CF L'ARBOÇ

Menu

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Inici

Plantilla

Clasificació

ALEVIN A 1 DVI G15

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CD LA FLORESTA30132010231373873
2CE VENDRELL3014019332054272
3COLLEGI S PAU APOSTOL3012309241407268
4C GIMNASTIC TARRAGONA30104110321525067
5CF BASE MARC BARTRA30101410231416763
6CF ESCOLA BASE CALAFELL301113735935258
7CF CAMBRILS UNIO309247171066651
8SANTES CREUS CLUB ESPORTIU30816726887948
9CDC TORREFORTA3072652813912340
10CF BASE LARBOÇ307174299110336
11CF CANONJA3061821127912626
12AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS3053722117414926
13CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT302494297214724
14RACING CLUB BONAVISTA30501011136515419
15CE CONSTANTI30311120136520816
16ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO3012120015472185

Calendari

Calendari lliga final

Jornada 01
CF CANONJA212CE VENDRELL
CDC TORREFORTA22COLLEGI S PAU APOSTOL
CF ESCOLA BASE CALAFELL21SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CAMBRILS UNIO91CE CONSTANTI
C GIMNASTIC TARRAGONA100ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
RACING CLUB BONAVISTA07CF BASE MARC BARTRA
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT04CF BASE LARBOÇ
CD LA FLORESTA71AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
Jornada 02
CE VENDRELL01CD LA FLORESTA
COLLEGI S PAU APOSTOL53CF CANONJA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU16CDC TORREFORTA
CE CONSTANTI02CF ESCOLA BASE CALAFELL
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO114CF CAMBRILS UNIO
CF BASE MARC BARTRA33C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE LARBOÇ32RACING CLUB BONAVISTA
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS54CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
Jornada 03
CE VENDRELL93COLLEGI S PAU APOSTOL
CF CANONJA01SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CDC TORREFORTA213CE CONSTANTI
CF ESCOLA BASE CALAFELL80ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CF CAMBRILS UNIO35CF BASE MARC BARTRA
C GIMNASTIC TARRAGONA42CF BASE LARBOÇ
RACING CLUB BONAVISTA53AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CD LA FLORESTA60CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
Jornada 04
COLLEGI S PAU APOSTOL21CD LA FLORESTA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU32CE VENDRELL
CE CONSTANTI24CF CANONJA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO06CDC TORREFORTA
CF BASE MARC BARTRA51CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF BASE LARBOÇ32CF CAMBRILS UNIO
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS14C GIMNASTIC TARRAGONA
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT35RACING CLUB BONAVISTA
Jornada 05
COLLEGI S PAU APOSTOL30SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CE VENDRELL191CE CONSTANTI
CF CANONJA53ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CDC TORREFORTA34CF BASE MARC BARTRA
CF ESCOLA BASE CALAFELL61CF BASE LARBOÇ
CF CAMBRILS UNIO42AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
C GIMNASTIC TARRAGONA121CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
CD LA FLORESTA31RACING CLUB BONAVISTA
Jornada 06
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU35CD LA FLORESTA
CE CONSTANTI213COLLEGI S PAU APOSTOL
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO011CE VENDRELL
CF BASE MARC BARTRA51CF CANONJA
CF BASE LARBOÇ36CDC TORREFORTA
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS16CF ESCOLA BASE CALAFELL
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT44CF CAMBRILS UNIO
RACING CLUB BONAVISTA14C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 07
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU41CE CONSTANTI
COLLEGI S PAU APOSTOL142ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CE VENDRELL72CF BASE MARC BARTRA
CF CANONJA31CF BASE LARBOÇ
CDC TORREFORTA103AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF ESCOLA BASE CALAFELL30CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
CF CAMBRILS UNIO71RACING CLUB BONAVISTA
CD LA FLORESTA33C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 08
CE CONSTANTI012CD LA FLORESTA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO05SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF BASE MARC BARTRA25COLLEGI S PAU APOSTOL
CF BASE LARBOÇ22CE VENDRELL
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS43CF CANONJA
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT210CDC TORREFORTA
RACING CLUB BONAVISTA01CF ESCOLA BASE CALAFELL
C GIMNASTIC TARRAGONA30CF CAMBRILS UNIO
Jornada 09
CE CONSTANTI43ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU12CF BASE MARC BARTRA
COLLEGI S PAU APOSTOL61CF BASE LARBOÇ
CE VENDRELL140AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF CANONJA37CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
CDC TORREFORTA100RACING CLUB BONAVISTA
CF ESCOLA BASE CALAFELL03C GIMNASTIC TARRAGONA
CD LA FLORESTA31CF CAMBRILS UNIO
Jornada 10
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO06CD LA FLORESTA
CF BASE MARC BARTRA110CE CONSTANTI
CF BASE LARBOÇ13SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS27COLLEGI S PAU APOSTOL
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT210CE VENDRELL
RACING CLUB BONAVISTA31CF CANONJA
C GIMNASTIC TARRAGONA53CDC TORREFORTA
CF CAMBRILS UNIO23CF ESCOLA BASE CALAFELL
Jornada 11
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO211CF BASE MARC BARTRA
CE CONSTANTI46CF BASE LARBOÇ
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU40AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
COLLEGI S PAU APOSTOL72CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
CE VENDRELL140RACING CLUB BONAVISTA
CF CANONJA09C GIMNASTIC TARRAGONA
CDC TORREFORTA23CF CAMBRILS UNIO
CD LA FLORESTA42CF ESCOLA BASE CALAFELL
Jornada 12
CF BASE MARC BARTRA23CD LA FLORESTA
CF BASE LARBOÇ70ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS73CE CONSTANTI
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT33SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
COLLEGI S PAU APOSTOL61RACING CLUB BONAVISTA
C GIMNASTIC TARRAGONA22CE VENDRELL
CF CAMBRILS UNIO10CF CANONJA
CF ESCOLA BASE CALAFELL21CDC TORREFORTA
Jornada 13
CF BASE MARC BARTRA24CF BASE LARBOÇ
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO23AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CE CONSTANTI14CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU61RACING CLUB BONAVISTA
COLLEGI S PAU APOSTOL55C GIMNASTIC TARRAGONA
CE VENDRELL10CF CAMBRILS UNIO
CF CANONJA02CF ESCOLA BASE CALAFELL
CD LA FLORESTA41CDC TORREFORTA
Jornada 14
CD LA FLORESTA50CF BASE LARBOÇ
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS110CF BASE MARC BARTRA
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT53ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
RACING CLUB BONAVISTA81CE CONSTANTI
C GIMNASTIC TARRAGONA30SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CAMBRILS UNIO62COLLEGI S PAU APOSTOL
CF ESCOLA BASE CALAFELL26CE VENDRELL
CDC TORREFORTA83CF CANONJA
Jornada 15
CF BASE LARBOÇ41AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF BASE MARC BARTRA42CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO32RACING CLUB BONAVISTA
CE CONSTANTI29C GIMNASTIC TARRAGONA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU102CF CAMBRILS UNIO
COLLEGI S PAU APOSTOL21CF ESCOLA BASE CALAFELL
CE VENDRELL53CDC TORREFORTA
CD LA FLORESTA31CF CANONJA
Jornada 16
CE VENDRELL82CF CANONJA
COLLEGI S PAU APOSTOL44CDC TORREFORTA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU12CF ESCOLA BASE CALAFELL
CE CONSTANTI29CF CAMBRILS UNIO
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO17C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE MARC BARTRA72RACING CLUB BONAVISTA
CF BASE LARBOÇ01CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS41CD LA FLORESTA
Jornada 17
CD LA FLORESTA33CE VENDRELL
CF CANONJA36COLLEGI S PAU APOSTOL
CDC TORREFORTA67SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF ESCOLA BASE CALAFELL30CE CONSTANTI
CF CAMBRILS UNIO91ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
C GIMNASTIC TARRAGONA23CF BASE MARC BARTRA
RACING CLUB BONAVISTA32CF BASE LARBOÇ
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT33AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
Jornada 18
COLLEGI S PAU APOSTOL32CE VENDRELL
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU41CF CANONJA
CE CONSTANTI130CDC TORREFORTA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO24CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF BASE MARC BARTRA21CF CAMBRILS UNIO
CF BASE LARBOÇ45C GIMNASTIC TARRAGONA
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS44RACING CLUB BONAVISTA
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT18CD LA FLORESTA
Jornada 19
CD LA FLORESTA52COLLEGI S PAU APOSTOL
CE VENDRELL90SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CANONJA100CE CONSTANTI
CDC TORREFORTA132ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CF ESCOLA BASE CALAFELL32CF BASE MARC BARTRA
CF CAMBRILS UNIO51CF BASE LARBOÇ
C GIMNASTIC TARRAGONA141AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
RACING CLUB BONAVISTA23CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
Jornada 20
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU03COLLEGI S PAU APOSTOL
CE CONSTANTI010CE VENDRELL
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO44CF CANONJA
CF BASE MARC BARTRA62CDC TORREFORTA
CF BASE LARBOÇ32CF ESCOLA BASE CALAFELL
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS13CF CAMBRILS UNIO
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT05C GIMNASTIC TARRAGONA
RACING CLUB BONAVISTA17CD LA FLORESTA
Jornada 21
CD LA FLORESTA50SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
COLLEGI S PAU APOSTOL41CE CONSTANTI
CE VENDRELL110ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CF CANONJA33CF BASE MARC BARTRA
CDC TORREFORTA53CF BASE LARBOÇ
CF ESCOLA BASE CALAFELL121AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF CAMBRILS UNIO22CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
C GIMNASTIC TARRAGONA80RACING CLUB BONAVISTA
Jornada 22
CE CONSTANTI17SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO26COLLEGI S PAU APOSTOL
CF BASE MARC BARTRA32CE VENDRELL
CF BASE LARBOÇ43CF CANONJA
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS55CDC TORREFORTA
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT22CF ESCOLA BASE CALAFELL
RACING CLUB BONAVISTA25CF CAMBRILS UNIO
C GIMNASTIC TARRAGONA00CD LA FLORESTA
Jornada 23
CD LA FLORESTA90CE CONSTANTI
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU73ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
COLLEGI S PAU APOSTOL33CF BASE MARC BARTRA
CE VENDRELL72CF BASE LARBOÇ
CF CANONJA32AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CDC TORREFORTA82CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
CF ESCOLA BASE CALAFELL40RACING CLUB BONAVISTA
CF CAMBRILS UNIO13C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 24
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO35CE CONSTANTI
CF BASE MARC BARTRA50SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF BASE LARBOÇ13COLLEGI S PAU APOSTOL
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS03CE VENDRELL
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT04CF CANONJA
RACING CLUB BONAVISTA39CDC TORREFORTA
C GIMNASTIC TARRAGONA22CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF CAMBRILS UNIO21CD LA FLORESTA
Jornada 25
CD LA FLORESTA90ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CE CONSTANTI110CF BASE MARC BARTRA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU33CF BASE LARBOÇ
COLLEGI S PAU APOSTOL41AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CE VENDRELL141CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
CF CANONJA63RACING CLUB BONAVISTA
CDC TORREFORTA32C GIMNASTIC TARRAGONA
CF ESCOLA BASE CALAFELL12CF CAMBRILS UNIO
Jornada 26
CF BASE MARC BARTRA90ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CF BASE LARBOÇ71CE CONSTANTI
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS23SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT27COLLEGI S PAU APOSTOL
RACING CLUB BONAVISTA16CE VENDRELL
C GIMNASTIC TARRAGONA53CF CANONJA
CF CAMBRILS UNIO32CDC TORREFORTA
CF ESCOLA BASE CALAFELL22CD LA FLORESTA
Jornada 27
CD LA FLORESTA10CF BASE MARC BARTRA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO27CF BASE LARBOÇ
CE CONSTANTI00AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU32CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
RACING CLUB BONAVISTA16COLLEGI S PAU APOSTOL
CE VENDRELL32C GIMNASTIC TARRAGONA
CF CANONJA25CF CAMBRILS UNIO
CDC TORREFORTA44CF ESCOLA BASE CALAFELL
Jornada 28
CF BASE LARBOÇ36CF BASE MARC BARTRA
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS50ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT91CE CONSTANTI
RACING CLUB BONAVISTA15SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
C GIMNASTIC TARRAGONA44COLLEGI S PAU APOSTOL
CF CAMBRILS UNIO01CE VENDRELL
CF ESCOLA BASE CALAFELL61CF CANONJA
CDC TORREFORTA17CD LA FLORESTA
Jornada 29
CF BASE LARBOÇ46CD LA FLORESTA
CF BASE MARC BARTRA26AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO33CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
CE CONSTANTI54RACING CLUB BONAVISTA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU24C GIMNASTIC TARRAGONA
COLLEGI S PAU APOSTOL30CF CAMBRILS UNIO
CE VENDRELL41CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF CANONJA43CDC TORREFORTA
Jornada 30
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS55CF BASE LARBOÇ
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT25CF BASE MARC BARTRA
RACING CLUB BONAVISTA85ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
C GIMNASTIC TARRAGONA100CE CONSTANTI
CF CAMBRILS UNIO11SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF ESCOLA BASE CALAFELL40COLLEGI S PAU APOSTOL
CDC TORREFORTA18CE VENDRELL
CF CANONJA17CD LA FLORESTA

Calendari lliga regular

Crónicas

CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 0-4 CF BASE LARBOÇ

2017-09-30

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-2 RACING CLUB BONAVISTA

2017-10-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


C GIMNASTIC TARRAGONA 4-2 CF BASE LARBOÇ

2017-10-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-2 CF CAMBRILS UNIO

2017-10-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF ESCOLA BASE CALADELL 6-1 CF BASE LARBOÇ

2017-10-29

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-6 CDC TORREFORTA

2017-11-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CANONJA 3-1 CF BASE LARBOÇ

2017-11-11

Alineació local :

Alineació visitant :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-2 CE VENDRELL

2017-11-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


COLLEGI S PAU APOSTOL 6-1 CF BASE LARBOÇ

2017-11-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU

2017-12-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE CONSTANTI 4-6 CF BASE LARBOÇ

2017-12-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 7-0 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO

2018-01-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE MARC BARTRA 2-4 CF BASE LARBOÇ

2018-01-20

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CD LA FLORESTA 5-0 CF BASE LARBOÇ

2018-01-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 4-1 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS

2018-02-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-1 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT

2018-02-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


RACING CLUB BONAVISTA 3-2 CF BASE LARBOÇ

2018-02-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 4-5 C GIMNASTIC TARRAGONA

2018-03-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CAMBRILS UNIO 5-1 CF BASE LARBOÇ

2018-03-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-2 CF ESCOLA BASE CALAFELL

2018-03-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CDC TORREFORTA 5-3 CF BASE LARBOÇ

2018-03-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 4-3 CF CANONJA

2018-04-08

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE VENDRELL 7-2 CF BASE LARBOÇ

2018-04-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-3 COLLEGI S PAU APOSTOL

2018-04-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 3-3 CF BASE LARBOÇ

2018-04-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 7-1 CE CONSTANTI

2018-05-06

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 2-7 CF BASE LARBOÇ

2018-05-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-6 CF BASE MARC BARTRA

2018-05-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 5-5 CF BASE LARBOÇ

2018-06-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració