Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

ALEVI B 2 DIVISIÓ G 45

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CF LA RIERA26130013003372278
2FUND PEF LA POBLA MAFUMET26110212012125769
3CF BASE MARC BARTRA26110210121727064
4CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL2610128051277655
5CE ALTAFULLA2680551712711940
6UD TANCAT26805517979740
7CF BASE LARBOÇ265086079412533
8RODA DE BARA AT266254095910632
9C GIMNASTIC TARRAGONA267063198414031
10UD TORREDEMBARRA2671521108912229
11ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB2661630106614628
12BASE 2012 PALLARESOS CLUB2660720118313524
13CD MORELL26301010126117812
14ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA2620110013472626

Calendari lliga final

Jornada 01
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA210C GIMNASTIC TARRAGONA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL35FUND PEF LA POBLA MAFUMET
BASE 2012 PALLARESOS CLUB27CE ALTAFULLA
CF LA RIERA220RODA DE BARA AT
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB32UD TORREDEMBARRA
CF BASE LARBOÇ46CD MORELL
UD TANCAT36CF BASE MARC BARTRA
Jornada 02
C GIMNASTIC TARRAGONA25UD TANCAT
FUND PEF LA POBLA MAFUMET170ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CE ALTAFULLA64CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
RODA DE BARA AT41BASE 2012 PALLARESOS CLUB
UD TORREDEMBARRA013CF LA RIERA
CD MORELL38ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE MARC BARTRA105CF BASE LARBOÇ
Jornada 03
C GIMNASTIC TARRAGONA212FUND PEF LA POBLA MAFUMET
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA110CE ALTAFULLA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL60RODA DE BARA AT
BASE 2012 PALLARESOS CLUB34UD TORREDEMBARRA
CF LA RIERA191CD MORELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB38CF BASE MARC BARTRA
UD TANCAT71CF BASE LARBOÇ
Jornada 04
FUND PEF LA POBLA MAFUMET103UD TANCAT
CE ALTAFULLA62C GIMNASTIC TARRAGONA
RODA DE BARA AT50ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
UD TORREDEMBARRA57CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CD MORELL54BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CF BASE MARC BARTRA010CF LA RIERA
CF BASE LARBOÇ23ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 05
FUND PEF LA POBLA MAFUMET121CE ALTAFULLA
C GIMNASTIC TARRAGONA51RODA DE BARA AT
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA63UD TORREDEMBARRA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL50CD MORELL
BASE 2012 PALLARESOS CLUB53CF BASE MARC BARTRA
CF LA RIERA161CF BASE LARBOÇ
UD TANCAT32ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 06
CE ALTAFULLA42UD TANCAT
RODA DE BARA AT05FUND PEF LA POBLA MAFUMET
UD TORREDEMBARRA71C GIMNASTIC TARRAGONA
CD MORELL62ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CF BASE MARC BARTRA74CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE LARBOÇ51BASE 2012 PALLARESOS CLUB
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB011CF LA RIERA
Jornada 07
CE ALTAFULLA23RODA DE BARA AT
FUND PEF LA POBLA MAFUMET101UD TORREDEMBARRA
C GIMNASTIC TARRAGONA54CD MORELL
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA210CF BASE MARC BARTRA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL65CF BASE LARBOÇ
BASE 2012 PALLARESOS CLUB54ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
UD TANCAT210CF LA RIERA
Jornada 08
RODA DE BARA AT11UD TANCAT
UD TORREDEMBARRA33CE ALTAFULLA
CD MORELL15FUND PEF LA POBLA MAFUMET
CF BASE MARC BARTRA101C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE LARBOÇ62ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB27CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF LA RIERA131BASE 2012 PALLARESOS CLUB
Jornada 09
RODA DE BARA AT22UD TORREDEMBARRA
CE ALTAFULLA53CD MORELL
FUND PEF LA POBLA MAFUMET45CF BASE MARC BARTRA
C GIMNASTIC TARRAGONA53CF BASE LARBOÇ
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA46ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL09CF LA RIERA
UD TANCAT43BASE 2012 PALLARESOS CLUB
Jornada 10
UD TORREDEMBARRA35UD TANCAT
CD MORELL01RODA DE BARA AT
CF BASE MARC BARTRA63CE ALTAFULLA
CF BASE LARBOÇ26FUND PEF LA POBLA MAFUMET
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB44C GIMNASTIC TARRAGONA
CF LA RIERA240ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB25CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 11
UD TORREDEMBARRA133CD MORELL
RODA DE BARA AT17CF BASE MARC BARTRA
CE ALTAFULLA67CF BASE LARBOÇ
FUND PEF LA POBLA MAFUMET141ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
C GIMNASTIC TARRAGONA012CF LA RIERA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA38BASE 2012 PALLARESOS CLUB
UD TANCAT42CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 12
UD TANCAT74CD MORELL
CF BASE MARC BARTRA62UD TORREDEMBARRA
CF BASE LARBOÇ32RODA DE BARA AT
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB13CE ALTAFULLA
CF LA RIERA53FUND PEF LA POBLA MAFUMET
BASE 2012 PALLARESOS CLUB23C GIMNASTIC TARRAGONA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL191ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
Jornada 13
CD MORELL110CF BASE MARC BARTRA
UD TORREDEMBARRA43CF BASE LARBOÇ
RODA DE BARA AT41ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE ALTAFULLA111CF LA RIERA
FUND PEF LA POBLA MAFUMET92BASE 2012 PALLARESOS CLUB
C GIMNASTIC TARRAGONA13CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA19UD TANCAT
Jornada 14
C GIMNASTIC TARRAGONA82ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
FUND PEF LA POBLA MAFUMET42CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE ALTAFULLA61BASE 2012 PALLARESOS CLUB
RODA DE BARA AT09CF LA RIERA
UD TORREDEMBARRA60ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CD MORELL24CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC BARTRA21UD TANCAT
Jornada 15
UD TANCAT71C GIMNASTIC TARRAGONA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA214FUND PEF LA POBLA MAFUMET
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL64CE ALTAFULLA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB31RODA DE BARA AT
CF LA RIERA120UD TORREDEMBARRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB41CD MORELL
CF BASE LARBOÇ17CF BASE MARC BARTRA
Jornada 16
FUND PEF LA POBLA MAFUMET123C GIMNASTIC TARRAGONA
CE ALTAFULLA81ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
RODA DE BARA AT02CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UD TORREDEMBARRA42BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CD MORELL015CF LA RIERA
CF BASE MARC BARTRA71ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE LARBOÇ25UD TANCAT
Jornada 17
UD TANCAT26FUND PEF LA POBLA MAFUMET
C GIMNASTIC TARRAGONA65CE ALTAFULLA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA25RODA DE BARA AT
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL73UD TORREDEMBARRA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB114CD MORELL
CF LA RIERA62CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB23CF BASE LARBOÇ
Jornada 18
CE ALTAFULLA56FUND PEF LA POBLA MAFUMET
RODA DE BARA AT21C GIMNASTIC TARRAGONA
UD TORREDEMBARRA131ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CD MORELL34CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE MARC BARTRA90BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CF BASE LARBOÇ110CF LA RIERA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB43UD TANCAT
Jornada 19
UD TANCAT13CE ALTAFULLA
FUND PEF LA POBLA MAFUMET80RODA DE BARA AT
C GIMNASTIC TARRAGONA41UD TORREDEMBARRA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA42CD MORELL
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL11CF BASE MARC BARTRA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB23CF BASE LARBOÇ
CF LA RIERA181ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 20
RODA DE BARA AT87CE ALTAFULLA
UD TORREDEMBARRA06FUND PEF LA POBLA MAFUMET
CD MORELL54C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE MARC BARTRA181ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CF BASE LARBOÇ16CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB54BASE 2012 PALLARESOS CLUB
CF LA RIERA130UD TANCAT
Jornada 21
UD TANCAT03RODA DE BARA AT
CE ALTAFULLA43UD TORREDEMBARRA
FUND PEF LA POBLA MAFUMET81CD MORELL
C GIMNASTIC TARRAGONA23CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA28CF BASE LARBOÇ
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL50ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
BASE 2012 PALLARESOS CLUB111CF LA RIERA
Jornada 22
UD TORREDEMBARRA40RODA DE BARA AT
CD MORELL39CE ALTAFULLA
CF BASE MARC BARTRA34FUND PEF LA POBLA MAFUMET
CF BASE LARBOÇ13C GIMNASTIC TARRAGONA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB43ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CF LA RIERA70CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
BASE 2012 PALLARESOS CLUB63UD TANCAT
Jornada 23
UD TANCAT41UD TORREDEMBARRA
RODA DE BARA AT81CD MORELL
CE ALTAFULLA37CF BASE MARC BARTRA
FUND PEF LA POBLA MAFUMET62CF BASE LARBOÇ
C GIMNASTIC TARRAGONA61ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA119CF LA RIERA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL50BASE 2012 PALLARESOS CLUB
Jornada 24
CD MORELL04UD TORREDEMBARRA
CF BASE MARC BARTRA75RODA DE BARA AT
CF BASE LARBOÇ64CE ALTAFULLA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB210FUND PEF LA POBLA MAFUMET
CF LA RIERA200C GIMNASTIC TARRAGONA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB90ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL32UD TANCAT
Jornada 25
CD MORELL13UD TANCAT
UD TORREDEMBARRA06CF BASE MARC BARTRA
RODA DE BARA AT14CF BASE LARBOÇ
CE ALTAFULLA81ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
FUND PEF LA POBLA MAFUMET39CF LA RIERA
C GIMNASTIC TARRAGONA25BASE 2012 PALLARESOS CLUB
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA110CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 26
CF BASE MARC BARTRA121CD MORELL
CF BASE LARBOÇ111UD TORREDEMBARRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB32RODA DE BARA AT
CF LA RIERA134CE ALTAFULLA
BASE 2012 PALLARESOS CLUB013FUND PEF LA POBLA MAFUMET
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL53C GIMNASTIC TARRAGONA
UD TANCAT113ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA

Calendari lliga regular

CF BASE LARBOÇ 4-6 CD MORELL

2017-10-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE MARC BARTRA 10-5 CF BASE LARBOÇ

2017-10-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TANCAT 7-1 CF BASE LARBOÇ

2017-10-22

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-3 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB

2017-10-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF LA RIERA 16-1 CF BASE LARBOÇ

2017-11-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 5-1 BASE 2012 PALLARESOS CLUB

2017-11-11

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 6-5 CF BASE LARBOÇ

2017-11-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-2 ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA

2017-11-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


C GIMNASTIC TARRAGONA 5-3 CF BASE LARBOÇ

2017-12-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-6 FUNDACIÓ PEF LA POBLA MAFUMET

2017-12-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ALTAFULLA 6-7 CF BASE LARBOÇ

2018-01-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-2 RODA DE BARA AT

2018-01-20

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TORREDEMBARRA 4-3 CF BASE LARBOÇ

2018-01-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CD MORELL 2-4 CF BASE LARBOÇ

2018-02-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-7 CF BASE MARC BARTRA

2018-02-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-5 UD TANCAT

2018-02-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 2-3 CF BASE LARBOÇ

2018-03-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


BASE 2012 PALLARESOS CLUB 2-3 CF BASE LARBOÇ

2018-03-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-6 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL

2018-03-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA 2-8 CF BASE LARBOÇ

2018-04-08

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-3 C GIMNASTIC TARRAGONA

2018-04-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


FUND PEF LA POBLA MAFUMET 6-2 CF BASE LARBOÇ

2018-04-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-4 CE ALTAFULLA

2018-04-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


RODA DE BARA AT 1-4 CF BASE LARBOÇ

2018-05-06

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 11-1 UD TORREDEMBARRA

2018-06-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de CookiesAcceptar