Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

BENJAMI A 1 DIV G 5

J Casa Visitant Gol Pt
GC EC PC GF EF PF fav cont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1 C GIMNASTIC TARRAGONA 30 14 0 1 12 2 1 198 52 80
2 CE ALCOVER 30 12 2 1 11 2 2 165 69 73
3 FC LA SELVA DEL CAMP 30 10 4 1 12 2 1 182 59 72
4 CD MORELL 30 11 3 1 10 1 4 135 48 67
5 CF BASE MARC BARTRA 30 10 1 4 8 3 4 120 66 58
6 CF CAMBRILS UNIÓ 30 10 1 4 6 1 8 110 87 50
7 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 30 8 2 5 7 2 6 107 86 49
8 CF ESCOLA BASE CALAFELL 30 6 1 8 4 4 7 82 117 35
9 CF CANONJA 30 6 1 8 3 4 8 94 108 32
10 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 30 5 1 9 5 0 10 89 108 31
11 CD LA FLORESTA 30 7 4 4 2 0 13 82 104 31
12 UD TORREDEMBARRA 30 3 1 11 6 2 7 92 134 30
13 CF BASE LARBOÇ 30 7 0 8 2 2 11 108 177 29
14 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 30 3 4 8 5 0 10 84 119 28
15 CF ICOMAR 30 3 2 10 5 2 8 107 173 28
16 UD TANCAT 30 0 0 15 0 0 15 27 275 0

Calendari lliga final

Jornada 01
CD LA FLORESTA 3 4 CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 1 7 FC LA SELVA DEL CAMP
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 1 4 CE ALCOVER
CF CAMBRILS UNIÓ 4 2 UD TORREDEMBARRA
C GIMNASTIC TARRAGONA 9 1 CF ICOMAR
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 5 4 CF BASE LARBOÇ
CF ESCOLA BASE CALAFELL 0 5 CD MORELL
UD TANCAT 2 8 CF CANONJA
Jornada 02
CF BASE MARC BARTRA 15 0 UD TANCAT
FC LA SELVA DEL CAMP 6 2 CD LA FLORESTA
CE ALCOVER 3 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
UD TORREDEMBARRA 6 1 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF ICOMAR 2 7 CF CAMBRILS UNIÓ
CF BASE LARBOÇ 1 12 C GIMNASTIC TARRAGONA
CD MORELL 3 0 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CANONJA 4 4 CF ESCOLA BASE CALAFELL
Jornada 03
CF BASE MARC BARTRA 3 6 FC LA SELVA DEL CAMP
CD LA FLORESTA 9 6 CE ALCOVER
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 4 2 UD TORREDEMBARRA
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 1 6 CF ICOMAR
CF CAMBRILS UNIÓ 5 1 CF BASE LARBOÇ
C GIMNASTIC TARRAGONA 5 3 CD MORELL
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 1 1 CF CANONJA
UD TANCAT 1 7 CF ESCOLA BASE CALAFELL
Jornada 04
FC LA SELVA DEL CAMP 21 0 UD TANCAT
CE ALCOVER 4 3 CF BASE MARC BARTRA
UD TORREDEMBARRA 2 1 CD LA FLORESTA
CF ICOMAR 5 4 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE LARBOÇ 4 3 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CD MORELL 3 3 CF CAMBRILS UNIÓ
CF CANONJA 2 3 C GIMNASTIC TARRAGONA
CF ESCOLA BASE CALAFELL 0 6 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
Jornada 05
FC LA SELVA DEL CAMP 3 3 CE ALCOVER
CF BASE MARC BARTRA 4 5 UD TORREDEMBARRA
CD LA FLORESTA 3 3 CF ICOMAR
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 5 3 CF BASE LARBOÇ
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 1 2 CD MORELL
CF CAMBRILS UNIÓ 4 3 CF CANONJA
C GIMNASTIC TARRAGONA 11 2 CF ESCOLA BASE CALAFELL
UD TANCAT 0 5 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
Jornada 06
CE ALCOVER 10 0 UD TANCAT
UD TORREDEMBARRA 0 6 FC LA SELVA DEL CAMP
CF ICOMAR 0 10 CF BASE MARC BARTRA
CF BASE LARBOÇ 5 3 CD LA FLORESTA
CD MORELL 6 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CANONJA 3 4 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF ESCOLA BASE CALAFELL 4 1 CF CAMBRILS UNIÓ
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 3 6 C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 07
CE ALCOVER 7 1 UD TORREDEMBARRA
FC LA SELVA DEL CAMP 16 1 CF ICOMAR
CF BASE MARC BARTRA 6 0 CF BASE LARBOÇ
CD LA FLORESTA 1 1 CD MORELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 4 3 CF CANONJA
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 3 3 CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF CAMBRILS UNIÓ 4 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
UD TANCAT 1 17 C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 08
UD TORREDEMBARRA 16 1 UD TANCAT
CF ICOMAR 1 5 CE ALCOVER
CF BASE LARBOÇ 2 11 FC LA SELVA DEL CAMP
CD MORELL 0 0 CF BASE MARC BARTRA
CF CANONJA 3 2 CD LA FLORESTA
CF ESCOLA BASE CALAFELL 4 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 6 3 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
C GIMNASTIC TARRAGONA 4 2 CF CAMBRILS UNIÓ
Jornada 09
UD TORREDEMBARRA 6 7 CF ICOMAR
CE ALCOVER 10 3 CF BASE LARBOÇ
FC LA SELVA DEL CAMP 5 2 CD MORELL
CF BASE MARC BARTRA 4 0 CF CANONJA
CD LA FLORESTA 3 2 CF ESCOLA BASE CALAFELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 3 6 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 2 6 C GIMNASTIC TARRAGONA
UD TANCAT 1 6 CF CAMBRILS UNIÓ
Jornada 10
CF ICOMAR 7 1 UD TANCAT
CF BASE LARBOÇ 2 6 UD TORREDEMBARRA
CD MORELL 0 1 CE ALCOVER
CF CANONJA 3 5 FC LA SELVA DEL CAMP
CF ESCOLA BASE CALAFELL 2 2 CF BASE MARC BARTRA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 4 1 CD LA FLORESTA
C GIMNASTIC TARRAGONA 3 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CAMBRILS UNIÓ 8 1 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
Jornada 11
CF ICOMAR 6 8 CF BASE LARBOÇ
UD TORREDEMBARRA 0 3 CD MORELL
CE ALCOVER 3 3 CF CANONJA
FC LA SELVA DEL CAMP 5 2 CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF BASE MARC BARTRA 4 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CD LA FLORESTA 2 5 C GIMNASTIC TARRAGONA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 2 4 CF CAMBRILS UNIÓ
UD TANCAT 0 10 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
Jornada 12
CF BASE LARBOÇ 12 3 UD TANCAT
CD MORELL 8 1 CF ICOMAR
CF CANONJA 1 4 UD TORREDEMBARRA
CF ESCOLA BASE CALAFELL 4 9 CE ALCOVER
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 4 5 FC LA SELVA DEL CAMP
C GIMNASTIC TARRAGONA 3 1 CF BASE MARC BARTRA
CF CAMBRILS UNIÓ 5 1 CD LA FLORESTA
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 1 3 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 13
CF BASE LARBOÇ 1 10 CD MORELL
CF ICOMAR 5 5 CF CANONJA
UD TORREDEMBARRA 2 4 CF ESCOLA BASE CALAFELL
CE ALCOVER 4 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
FC LA SELVA DEL CAMP 3 3 C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE MARC BARTRA 6 1 CF CAMBRILS UNIÓ
CD LA FLORESTA 1 0 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
UD TANCAT 0 5 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 14
UD TANCAT 0 13 CD MORELL
CF CANONJA 5 1 CF BASE LARBOÇ
CF ESCOLA BASE CALAFELL 3 4 CF ICOMAR
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 1 2 UD TORREDEMBARRA
C GIMNASTIC TARRAGONA 5 1 CE ALCOVER
CF CAMBRILS UNIÓ 0 3 FC LA SELVA DEL CAMP
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 3 4 CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 5 4 CD LA FLORESTA
Jornada 15
CD MORELL 6 0 CF CANONJA
CF BASE LARBOÇ 2 5 CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF ICOMAR 2 6 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
UD TORREDEMBARRA 0 8 C GIMNASTIC TARRAGONA
CE ALCOVER 7 2 CF CAMBRILS UNIÓ
FC LA SELVA DEL CAMP 10 0 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF BASE MARC BARTRA 3 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CD LA FLORESTA 10 0 UD TANCAT
Jornada 16
CF BASE MARC BARTRA 5 2 CD LA FLORESTA
FC LA SELVA DEL CAMP 3 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE ALCOVER 5 1 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
UD TORREDEMBARRA 1 4 CF CAMBRILS UNIÓ
CF ICOMAR 2 4 C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE LARBOÇ 9 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CD MORELL 3 0 CF ESCOLA BASE CALAFELL
CF CANONJA 3 1 UD TANCAT
Jornada 17
UD TANCAT 1 3 CF BASE MARC BARTRA
CD LA FLORESTA 2 11 FC LA SELVA DEL CAMP
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 0 6 CE ALCOVER
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 2 2 UD TORREDEMBARRA
CF CAMBRILS UNIÓ 5 1 CF ICOMAR
C GIMNASTIC TARRAGONA 9 2 CF BASE LARBOÇ
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 0 3 CD MORELL
CF ESCOLA BASE CALAFELL 1 6 CF CANONJA
Jornada 18
FC LA SELVA DEL CAMP 6 2 CF BASE MARC BARTRA
CE ALCOVER 6 1 CD LA FLORESTA
UD TORREDEMBARRA 2 6 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF ICOMAR 4 5 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF BASE LARBOÇ 7 5 CF CAMBRILS UNIÓ
CD MORELL 2 2 C GIMNASTIC TARRAGONA
CF CANONJA 2 5 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF ESCOLA BASE CALAFELL 4 0 UD TANCAT
Jornada 19
UD TANCAT 2 9 FC LA SELVA DEL CAMP
CF BASE MARC BARTRA 1 2 CE ALCOVER
CD LA FLORESTA 4 2 UD TORREDEMBARRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 4 4 CF ICOMAR
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 8 1 CF BASE LARBOÇ
CF CAMBRILS UNIÓ 2 0 CD MORELL
C GIMNASTIC TARRAGONA 5 2 CF CANONJA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 6 2 CF ESCOLA BASE CALAFELL
Jornada 20
CE ALCOVER 3 3 FC LA SELVA DEL CAMP
UD TORREDEMBARRA 1 5 CF BASE MARC BARTRA
CF ICOMAR 5 3 CD LA FLORESTA
CF BASE LARBOÇ 3 6 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CD MORELL 7 2 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF CANONJA 5 2 CF CAMBRILS UNIÓ
CF ESCOLA BASE CALAFELL 3 7 C GIMNASTIC TARRAGONA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 9 0 UD TANCAT
Jornada 21
UD TANCAT 0 9 CE ALCOVER
FC LA SELVA DEL CAMP 3 3 UD TORREDEMBARRA
CF BASE MARC BARTRA 4 1 CF ICOMAR
CD LA FLORESTA 3 3 CF BASE LARBOÇ
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 3 8 CD MORELL
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 6 4 CF CANONJA
CF CAMBRILS UNIÓ 6 0 CF ESCOLA BASE CALAFELL
C GIMNASTIC TARRAGONA 7 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
Jornada 22
UD TORREDEMBARRA 2 6 CE ALCOVER
CF ICOMAR 3 4 FC LA SELVA DEL CAMP
CF BASE LARBOÇ 3 6 CF BASE MARC BARTRA
CD MORELL 3 2 CD LA FLORESTA
CF CANONJA 2 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF ESCOLA BASE CALAFELL 1 4 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 4 3 CF CAMBRILS UNIÓ
C GIMNASTIC TARRAGONA 14 0 UD TANCAT
Jornada 23
UD TANCAT 0 5 UD TORREDEMBARRA
CE ALCOVER 13 4 CF ICOMAR
FC LA SELVA DEL CAMP 10 2 CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC BARTRA 6 2 CD MORELL
CD LA FLORESTA 3 2 CF CANONJA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 0 2 CF ESCOLA BASE CALAFELL
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 1 1 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CAMBRILS UNIÓ 1 6 C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 24
CF ICOMAR 5 7 UD TORREDEMBARRA
CF BASE LARBOÇ 1 8 CE ALCOVER
CD MORELL 3 2 FC LA SELVA DEL CAMP
CF CANONJA 2 3 CF BASE MARC BARTRA
CF ESCOLA BASE CALAFELL 4 2 CD LA FLORESTA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 3 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
C GIMNASTIC TARRAGONA 5 1 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CF CAMBRILS UNIÓ 9 0 UD TANCAT
Jornada 25
UD TANCAT 3 9 CF ICOMAR
UD TORREDEMBARRA 3 3 CF BASE LARBOÇ
CE ALCOVER 1 3 CD MORELL
FC LA SELVA DEL CAMP 3 3 CF CANONJA
CF BASE MARC BARTRA 2 2 CF ESCOLA BASE CALAFELL
CD LA FLORESTA 2 2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 3 9 C GIMNASTIC TARRAGONA
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 2 3 CF CAMBRILS UNIÓ
Jornada 26
CF BASE LARBOÇ 8 3 CF ICOMAR
CD MORELL 7 0 UD TORREDEMBARRA
CF CANONJA 1 9 CE ALCOVER
CF ESCOLA BASE CALAFELL 0 7 FC LA SELVA DEL CAMP
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 3 2 CF BASE MARC BARTRA
C GIMNASTIC TARRAGONA 5 0 CD LA FLORESTA
CF CAMBRILS UNIÓ 4 6 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 8 3 UD TANCAT
Jornada 27
UD TANCAT 4 8 CF BASE LARBOÇ
CF ICOMAR 2 7 CD MORELL
UD TORREDEMBARRA 4 5 CF CANONJA
CE ALCOVER 7 4 CF ESCOLA BASE CALAFELL
FC LA SELVA DEL CAMP 1 3 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF BASE MARC BARTRA 3 6 C GIMNASTIC TARRAGONA
CD LA FLORESTA 2 3 CF CAMBRILS UNIÓ
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 3 5 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
Jornada 28
CD MORELL 9 2 CF BASE LARBOÇ
CF CANONJA 8 4 CF ICOMAR
CF ESCOLA BASE CALAFELL 6 3 UD TORREDEMBARRA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 3 3 CE ALCOVER
C GIMNASTIC TARRAGONA 1 2 FC LA SELVA DEL CAMP
CF CAMBRILS UNIÓ 2 2 CF BASE MARC BARTRA
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 0 5 CD LA FLORESTA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 10 0 UD TANCAT
Jornada 29
CD MORELL 10 2 UD TANCAT
CF BASE LARBOÇ 6 3 CF CANONJA
CF ICOMAR 4 4 CF ESCOLA BASE CALAFELL
UD TORREDEMBARRA 2 8 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CE ALCOVER 5 2 C GIMNASTIC TARRAGONA
FC LA SELVA DEL CAMP 3 1 CF CAMBRILS UNIÓ
CF BASE MARC BARTRA 6 2 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS
CD LA FLORESTA 2 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 30
CF CANONJA 2 3 CD MORELL
CF ESCOLA BASE CALAFELL 3 1 CF BASE LARBOÇ
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 2 5 CF ICOMAR
C GIMNASTIC TARRAGONA 16 1 UD TORREDEMBARRA
CF CAMBRILS UNIÓ 4 5 CE ALCOVER
AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 3 3 FC LA SELVA DEL CAMP
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 0 1 CF BASE MARC BARTRA
UD TANCAT 1 3 CD LA FLORESTA

Calendari lliga regular

SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 5-4 CF BASE LARBOÇ

2017-09-30

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-12 C GIMNASTIC TARRAGONA

2017-10-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CAMBRILS UNIÓ 5-1 CF BASE LARBOÇ

2017-10-14

Alineació local :

Alineació visitant :

. . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0 , . . 0

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 4-3 AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS

2017-10-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 5-3 CF BASE LARBOÇ

2017-10-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 5-3 CD LA FLORESTA

2017-11-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE MARC BARTRA 6-0 CF BASE LARBOÇ

2017-11-11

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF ICOMAR 6-8 CF BASE LARBOÇ

2017-11-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-11 FC LA SELVA DEL CAMP

2017-11-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ALCOVER 10-3 CF BASE LARBOÇ

2017-11-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-6 UD TORREDEMBARRA

2017-12-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 12-3 UD TANCAT

2018-01-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-10 CD MORELL

2018-01-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CANONJA 5-1 CF BASE LARBOÇ

2018-01-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-5 CF ESCOLA BASE CALAFELL

2018-02-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 9-2 SANTES CREUS CLUB ESPORTIU

2018-02-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


C GIMNASTIC TARRAGONA 9-2 CF BASE LARBOÇ

2018-02-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 7-5 CF CAMBRILS UNIÓ

2018-03-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


AMICS I VETERANS ELS PALLARESOS 8-1 CF BASE LARBOÇ

2018-03-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-6 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB

2018-03-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CD LA FLORESTA 3-3 CF BASE LARBOÇ

2018-03-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-6 CF BASE MARC BARTRA

2018-04-08

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


FC LA SELVA DEL CAMP 10-2 CF BASE LARBOÇ

2018-04-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-8 CE ALCOVER

2018-04-22

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TORREDEMBARRA 3-3 CF BASE LARBOÇ

2018-04-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 8-3 CF ICOMAR

2018-05-06

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


UD TANCAT 4-8 CF BASE LARBOÇ

2018-05-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CD MORELL 9-2 CF BASE LARBOÇ

2018-05-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-3 CF CANONJA

2018-05-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF ESCOLA BASE CALAFELL 3-1 CF BASE LARBOÇ

2018-05-31

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració