Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

BENJAMI B 2 DIV G 25

J Casa Visitant Gol Pt
GC EC PC GF EF PF fav cont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1 CF CUBELLES 23 12 0 3 11 0 4 303 14 69
2 UNIO ESPORTIVA CREIXELL 23 8 0 7 9 1 4 104 49 52
3 RODA DE BARA AT 22 9 1 4 7 1 7 122 68 50
4 CF CUNIT 22 7 0 8 8 1 6 103 51 46
5 CE ALTAFULLA 22 7 0 8 7 1 7 110 85 43
6 CE VENDRELL 21 4 2 9 7 0 8 82 75 35
7 UD TORREDEMBARRA 21 6 0 9 5 0 9 71 70 33
8 AT BELLVEI 21 5 2 7 5 1 9 83 85 33
9 CF LA RIERA 22 3 0 12 3 0 12 47 118 18
10 CF JOVENTUT BISBALENCA 21 2 0 12 3 1 11 42 120 16
11 CF BASE LARBOÇ 23 3 0 12 1 1 13 33 137 13
12 CF BASE MARC MARTRA 22 2 2 11 1 0 14 24 129 11
13 C GIMNASTIC TARRAGONA 21 0 0 14 0 0 14 35 158 0

Calendari lliga final

Jornada 01
descansa 0 0 CF BASE MARC MARTRA
C GIMNASTIC TARRAGONA 0 0 descansa
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 4 5 CE VENDRELL
CE ALTAFULLA 6 7 RODA DE BARA AT
UD TORREDEMBARRA 6 3 CF LA RIERA
CF JOVENTUT BISBALENCA 3 1 CF BASE LARBOÇ
AT BELLVEI 1 12 CF CUBELLES
descansa 0 0 CF CUNIT
Jornada 02
CF BASE MARC MARTRA 0 0 descansa
descansa 0 0 descansa
CE VENDRELL 13 0 C GIMNASTIC TARRAGONA
RODA DE BARA AT 1 4 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF LA RIERA 1 7 CE ALTAFULLA
CF BASE LARBOÇ 3 6 UD TORREDEMBARRA
CF CUBELLES 18 0 CF JOVENTUT BISBALENCA
CF CUNIT 6 0 AT BELLVEI
Jornada 03
CF BASE MARC MARTRA 0 0 descansa
descansa 0 0 CE VENDRELL
C GIMNASTIC TARRAGONA 1 11 RODA DE BARA AT
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 6 1 CF LA RIERA
CE ALTAFULLA 12 1 CF BASE LARBOÇ
UD TORREDEMBARRA 1 12 CF CUBELLES
CF JOVENTUT BISBALENCA 1 5 CF CUNIT
descansa 0 0 AT BELLVEI
Jornada 04
descansa 0 0 descansa
CE VENDRELL 4 0 CF BASE MARC MARTRA
CF LA RIERA 4 1 C GIMNASTIC TARRAGONA
CF BASE LARBOÇ 0 3 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF CUBELLES 15 2 CE ALTAFULLA
CF CUNIT 1 3 UD TORREDEMBARRA
AT BELLVEI 8 3 CF JOVENTUT BISBALENCA
Jornada 05
descansa 0 0 CE VENDRELL
CF BASE MARC MARTRA 1 7 RODA DE BARA AT
descansa 0 0 CF LA RIERA
C GIMNASTIC TARRAGONA 3 5 CF BASE LARBOÇ
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 0 5 CF CUBELLES
CE ALTAFULLA 6 4 CF CUNIT
UD TORREDEMBARRA 2 4 AT BELLVEI
descansa 0 0 CF JOVENTUT BISBALENCA
Jornada 06
CE VENDRELL 0 0 descansa
RODA DE BARA AT 0 0 descansa
CF LA RIERA 2 3 CF BASE MARC MARTRA
CF BASE LARBOÇ 0 0 descansa
CF CUBELLES 15 0 C GIMNASTIC TARRAGONA
CF CUNIT 3 5 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
AT BELLVEI 9 4 CE ALTAFULLA
CF JOVENTUT BISBALENCA 0 6 UD TORREDEMBARRA
Jornada 07
CE VENDRELL 5 5 RODA DE BARA AT
descansa 0 0 CF LA RIERA
CF BASE MARC MARTRA 2 2 CF BASE LARBOÇ
descansa 0 0 CF CUBELLES
C GIMNASTIC TARRAGONA 0 7 CF CUNIT
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 6 0 AT BELLVEI
CE ALTAFULLA 7 2 CF JOVENTUT BISBALENCA
descansa 0 0 UD TORREDEMBARRA
Jornada 08
RODA DE BARA AT 0 0 descansa
CF LA RIERA 1 3 CE VENDRELL
CF BASE LARBOÇ 0 0 descansa
CF CUBELLES 15 0 CF BASE MARC MARTRA
CF CUNIT 0 0 descansa
AT BELLVEI 9 2 C GIMNASTIC TARRAGONA
CF JOVENTUT BISBALENCA 1 5 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
UD TORREDEMBARRA 3 6 CE ALTAFULLA
Jornada 09
RODA DE BARA AT 7 1 CF LA RIERA
CE VENDRELL 2 0 CF BASE LARBOÇ
descansa 0 0 CF CUBELLES
CF BASE MARC MARTRA 0 7 CF CUNIT
descansa 0 0 AT BELLVEI
C GIMNASTIC TARRAGONA 2 4 CF JOVENTUT BISBALENCA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 4 3 UD TORREDEMBARRA
descansa 0 0 CE ALTAFULLA
Jornada 10
CF LA RIERA 0 0 descansa
CF BASE LARBOÇ 2 12 RODA DE BARA AT
CF CUBELLES 8 1 CE VENDRELL
CF CUNIT 0 0 descansa
AT BELLVEI 7 0 CF BASE MARC MARTRA
CF JOVENTUT BISBALENCA 0 0 descansa
UD TORREDEMBARRA 5 2 C GIMNASTIC TARRAGONA
CE ALTAFULLA 2 4 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
Jornada 11
CF LA RIERA 6 0 CF BASE LARBOÇ
RODA DE BARA AT 0 11 CF CUBELLES
CE VENDRELL 1 3 CF CUNIT
descansa 0 0 AT BELLVEI
CF BASE MARC MARTRA 3 3 CF JOVENTUT BISBALENCA
descansa 0 0 UD TORREDEMBARRA
C GIMNASTIC TARRAGONA 4 7 CE ALTAFULLA
descansa 0 0 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
Jornada 12
CF BASE LARBOÇ 0 0 descansa
CF CUBELLES 23 0 CF LA RIERA
CF CUNIT 1 0 RODA DE BARA AT
AT BELLVEI 5 6 CE VENDRELL
CF JOVENTUT BISBALENCA 0 0 descansa
UD TORREDEMBARRA 4 1 CF BASE MARC MARTRA
CE ALTAFULLA 0 0 descansa
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 6 0 C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 13
CF BASE LARBOÇ 0 18 CF CUBELLES
CF LA RIERA 0 4 CF CUNIT
RODA DE BARA AT 6 1 AT BELLVEI
CE VENDRELL 4 1 CF JOVENTUT BISBALENCA
descansa 0 0 UD TORREDEMBARRA
CF BASE MARC MARTRA 1 4 CE ALTAFULLA
descansa 0 0 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
descansa 0 0 C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 14
descansa 0 0 CF CUBELLES
CF CUNIT 7 0 CF BASE LARBOÇ
AT BELLVEI 8 1 CF LA RIERA
CF JOVENTUT BISBALENCA 2 12 RODA DE BARA AT
UD TORREDEMBARRA 4 0 CE VENDRELL
CE ALTAFULLA 0 0 descansa
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 7 0 CF BASE MARC MARTRA
C GIMNASTIC TARRAGONA 0 0 descansa
Jornada 15
CF CUBELLES 9 2 CF CUNIT
CF BASE LARBOÇ 1 3 AT BELLVEI
CF LA RIERA 2 3 CF JOVENTUT BISBALENCA
RODA DE BARA AT 4 0 UD TORREDEMBARRA
CE VENDRELL 1 4 CE ALTAFULLA
descansa 0 0 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF BASE MARC MARTRA 5 3 C GIMNASTIC TARRAGONA
descansa 0 0 descansa
Jornada 16
CF BASE MARC MARTRA 0 0 descansa
descansa 0 0 C GIMNASTIC TARRAGONA
CE VENDRELL 3 5 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
RODA DE BARA AT 4 4 CE ALTAFULLA
CF LA RIERA 5 2 UD TORREDEMBARRA
CF BASE LARBOÇ 2 4 CF JOVENTUT BISBALENCA
CF CUBELLES 15 0 AT BELLVEI
CF CUNIT 0 0 descansa
Jornada 17
descansa 0 0 CF BASE MARC MARTRA
descansa 0 0 descansa
C GIMNASTIC TARRAGONA 4 7 CE VENDRELL
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 2 3 RODA DE BARA AT
CE ALTAFULLA 5 0 CF LA RIERA
UD TORREDEMBARRA 5 0 CF BASE LARBOÇ
CF JOVENTUT BISBALENCA 1 18 CF CUBELLES
AT BELLVEI 3 3 CF CUNIT
Jornada 18
descansa 0 0 CF BASE MARC MARTRA
CE VENDRELL 0 0 descansa
RODA DE BARA AT 7 1 C GIMNASTIC TARRAGONA
CF LA RIERA 2 6 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF BASE LARBOÇ 1 5 CE ALTAFULLA
CF CUBELLES 3 0 UD TORREDEMBARRA
CF CUNIT 5 1 CF JOVENTUT BISBALENCA
AT BELLVEI 0 0 descansa
Jornada 19
descansa 0 0 descansa
CF BASE MARC MARTRA 2 6 CE VENDRELL
descansa 0 0 RODA DE BARA AT
C GIMNASTIC TARRAGONA 2 4 CF LA RIERA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 8 1 CF BASE LARBOÇ
CE ALTAFULLA 2 9 CF CUBELLES
UD TORREDEMBARRA 4 6 CF CUNIT
CF JOVENTUT BISBALENCA 3 4 AT BELLVEI
Jornada 20
CE VENDRELL 0 0 descansa
RODA DE BARA AT 9 0 CF BASE MARC MARTRA
CF LA RIERA 0 0 descansa
CF BASE LARBOÇ 4 2 C GIMNASTIC TARRAGONA
CF CUBELLES 5 1 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF CUNIT 5 3 CE ALTAFULLA
CF JOVENTUT BISBALENCA 0 0 descansa
Jornada 21
descansa 0 0 CE VENDRELL
descansa 0 0 RODA DE BARA AT
CF BASE MARC MARTRA 0 2 CF LA RIERA
descansa 0 0 CF BASE LARBOÇ
C GIMNASTIC TARRAGONA 0 17 CF CUBELLES
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 3 5 CF CUNIT
CE ALTAFULLA 4 3 AT BELLVEI
UD TORREDEMBARRA 3 2 CF JOVENTUT BISBALENCA
Jornada 22
RODA DE BARA AT 5 3 CE VENDRELL
CF LA RIERA 0 0 descansa
CF BASE LARBOÇ 5 2 CF BASE MARC MARTRA
CF CUBELLES 0 0 descansa
CF CUNIT 6 3 C GIMNASTIC TARRAGONA
AT BELLVEI 3 3 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CF JOVENTUT BISBALENCA 2 5 CE ALTAFULLA
UD TORREDEMBARRA 0 0 descansa
Jornada 23
descansa 0 0 RODA DE BARA AT
CE VENDRELL 4 5 CF LA RIERA
descansa 0 0 CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC MARTRA 0 13 CF CUBELLES
descansa 0 0 CF CUNIT
C GIMNASTIC TARRAGONA 1 9 AT BELLVEI
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 5 1 CF JOVENTUT BISBALENCA
CE ALTAFULLA 4 3 UD TORREDEMBARRA
Jornada 24
CF LA RIERA 4 7 RODA DE BARA AT
CF BASE LARBOÇ 0 4 CE VENDRELL
CF CUBELLES 0 0 descansa
CF CUNIT 15 0 CF BASE MARC MARTRA
AT BELLVEI 0 0 descansa
UD TORREDEMBARRA 2 7 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
CE ALTAFULLA 0 0 descansa
Jornada 25
descansa 0 0 CF LA RIERA
RODA DE BARA AT 7 1 CF BASE LARBOÇ
CE VENDRELL 2 13 CF CUBELLES
descansa 0 0 CF CUNIT
CF BASE MARC MARTRA 3 1 AT BELLVEI
descansa 0 0 CF JOVENTUT BISBALENCA
C GIMNASTIC TARRAGONA 2 5 UD TORREDEMBARRA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 4 3 CE ALTAFULLA
Jornada 26
CF BASE LARBOÇ 3 1 CF LA RIERA
CF CUBELLES 15 1 RODA DE BARA AT
CF CUNIT 4 6 CE VENDRELL
AT BELLVEI 0 0 descansa
CF JOVENTUT BISBALENCA 3 0 CF BASE MARC MARTRA
UD TORREDEMBARRA 0 0 descansa
CE ALTAFULLA 8 2 C GIMNASTIC TARRAGONA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 0 0 descansa
Jornada 27
descansa 0 0 CF BASE LARBOÇ
CF LA RIERA 0 15 CF CUBELLES
RODA DE BARA AT 2 1 CF CUNIT
CE VENDRELL 2 2 AT BELLVEI
descansa 0 0 CF JOVENTUT BISBALENCA
CF BASE MARC MARTRA 1 4 UD TORREDEMBARRA
descansa 0 0 CE ALTAFULLA
Jornada 28
CF CUBELLES 19 0 CF BASE LARBOÇ
CF CUNIT 0 0 CF LA RIERA
AT BELLVEI 0 0 RODA DE BARA AT
CF JOVENTUT BISBALENCA 0 0 CE VENDRELL
UD TORREDEMBARRA 0 0 descansa
CE ALTAFULLA 0 0 CF BASE MARC MARTRA
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 0 0 descansa
C GIMNASTIC TARRAGONA 0 0 descansa
Jornada 29
CF CUBELLES 0 0 descansa
CF BASE LARBOÇ 1 3 CF CUNIT
CF LA RIERA 2 3 AT BELLVEI
RODA DE BARA AT 5 2 CF JOVENTUT BISBALENCA
CE VENDRELL 0 0 UD TORREDEMBARRA
descansa 0 0 CE ALTAFULLA
CF BASE MARC MARTRA 0 6 UNIO ESPORTIVA CREIXELL
descansa 0 0 C GIMNASTIC TARRAGONA
Jornada 30
CF CUNIT 0 0 CF CUBELLES
AT BELLVEI 0 0 CF BASE LARBOÇ
CF JOVENTUT BISBALENCA 0 0 CF LA RIERA
UD TORREDEMBARRA 0 0 RODA DE BARA AT
CE ALTAFULLA 0 0 CE VENDRELL
UNIO ESPORTIVA CREIXELL 0 0 descansa
C GIMNASTIC TARRAGONA 0 0 CF BASE MARC MARTRA
descansa 0 0 descansa

Calendari lliga regular

CF JOVENTUT BISBALENCA 2-0 CF BASE LARBOÇ

2017-10-08

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ALTAFULLA 12-1 CF BASE LARBOÇ

2017-10-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-3 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL

2017-10-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


C GIMNASTIC TARRAGONA 3-5 CF BASE LARBOÇ

2017-11-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE MARC MARTRA 2-2 CF BASE LARBOÇ

2017-11-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE VENDRELL 2-0 CF BASE LARBOÇ

2017-12-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-12 RODA DE BARA AT

2017-12-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF LA RIERA 6-0 CF BASE LARBOÇ

2018-01-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-18 CF CUBELLES

2018-01-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CUNIT 7-0 CF BASE LARBOÇ

2018-02-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-3 AT BELLVEI

2018-02-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-4 CF JOVENTUT BISBALENCA

2018-02-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TORREDEMBARRA 5-0 CF BASE LARBOÇ

2018-03-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-5 CE ALTAFULLA

2018-03-10

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UNIO ESPORTIVA CREIXELL 8-1 CF BASE LARBOÇ

2018-03-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 4-2 C GIMNASTIC TARRAGONA

2018-03-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 5-2 CF BASE MARC MARTRA

2018-04-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 0-4 CE VENDRELL

2018-04-28

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


RODA DE BARA AT 7-1 CF BASE LARBOÇ

2018-05-05

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 3-1 CF LA RIERA

2018-05-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF CUBELLES 19-0 CF BASE LARBOÇ

2018-05-26

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 1-3 CF CUNIT

2018-06-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració