Imagen CF L'ARBOÇ

ARXIU HISTÓRIC

Equip

  • Inici
  • Plantilla
  • Clasificació
  • Calendari
  • Crónicas

Jugadors

PREBENJAMI A G 14

JCasaVisitantGol Pt
GCECPCGFEFPFfavcont
-
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
1CF BASE LARBOÇ26121212031743573
2CE ALTAFULLA26120310051335966
3FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL261023915792760
4CF LA RIERA26726753815749
5CF JOVENTUT BISBALENCA26627825948946
6UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL266097081298539
7UD TANCAT265286361089938
8CF CUNIT26537627939038
9UD TORREDEMBARA26438546667534
10CE VENDRELL263575010608129
11CF BASE MARC BARTRA2640113485710725
12CF LA SELVA DEL CAMP2622112112349615
13CF CUBELLES2601142013281197
14RODA DE BARA AT2610140114311484

Calendari lliga final

Jornada 01
UD TORREDEMBARA00descansa
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL15CF BASE LARBOÇ
CF LA RIERA34CE ALTAFULLA
CE VENDRELL51RODA DE BARA AT
CF BASE MARC BARTRA28CF CUNIT
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL46UD TANCAT
CF JOVENTUT BISBALENCA00descansa
CF CUBELLES02CF LA SELVA DEL CAMP
Jornada 02
descansa00CF CUBELLES
CF BASE LARBOÇ92UD TORREDEMBARA
CE ALTAFULLA23FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
RODA DE BARA AT38CF LA RIERA
CF CUNIT81CE VENDRELL
UD TANCAT42CF BASE MARC BARTRA
descansa00UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
CF LA SELVA DEL CAMP04CF JOVENTUT BISBALENCA
Jornada 03
descansa00CF BASE LARBOÇ
UD TORREDEMBARA32CE ALTAFULLA
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL100RODA DE BARA AT
CF LA RIERA24CF CUNIT
CE VENDRELL23UD TANCAT
CF BASE MARC BARTRA00descansa
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL32CF LA SELVA DEL CAMP
CF CUBELLES16CF JOVENTUT BISBALENCA
Jornada 04
CF BASE LARBOÇ121CF CUBELLES
CE ALTAFULLA00descansa
RODA DE BARA AT14UD TORREDEMBARA
CF CUNIT13FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UD TANCAT45CF LA RIERA
descansa00CE VENDRELL
CF LA SELVA DEL CAMP22CF BASE MARC BARTRA
CF JOVENTUT BISBALENCA65UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
Jornada 05
CF BASE LARBOÇ92CE ALTAFULLA
descansa00RODA DE BARA AT
UD TORREDEMBARA12CF CUNIT
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL32UD TANCAT
CF LA RIERA00descansa
CE VENDRELL52CF LA SELVA DEL CAMP
CF BASE MARC BARTRA34CF JOVENTUT BISBALENCA
CF CUBELLES25UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
Jornada 06
CE ALTAFULLA60CF CUBELLES
RODA DE BARA AT05CF BASE LARBOÇ
CF CUNIT00descansa
UD TANCAT33UD TORREDEMBARA
descansa00FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF LA SELVA DEL CAMP15CF LA RIERA
CF JOVENTUT BISBALENCA83CE VENDRELL
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL34CF BASE MARC BARTRA
Jornada 07
CE ALTAFULLA61RODA DE BARA AT
CF BASE LARBOÇ72CF CUNIT
descansa00UD TANCAT
UD TORREDEMBARA00descansa
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL10CF LA SELVA DEL CAMP
CF LA RIERA15CF JOVENTUT BISBALENCA
CE VENDRELL36UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
CF CUBELLES12CF BASE MARC BARTRA
Jornada 08
RODA DE BARA AT30CF CUBELLES
CF CUNIT45CE ALTAFULLA
UD TANCAT04CF BASE LARBOÇ
descansa00descansa
CF LA SELVA DEL CAMP04UD TORREDEMBARA
CF JOVENTUT BISBALENCA04FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL24CF LA RIERA
CF BASE MARC BARTRA14CE VENDRELL
Jornada 09
RODA DE BARA AT05CF CUNIT
CE ALTAFULLA31UD TANCAT
CF BASE LARBOÇ00descansa
descansa00CF LA SELVA DEL CAMP
UD TORREDEMBARA03CF JOVENTUT BISBALENCA
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL42UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
CF LA RIERA11CF BASE MARC BARTRA
CF CUBELLES04CE VENDRELL
Jornada 10
CF CUNIT61CF CUBELLES
UD TANCAT43RODA DE BARA AT
descansa00CE ALTAFULLA
CF LA SELVA DEL CAMP04CF BASE LARBOÇ
CF JOVENTUT BISBALENCA00descansa
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL81UD TORREDEMBARA
CF BASE MARC BARTRA10FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE VENDRELL11CF LA RIERA
Jornada 11
CF CUNIT46UD TANCAT
RODA DE BARA AT00descansa
CE ALTAFULLA70CF LA SELVA DEL CAMP
CF BASE LARBOÇ120CF JOVENTUT BISBALENCA
descansa00UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
UD TORREDEMBARA22CF BASE MARC BARTRA
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL10CE VENDRELL
CF CUBELLES02CF LA RIERA
Jornada 12
UD TANCAT45CF CUBELLES
descansa00CF CUNIT
CF LA SELVA DEL CAMP31RODA DE BARA AT
CF JOVENTUT BISBALENCA19CE ALTAFULLA
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL25CF BASE LARBOÇ
CF BASE MARC BARTRA00descansa
CE VENDRELL22UD TORREDEMBARA
CF LA RIERA31FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 13
UD TANCAT00descansa
CF CUNIT20CF LA SELVA DEL CAMP
RODA DE BARA AT07CF JOVENTUT BISBALENCA
CE ALTAFULLA54UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
CF BASE LARBOÇ141CF BASE MARC BARTRA
descansa00CE VENDRELL
UD TORREDEMBARA22CF LA RIERA
CF CUBELLES06FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 14
CF CUBELLES00descansa
CF LA SELVA DEL CAMP22UD TANCAT
CF JOVENTUT BISBALENCA100CF CUNIT
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL130RODA DE BARA AT
CF BASE MARC BARTRA26CE ALTAFULLA
CE VENDRELL14CF BASE LARBOÇ
CF LA RIERA00descansa
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL30UD TORREDEMBARA
Jornada 15
descansa00CF LA SELVA DEL CAMP
UD TANCAT46CF JOVENTUT BISBALENCA
CF CUNIT28UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
RODA DE BARA AT15CF BASE MARC BARTRA
CE ALTAFULLA60CE VENDRELL
CF BASE LARBOÇ22CF LA RIERA
descansa00FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
UD TORREDEMBARA31CF CUBELLES
Jornada 16
descansa00UD TORREDEMBARA
CF BASE LARBOÇ21FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CE ALTAFULLA105CF LA RIERA
RODA DE BARA AT15CE VENDRELL
CF CUNIT82CF BASE MARC BARTRA
UD TANCAT72UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
descansa00CF JOVENTUT BISBALENCA
CF LA SELVA DEL CAMP12CF CUBELLES
Jornada 17
CF CUBELLES00descansa
UD TORREDEMBARA05CF BASE LARBOÇ
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL21CE ALTAFULLA
CF LA RIERA30RODA DE BARA AT
CE VENDRELL22CF CUNIT
CF BASE MARC BARTRA26UD TANCAT
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL00descansa
CF JOVENTUT BISBALENCA22CF LA SELVA DEL CAMP
Jornada 18
CF BASE LARBOÇ00descansa
CE ALTAFULLA52UD TORREDEMBARA
RODA DE BARA AT03FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF CUNIT44CF LA RIERA
UD TANCAT74CE VENDRELL
descansa00CF BASE MARC BARTRA
CF LA SELVA DEL CAMP07UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
CF JOVENTUT BISBALENCA52CF CUBELLES
Jornada 19
CF CUBELLES011CF BASE LARBOÇ
descansa00CE ALTAFULLA
UD TORREDEMBARA41RODA DE BARA AT
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL00CF CUNIT
CF LA RIERA52UD TANCAT
CE VENDRELL00descansa
CF BASE MARC BARTRA54CF LA SELVA DEL CAMP
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL13CF JOVENTUT BISBALENCA
Jornada 20
CE ALTAFULLA54CF BASE LARBOÇ
RODA DE BARA AT00descansa
CF CUNIT22UD TORREDEMBARA
UD TANCAT44FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
descansa00CF LA RIERA
CF LA SELVA DEL CAMP15CE VENDRELL
CF JOVENTUT BISBALENCA32CF BASE MARC BARTRA
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL91CF CUBELLES
Jornada 21
CF CUBELLES26CE ALTAFULLA
CF BASE LARBOÇ121RODA DE BARA AT
descansa00CF CUNIT
UD TORREDEMBARA66UD TANCAT
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL00descansa
CF LA RIERA31CF LA SELVA DEL CAMP
CE VENDRELL22CF JOVENTUT BISBALENCA
CF BASE MARC BARTRA25UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
Jornada 22
RODA DE BARA AT19CE ALTAFULLA
CF CUNIT35CF BASE LARBOÇ
UD TANCAT00descansa
descansa00UD TORREDEMBARA
CF LA SELVA DEL CAMP05FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF JOVENTUT BISBALENCA13CF LA RIERA
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL40CE VENDRELL
CF BASE MARC BARTRA20CF CUBELLES
Jornada 23
CF CUBELLES33RODA DE BARA AT
CE ALTAFULLA73CF CUNIT
CF BASE LARBOÇ70UD TANCAT
descansa00descansa
UD TORREDEMBARA42CF LA SELVA DEL CAMP
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL50CF JOVENTUT BISBALENCA
CF LA RIERA32UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
CE VENDRELL33CF BASE MARC BARTRA
Jornada 24
CF CUNIT61RODA DE BARA AT
UD TANCAT23CE ALTAFULLA
descansa00CF BASE LARBOÇ
CF LA SELVA DEL CAMP00descansa
CF JOVENTUT BISBALENCA08UD TORREDEMBARA
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL06FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF BASE MARC BARTRA18CF LA RIERA
CE VENDRELL20CF CUBELLES
Jornada 25
CF CUBELLES37CF CUNIT
RODA DE BARA AT35UD TANCAT
CE ALTAFULLA00descansa
CF BASE LARBOÇ61CF LA SELVA DEL CAMP
descansa00CF JOVENTUT BISBALENCA
UD TORREDEMBARA08UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL30CF BASE MARC BARTRA
CF LA RIERA20CE VENDRELL
Jornada 26
UD TANCAT45CF CUNIT
descansa00RODA DE BARA AT
CF LA SELVA DEL CAMP05CE ALTAFULLA
CF JOVENTUT BISBALENCA17CF BASE LARBOÇ
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL00descansa
CF BASE MARC BARTRA06UD TORREDEMBARA
CE VENDRELL03FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
CF LA RIERA20CF CUBELLES
Jornada 27
CF CUBELLES15UD TANCAT
CF CUNIT00descansa
RODA DE BARA AT23CF LA SELVA DEL CAMP
CE ALTAFULLA61CF JOVENTUT BISBALENCA
CF BASE LARBOÇ94UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
descansa00CF BASE MARC BARTRA
UD TORREDEMBARA34CE VENDRELL
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL22CF LA RIERA
Jornada 28
descansa00UD TANCAT
CF LA SELVA DEL CAMP10CF CUNIT
CF JOVENTUT BISBALENCA70RODA DE BARA AT
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL46CE ALTAFULLA
CF BASE MARC BARTRA45CF BASE LARBOÇ
CE VENDRELL00descansa
CF LA RIERA11UD TORREDEMBARA
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL31CF CUBELLES
Jornada 29
descansa00CF CUBELLES
UD TANCAT104CF LA SELVA DEL CAMP
CF CUNIT22CF JOVENTUT BISBALENCA
RODA DE BARA AT17UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL
CE ALTAFULLA30CF BASE MARC BARTRA
CF BASE LARBOÇ60CE VENDRELL
descansa00CF LA RIERA
UD TORREDEMBARA12FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL
Jornada 30
CF LA SELVA DEL CAMP00descansa
CF JOVENTUT BISBALENCA77UD TANCAT
UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL113CF CUNIT
CF BASE MARC BARTRA63RODA DE BARA AT
CE VENDRELL24CE ALTAFULLA
CF LA RIERA13CF BASE LARBOÇ
FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL00descansa
CF CUBELLES12UD TORREDEMBARA

Calendari lliga regular

FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL 1-5 CF BASE LARBOÇ

2017-10-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 9-2 UD TORREDEMBARA

2017-10-15

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 12-1 CF CUBELLES

2017-10-29

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 9-2 CE ALTAFULLA

2017-11-05

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


RODA DE BARA AT 0-5 CF BASE LARBOÇ

2017-11-11

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 7-2 CF CUNIT

2017-11-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TANCAT 0-4 CF BASE LARBOÇ

2017-11-25

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF LA SELVA DEL CAMP 0-4 CF BASE LARBOÇ

2017-12-16

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 12-0 CF JOVENTUT BISBALENCA

2018-01-13

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL 2-5 CF BASE LARBOÇ

2018-01-21

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 14-1 CF BASE MARC BARTRA

2018-01-27

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE VENDRELL 1-4 CF BASE LARBOÇ

2018-02-03

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-2 CF LA RIERA

2018-02-17

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 2-1 FC ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL

2018-02-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


UD TORREDEMBARA 0-5 CF BASE LARBOÇ

2018-03-04

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CUBELLES 0-11 CF BASE LARBOÇ

2018-03-18

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CE ALTAFULLA 5-4 CF BASE LARBOÇ

2018-03-24

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 12-1 RODA DE BARA AT

2018-04-07

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF CUNIT 3-5 CF BASE LARBOÇ

2018-04-14

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 7-0 UD TANCAT

2018-04-22

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : D

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-1 CF LA SELVA DEL CAMP

2018-05-05

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF JOVENTUT BISBALENCA 1-7 CF BASE LARBOÇ

2018-05-12

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 9-4 UNICÓ ESPORTIVA CREIXELL

2018-05-19

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE MARC BARTRA 4-5 CF BASE LARBOÇ

2018-05-29

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF BASE LARBOÇ 6-0 CE VENDRELL

2018-06-02

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


CF LA RIERA 1-3 CF BASE LARBOÇ

2018-06-06

Alineació local :

Alineació visitant :

Arbitre : XQX

Crónica :


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració