Imagen CF L'ARBOÇ

TORNEIG

Comparteix  


Grup 1JG E P F C Pt
1JORDI MIRANDA541016312
2ISMAEL FENASSI53111779
3MARCOS MARTOS42021086
4LEO BALCELLS410312223
5RUBEN GABRIAN40043180

Descargar calendarioDescarregar calendari

Jornada 1
ISMAEL FENASSI 5 1 RUBEN GABRIAN
LEO BALCELLS 2 7 JORDI MIRANDA
MARCOS MARTOS Descansa
Jornada 2
MARCOS MARTOS 2 3 ISMAEL FENASSI
RUBEN GABRIAN 2 7 LEO BALCELLS
JORDI MIRANDA 0 0 ISMAEL FENASSI
Jornada 3
JORDI MIRANDA 3 0 MARCOS MARTOS
Descansa Descansa
Descansa Descansa
Jornada 4
ISMAEL FENASSI 1 3 JORDI MIRANDA
LEO BALCELLS 2 5 MARCOS MARTOS
ISMAEL FENASSI25-04-2020 ISMAEL FENASSI
Jornada 5
JORDI MIRANDA 3 0 RUBEN GABRIAN
ISMAEL FENASSI 8 1 LEO BALCELLS
MARCOS MARTOS 3 0 RUBEN GABRIAN
Grup 2JG E P F C Pt
1ALEX BAYONA431014610
2ALAN PAJARES42201468
3ANUAR AKHRCHIN42111157
4JOEL HUGUET41035143
5ALEIX GABARRO40046190

Descargar calendarioDescarregar calendari

Jornada 1
JOEL HUGUET 1 5 ALEX BAYONA
ALAN PAJARES 5 2 ALEIX GABARRO
JOEL HUGUET24-04-2020 DESCANSA
Jornada 2
ANUAR AKHRCHIN 3 1 JOEL HUGUET
ALEX BAYONA 2 2 ALAN PAJARES
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
Jornada 3
ALEIX GABARRO 0 6 ANUAR AKHRCHIN
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
Jornada 4
JOEL HUGUET 0 5 ALAN PAJARES
ALEX BAYONA 2 0 ANUAR AKHRCHIN
DESCANSA25-04-2020 DESCANSA
Jornada 5
ALEIX GABARRO 1 3 JOEL HUGUET
ALAN PAJARES 2 2 ANUAR AKHRCHIN
ALEX BAYONA 5 3 ALEIX GABARRO
Grup 3JG E P F C Pt
1JESUS MESONERO440016112
2IAN GARCIA530215109
3YERAY MARTIN42025123
4ALEX GRANDE2011371
5ADRIAN LOPEZ40137141

Descargar calendarioDescarregar calendari

Jornada 1
YERAY MARTIN 1 0 ADRIAN LOPEZ
ALEX GRANDE 0 4 JESUS MESONERO
IAN GARCIA 2 0 DESCANSA
Jornada 2
IAN GARCIA 6 2 YERAY MARTIN
ADRIAN LOPEZ 3 3 ALEX GRANDE
DESCANSA24-04-2020 0000:00 DESCANSA
Jornada 3
YERAY MARTIN 2 1 IAN GARCIA
DESCANSA24-04-2020 12:00 DESCANSA
DESCANSA24-04-2020 00000:00 DESCANSA
Jornada 4
JESUS MESONERO 2 1 IAN GARCIA
DESCANSA25-04-2020 12:00 DESCANSA
DESCANSA25-04-2020 000000:00 DESCANSA
Jornada 5
YERAY MARTIN 0 5 JESUS MESONERO
ADRIAN LOPEZ 4 5 IAN GARCIA
JESUS MESONERO 5 0 ADRIAN LOPEZ
Grup 4JG E P F C Pt
1GERLAC ANTON431021710
2JORDI RIBE431020710
3BIEL GARCIA420213136
4VICTOR BAYONA410313193
5RODRIGO SOARES40043240

Descargar calendarioDescarregar calendari

Jornada 1
JORDI RIBE 7 3 VICTOR BAYONA
BIEL GARCIA 2 7 GERLAC ANTON
RODRIGO SOARES24-04-2020 DESCANSA
Jornada 2
RODRIGO SOARES 1 8 JORDI RIBE
VICTOR BAYONA 3 4 BIEL GARCIA
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
Jornada 3
GERLAC ANTON 5 1 RODRIGO SOARES
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
Jornada 4
JORDI RIBE 3 1 BIEL GARCIA
VICTOR BAYONA 5 1 RODRIGO SOARES
DESCANSA25-04-2020 DESCANSA
Jornada 5
GERLAC ANTON 2 2 JORDI RIBE
BIEL GARCIA 6 0 RODRIGO SOARES
GERLAC ANTON 7 2 VICTOR BAYONA
Grup 5JG E P F C Pt
1IVAN BLANCH440023512
2EDU FERNANDEZ42111457
3MARC RUIZ420211116
4ANDRES BARROSO40223112
5CARLES SERRANO40134231

Descargar calendarioDescarregar calendari

Jornada 1
ANDRES BARROSO 1 4 IVAN BLANCH
CARLES SERRANO 1 5 MARC RUIZ
EDU FERNANDEZ24-04-2020 DESCANSA
Jornada 2
EDU FERNANDEZ 1 1 ANDRES BARROSO
IVAN BLANCH 10 1 CARLES SERRANO
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
Jornada 3
MARC RUIZ 0 4 EDU FERNANDEZ
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
Jornada 4
ANDRES BARROSO 0 5 MARC RUIZ
IVAN BLANCH 3 2 EDU FERNANDEZ
DESCANSA25-04-2020 DESCANSA
Jornada 5
CARLES SERRANO 1 1 ANDRES BARROSO
MARC RUIZ 1 6 IVAN BLANCH
EDU FERNANDEZ 7 1 CARLES SERRANO
Grup 6JG E P F C Pt
1ALEJANDRO MARTOS440023412
2XAVI G LAHOZ43011399
3ENOL PRIETO420213106
4DANIEL CANYELLES41037193
5ROGER DOMINGUEZ40043170

Descargar calendarioDescarregar calendari

Jornada 1
ENOL PRIETO 5 1 ROGER DOMINGUEZ
ALEJANDRO MARTOS 6 1 XAVI G LAHOZ
DANIEL CANYELLES24-04-2020 DESCANSA
Jornada 2
DANIEL CANYELLES 1 5 ENOL PRIETO
ROGER DOMINGUEZ 0 6 ALEJANDRO MARTOS
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
Jornada 3
XAVI G LAHOZ 5 1 DANIEL CANYELLES
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
Jornada 4
ENOL PRIETO 1 4 ALEJANDRO MARTOS
ROGER DOMINGUEZ 2 3 DANIEL CANYELLES
DESCANSA25-04-2020 DESCANSA
Jornada 5
XAVI G LAHOZ 4 2 ENOL PRIETO
ALEJANDRO MARTOS 7 2 DANIEL CANYELLES
ROGER DOMINGUEZ 0 3 XAVI G LAHOZ
Grup 7JG E P F C Pt
1IKER GARCIA431023710
2PAU CUBERO430123109
3PAU SEGURA420213126
4TIJS BRUUGEMAN41034233
5DEREK VILLANUEVA40136171

Descargar calendarioDescarregar calendari

Jornada 1
IKER GARCIA 3 3 DEREK VILLANUEVA
PAU SEGURA 6 2 TIJS BRUUGEMAN
PAU CUBERO24-04-2020 DESCANSA
Jornada 2
PAU CUBERO 2 6 IKER GARCIA
DEREK VILLANUEVA 0 3 PAU SEGURA
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
Jornada 3
TIJS BRUUGEMAN 0 6 PAU CUBERO
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
Jornada 4
IKER GARCIA 4 2 PAU SEGURA
DEREK VILLANUEVA 1 2 TIJS BRUUGEMAN
DESCANSA25-04-2020 DESCANSA
Jornada 5
PAU SEGURA 2 6 PAU CUBERO
TIJS BRUUGEMAN 0 10 IKER GARCIA
PAU CUBERO 9 2 DEREK VILLANUEVA
Grup 8JG E P F C Pt
1RAUL LUNA440020112
2AGUSTIN VERA420215116
3ADRI CURIESES420213176
4IZAN MATA411213224
5LUCAS LOPEZ40134141

Descargar calendarioDescarregar calendari

Jornada 1
RAUL LUNA 4 0 ADRI CURIESES
AGUSTIN VERA 5 0 LUCAS LOPEZ
IZAN MATA24-04-2020 DESCANSA
Jornada 2
IZAN MATA 0 9 RAUL LUNA
ADRI CURIESES 4 3 AGUSTIN VERA
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
Jornada 3
LUCAS LOPEZ 2 2 IZAN MATA
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
DESCANSA24-04-2020 DESCANSA
Jornada 4
RAUL LUNA 4 1 AGUSTIN VERA
ADRI CURIESES 5 8 IZAN MATA
DESCANSA25-04-2020 DESCANSA
Jornada 5
LUCAS LOPEZ 0 3 RAUL LUNA
AGUSTIN VERA 6 3 IZAN MATA
LUCAS LOPEZ 2 4 ADRI CURIESES

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració