Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

PREBENJAMI A G 14

J Casa Visitant Gol Pt
GC EC PC GF EF PF fav cont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1 CF BASE LARBOÇ 26 12 1 2 12 0 3 174 35 73
2 CE ALTAFULLA 26 12 0 3 10 0 5 133 59 66
3 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 26 10 2 3 9 1 5 79 27 60
4 CF LA RIERA 26 7 2 6 7 5 3 81 57 49
5 CF JOVENTUT BISBALENCA 26 6 2 7 8 2 5 94 89 46
6 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 26 6 0 9 7 0 8 129 85 39
7 UD TANCAT 26 5 2 8 6 3 6 108 99 38
8 CF CUNIT 26 5 3 7 6 2 7 93 90 38
9 UD TORREDEMBARA 26 4 3 8 5 4 6 66 75 34
10 CE VENDRELL 26 3 5 7 5 0 10 60 81 29
11 CF BASE MARC BARTRA 26 4 0 11 3 4 8 57 107 25
12 CF LA SELVA DEL CAMP 26 2 2 11 2 1 12 34 96 15
13 CF CUBELLES 26 0 1 14 2 0 13 28 119 7
14 RODA DE BARA AT 26 1 0 14 0 1 14 31 148 4

Calendari lliga final

Jornada 01
UD TORREDEMBARA 0 0 descansa
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 1 5 CF BASE LARBOÇ
CF LA RIERA 3 4 CE ALTAFULLA
CE VENDRELL 5 1 RODA DE BARA AT
CF BASE MARC BARTRA 2 8 CF CUNIT
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 4 6 UD TANCAT
CF JOVENTUT BISBALENCA 0 0 descansa
CF CUBELLES 0 2 CF LA SELVA DEL CAMP
Jornada 02
descansa 0 0 CF CUBELLES
CF BASE LARBOÇ 9 2 UD TORREDEMBARA
CE ALTAFULLA 2 3 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
RODA DE BARA AT 3 8 CF LA RIERA
CF CUNIT 8 1 CE VENDRELL
UD TANCAT 4 2 CF BASE MARC BARTRA
descansa 0 0 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
CF LA SELVA DEL CAMP 0 4 CF JOVENTUT BISBALENCA
Jornada 03
descansa 0 0 CF BASE LARBOÇ
UD TORREDEMBARA 3 2 CE ALTAFULLA
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 10 0 RODA DE BARA AT
CF LA RIERA 2 4 CF CUNIT
CE VENDRELL 2 3 UD TANCAT
CF BASE MARC BARTRA 0 0 descansa
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 3 2 CF LA SELVA DEL CAMP
CF CUBELLES 1 6 CF JOVENTUT BISBALENCA
Jornada 04
CF BASE LARBOÇ 12 1 CF CUBELLES
CE ALTAFULLA 0 0 descansa
RODA DE BARA AT 1 4 UD TORREDEMBARA
CF CUNIT 1 3 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UD TANCAT 4 5 CF LA RIERA
descansa 0 0 CE VENDRELL
CF LA SELVA DEL CAMP 2 2 CF BASE MARC BARTRA
CF JOVENTUT BISBALENCA 6 5 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
Jornada 05
CF BASE LARBOÇ 9 2 CE ALTAFULLA
descansa 0 0 RODA DE BARA AT
UD TORREDEMBARA 1 2 CF CUNIT
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 3 2 UD TANCAT
CF LA RIERA 0 0 descansa
CE VENDRELL 5 2 CF LA SELVA DEL CAMP
CF BASE MARC BARTRA 3 4 CF JOVENTUT BISBALENCA
CF CUBELLES 2 5 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
Jornada 06
CE ALTAFULLA 6 0 CF CUBELLES
RODA DE BARA AT 0 5 CF BASE LARBOÇ
CF CUNIT 0 0 descansa
UD TANCAT 3 3 UD TORREDEMBARA
descansa 0 0 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF LA SELVA DEL CAMP 1 5 CF LA RIERA
CF JOVENTUT BISBALENCA 8 3 CE VENDRELL
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 3 4 CF BASE MARC BARTRA
Jornada 07
CE ALTAFULLA 6 1 RODA DE BARA AT
CF BASE LARBOÇ 7 2 CF CUNIT
descansa 0 0 UD TANCAT
UD TORREDEMBARA 0 0 descansa
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 1 0 CF LA SELVA DEL CAMP
CF LA RIERA 1 5 CF JOVENTUT BISBALENCA
CE VENDRELL 3 6 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
CF CUBELLES 1 2 CF BASE MARC BARTRA
Jornada 08
RODA DE BARA AT 3 0 CF CUBELLES
CF CUNIT 4 5 CE ALTAFULLA
UD TANCAT 0 4 CF BASE LARBOÇ
descansa 0 0 descansa
CF LA SELVA DEL CAMP 0 4 UD TORREDEMBARA
CF JOVENTUT BISBALENCA 0 4 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 2 4 CF LA RIERA
CF BASE MARC BARTRA 1 4 CE VENDRELL
Jornada 09
RODA DE BARA AT 0 5 CF CUNIT
CE ALTAFULLA 3 1 UD TANCAT
CF BASE LARBOÇ 0 0 descansa
descansa 0 0 CF LA SELVA DEL CAMP
UD TORREDEMBARA 0 3 CF JOVENTUT BISBALENCA
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 4 2 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
CF LA RIERA 1 1 CF BASE MARC BARTRA
CF CUBELLES 0 4 CE VENDRELL
Jornada 10
CF CUNIT 6 1 CF CUBELLES
UD TANCAT 4 3 RODA DE BARA AT
descansa 0 0 CE ALTAFULLA
CF LA SELVA DEL CAMP 0 4 CF BASE LARBOÇ
CF JOVENTUT BISBALENCA 0 0 descansa
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 8 1 UD TORREDEMBARA
CF BASE MARC BARTRA 1 0 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE VENDRELL 1 1 CF LA RIERA
Jornada 11
CF CUNIT 4 6 UD TANCAT
RODA DE BARA AT 0 0 descansa
CE ALTAFULLA 7 0 CF LA SELVA DEL CAMP
CF BASE LARBOÇ 12 0 CF JOVENTUT BISBALENCA
descansa 0 0 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
UD TORREDEMBARA 2 2 CF BASE MARC BARTRA
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 1 0 CE VENDRELL
CF CUBELLES 0 2 CF LA RIERA
Jornada 12
UD TANCAT 4 5 CF CUBELLES
descansa 0 0 CF CUNIT
CF LA SELVA DEL CAMP 3 1 RODA DE BARA AT
CF JOVENTUT BISBALENCA 1 9 CE ALTAFULLA
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 2 5 CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC BARTRA 0 0 descansa
CE VENDRELL 2 2 UD TORREDEMBARA
CF LA RIERA 3 1 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 13
UD TANCAT 0 0 descansa
CF CUNIT 2 0 CF LA SELVA DEL CAMP
RODA DE BARA AT 0 7 CF JOVENTUT BISBALENCA
CE ALTAFULLA 5 4 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
CF BASE LARBOÇ 14 1 CF BASE MARC BARTRA
descansa 0 0 CE VENDRELL
UD TORREDEMBARA 2 2 CF LA RIERA
CF CUBELLES 0 6 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 14
CF CUBELLES 0 0 descansa
CF LA SELVA DEL CAMP 2 2 UD TANCAT
CF JOVENTUT BISBALENCA 10 0 CF CUNIT
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 13 0 RODA DE BARA AT
CF BASE MARC BARTRA 2 6 CE ALTAFULLA
CE VENDRELL 1 4 CF BASE LARBOÇ
CF LA RIERA 0 0 descansa
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 3 0 UD TORREDEMBARA
Jornada 15
descansa 0 0 CF LA SELVA DEL CAMP
UD TANCAT 4 6 CF JOVENTUT BISBALENCA
CF CUNIT 2 8 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
RODA DE BARA AT 1 5 CF BASE MARC BARTRA
CE ALTAFULLA 6 0 CE VENDRELL
CF BASE LARBOÇ 2 2 CF LA RIERA
descansa 0 0 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UD TORREDEMBARA 3 1 CF CUBELLES
Jornada 16
descansa 0 0 UD TORREDEMBARA
CF BASE LARBOÇ 2 1 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE ALTAFULLA 10 5 CF LA RIERA
RODA DE BARA AT 1 5 CE VENDRELL
CF CUNIT 8 2 CF BASE MARC BARTRA
UD TANCAT 7 2 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
descansa 0 0 CF JOVENTUT BISBALENCA
CF LA SELVA DEL CAMP 1 2 CF CUBELLES
Jornada 17
CF CUBELLES 0 0 descansa
UD TORREDEMBARA 0 5 CF BASE LARBOÇ
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 2 1 CE ALTAFULLA
CF LA RIERA 3 0 RODA DE BARA AT
CE VENDRELL 2 2 CF CUNIT
CF BASE MARC BARTRA 2 6 UD TANCAT
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 0 0 descansa
CF JOVENTUT BISBALENCA 2 2 CF LA SELVA DEL CAMP
Jornada 18
CF BASE LARBOÇ 0 0 descansa
CE ALTAFULLA 5 2 UD TORREDEMBARA
RODA DE BARA AT 0 3 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CUNIT 4 4 CF LA RIERA
UD TANCAT 7 4 CE VENDRELL
descansa 0 0 CF BASE MARC BARTRA
CF LA SELVA DEL CAMP 0 7 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
CF JOVENTUT BISBALENCA 5 2 CF CUBELLES
Jornada 19
CF CUBELLES 0 11 CF BASE LARBOÇ
descansa 0 0 CE ALTAFULLA
UD TORREDEMBARA 4 1 RODA DE BARA AT
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 0 0 CF CUNIT
CF LA RIERA 5 2 UD TANCAT
CE VENDRELL 0 0 descansa
CF BASE MARC BARTRA 5 4 CF LA SELVA DEL CAMP
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 1 3 CF JOVENTUT BISBALENCA
Jornada 20
CE ALTAFULLA 5 4 CF BASE LARBOÇ
RODA DE BARA AT 0 0 descansa
CF CUNIT 2 2 UD TORREDEMBARA
UD TANCAT 4 4 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
descansa 0 0 CF LA RIERA
CF LA SELVA DEL CAMP 1 5 CE VENDRELL
CF JOVENTUT BISBALENCA 3 2 CF BASE MARC BARTRA
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 9 1 CF CUBELLES
Jornada 21
CF CUBELLES 2 6 CE ALTAFULLA
CF BASE LARBOÇ 12 1 RODA DE BARA AT
descansa 0 0 CF CUNIT
UD TORREDEMBARA 6 6 UD TANCAT
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 0 0 descansa
CF LA RIERA 3 1 CF LA SELVA DEL CAMP
CE VENDRELL 2 2 CF JOVENTUT BISBALENCA
CF BASE MARC BARTRA 2 5 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
Jornada 22
RODA DE BARA AT 1 9 CE ALTAFULLA
CF CUNIT 3 5 CF BASE LARBOÇ
UD TANCAT 0 0 descansa
descansa 0 0 UD TORREDEMBARA
CF LA SELVA DEL CAMP 0 5 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF JOVENTUT BISBALENCA 1 3 CF LA RIERA
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 4 0 CE VENDRELL
CF BASE MARC BARTRA 2 0 CF CUBELLES
Jornada 23
CF CUBELLES 3 3 RODA DE BARA AT
CE ALTAFULLA 7 3 CF CUNIT
CF BASE LARBOÇ 7 0 UD TANCAT
descansa 0 0 descansa
UD TORREDEMBARA 4 2 CF LA SELVA DEL CAMP
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 5 0 CF JOVENTUT BISBALENCA
CF LA RIERA 3 2 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
CE VENDRELL 3 3 CF BASE MARC BARTRA
Jornada 24
CF CUNIT 6 1 RODA DE BARA AT
UD TANCAT 2 3 CE ALTAFULLA
descansa 0 0 CF BASE LARBOÇ
CF LA SELVA DEL CAMP 0 0 descansa
CF JOVENTUT BISBALENCA 0 8 UD TORREDEMBARA
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 0 6 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE MARC BARTRA 1 8 CF LA RIERA
CE VENDRELL 2 0 CF CUBELLES
Jornada 25
CF CUBELLES 3 7 CF CUNIT
RODA DE BARA AT 3 5 UD TANCAT
CE ALTAFULLA 0 0 descansa
CF BASE LARBOÇ 6 1 CF LA SELVA DEL CAMP
descansa 0 0 CF JOVENTUT BISBALENCA
UD TORREDEMBARA 0 8 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 3 0 CF BASE MARC BARTRA
CF LA RIERA 2 0 CE VENDRELL
Jornada 26
UD TANCAT 4 5 CF CUNIT
descansa 0 0 RODA DE BARA AT
CF LA SELVA DEL CAMP 0 5 CE ALTAFULLA
CF JOVENTUT BISBALENCA 1 7 CF BASE LARBOÇ
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 0 0 descansa
CF BASE MARC BARTRA 0 6 UD TORREDEMBARA
CE VENDRELL 0 3 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF LA RIERA 2 0 CF CUBELLES
Jornada 27
CF CUBELLES 1 5 UD TANCAT
CF CUNIT 0 0 descansa
RODA DE BARA AT 2 3 CF LA SELVA DEL CAMP
CE ALTAFULLA 6 1 CF JOVENTUT BISBALENCA
CF BASE LARBOÇ 9 4 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
descansa 0 0 CF BASE MARC BARTRA
UD TORREDEMBARA 3 4 CE VENDRELL
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 2 2 CF LA RIERA
Jornada 28
descansa 0 0 UD TANCAT
CF LA SELVA DEL CAMP 1 0 CF CUNIT
CF JOVENTUT BISBALENCA 7 0 RODA DE BARA AT
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 4 6 CE ALTAFULLA
CF BASE MARC BARTRA 4 5 CF BASE LARBOÇ
CE VENDRELL 0 0 descansa
CF LA RIERA 1 1 UD TORREDEMBARA
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 3 1 CF CUBELLES
Jornada 29
descansa 0 0 CF CUBELLES
UD TANCAT 10 4 CF LA SELVA DEL CAMP
CF CUNIT 2 2 CF JOVENTUT BISBALENCA
RODA DE BARA AT 1 7 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
CE ALTAFULLA 3 0 CF BASE MARC BARTRA
CF BASE LARBOÇ 6 0 CE VENDRELL
descansa 0 0 CF LA RIERA
UD TORREDEMBARA 1 2 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 30
CF LA SELVA DEL CAMP 0 0 descansa
CF JOVENTUT BISBALENCA 7 7 UD TANCAT
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 11 3 CF CUNIT
CF BASE MARC BARTRA 6 3 RODA DE BARA AT
CE VENDRELL 2 4 CE ALTAFULLA
CF LA RIERA 1 3 CF BASE LARBOÇ
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 0 0 descansa
CF CUBELLES 1 2 UD TORREDEMBARA

Calendari lliga regular

FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 1-5 CF BASE LARBOÇ

2017-10-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 9-2 UD TORREDEMBARA

2017-10-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 12-1 CF CUBELLES

2017-10-29

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 9-2 CE ALTAFULLA

2017-11-05

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


RODA DE BARA AT 0-5 CF BASE LARBOÇ

2017-11-11

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 7-2 CF CUNIT

2017-11-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TANCAT 0-4 CF BASE LARBOÇ

2017-11-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF LA SELVA DEL CAMP 0-4 CF BASE LARBOÇ

2017-12-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 12-0 CF JOVENTUT BISBALENCA

2018-01-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 2-5 CF BASE LARBOÇ

2018-01-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 14-1 CF BASE MARC BARTRA

2018-01-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE VENDRELL 1-4 CF BASE LARBOÇ

2018-02-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-2 CF LA RIERA

2018-02-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-1 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL

2018-02-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TORREDEMBARA 0-5 CF BASE LARBOÇ

2018-03-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CUBELLES 0-11 CF BASE LARBOÇ

2018-03-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ALTAFULLA 5-4 CF BASE LARBOÇ

2018-03-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 12-1 RODA DE BARA AT

2018-04-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CUNIT 3-5 CF BASE LARBOÇ

2018-04-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 7-0 UD TANCAT

2018-04-22

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-1 CF LA SELVA DEL CAMP

2018-05-05

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF JOVENTUT BISBALENCA 1-7 CF BASE LARBOÇ

2018-05-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 9-4 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL

2018-05-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE MARC BARTRA 4-5 CF BASE LARBOÇ

2018-05-29

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-0 CE VENDRELL

2018-06-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF LA RIERA 1-3 CF BASE LARBOÇ

2018-06-06

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració