Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

ALEVI C 2 DIVISIÓ G 46

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1RODA DE BARA AT30150015003622590
2CE SANTA OLIVA30140113112407382
3CF CUBELLES30130211042836372
4CF BASE MARC BARTRA30110412033026369
5CF LA RIERA30816101414813356
6CE VENDRELL3091590617012455
7CE ALTAFULLA3081682513413251
8AE RAMON SICART3080780716512948
9UNIO ESPORTIVA CREIXELL3061861812314538
10CF JOVENTUD BISBALENCA3061860910419637
11CF BASE LARBOÇ30501070810915536
12UD TORREDEMBARRA30401151912518728
13AT BELLVEI3051920137421922
14CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL30301220137124315
15UD TANCAT30111320136936410
16CF CUNIT3010140114452734

Calendari lliga final

Jornada 01
CF BASE MARC BARTRA220CF BASE LARBOÇ
CF CUNIT45CF LA RIERA
CE VENDRELL33CE SANTA OLIVA
AE RAMON SICART17RODA DE BARA AT
AT BELLVEI43UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL56CF JOVENTUD BISBALENCA
CE ALTAFULLA131UD TANCAT
CF CUBELLES122UD TORREDEMBARRA
Jornada 02
CF BASE LARBOÇ113CF CUBELLES
CF LA RIERA115CF BASE MARC BARTRA
CE SANTA OLIVA120CF CUNIT
RODA DE BARA AT40CE VENDRELL
UNIO ESPORTIVA CREIXELL65AE RAMON SICART
CF JOVENTUD BISBALENCA61AT BELLVEI
UD TANCAT53CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UD TORREDEMBARRA26CE ALTAFULLA
Jornada 03
CF BASE LARBOÇ14CF LA RIERA
CF BASE MARC BARTRA23CE SANTA OLIVA
CF CUNIT023RODA DE BARA AT
CE VENDRELL23UNIO ESPORTIVA CREIXELL
AE RAMON SICART42CF JOVENTUD BISBALENCA
AT BELLVEI61UD TANCAT
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL35UD TORREDEMBARRA
CF CUBELLES50CE ALTAFULLA
Jornada 04
CF LA RIERA28CF CUBELLES
CE SANTA OLIVA43CF BASE LARBOÇ
RODA DE BARA AT41CF BASE MARC BARTRA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL122CF CUNIT
CF JOVENTUD BISBALENCA14CE VENDRELL
UD TANCAT216AE RAMON SICART
UD TORREDEMBARRA71AT BELLVEI
CE ALTAFULLA52CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 05
CF LA RIERA510CE SANTA OLIVA
CF BASE LARBOÇ26RODA DE BARA AT
CF BASE MARC BARTRA140UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF CUNIT34CF JOVENTUD BISBALENCA
CE VENDRELL193UD TANCAT
AE RAMON SICART114UD TORREDEMBARRA
AT BELLVEI48CE ALTAFULLA
CF CUBELLES72CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 06
CE SANTA OLIVA85CF CUBELLES
RODA DE BARA AT110CF LA RIERA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL23CF BASE LARBOÇ
CF JOVENTUD BISBALENCA211CF BASE MARC BARTRA
UD TANCAT44CF CUNIT
UD TORREDEMBARRA04CE VENDRELL
CE ALTAFULLA53AE RAMON SICART
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL31AT BELLVEI
Jornada 07
CE SANTA OLIVA37RODA DE BARA AT
CF LA RIERA41UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF BASE LARBOÇ103CF JOVENTUD BISBALENCA
CF BASE MARC BARTRA221UD TANCAT
CF CUNIT110UD TORREDEMBARRA
CE VENDRELL43CE ALTAFULLA
AE RAMON SICART92CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CUBELLES80AT BELLVEI
Jornada 08
RODA DE BARA AT62CF CUBELLES
UNIO ESPORTIVA CREIXELL34CE SANTA OLIVA
CF JOVENTUD BISBALENCA38CF LA RIERA
UD TANCAT19CF BASE LARBOÇ
UD TORREDEMBARRA015CF BASE MARC BARTRA
CE ALTAFULLA82CF CUNIT
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL113CE VENDRELL
AT BELLVEI17AE RAMON SICART
Jornada 09
RODA DE BARA AT162UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CE SANTA OLIVA71CF JOVENTUD BISBALENCA
CF LA RIERA140UD TANCAT
CF BASE LARBOÇ23UD TORREDEMBARRA
CF BASE MARC BARTRA73CE ALTAFULLA
CF CUNIT32CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE VENDRELL101AT BELLVEI
CF CUBELLES81AE RAMON SICART
Jornada 10
UNIO ESPORTIVA CREIXELL19CF CUBELLES
CF JOVENTUD BISBALENCA016RODA DE BARA AT
UD TANCAT219CE SANTA OLIVA
UD TORREDEMBARRA35CF LA RIERA
CE ALTAFULLA34CF BASE LARBOÇ
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL115CF BASE MARC BARTRA
AT BELLVEI42CF CUNIT
AE RAMON SICART35CE VENDRELL
Jornada 11
UNIO ESPORTIVA CREIXELL52CF JOVENTUD BISBALENCA
RODA DE BARA AT210UD TANCAT
CE SANTA OLIVA125UD TORREDEMBARRA
CF LA RIERA33CE ALTAFULLA
CF BASE LARBOÇ73CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE MARC BARTRA152AT BELLVEI
CF CUNIT35AE RAMON SICART
CF CUBELLES94CE VENDRELL
Jornada 12
CF JOVENTUD BISBALENCA012CF CUBELLES
UD TANCAT212UNIO ESPORTIVA CREIXELL
UD TORREDEMBARRA37RODA DE BARA AT
CE ALTAFULLA19CE SANTA OLIVA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL36CF LA RIERA
AT BELLVEI32CF BASE LARBOÇ
AE RAMON SICART110CF BASE MARC BARTRA
CE VENDRELL120CF CUNIT
Jornada 13
CF JOVENTUD BISBALENCA74UD TANCAT
UNIO ESPORTIVA CREIXELL38UD TORREDEMBARRA
RODA DE BARA AT81CE ALTAFULLA
CE SANTA OLIVA131CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF LA RIERA83AT BELLVEI
CF BASE LARBOÇ34AE RAMON SICART
CF BASE MARC BARTRA56CE VENDRELL
CF CUBELLES190CF CUNIT
Jornada 14
CF CUBELLES92UD TANCAT
UD TORREDEMBARRA32CF JOVENTUD BISBALENCA
CE ALTAFULLA65UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL016RODA DE BARA AT
AT BELLVEI212CE SANTA OLIVA
AE RAMON SICART36CF LA RIERA
CE VENDRELL81CF BASE LARBOÇ
CF CUNIT110CF BASE MARC BARTRA
Jornada 15
UD TANCAT111UD TORREDEMBARRA
CF JOVENTUD BISBALENCA46CE ALTAFULLA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL41CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
RODA DE BARA AT190AT BELLVEI
CE SANTA OLIVA52AE RAMON SICART
CF LA RIERA76CE VENDRELL
CF BASE LARBOÇ60CF CUNIT
CF BASE MARC BARTRA41CF CUBELLES
Jornada 16
CF BASE LARBOÇ15CF BASE MARC BARTRA
CF LA RIERA110CF CUNIT
CE SANTA OLIVA61CE VENDRELL
RODA DE BARA AT70AE RAMON SICART
UNIO ESPORTIVA CREIXELL62AT BELLVEI
CF JOVENTUD BISBALENCA85CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UD TANCAT113CE ALTAFULLA
UD TORREDEMBARRA114CF CUBELLES
Jornada 17
CF CUBELLES100CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC BARTRA24CF LA RIERA
CF CUNIT012CE SANTA OLIVA
CE VENDRELL114RODA DE BARA AT
AE RAMON SICART47UNIO ESPORTIVA CREIXELL
AT BELLVEI24CF JOVENTUD BISBALENCA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL58UD TANCAT
CE ALTAFULLA54UD TORREDEMBARRA
Jornada 18
CF LA RIERA01CF BASE LARBOÇ
CE SANTA OLIVA95CF BASE MARC BARTRA
RODA DE BARA AT180CF CUNIT
UNIO ESPORTIVA CREIXELL25CE VENDRELL
CF JOVENTUD BISBALENCA15AE RAMON SICART
UD TANCAT34AT BELLVEI
UD TORREDEMBARRA23CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE ALTAFULLA23CF CUBELLES
Jornada 19
CF CUBELLES70CF LA RIERA
CF BASE LARBOÇ27CE SANTA OLIVA
CF BASE MARC BARTRA26RODA DE BARA AT
CF CUNIT35UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CE VENDRELL36CF JOVENTUD BISBALENCA
AE RAMON SICART63UD TANCAT
AT BELLVEI33UD TORREDEMBARRA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL47CE ALTAFULLA
Jornada 20
CE SANTA OLIVA84CF LA RIERA
RODA DE BARA AT60CF BASE LARBOÇ
UNIO ESPORTIVA CREIXELL14CF BASE MARC BARTRA
CF JOVENTUD BISBALENCA43CF CUNIT
UD TANCAT16CE VENDRELL
UD TORREDEMBARRA24AE RAMON SICART
CE ALTAFULLA74AT BELLVEI
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL016CF CUBELLES
Jornada 21
CF CUBELLES15CE SANTA OLIVA
CF LA RIERA111RODA DE BARA AT
CF BASE LARBOÇ23UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF BASE MARC BARTRA120CF JOVENTUD BISBALENCA
CF CUNIT16UD TANCAT
CE VENDRELL85UD TORREDEMBARRA
AE RAMON SICART35CE ALTAFULLA
AT BELLVEI35CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 22
RODA DE BARA AT30CE SANTA OLIVA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL23CF LA RIERA
CF JOVENTUD BISBALENCA43CF BASE LARBOÇ
UD TANCAT010CF BASE MARC BARTRA
UD TORREDEMBARRA70CF CUNIT
CE ALTAFULLA32CE VENDRELL
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL117AE RAMON SICART
AT BELLVEI216CF CUBELLES
Jornada 23
CF CUBELLES35RODA DE BARA AT
CE SANTA OLIVA101UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF LA RIERA64CF JOVENTUD BISBALENCA
CF BASE LARBOÇ113UD TANCAT
CF BASE MARC BARTRA131UD TORREDEMBARRA
CF CUNIT14CE ALTAFULLA
CE VENDRELL42CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
AE RAMON SICART93AT BELLVEI
Jornada 24
UNIO ESPORTIVA CREIXELL18RODA DE BARA AT
CF JOVENTUD BISBALENCA39CE SANTA OLIVA
UD TANCAT39CF LA RIERA
UD TORREDEMBARRA56CF BASE LARBOÇ
CE ALTAFULLA312CF BASE MARC BARTRA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL53CF CUNIT
AT BELLVEI63CE VENDRELL
AE RAMON SICART65CF CUBELLES
Jornada 25
CF CUBELLES82UNIO ESPORTIVA CREIXELL
RODA DE BARA AT191CF JOVENTUD BISBALENCA
CE SANTA OLIVA152UD TANCAT
CF LA RIERA82UD TORREDEMBARRA
CF BASE LARBOÇ46CE ALTAFULLA
CF BASE MARC BARTRA140CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CUNIT06AT BELLVEI
CE VENDRELL43AE RAMON SICART
Jornada 26
CF JOVENTUD BISBALENCA22UNIO ESPORTIVA CREIXELL
UD TANCAT126RODA DE BARA AT
UD TORREDEMBARRA34CE SANTA OLIVA
CE ALTAFULLA33CF LA RIERA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL28CF BASE LARBOÇ
AT BELLVEI013CF BASE MARC BARTRA
AE RAMON SICART102CF CUNIT
CE VENDRELL26CF CUBELLES
Jornada 27
CF CUBELLES170CF JOVENTUD BISBALENCA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL161UD TANCAT
RODA DE BARA AT180UD TORREDEMBARRA
CE SANTA OLIVA61CE ALTAFULLA
CF LA RIERA90CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE LARBOÇ63AT BELLVEI
CF BASE MARC BARTRA93AE RAMON SICART
CF CUNIT410CE VENDRELL
Jornada 28
UD TANCAT413CF JOVENTUD BISBALENCA
UD TORREDEMBARRA27UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CE ALTAFULLA015RODA DE BARA AT
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL09CE SANTA OLIVA
AT BELLVEI24CF LA RIERA
AE RAMON SICART92CF BASE LARBOÇ
CE VENDRELL311CF BASE MARC BARTRA
CF CUNIT018CF CUBELLES
Jornada 29
UD TANCAT127CF CUBELLES
CF JOVENTUD BISBALENCA65UD TORREDEMBARRA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL22CE ALTAFULLA
RODA DE BARA AT160CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE SANTA OLIVA101AT BELLVEI
CF LA RIERA37AE RAMON SICART
CF BASE LARBOÇ611CE VENDRELL
CF BASE MARC BARTRA181CF CUNIT
Jornada 30
UD TORREDEMBARRA173UD TANCAT
CE ALTAFULLA25CF JOVENTUD BISBALENCA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL74UNIO ESPORTIVA CREIXELL
AT BELLVEI019RODA DE BARA AT
AE RAMON SICART46CE SANTA OLIVA
CE VENDRELL75CF LA RIERA
CF CUNIT23CF BASE LARBOÇ
CF CUBELLES54CF BASE MARC BARTRA

Calendari lliga regular

CF BASE MARC BARTRA 22-0 CF BASE LARBOÇ

2017-10-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-13 CF CUBELLES

2017-10-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-4 CF LA RIERA

2017-10-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE SANTA OLIVA 4-3 CF BASE LARBOÇ

2017-10-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-6 RODA DE BARA AT

2017-11-05

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 2-3 CF BASE LARBOÇ

2017-11-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 10-3 CF JOVENTUD BISBALENCA

2017-11-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TANCAT 1-9 CF BASE LARBOÇ

2017-11-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-3 UD TORREDEMBARRA

2017-12-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ALTAFULLA 3-4 CF BASE LARBOÇ

2017-12-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 7-3 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL

2018-01-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


AT BELLVEI 3-2 CF BASE LARBOÇ

2018-01-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-4 AE RAMON SICART

2018-01-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE VENDRELL 8-1 CF BASE LARBOÇ

2018-02-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-0 CF CUNIT

2018-02-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-5 CF BASE MARC BARTRA

2018-02-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CUBELLES 10-0 CF BASE LARBOÇ

2018-03-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF LA RIERA 0-1 CF BASE LARBOÇ

2018-03-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-7 CE SANTA OLIVA

2018-03-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


RODA DE BARA AT 6-0 CF BASE LARBOÇ

2018-03-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-3 UNIO ESPORTIVA CREIXELL

2018-04-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF JOVENTUD BISBALENCA 4-3 CF BASE LARBOÇ

2018-04-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 11-3 UD TANCAT

2018-04-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TORREDEMBARRA 5-6 CF BASE LARBOÇ

2018-04-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 4-6 CE ALTAFULLA

2018-05-05

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 2-8 CF BASE LARBOÇ

2018-05-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-3 AT BELLVEI

2018-05-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


AE RAMON SICART 9-2 CF BASE LARBOÇ

2018-05-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-11 CE VENDRELL

2018-06-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF CUNIT 2-3 CF BASE LARBOÇ

2018-06-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració