Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

ALEVI C 2 DIVISIÓ G 46

J Casa Visitant Gol Pt
GC EC PC GF EF PF fav cont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1 RODA DE BARA AT 30 15 0 0 15 0 0 362 25 90
2 CE SANTA OLIVA 30 14 0 1 13 1 1 240 73 82
3 CF CUBELLES 30 13 0 2 11 0 4 283 63 72
4 CF BASE MARC BARTRA 30 11 0 4 12 0 3 302 63 69
5 CF LA RIERA 30 8 1 6 10 1 4 148 133 56
6 CE VENDRELL 30 9 1 5 9 0 6 170 124 55
7 CE ALTAFULLA 30 8 1 6 8 2 5 134 132 51
8 AE RAMON SICART 30 8 0 7 8 0 7 165 129 48
9 UNIO ESPORTIVA CREIXELL 30 6 1 8 6 1 8 123 145 38
10 CF JOVENTUD BISBALENCA 30 6 1 8 6 0 9 104 196 37
11 CF BASE LARBOÇ 30 5 0 10 7 0 8 109 155 36
12 UD TORREDEMBARRA 30 4 0 11 5 1 9 125 187 28
13 AT BELLVEI 30 5 1 9 2 0 13 74 219 22
14 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 30 3 0 12 2 0 13 71 243 15
15 UD TANCAT 30 1 1 13 2 0 13 69 364 10
16 CF CUNIT 30 1 0 14 0 1 14 45 273 4

Calendari lliga final

Jornada 01
CF BASE MARC BARTRA 22 0 CF BASE LARBOÇ
CF CUNIT 4 5 CF LA RIERA
CE VENDRELL 3 3 CE SANTA OLIVA
AE RAMON SICART 1 7 RODA DE BARA AT
AT BELLVEI 4 3 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 5 6 CF JOVENTUD BISBALENCA
CE ALTAFULLA 13 1 UD TANCAT
CF CUBELLES 12 2 UD TORREDEMBARRA
Jornada 02
CF BASE LARBOÇ 1 13 CF CUBELLES
CF LA RIERA 1 15 CF BASE MARC BARTRA
CE SANTA OLIVA 12 0 CF CUNIT
RODA DE BARA AT 4 0 CE VENDRELL
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 6 5 AE RAMON SICART
CF JOVENTUD BISBALENCA 6 1 AT BELLVEI
UD TANCAT 5 3 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UD TORREDEMBARRA 2 6 CE ALTAFULLA
Jornada 03
CF BASE LARBOÇ 1 4 CF LA RIERA
CF BASE MARC BARTRA 2 3 CE SANTA OLIVA
CF CUNIT 0 23 RODA DE BARA AT
CE VENDRELL 2 3 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
AE RAMON SICART 4 2 CF JOVENTUD BISBALENCA
AT BELLVEI 6 1 UD TANCAT
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 3 5 UD TORREDEMBARRA
CF CUBELLES 5 0 CE ALTAFULLA
Jornada 04
CF LA RIERA 2 8 CF CUBELLES
CE SANTA OLIVA 4 3 CF BASE LARBOÇ
RODA DE BARA AT 4 1 CF BASE MARC BARTRA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 12 2 CF CUNIT
CF JOVENTUD BISBALENCA 1 4 CE VENDRELL
UD TANCAT 2 16 AE RAMON SICART
UD TORREDEMBARRA 7 1 AT BELLVEI
CE ALTAFULLA 5 2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 05
CF LA RIERA 5 10 CE SANTA OLIVA
CF BASE LARBOÇ 2 6 RODA DE BARA AT
CF BASE MARC BARTRA 14 0 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF CUNIT 3 4 CF JOVENTUD BISBALENCA
CE VENDRELL 19 3 UD TANCAT
AE RAMON SICART 11 4 UD TORREDEMBARRA
AT BELLVEI 4 8 CE ALTAFULLA
CF CUBELLES 7 2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 06
CE SANTA OLIVA 8 5 CF CUBELLES
RODA DE BARA AT 11 0 CF LA RIERA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 2 3 CF BASE LARBOÇ
CF JOVENTUD BISBALENCA 2 11 CF BASE MARC BARTRA
UD TANCAT 4 4 CF CUNIT
UD TORREDEMBARRA 0 4 CE VENDRELL
CE ALTAFULLA 5 3 AE RAMON SICART
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 3 1 AT BELLVEI
Jornada 07
CE SANTA OLIVA 3 7 RODA DE BARA AT
CF LA RIERA 4 1 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF BASE LARBOÇ 10 3 CF JOVENTUD BISBALENCA
CF BASE MARC BARTRA 22 1 UD TANCAT
CF CUNIT 1 10 UD TORREDEMBARRA
CE VENDRELL 4 3 CE ALTAFULLA
AE RAMON SICART 9 2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CUBELLES 8 0 AT BELLVEI
Jornada 08
RODA DE BARA AT 6 2 CF CUBELLES
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 3 4 CE SANTA OLIVA
CF JOVENTUD BISBALENCA 3 8 CF LA RIERA
UD TANCAT 1 9 CF BASE LARBOÇ
UD TORREDEMBARRA 0 15 CF BASE MARC BARTRA
CE ALTAFULLA 8 2 CF CUNIT
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 1 13 CE VENDRELL
AT BELLVEI 1 7 AE RAMON SICART
Jornada 09
RODA DE BARA AT 16 2 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CE SANTA OLIVA 7 1 CF JOVENTUD BISBALENCA
CF LA RIERA 14 0 UD TANCAT
CF BASE LARBOÇ 2 3 UD TORREDEMBARRA
CF BASE MARC BARTRA 7 3 CE ALTAFULLA
CF CUNIT 3 2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE VENDRELL 10 1 AT BELLVEI
CF CUBELLES 8 1 AE RAMON SICART
Jornada 10
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 1 9 CF CUBELLES
CF JOVENTUD BISBALENCA 0 16 RODA DE BARA AT
UD TANCAT 2 19 CE SANTA OLIVA
UD TORREDEMBARRA 3 5 CF LA RIERA
CE ALTAFULLA 3 4 CF BASE LARBOÇ
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 1 15 CF BASE MARC BARTRA
AT BELLVEI 4 2 CF CUNIT
AE RAMON SICART 3 5 CE VENDRELL
Jornada 11
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 5 2 CF JOVENTUD BISBALENCA
RODA DE BARA AT 21 0 UD TANCAT
CE SANTA OLIVA 12 5 UD TORREDEMBARRA
CF LA RIERA 3 3 CE ALTAFULLA
CF BASE LARBOÇ 7 3 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE MARC BARTRA 15 2 AT BELLVEI
CF CUNIT 3 5 AE RAMON SICART
CF CUBELLES 9 4 CE VENDRELL
Jornada 12
CF JOVENTUD BISBALENCA 0 12 CF CUBELLES
UD TANCAT 2 12 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
UD TORREDEMBARRA 3 7 RODA DE BARA AT
CE ALTAFULLA 1 9 CE SANTA OLIVA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 3 6 CF LA RIERA
AT BELLVEI 3 2 CF BASE LARBOÇ
AE RAMON SICART 1 10 CF BASE MARC BARTRA
CE VENDRELL 12 0 CF CUNIT
Jornada 13
CF JOVENTUD BISBALENCA 7 4 UD TANCAT
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 3 8 UD TORREDEMBARRA
RODA DE BARA AT 8 1 CE ALTAFULLA
CE SANTA OLIVA 13 1 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF LA RIERA 8 3 AT BELLVEI
CF BASE LARBOÇ 3 4 AE RAMON SICART
CF BASE MARC BARTRA 5 6 CE VENDRELL
CF CUBELLES 19 0 CF CUNIT
Jornada 14
CF CUBELLES 9 2 UD TANCAT
UD TORREDEMBARRA 3 2 CF JOVENTUD BISBALENCA
CE ALTAFULLA 6 5 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 0 16 RODA DE BARA AT
AT BELLVEI 2 12 CE SANTA OLIVA
AE RAMON SICART 3 6 CF LA RIERA
CE VENDRELL 8 1 CF BASE LARBOÇ
CF CUNIT 1 10 CF BASE MARC BARTRA
Jornada 15
UD TANCAT 1 11 UD TORREDEMBARRA
CF JOVENTUD BISBALENCA 4 6 CE ALTAFULLA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 4 1 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
RODA DE BARA AT 19 0 AT BELLVEI
CE SANTA OLIVA 5 2 AE RAMON SICART
CF LA RIERA 7 6 CE VENDRELL
CF BASE LARBOÇ 6 0 CF CUNIT
CF BASE MARC BARTRA 4 1 CF CUBELLES
Jornada 16
CF BASE LARBOÇ 1 5 CF BASE MARC BARTRA
CF LA RIERA 11 0 CF CUNIT
CE SANTA OLIVA 6 1 CE VENDRELL
RODA DE BARA AT 7 0 AE RAMON SICART
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 6 2 AT BELLVEI
CF JOVENTUD BISBALENCA 8 5 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UD TANCAT 1 13 CE ALTAFULLA
UD TORREDEMBARRA 1 14 CF CUBELLES
Jornada 17
CF CUBELLES 10 0 CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC BARTRA 2 4 CF LA RIERA
CF CUNIT 0 12 CE SANTA OLIVA
CE VENDRELL 1 14 RODA DE BARA AT
AE RAMON SICART 4 7 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
AT BELLVEI 2 4 CF JOVENTUD BISBALENCA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 5 8 UD TANCAT
CE ALTAFULLA 5 4 UD TORREDEMBARRA
Jornada 18
CF LA RIERA 0 1 CF BASE LARBOÇ
CE SANTA OLIVA 9 5 CF BASE MARC BARTRA
RODA DE BARA AT 18 0 CF CUNIT
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 2 5 CE VENDRELL
CF JOVENTUD BISBALENCA 1 5 AE RAMON SICART
UD TANCAT 3 4 AT BELLVEI
UD TORREDEMBARRA 2 3 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE ALTAFULLA 2 3 CF CUBELLES
Jornada 19
CF CUBELLES 7 0 CF LA RIERA
CF BASE LARBOÇ 2 7 CE SANTA OLIVA
CF BASE MARC BARTRA 2 6 RODA DE BARA AT
CF CUNIT 3 5 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CE VENDRELL 3 6 CF JOVENTUD BISBALENCA
AE RAMON SICART 6 3 UD TANCAT
AT BELLVEI 3 3 UD TORREDEMBARRA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 4 7 CE ALTAFULLA
Jornada 20
CE SANTA OLIVA 8 4 CF LA RIERA
RODA DE BARA AT 6 0 CF BASE LARBOÇ
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 1 4 CF BASE MARC BARTRA
CF JOVENTUD BISBALENCA 4 3 CF CUNIT
UD TANCAT 1 6 CE VENDRELL
UD TORREDEMBARRA 2 4 AE RAMON SICART
CE ALTAFULLA 7 4 AT BELLVEI
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 0 16 CF CUBELLES
Jornada 21
CF CUBELLES 1 5 CE SANTA OLIVA
CF LA RIERA 1 11 RODA DE BARA AT
CF BASE LARBOÇ 2 3 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF BASE MARC BARTRA 12 0 CF JOVENTUD BISBALENCA
CF CUNIT 1 6 UD TANCAT
CE VENDRELL 8 5 UD TORREDEMBARRA
AE RAMON SICART 3 5 CE ALTAFULLA
AT BELLVEI 3 5 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 22
RODA DE BARA AT 3 0 CE SANTA OLIVA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 2 3 CF LA RIERA
CF JOVENTUD BISBALENCA 4 3 CF BASE LARBOÇ
UD TANCAT 0 10 CF BASE MARC BARTRA
UD TORREDEMBARRA 7 0 CF CUNIT
CE ALTAFULLA 3 2 CE VENDRELL
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 1 17 AE RAMON SICART
AT BELLVEI 2 16 CF CUBELLES
Jornada 23
CF CUBELLES 3 5 RODA DE BARA AT
CE SANTA OLIVA 10 1 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF LA RIERA 6 4 CF JOVENTUD BISBALENCA
CF BASE LARBOÇ 11 3 UD TANCAT
CF BASE MARC BARTRA 13 1 UD TORREDEMBARRA
CF CUNIT 1 4 CE ALTAFULLA
CE VENDRELL 4 2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
AE RAMON SICART 9 3 AT BELLVEI
Jornada 24
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 1 8 RODA DE BARA AT
CF JOVENTUD BISBALENCA 3 9 CE SANTA OLIVA
UD TANCAT 3 9 CF LA RIERA
UD TORREDEMBARRA 5 6 CF BASE LARBOÇ
CE ALTAFULLA 3 12 CF BASE MARC BARTRA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 5 3 CF CUNIT
AT BELLVEI 6 3 CE VENDRELL
AE RAMON SICART 6 5 CF CUBELLES
Jornada 25
CF CUBELLES 8 2 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
RODA DE BARA AT 19 1 CF JOVENTUD BISBALENCA
CE SANTA OLIVA 15 2 UD TANCAT
CF LA RIERA 8 2 UD TORREDEMBARRA
CF BASE LARBOÇ 4 6 CE ALTAFULLA
CF BASE MARC BARTRA 14 0 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CUNIT 0 6 AT BELLVEI
CE VENDRELL 4 3 AE RAMON SICART
Jornada 26
CF JOVENTUD BISBALENCA 2 2 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
UD TANCAT 1 26 RODA DE BARA AT
UD TORREDEMBARRA 3 4 CE SANTA OLIVA
CE ALTAFULLA 3 3 CF LA RIERA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 2 8 CF BASE LARBOÇ
AT BELLVEI 0 13 CF BASE MARC BARTRA
AE RAMON SICART 10 2 CF CUNIT
CE VENDRELL 2 6 CF CUBELLES
Jornada 27
CF CUBELLES 17 0 CF JOVENTUD BISBALENCA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 16 1 UD TANCAT
RODA DE BARA AT 18 0 UD TORREDEMBARRA
CE SANTA OLIVA 6 1 CE ALTAFULLA
CF LA RIERA 9 0 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE LARBOÇ 6 3 AT BELLVEI
CF BASE MARC BARTRA 9 3 AE RAMON SICART
CF CUNIT 4 10 CE VENDRELL
Jornada 28
UD TANCAT 4 13 CF JOVENTUD BISBALENCA
UD TORREDEMBARRA 2 7 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CE ALTAFULLA 0 15 RODA DE BARA AT
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 0 9 CE SANTA OLIVA
AT BELLVEI 2 4 CF LA RIERA
AE RAMON SICART 9 2 CF BASE LARBOÇ
CE VENDRELL 3 11 CF BASE MARC BARTRA
CF CUNIT 0 18 CF CUBELLES
Jornada 29
UD TANCAT 1 27 CF CUBELLES
CF JOVENTUD BISBALENCA 6 5 UD TORREDEMBARRA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 2 2 CE ALTAFULLA
RODA DE BARA AT 16 0 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE SANTA OLIVA 10 1 AT BELLVEI
CF LA RIERA 3 7 AE RAMON SICART
CF BASE LARBOÇ 6 11 CE VENDRELL
CF BASE MARC BARTRA 18 1 CF CUNIT
Jornada 30
UD TORREDEMBARRA 17 3 UD TANCAT
CE ALTAFULLA 2 5 CF JOVENTUD BISBALENCA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 7 4 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
AT BELLVEI 0 19 RODA DE BARA AT
AE RAMON SICART 4 6 CE SANTA OLIVA
CE VENDRELL 7 5 CF LA RIERA
CF CUNIT 2 3 CF BASE LARBOÇ
CF CUBELLES 5 4 CF BASE MARC BARTRA

Calendari lliga regular

CF BASE MARC BARTRA 22-0 CF BASE LARBOÇ

2017-10-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-13 CF CUBELLES

2017-10-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-4 CF LA RIERA

2017-10-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE SANTA OLIVA 4-3 CF BASE LARBOÇ

2017-10-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-6 RODA DE BARA AT

2017-11-05

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 2-3 CF BASE LARBOÇ

2017-11-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 10-3 CF JOVENTUD BISBALENCA

2017-11-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TANCAT 1-9 CF BASE LARBOÇ

2017-11-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-3 UD TORREDEMBARRA

2017-12-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ALTAFULLA 3-4 CF BASE LARBOÇ

2017-12-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 7-3 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL

2018-01-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


AT BELLVEI 3-2 CF BASE LARBOÇ

2018-01-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-4 AE RAMON SICART

2018-01-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE VENDRELL 8-1 CF BASE LARBOÇ

2018-02-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-0 CF CUNIT

2018-02-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-5 CF BASE MARC BARTRA

2018-02-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CUBELLES 10-0 CF BASE LARBOÇ

2018-03-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF LA RIERA 0-1 CF BASE LARBOÇ

2018-03-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-7 CE SANTA OLIVA

2018-03-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


RODA DE BARA AT 6-0 CF BASE LARBOÇ

2018-03-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-3 UNIO ESPORTIVA CREIXELL

2018-04-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF JOVENTUD BISBALENCA 4-3 CF BASE LARBOÇ

2018-04-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 11-3 UD TANCAT

2018-04-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TORREDEMBARRA 5-6 CF BASE LARBOÇ

2018-04-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 4-6 CE ALTAFULLA

2018-05-05

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 2-8 CF BASE LARBOÇ

2018-05-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-3 AT BELLVEI

2018-05-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


AE RAMON SICART 9-2 CF BASE LARBOÇ

2018-05-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-11 CE VENDRELL

2018-06-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF CUNIT 2-3 CF BASE LARBOÇ

2018-06-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració