Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

BENJAMI A 1 DIV G 5

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1C GIMNASTIC TARRAGONA30140112211985280
2CE ALCOVER30122111221656973
3FC LA SELVA DEL CAMP30104112211825972
4CD MORELL30113110141354867
5CF BASE MARC BARTRA3010148341206658
6CF CAMBRILS UNIÓ3010146181108750
7SANTES CREUS CLUB ESPORTIU308257261078649
8CF ESCOLA BASE CALAFELL306184478211735
9CF CANONJA306183489410832
10ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB3051950108910831
11CD LA FLORESTA3074420138210431
12UD TORREDEMBARRA3031116279213430
13CF BASE LARBOÇ30708221110817729
14AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS3034850108411928
15CF ICOMAR30321052810717328
16UD TANCAT3000150015272750

Calendari lliga final

Jornada 01
CD LA FLORESTA34CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB17FC LA SELVA DEL CAMP
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS14CE ALCOVER
CF CAMBRILS UNIÓ42UD TORREDEMBARRA
C GIMNASTIC TARRAGONA91CF ICOMAR
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU54CF BASE LARBOÇ
CF ESCOLA BASE CALAFELL05CD MORELL
UD TANCAT28CF CANONJA
Jornada 02
CF BASE MARC BARTRA150UD TANCAT
FC LA SELVA DEL CAMP62CD LA FLORESTA
CE ALCOVER32ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
UD TORREDEMBARRA61AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF ICOMAR27CF CAMBRILS UNIÓ
CF BASE LARBOÇ112C GIMNASTIC TARRAGONA
CD MORELL30SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CANONJA44CF ESCOLA BASE CALAFELL
Jornada 03
CF BASE MARC BARTRA36FC LA SELVA DEL CAMP
CD LA FLORESTA96CE ALCOVER
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB42UD TORREDEMBARRA
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS16CF ICOMAR
CF CAMBRILS UNIÓ51CF BASE LARBOÇ
C GIMNASTIC TARRAGONA53CD MORELL
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU11CF CANONJA
UD TANCAT17CF ESCOLA BASE CALAFELL
Jornada 04
FC LA SELVA DEL CAMP210UD TANCAT
CE ALCOVER43CF BASE MARC BARTRA
UD TORREDEMBARRA21CD LA FLORESTA
CF ICOMAR54ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE LARBOÇ43AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CD MORELL33CF CAMBRILS UNIÓ
CF CANONJA23C GIMNASTIC TARRAGONA
CF ESCOLA BASE CALAFELL06SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
Jornada 05
FC LA SELVA DEL CAMP33CE ALCOVER
CF BASE MARC BARTRA45UD TORREDEMBARRA
CD LA FLORESTA33CF ICOMAR
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB53CF BASE LARBOÇ
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS12CD MORELL
CF CAMBRILS UNIÓ43CF CANONJA
C GIMNASTIC TARRAGONA112CF ESCOLA BASE CALAFELL
UD TANCAT05SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
Jornada 06
CE ALCOVER100UD TANCAT
UD TORREDEMBARRA06FC LA SELVA DEL CAMP
CF ICOMAR010CF BASE MARC BARTRA
CF BASE LARBOÇ53CD LA FLORESTA
CD MORELL62ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CANONJA34AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF ESCOLA BASE CALAFELL41CF CAMBRILS UNIÓ
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU36C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 07
CE ALCOVER71UD TORREDEMBARRA
FC LA SELVA DEL CAMP161CF ICOMAR
CF BASE MARC BARTRA60CF BASE LARBOÇ
CD LA FLORESTA11CD MORELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB43CF CANONJA
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS33CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF CAMBRILS UNIÓ43SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
UD TANCAT117C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 08
UD TORREDEMBARRA161UD TANCAT
CF ICOMAR15CE ALCOVER
CF BASE LARBOÇ211FC LA SELVA DEL CAMP
CD MORELL00CF BASE MARC BARTRA
CF CANONJA32CD LA FLORESTA
CF ESCOLA BASE CALAFELL41ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU63AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
C GIMNASTIC TARRAGONA42CF CAMBRILS UNIÓ
Jornada 09
UD TORREDEMBARRA67CF ICOMAR
CE ALCOVER103CF BASE LARBOÇ
FC LA SELVA DEL CAMP52CD MORELL
CF BASE MARC BARTRA40CF CANONJA
CD LA FLORESTA32CF ESCOLA BASE CALAFELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB36SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS26C GIMNASTIC TARRAGONA
UD TANCAT16CF CAMBRILS UNIÓ
Jornada 10
CF ICOMAR71UD TANCAT
CF BASE LARBOÇ26UD TORREDEMBARRA
CD MORELL01CE ALCOVER
CF CANONJA35FC LA SELVA DEL CAMP
CF ESCOLA BASE CALAFELL22CF BASE MARC BARTRA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU41CD LA FLORESTA
C GIMNASTIC TARRAGONA30ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CAMBRILS UNIÓ81AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
Jornada 11
CF ICOMAR68CF BASE LARBOÇ
UD TORREDEMBARRA03CD MORELL
CE ALCOVER33CF CANONJA
FC LA SELVA DEL CAMP52CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF BASE MARC BARTRA43SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CD LA FLORESTA25C GIMNASTIC TARRAGONA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB24CF CAMBRILS UNIÓ
UD TANCAT010AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
Jornada 12
CF BASE LARBOÇ123UD TANCAT
CD MORELL81CF ICOMAR
CF CANONJA14UD TORREDEMBARRA
CF ESCOLA BASE CALAFELL49CE ALCOVER
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU45FC LA SELVA DEL CAMP
C GIMNASTIC TARRAGONA31CF BASE MARC BARTRA
CF CAMBRILS UNIÓ51CD LA FLORESTA
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS13ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 13
CF BASE LARBOÇ110CD MORELL
CF ICOMAR55CF CANONJA
UD TORREDEMBARRA24CF ESCOLA BASE CALAFELL
CE ALCOVER42SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
FC LA SELVA DEL CAMP33C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE MARC BARTRA61CF CAMBRILS UNIÓ
CD LA FLORESTA10AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
UD TANCAT05ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 14
UD TANCAT013CD MORELL
CF CANONJA51CF BASE LARBOÇ
CF ESCOLA BASE CALAFELL34CF ICOMAR
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU12UD TORREDEMBARRA
C GIMNASTIC TARRAGONA51CE ALCOVER
CF CAMBRILS UNIÓ03FC LA SELVA DEL CAMP
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS34CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB54CD LA FLORESTA
Jornada 15
CD MORELL60CF CANONJA
CF BASE LARBOÇ25CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF ICOMAR26SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
UD TORREDEMBARRA08C GIMNASTIC TARRAGONA
CE ALCOVER72CF CAMBRILS UNIÓ
FC LA SELVA DEL CAMP100AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF BASE MARC BARTRA31ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CD LA FLORESTA100UD TANCAT
Jornada 16
CF BASE MARC BARTRA52CD LA FLORESTA
FC LA SELVA DEL CAMP32ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE ALCOVER51AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
UD TORREDEMBARRA14CF CAMBRILS UNIÓ
CF ICOMAR24C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE LARBOÇ92SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CD MORELL30CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF CANONJA31UD TANCAT
Jornada 17
UD TANCAT13CF BASE MARC BARTRA
CD LA FLORESTA211FC LA SELVA DEL CAMP
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB06CE ALCOVER
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS22UD TORREDEMBARRA
CF CAMBRILS UNIÓ51CF ICOMAR
C GIMNASTIC TARRAGONA92CF BASE LARBOÇ
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU03CD MORELL
CF ESCOLA BASE CALAFELL16CF CANONJA
Jornada 18
FC LA SELVA DEL CAMP62CF BASE MARC BARTRA
CE ALCOVER61CD LA FLORESTA
UD TORREDEMBARRA26ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF ICOMAR45AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF BASE LARBOÇ75CF CAMBRILS UNIÓ
CD MORELL22C GIMNASTIC TARRAGONA
CF CANONJA25SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF ESCOLA BASE CALAFELL40UD TANCAT
Jornada 19
UD TANCAT29FC LA SELVA DEL CAMP
CF BASE MARC BARTRA12CE ALCOVER
CD LA FLORESTA42UD TORREDEMBARRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB44CF ICOMAR
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS81CF BASE LARBOÇ
CF CAMBRILS UNIÓ20CD MORELL
C GIMNASTIC TARRAGONA52CF CANONJA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU62CF ESCOLA BASE CALAFELL
Jornada 20
CE ALCOVER33FC LA SELVA DEL CAMP
UD TORREDEMBARRA15CF BASE MARC BARTRA
CF ICOMAR53CD LA FLORESTA
CF BASE LARBOÇ36ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CD MORELL72AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF CANONJA52CF CAMBRILS UNIÓ
CF ESCOLA BASE CALAFELL37C GIMNASTIC TARRAGONA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU90UD TANCAT
Jornada 21
UD TANCAT09CE ALCOVER
FC LA SELVA DEL CAMP33UD TORREDEMBARRA
CF BASE MARC BARTRA41CF ICOMAR
CD LA FLORESTA33CF BASE LARBOÇ
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB38CD MORELL
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS64CF CANONJA
CF CAMBRILS UNIÓ60CF ESCOLA BASE CALAFELL
C GIMNASTIC TARRAGONA71SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
Jornada 22
UD TORREDEMBARRA26CE ALCOVER
CF ICOMAR34FC LA SELVA DEL CAMP
CF BASE LARBOÇ36CF BASE MARC BARTRA
CD MORELL32CD LA FLORESTA
CF CANONJA21ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF ESCOLA BASE CALAFELL14AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU43CF CAMBRILS UNIÓ
C GIMNASTIC TARRAGONA140UD TANCAT
Jornada 23
UD TANCAT05UD TORREDEMBARRA
CE ALCOVER134CF ICOMAR
FC LA SELVA DEL CAMP102CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC BARTRA62CD MORELL
CD LA FLORESTA32CF CANONJA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB02CF ESCOLA BASE CALAFELL
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS11SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CAMBRILS UNIÓ16C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 24
CF ICOMAR57UD TORREDEMBARRA
CF BASE LARBOÇ18CE ALCOVER
CD MORELL32FC LA SELVA DEL CAMP
CF CANONJA23CF BASE MARC BARTRA
CF ESCOLA BASE CALAFELL42CD LA FLORESTA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU32ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
C GIMNASTIC TARRAGONA51AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF CAMBRILS UNIÓ90UD TANCAT
Jornada 25
UD TANCAT39CF ICOMAR
UD TORREDEMBARRA33CF BASE LARBOÇ
CE ALCOVER13CD MORELL
FC LA SELVA DEL CAMP33CF CANONJA
CF BASE MARC BARTRA22CF ESCOLA BASE CALAFELL
CD LA FLORESTA22SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB39C GIMNASTIC TARRAGONA
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS23CF CAMBRILS UNIÓ
Jornada 26
CF BASE LARBOÇ83CF ICOMAR
CD MORELL70UD TORREDEMBARRA
CF CANONJA19CE ALCOVER
CF ESCOLA BASE CALAFELL07FC LA SELVA DEL CAMP
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU32CF BASE MARC BARTRA
C GIMNASTIC TARRAGONA50CD LA FLORESTA
CF CAMBRILS UNIÓ46ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS83UD TANCAT
Jornada 27
UD TANCAT48CF BASE LARBOÇ
CF ICOMAR27CD MORELL
UD TORREDEMBARRA45CF CANONJA
CE ALCOVER74CF ESCOLA BASE CALAFELL
FC LA SELVA DEL CAMP13SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF BASE MARC BARTRA36C GIMNASTIC TARRAGONA
CD LA FLORESTA23CF CAMBRILS UNIÓ
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB35AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
Jornada 28
CD MORELL92CF BASE LARBOÇ
CF CANONJA84CF ICOMAR
CF ESCOLA BASE CALAFELL63UD TORREDEMBARRA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU33CE ALCOVER
C GIMNASTIC TARRAGONA12FC LA SELVA DEL CAMP
CF CAMBRILS UNIÓ22CF BASE MARC BARTRA
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS05CD LA FLORESTA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB100UD TANCAT
Jornada 29
CD MORELL102UD TANCAT
CF BASE LARBOÇ63CF CANONJA
CF ICOMAR44CF ESCOLA BASE CALAFELL
UD TORREDEMBARRA28SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CE ALCOVER52C GIMNASTIC TARRAGONA
FC LA SELVA DEL CAMP31CF CAMBRILS UNIÓ
CF BASE MARC BARTRA62AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CD LA FLORESTA21ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 30
CF CANONJA23CD MORELL
CF ESCOLA BASE CALAFELL31CF BASE LARBOÇ
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU25CF ICOMAR
C GIMNASTIC TARRAGONA161UD TORREDEMBARRA
CF CAMBRILS UNIÓ45CE ALCOVER
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS33FC LA SELVA DEL CAMP
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB01CF BASE MARC BARTRA
UD TANCAT13CD LA FLORESTA

Calendari lliga regular

SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 5-4 CF BASE LARBOÇ

2017-09-30

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-12 C GIMNASTIC TARRAGONA

2017-10-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CAMBRILS UNIÓ 5-1 CF BASE LARBOÇ

2017-10-14

Alineació local :

Alineació visitant :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 4-3 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS

2017-10-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 5-3 CF BASE LARBOÇ

2017-10-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 5-3 CD LA FLORESTA

2017-11-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE MARC BARTRA 6-0 CF BASE LARBOÇ

2017-11-11

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF ICOMAR 6-8 CF BASE LARBOÇ

2017-11-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-11 FC LA SELVA DEL CAMP

2017-11-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ALCOVER 10-3 CF BASE LARBOÇ

2017-11-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-6 UD TORREDEMBARRA

2017-12-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 12-3 UD TANCAT

2018-01-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-10 CD MORELL

2018-01-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CANONJA 5-1 CF BASE LARBOÇ

2018-01-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-5 CF ESCOLA BASE CALAFELL

2018-02-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 9-2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU

2018-02-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


C GIMNASTIC TARRAGONA 9-2 CF BASE LARBOÇ

2018-02-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 7-5 CF CAMBRILS UNIÓ

2018-03-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 8-1 CF BASE LARBOÇ

2018-03-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-6 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB

2018-03-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CD LA FLORESTA 3-3 CF BASE LARBOÇ

2018-03-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-6 CF BASE MARC BARTRA

2018-04-08

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


FC LA SELVA DEL CAMP 10-2 CF BASE LARBOÇ

2018-04-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-8 CE ALCOVER

2018-04-22

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TORREDEMBARRA 3-3 CF BASE LARBOÇ

2018-04-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 8-3 CF ICOMAR

2018-05-06

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


UD TANCAT 4-8 CF BASE LARBOÇ

2018-05-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CD MORELL 9-2 CF BASE LARBOÇ

2018-05-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-3 CF CANONJA

2018-05-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF ESCOLA BASE CALAFELL 3-1 CF BASE LARBOÇ

2018-05-31

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració