVENTUD BISBALENCA 2 3 CF BASE LARBOÇ
Jornada 20
RODA DE BARA AT 0 0 descansa
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 3 2 UD TANCAT
AE RAMON SICART 1 8 CF CUNIT
CE ALTAFULLA 3 1 CF CUBELLES
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 3 2 CF BASE MARC BARTRA
CF BASE LARBOÇ 1 5 CE VENDRELL
CF JOVENTUD BISBALENCA 3 1 CF LA RIERA
Jornada 21
CF LA RIERA 0 3 RODA DE BARA AT
descansa 0 0 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UD TANCAT 2 1 AE RAMON SICART
CF CUNIT 0 3 CE ALTAFULLA
CF CUBELLES 0 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE MARC BARTRA 2 8 CF BASE LARBOÇ
CE VENDRELL 6 1 CF JOVENTUD BISBALENCA
Jornada 22
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 2 4 RODA DE BARA AT
AE RAMON SICART 0 0 descansa
CE ALTAFULLA 8 0 UD TANCAT
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 4 3 CF CUNIT
CF BASE LARBOÇ 1 5 CF CUBELLES
CF JOVENTUD BISBALENCA 2 1 CF BASE MARC BARTRA
CE VENDRELL 6 1 CF LA RIERA
Jornada 23
CF LA RIERA 3 2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
RODA DE BARA AT 2 2 AE RAMON SICART
descansa 0 0 CE ALTAFULLA
UD TANCAT 1 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CUNIT 1 2 CF BASE LARBOÇ
CF CUBELLES 4 2 CF JOVENTUD BISBALENCA
CF BASE MARC BARTRA 0 8 CE VENDRELL
Jornada 24
AE RAMON SICART 2 3 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE ALTAFULLA 3 2 RODA DE BARA AT
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 0 0 descansa
CF BASE LARBOÇ 0 0 UD TANCAT
CF JOVENTUD BISBALENCA 4 2 CF CUNIT
CE VENDRELL 3 2 CF CUBELLES
CF BASE MARC BARTRA 3 2 CF LA RIERA
Jornada 25
AE RAMON SICART 2 1 CF LA RIERA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 1 8 CE ALTAFULLA
RODA DE BARA AT 5 3 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
descansa 0 0 CF BASE LARBOÇ
UD TANCAT 2 2 CF JOVENTUD BISBALENCA
CF CUNIT 1 2 CE VENDRELL
CF CUBELLES 2 0 CF BASE MARC BARTRA
Jornada 26
CE ALTAFULLA 6 0 AE RAMON SICART
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 5 1 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE LARBOÇ 2 3 RODA DE BARA AT
CF JOVENTUD BISBALENCA 0 0 descansa
CE VENDRELL 2 0 UD TANCAT
CF BASE MARC BARTRA 1 4 CF CUNIT
CF LA RIERA 2 3 CF CUBELLES

Calendari lliga regular

CF BASE LARBOÇ 2-2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL

2017-10-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


AE RAMON SICART 0-4 CF BASE LARBOÇ

2017-10-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-4 CE ALTAFULLA

2017-10-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 0-2 CF BASE LARBOÇ

2017-10-29

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF LA RIERA 3-5 CF BASE LARBOÇ

2017-11-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-4 CF JOVENTUD BISBALENCA

2017-11-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE VENDRELL 4-5 CF BASE LARBOÇ

2017-11-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-0 CF BASE MARC BARTRA

2017-11-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CUBELLES 1-0 CF BASE LARBOÇ

2017-12-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-3 CF CUNIT

2017-12-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TANCAT 3-1 CF BASE LARBOÇ

2018-01-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


RODA DE BARA AT 2-3 CF BASE LARBOÇ

2018-01-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 1-3 CF BASE LARBOÇ

2018-02-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-1 AE RAMON SICART

2018-02-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ALTAFULLA 5-1 CF BASE LARBOÇ

2018-02-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-4 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB

2018-03-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-0 CF LA RIERA

2018-03-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF JOVENTUD BISBALENCA 2-3 CF BASE LARBOÇ

2018-03-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-5 CE VENDRELL

2018-03-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE MARC BARTRA 2-8 CF BASE LARBOÇ

2018-04-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-5 CF CUBELLES

2018-04-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CUNIT 1-2 CF BASE LARBOÇ

2018-04-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-0 UD TANCAT

2018-04-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-3 RODA DE BARA AT

2018-05-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració