Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

BENJAMI B 2 DIV G 25

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CF CUBELLES23120311043031469
2UNIO ESPORTIVA CREIXELL238079141044952
3RODA DE BARA AT229147171226850
4CF CUNIT227088161035146
5CE ALTAFULLA227087171108543
6CE VENDRELL21429708827535
7UD TORREDEMBARRA21609509717033
8AT BELLVEI21527519838533
9CF LA RIERA22301230124711818
10CF JOVENTUT BISBALENCA21201231114212016
11CF BASE LARBOÇ23301211133313713
12CF BASE MARC MARTRA22221110142412911
13C GIMNASTIC TARRAGONA2100140014351580

Calendari lliga final

Jornada 01
descansa00CF BASE MARC MARTRA
C GIMNASTIC TARRAGONA00descansa
UNIO ESPORTIVA CREIXELL45CE VENDRELL
CE ALTAFULLA67RODA DE BARA AT
UD TORREDEMBARRA63CF LA RIERA
CF JOVENTUT BISBALENCA31CF BASE LARBOÇ
AT BELLVEI112CF CUBELLES
descansa00CF CUNIT
Jornada 02
CF BASE MARC MARTRA00descansa
descansa00descansa
CE VENDRELL130C GIMNASTIC TARRAGONA
RODA DE BARA AT14UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF LA RIERA17CE ALTAFULLA
CF BASE LARBOÇ36UD TORREDEMBARRA
CF CUBELLES180CF JOVENTUT BISBALENCA
CF CUNIT60AT BELLVEI
Jornada 03
CF BASE MARC MARTRA00descansa
descansa00CE VENDRELL
C GIMNASTIC TARRAGONA111RODA DE BARA AT
UNIO ESPORTIVA CREIXELL61CF LA RIERA
CE ALTAFULLA121CF BASE LARBOÇ
UD TORREDEMBARRA112CF CUBELLES
CF JOVENTUT BISBALENCA15CF CUNIT
descansa00AT BELLVEI
Jornada 04
descansa00descansa
CE VENDRELL40CF BASE MARC MARTRA
CF LA RIERA41C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE LARBOÇ03UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF CUBELLES152CE ALTAFULLA
CF CUNIT13UD TORREDEMBARRA
AT BELLVEI83CF JOVENTUT BISBALENCA
Jornada 05
descansa00CE VENDRELL
CF BASE MARC MARTRA17RODA DE BARA AT
descansa00CF LA RIERA
C GIMNASTIC TARRAGONA35CF BASE LARBOÇ
UNIO ESPORTIVA CREIXELL05CF CUBELLES
CE ALTAFULLA64CF CUNIT
UD TORREDEMBARRA24AT BELLVEI
descansa00CF JOVENTUT BISBALENCA
Jornada 06
CE VENDRELL00descansa
RODA DE BARA AT00descansa
CF LA RIERA23CF BASE MARC MARTRA
CF BASE LARBOÇ00descansa
CF CUBELLES150C GIMNASTIC TARRAGONA
CF CUNIT35UNIO ESPORTIVA CREIXELL
AT BELLVEI94CE ALTAFULLA
CF JOVENTUT BISBALENCA06UD TORREDEMBARRA
Jornada 07
CE VENDRELL55RODA DE BARA AT
descansa00CF LA RIERA
CF BASE MARC MARTRA22CF BASE LARBOÇ
descansa00CF CUBELLES
C GIMNASTIC TARRAGONA07CF CUNIT
UNIO ESPORTIVA CREIXELL60AT BELLVEI
CE ALTAFULLA72CF JOVENTUT BISBALENCA
descansa00UD TORREDEMBARRA
Jornada 08
RODA DE BARA AT00descansa
CF LA RIERA13CE VENDRELL
CF BASE LARBOÇ00descansa
CF CUBELLES150CF BASE MARC MARTRA
CF CUNIT00descansa
AT BELLVEI92C GIMNASTIC TARRAGONA
CF JOVENTUT BISBALENCA15UNIO ESPORTIVA CREIXELL
UD TORREDEMBARRA36CE ALTAFULLA
Jornada 09
RODA DE BARA AT71CF LA RIERA
CE VENDRELL20CF BASE LARBOÇ
descansa00CF CUBELLES
CF BASE MARC MARTRA07CF CUNIT
descansa00AT BELLVEI
C GIMNASTIC TARRAGONA24CF JOVENTUT BISBALENCA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL43UD TORREDEMBARRA
descansa00CE ALTAFULLA
Jornada 10
CF LA RIERA00descansa
CF BASE LARBOÇ212RODA DE BARA AT
CF CUBELLES81CE VENDRELL
CF CUNIT00descansa
AT BELLVEI70CF BASE MARC MARTRA
CF JOVENTUT BISBALENCA00descansa
UD TORREDEMBARRA52C GIMNASTIC TARRAGONA
CE ALTAFULLA24UNIO ESPORTIVA CREIXELL
Jornada 11
CF LA RIERA60CF BASE LARBOÇ
RODA DE BARA AT011CF CUBELLES
CE VENDRELL13CF CUNIT
descansa00AT BELLVEI
CF BASE MARC MARTRA33CF JOVENTUT BISBALENCA
descansa00UD TORREDEMBARRA
C GIMNASTIC TARRAGONA47CE ALTAFULLA
descansa00UNIO ESPORTIVA CREIXELL
Jornada 12
CF BASE LARBOÇ00descansa
CF CUBELLES230CF LA RIERA
CF CUNIT10RODA DE BARA AT
AT BELLVEI56CE VENDRELL
CF JOVENTUT BISBALENCA00descansa
UD TORREDEMBARRA41CF BASE MARC MARTRA
CE ALTAFULLA00descansa
UNIO ESPORTIVA CREIXELL60C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 13
CF BASE LARBOÇ018CF CUBELLES
CF LA RIERA04CF CUNIT
RODA DE BARA AT61AT BELLVEI
CE VENDRELL41CF JOVENTUT BISBALENCA
descansa00UD TORREDEMBARRA
CF BASE MARC MARTRA14CE ALTAFULLA
descansa00UNIO ESPORTIVA CREIXELL
descansa00C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 14
descansa00CF CUBELLES
CF CUNIT70CF BASE LARBOÇ
AT BELLVEI81CF LA RIERA
CF JOVENTUT BISBALENCA212RODA DE BARA AT
UD TORREDEMBARRA40CE VENDRELL
CE ALTAFULLA00descansa
UNIO ESPORTIVA CREIXELL70CF BASE MARC MARTRA
C GIMNASTIC TARRAGONA00descansa
Jornada 15
CF CUBELLES92CF CUNIT
CF BASE LARBOÇ13AT BELLVEI
CF LA RIERA23CF JOVENTUT BISBALENCA
RODA DE BARA AT40UD TORREDEMBARRA
CE VENDRELL14CE ALTAFULLA
descansa00UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF BASE MARC MARTRA53C GIMNASTIC TARRAGONA
descansa00descansa
Jornada 16
CF BASE MARC MARTRA00descansa
descansa00C GIMNASTIC TARRAGONA
CE VENDRELL35UNIO ESPORTIVA CREIXELL
RODA DE BARA AT44CE ALTAFULLA
CF LA RIERA52UD TORREDEMBARRA
CF BASE LARBOÇ24CF JOVENTUT BISBALENCA
CF CUBELLES150AT BELLVEI
CF CUNIT00descansa
Jornada 17
descansa00CF BASE MARC MARTRA
descansa00descansa
C GIMNASTIC TARRAGONA47CE VENDRELL
UNIO ESPORTIVA CREIXELL23RODA DE BARA AT
CE ALTAFULLA50CF LA RIERA
UD TORREDEMBARRA50CF BASE LARBOÇ
CF JOVENTUT BISBALENCA118CF CUBELLES
AT BELLVEI33CF CUNIT
Jornada 18
descansa00CF BASE MARC MARTRA
CE VENDRELL00descansa
RODA DE BARA AT71C GIMNASTIC TARRAGONA
CF LA RIERA26UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF BASE LARBOÇ15CE ALTAFULLA
CF CUBELLES30UD TORREDEMBARRA
CF CUNIT51CF JOVENTUT BISBALENCA
AT BELLVEI00descansa
Jornada 19
descansa00descansa
CF BASE MARC MARTRA26CE VENDRELL
descansa00RODA DE BARA AT
C GIMNASTIC TARRAGONA24CF LA RIERA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL81CF BASE LARBOÇ
CE ALTAFULLA29CF CUBELLES
UD TORREDEMBARRA46CF CUNIT
CF JOVENTUT BISBALENCA34AT BELLVEI
Jornada 20
CE VENDRELL00descansa
RODA DE BARA AT90CF BASE MARC MARTRA
CF LA RIERA00descansa
CF BASE LARBOÇ42C GIMNASTIC TARRAGONA
CF CUBELLES51UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF CUNIT53CE ALTAFULLA
CF JOVENTUT BISBALENCA00descansa
Jornada 21
descansa00CE VENDRELL
descansa00RODA DE BARA AT
CF BASE MARC MARTRA02CF LA RIERA
descansa00CF BASE LARBOÇ
C GIMNASTIC TARRAGONA017CF CUBELLES
UNIO ESPORTIVA CREIXELL35CF CUNIT
CE ALTAFULLA43AT BELLVEI
UD TORREDEMBARRA32CF JOVENTUT BISBALENCA
Jornada 22
RODA DE BARA AT53CE VENDRELL
CF LA RIERA00descansa
CF BASE LARBOÇ52CF BASE MARC MARTRA
CF CUBELLES00descansa
CF CUNIT63C GIMNASTIC TARRAGONA
AT BELLVEI33UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF JOVENTUT BISBALENCA25CE ALTAFULLA
UD TORREDEMBARRA00descansa
Jornada 23
descansa00RODA DE BARA AT
CE VENDRELL45CF LA RIERA
descansa00CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC MARTRA013CF CUBELLES
descansa00CF CUNIT
C GIMNASTIC TARRAGONA19AT BELLVEI
UNIO ESPORTIVA CREIXELL51CF JOVENTUT BISBALENCA
CE ALTAFULLA43UD TORREDEMBARRA
Jornada 24
CF LA RIERA47RODA DE BARA AT
CF BASE LARBOÇ04CE VENDRELL
CF CUBELLES00descansa
CF CUNIT150CF BASE MARC MARTRA
AT BELLVEI00descansa
UD TORREDEMBARRA27UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CE ALTAFULLA00descansa
Jornada 25
descansa00CF LA RIERA
RODA DE BARA AT71CF BASE LARBOÇ
CE VENDRELL213CF CUBELLES
descansa00CF CUNIT
CF BASE MARC MARTRA31AT BELLVEI
descansa00CF JOVENTUT BISBALENCA
C GIMNASTIC TARRAGONA25UD TORREDEMBARRA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL43CE ALTAFULLA
Jornada 26
CF BASE LARBOÇ31CF LA RIERA
CF CUBELLES151RODA DE BARA AT
CF CUNIT46CE VENDRELL
AT BELLVEI00descansa
CF JOVENTUT BISBALENCA30CF BASE MARC MARTRA
UD TORREDEMBARRA00descansa
CE ALTAFULLA82C GIMNASTIC TARRAGONA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL00descansa
Jornada 27
descansa00CF BASE LARBOÇ
CF LA RIERA015CF CUBELLES
RODA DE BARA AT21CF CUNIT
CE VENDRELL22AT BELLVEI
descansa00CF JOVENTUT BISBALENCA
CF BASE MARC MARTRA14UD TORREDEMBARRA
descansa00CE ALTAFULLA
Jornada 28
CF CUBELLES190CF BASE LARBOÇ
CF CUNIT00CF LA RIERA
AT BELLVEI00RODA DE BARA AT
CF JOVENTUT BISBALENCA00CE VENDRELL
UD TORREDEMBARRA00descansa
CE ALTAFULLA00CF BASE MARC MARTRA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL00descansa
C GIMNASTIC TARRAGONA00descansa
Jornada 29
CF CUBELLES00descansa
CF BASE LARBOÇ13CF CUNIT
CF LA RIERA23AT BELLVEI
RODA DE BARA AT52CF JOVENTUT BISBALENCA
CE VENDRELL00UD TORREDEMBARRA
descansa00CE ALTAFULLA
CF BASE MARC MARTRA06UNIO ESPORTIVA CREIXELL
descansa00C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 30
CF CUNIT00CF CUBELLES
AT BELLVEI00CF BASE LARBOÇ
CF JOVENTUT BISBALENCA00CF LA RIERA
UD TORREDEMBARRA00RODA DE BARA AT
CE ALTAFULLA00CE VENDRELL
UNIO ESPORTIVA CREIXELL00descansa
C GIMNASTIC TARRAGONA00CF BASE MARC MARTRA
descansa00descansa

Calendari lliga regular

CF JOVENTUT BISBALENCA 2-0 CF BASE LARBOÇ

2017-10-08

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ALTAFULLA 12-1 CF BASE LARBOÇ

2017-10-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-3 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL

2017-10-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


C GIMNASTIC TARRAGONA 3-5 CF BASE LARBOÇ

2017-11-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE MARC MARTRA 2-2 CF BASE LARBOÇ

2017-11-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE VENDRELL 2-0 CF BASE LARBOÇ

2017-12-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-12 RODA DE BARA AT

2017-12-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF LA RIERA 6-0 CF BASE LARBOÇ

2018-01-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-18 CF CUBELLES

2018-01-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CUNIT 7-0 CF BASE LARBOÇ

2018-02-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-3 AT BELLVEI

2018-02-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-4 CF JOVENTUT BISBALENCA

2018-02-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TORREDEMBARRA 5-0 CF BASE LARBOÇ

2018-03-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-5 CE ALTAFULLA

2018-03-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UNIO ESPORTIVA CREIXELL 8-1 CF BASE LARBOÇ

2018-03-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 4-2 C GIMNASTIC TARRAGONA

2018-03-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 5-2 CF BASE MARC MARTRA

2018-04-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-4 CE VENDRELL

2018-04-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


RODA DE BARA AT 7-1 CF BASE LARBOÇ

2018-05-05

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-1 CF LA RIERA

2018-05-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF CUBELLES 19-0 CF BASE LARBOÇ

2018-05-26

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-3 CF CUNIT

2018-06-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració