Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

ALEVIN A 1 DVI G15

J Casa Visitant Gol Pt
GC EC PC GF EF PF fav cont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1 CD LA FLORESTA 30 13 2 0 10 2 3 137 38 73
2 CE VENDRELL 30 14 0 1 9 3 3 205 42 72
3 COLLEGI S PAU APOSTOL 30 12 3 0 9 2 4 140 72 68
4 C GIMNASTIC TARRAGONA 30 10 4 1 10 3 2 152 50 67
5 CF BASE MARC BARTRA 30 10 1 4 10 2 3 141 67 63
6 CF ESCOLA BASE CALAFELL 30 11 1 3 7 3 5 93 52 58
7 CF CAMBRILS UNIO 30 9 2 4 7 1 7 106 66 51
8 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 30 8 1 6 7 2 6 88 79 48
9 CDC TORREFORTA 30 7 2 6 5 2 8 139 123 40
10 CF BASE LARBOÇ 30 7 1 7 4 2 9 91 103 36
11 CF CANONJA 30 6 1 8 2 1 12 79 126 26
12 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 30 5 3 7 2 2 11 74 149 26
13 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 30 2 4 9 4 2 9 72 147 24
14 RACING CLUB BONAVISTA 30 5 0 10 1 1 13 65 154 19
15 CE CONSTANTI 30 3 1 11 2 0 13 65 208 16
16 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 30 1 2 12 0 0 15 47 218 5

Calendari lliga final

Jornada 01
CF CANONJA 2 12 CE VENDRELL
CDC TORREFORTA 2 2 COLLEGI S PAU APOSTOL
CF ESCOLA BASE CALAFELL 2 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CAMBRILS UNIO 9 1 CE CONSTANTI
C GIMNASTIC TARRAGONA 10 0 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
RACING CLUB BONAVISTA 0 7 CF BASE MARC BARTRA
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 0 4 CF BASE LARBOÇ
CD LA FLORESTA 7 1 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
Jornada 02
CE VENDRELL 0 1 CD LA FLORESTA
COLLEGI S PAU APOSTOL 5 3 CF CANONJA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 1 6 CDC TORREFORTA
CE CONSTANTI 0 2 CF ESCOLA BASE CALAFELL
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 1 14 CF CAMBRILS UNIO
CF BASE MARC BARTRA 3 3 C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE LARBOÇ 3 2 RACING CLUB BONAVISTA
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 5 4 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
Jornada 03
CE VENDRELL 9 3 COLLEGI S PAU APOSTOL
CF CANONJA 0 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CDC TORREFORTA 2 13 CE CONSTANTI
CF ESCOLA BASE CALAFELL 8 0 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CF CAMBRILS UNIO 3 5 CF BASE MARC BARTRA
C GIMNASTIC TARRAGONA 4 2 CF BASE LARBOÇ
RACING CLUB BONAVISTA 5 3 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CD LA FLORESTA 6 0 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
Jornada 04
COLLEGI S PAU APOSTOL 2 1 CD LA FLORESTA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 3 2 CE VENDRELL
CE CONSTANTI 2 4 CF CANONJA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 0 6 CDC TORREFORTA
CF BASE MARC BARTRA 5 1 CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF BASE LARBOÇ 3 2 CF CAMBRILS UNIO
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 1 4 C GIMNASTIC TARRAGONA
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 3 5 RACING CLUB BONAVISTA
Jornada 05
COLLEGI S PAU APOSTOL 3 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CE VENDRELL 19 1 CE CONSTANTI
CF CANONJA 5 3 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CDC TORREFORTA 3 4 CF BASE MARC BARTRA
CF ESCOLA BASE CALAFELL 6 1 CF BASE LARBOÇ
CF CAMBRILS UNIO 4 2 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
C GIMNASTIC TARRAGONA 12 1 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
CD LA FLORESTA 3 1 RACING CLUB BONAVISTA
Jornada 06
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 3 5 CD LA FLORESTA
CE CONSTANTI 2 13 COLLEGI S PAU APOSTOL
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 0 11 CE VENDRELL
CF BASE MARC BARTRA 5 1 CF CANONJA
CF BASE LARBOÇ 3 6 CDC TORREFORTA
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 1 6 CF ESCOLA BASE CALAFELL
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 4 4 CF CAMBRILS UNIO
RACING CLUB BONAVISTA 1 4 C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 07
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 4 1 CE CONSTANTI
COLLEGI S PAU APOSTOL 14 2 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CE VENDRELL 7 2 CF BASE MARC BARTRA
CF CANONJA 3 1 CF BASE LARBOÇ
CDC TORREFORTA 10 3 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF ESCOLA BASE CALAFELL 3 0 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
CF CAMBRILS UNIO 7 1 RACING CLUB BONAVISTA
CD LA FLORESTA 3 3 C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 08
CE CONSTANTI 0 12 CD LA FLORESTA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 0 5 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF BASE MARC BARTRA 2 5 COLLEGI S PAU APOSTOL
CF BASE LARBOÇ 2 2 CE VENDRELL
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 4 3 CF CANONJA
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 2 10 CDC TORREFORTA
RACING CLUB BONAVISTA 0 1 CF ESCOLA BASE CALAFELL
C GIMNASTIC TARRAGONA 3 0 CF CAMBRILS UNIO
Jornada 09
CE CONSTANTI 4 3 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 1 2 CF BASE MARC BARTRA
COLLEGI S PAU APOSTOL 6 1 CF BASE LARBOÇ
CE VENDRELL 14 0 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF CANONJA 3 7 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
CDC TORREFORTA 10 0 RACING CLUB BONAVISTA
CF ESCOLA BASE CALAFELL 0 3 C GIMNASTIC TARRAGONA
CD LA FLORESTA 3 1 CF CAMBRILS UNIO
Jornada 10
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 0 6 CD LA FLORESTA
CF BASE MARC BARTRA 11 0 CE CONSTANTI
CF BASE LARBOÇ 1 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 2 7 COLLEGI S PAU APOSTOL
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 2 10 CE VENDRELL
RACING CLUB BONAVISTA 3 1 CF CANONJA
C GIMNASTIC TARRAGONA 5 3 CDC TORREFORTA
CF CAMBRILS UNIO 2 3 CF ESCOLA BASE CALAFELL
Jornada 11
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 2 11 CF BASE MARC BARTRA
CE CONSTANTI 4 6 CF BASE LARBOÇ
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 4 0 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
COLLEGI S PAU APOSTOL 7 2 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
CE VENDRELL 14 0 RACING CLUB BONAVISTA
CF CANONJA 0 9 C GIMNASTIC TARRAGONA
CDC TORREFORTA 2 3 CF CAMBRILS UNIO
CD LA FLORESTA 4 2 CF ESCOLA BASE CALAFELL
Jornada 12
CF BASE MARC BARTRA 2 3 CD LA FLORESTA
CF BASE LARBOÇ 7 0 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 7 3 CE CONSTANTI
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 3 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
COLLEGI S PAU APOSTOL 6 1 RACING CLUB BONAVISTA
C GIMNASTIC TARRAGONA 2 2 CE VENDRELL
CF CAMBRILS UNIO 1 0 CF CANONJA
CF ESCOLA BASE CALAFELL 2 1 CDC TORREFORTA
Jornada 13
CF BASE MARC BARTRA 2 4 CF BASE LARBOÇ
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 2 3 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CE CONSTANTI 1 4 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 6 1 RACING CLUB BONAVISTA
COLLEGI S PAU APOSTOL 5 5 C GIMNASTIC TARRAGONA
CE VENDRELL 1 0 CF CAMBRILS UNIO
CF CANONJA 0 2 CF ESCOLA BASE CALAFELL
CD LA FLORESTA 4 1 CDC TORREFORTA
Jornada 14
CD LA FLORESTA 5 0 CF BASE LARBOÇ
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 1 10 CF BASE MARC BARTRA
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 5 3 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
RACING CLUB BONAVISTA 8 1 CE CONSTANTI
C GIMNASTIC TARRAGONA 3 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CAMBRILS UNIO 6 2 COLLEGI S PAU APOSTOL
CF ESCOLA BASE CALAFELL 2 6 CE VENDRELL
CDC TORREFORTA 8 3 CF CANONJA
Jornada 15
CF BASE LARBOÇ 4 1 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF BASE MARC BARTRA 4 2 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 3 2 RACING CLUB BONAVISTA
CE CONSTANTI 2 9 C GIMNASTIC TARRAGONA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 10 2 CF CAMBRILS UNIO
COLLEGI S PAU APOSTOL 2 1 CF ESCOLA BASE CALAFELL
CE VENDRELL 5 3 CDC TORREFORTA
CD LA FLORESTA 3 1 CF CANONJA
Jornada 16
CE VENDRELL 8 2 CF CANONJA
COLLEGI S PAU APOSTOL 4 4 CDC TORREFORTA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 1 2 CF ESCOLA BASE CALAFELL
CE CONSTANTI 2 9 CF CAMBRILS UNIO
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 1 7 C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE MARC BARTRA 7 2 RACING CLUB BONAVISTA
CF BASE LARBOÇ 0 1 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 4 1 CD LA FLORESTA
Jornada 17
CD LA FLORESTA 3 3 CE VENDRELL
CF CANONJA 3 6 COLLEGI S PAU APOSTOL
CDC TORREFORTA 6 7 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF ESCOLA BASE CALAFELL 3 0 CE CONSTANTI
CF CAMBRILS UNIO 9 1 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
C GIMNASTIC TARRAGONA 2 3 CF BASE MARC BARTRA
RACING CLUB BONAVISTA 3 2 CF BASE LARBOÇ
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 3 3 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
Jornada 18
COLLEGI S PAU APOSTOL 3 2 CE VENDRELL
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 4 1 CF CANONJA
CE CONSTANTI 13 0 CDC TORREFORTA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 2 4 CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF BASE MARC BARTRA 2 1 CF CAMBRILS UNIO
CF BASE LARBOÇ 4 5 C GIMNASTIC TARRAGONA
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 4 4 RACING CLUB BONAVISTA
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 1 8 CD LA FLORESTA
Jornada 19
CD LA FLORESTA 5 2 COLLEGI S PAU APOSTOL
CE VENDRELL 9 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CANONJA 10 0 CE CONSTANTI
CDC TORREFORTA 13 2 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CF ESCOLA BASE CALAFELL 3 2 CF BASE MARC BARTRA
CF CAMBRILS UNIO 5 1 CF BASE LARBOÇ
C GIMNASTIC TARRAGONA 14 1 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
RACING CLUB BONAVISTA 2 3 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
Jornada 20
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 0 3 COLLEGI S PAU APOSTOL
CE CONSTANTI 0 10 CE VENDRELL
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 4 4 CF CANONJA
CF BASE MARC BARTRA 6 2 CDC TORREFORTA
CF BASE LARBOÇ 3 2 CF ESCOLA BASE CALAFELL
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 1 3 CF CAMBRILS UNIO
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 0 5 C GIMNASTIC TARRAGONA
RACING CLUB BONAVISTA 1 7 CD LA FLORESTA
Jornada 21
CD LA FLORESTA 5 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
COLLEGI S PAU APOSTOL 4 1 CE CONSTANTI
CE VENDRELL 11 0 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CF CANONJA 3 3 CF BASE MARC BARTRA
CDC TORREFORTA 5 3 CF BASE LARBOÇ
CF ESCOLA BASE CALAFELL 12 1 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF CAMBRILS UNIO 2 2 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
C GIMNASTIC TARRAGONA 8 0 RACING CLUB BONAVISTA
Jornada 22
CE CONSTANTI 1 7 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 2 6 COLLEGI S PAU APOSTOL
CF BASE MARC BARTRA 3 2 CE VENDRELL
CF BASE LARBOÇ 4 3 CF CANONJA
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 5 5 CDC TORREFORTA
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 2 2 CF ESCOLA BASE CALAFELL
RACING CLUB BONAVISTA 2 5 CF CAMBRILS UNIO
C GIMNASTIC TARRAGONA 0 0 CD LA FLORESTA
Jornada 23
CD LA FLORESTA 9 0 CE CONSTANTI
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 7 3 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
COLLEGI S PAU APOSTOL 3 3 CF BASE MARC BARTRA
CE VENDRELL 7 2 CF BASE LARBOÇ
CF CANONJA 3 2 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CDC TORREFORTA 8 2 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
CF ESCOLA BASE CALAFELL 4 0 RACING CLUB BONAVISTA
CF CAMBRILS UNIO 1 3 C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 24
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 3 5 CE CONSTANTI
CF BASE MARC BARTRA 5 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF BASE LARBOÇ 1 3 COLLEGI S PAU APOSTOL
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 0 3 CE VENDRELL
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 0 4 CF CANONJA
RACING CLUB BONAVISTA 3 9 CDC TORREFORTA
C GIMNASTIC TARRAGONA 2 2 CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF CAMBRILS UNIO 2 1 CD LA FLORESTA
Jornada 25
CD LA FLORESTA 9 0 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CE CONSTANTI 1 10 CF BASE MARC BARTRA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 3 3 CF BASE LARBOÇ
COLLEGI S PAU APOSTOL 4 1 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CE VENDRELL 14 1 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
CF CANONJA 6 3 RACING CLUB BONAVISTA
CDC TORREFORTA 3 2 C GIMNASTIC TARRAGONA
CF ESCOLA BASE CALAFELL 1 2 CF CAMBRILS UNIO
Jornada 26
CF BASE MARC BARTRA 9 0 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CF BASE LARBOÇ 7 1 CE CONSTANTI
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 2 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 2 7 COLLEGI S PAU APOSTOL
RACING CLUB BONAVISTA 1 6 CE VENDRELL
C GIMNASTIC TARRAGONA 5 3 CF CANONJA
CF CAMBRILS UNIO 3 2 CDC TORREFORTA
CF ESCOLA BASE CALAFELL 2 2 CD LA FLORESTA
Jornada 27
CD LA FLORESTA 1 0 CF BASE MARC BARTRA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 2 7 CF BASE LARBOÇ
CE CONSTANTI 0 0 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 3 2 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
RACING CLUB BONAVISTA 1 6 COLLEGI S PAU APOSTOL
CE VENDRELL 3 2 C GIMNASTIC TARRAGONA
CF CANONJA 2 5 CF CAMBRILS UNIO
CDC TORREFORTA 4 4 CF ESCOLA BASE CALAFELL
Jornada 28
CF BASE LARBOÇ 3 6 CF BASE MARC BARTRA
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 5 0 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 9 1 CE CONSTANTI
RACING CLUB BONAVISTA 1 5 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
C GIMNASTIC TARRAGONA 4 4 COLLEGI S PAU APOSTOL
CF CAMBRILS UNIO 0 1 CE VENDRELL
CF ESCOLA BASE CALAFELL 6 1 CF CANONJA
CDC TORREFORTA 1 7 CD LA FLORESTA
Jornada 29
CF BASE LARBOÇ 4 6 CD LA FLORESTA
CF BASE MARC BARTRA 2 6 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 3 3 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT
CE CONSTANTI 5 4 RACING CLUB BONAVISTA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 2 4 C GIMNASTIC TARRAGONA
COLLEGI S PAU APOSTOL 3 0 CF CAMBRILS UNIO
CE VENDRELL 4 1 CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF CANONJA 4 3 CDC TORREFORTA
Jornada 30
AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 5 5 CF BASE LARBOÇ
CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 2 5 CF BASE MARC BARTRA
RACING CLUB BONAVISTA 8 5 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO
C GIMNASTIC TARRAGONA 10 0 CE CONSTANTI
CF CAMBRILS UNIO 1 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF ESCOLA BASE CALAFELL 4 0 COLLEGI S PAU APOSTOL
CDC TORREFORTA 1 8 CE VENDRELL
CF CANONJA 1 7 CD LA FLORESTA

Calendari lliga regular

CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT 0-4 CF BASE LARBOÇ

2017-09-30

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-2 RACING CLUB BONAVISTA

2017-10-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


C GIMNASTIC TARRAGONA 4-2 CF BASE LARBOÇ

2017-10-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-2 CF CAMBRILS UNIO

2017-10-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF ESCOLA BASE CALADELL 6-1 CF BASE LARBOÇ

2017-10-29

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-6 CDC TORREFORTA

2017-11-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CANONJA 3-1 CF BASE LARBOÇ

2017-11-11

Alineació local :

Alineació visitant :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-2 CE VENDRELL

2017-11-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


COLLEGI S PAU APOSTOL 6-1 CF BASE LARBOÇ

2017-11-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU

2017-12-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE CONSTANTI 4-6 CF BASE LARBOÇ

2017-12-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 7-0 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO

2018-01-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE MARC BARTRA 2-4 CF BASE LARBOÇ

2018-01-20

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CD LA FLORESTA 5-0 CF BASE LARBOÇ

2018-01-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 4-1 AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS

2018-02-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-1 CE BASE LHOSPITALET DE LINFANT

2018-02-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


RACING CLUB BONAVISTA 3-2 CF BASE LARBOÇ

2018-02-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 4-5 C GIMNASTIC TARRAGONA

2018-03-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CAMBRILS UNIO 5-1 CF BASE LARBOÇ

2018-03-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-2 CF ESCOLA BASE CALAFELL

2018-03-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CDC TORREFORTA 5-3 CF BASE LARBOÇ

2018-03-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 4-3 CF CANONJA

2018-04-08

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE VENDRELL 7-2 CF BASE LARBOÇ

2018-04-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-3 COLLEGI S PAU APOSTOL

2018-04-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 3-3 CF BASE LARBOÇ

2018-04-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 7-1 CE CONSTANTI

2018-05-06

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO 2-7 CF BASE LARBOÇ

2018-05-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-6 CF BASE MARC BARTRA

2018-05-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


AE AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 5-5 CF BASE LARBOÇ

2018-06-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració