Imagen CF L'ARBOÇ

TORNEIG

Comparteix  


Final
RAUL LUNA 3-6 GERLAC ANTON

Alineació RAUL LUNA :

Alineacion equipo 1

Alineació GERLAC ANTON :

Alineacion equipo 2

Crónica:

Cronica del partido

Semifinal
RAUL LUNA 5-2 IVAN BLANCH

Alineació RAUL LUNA :

Alineacion RAUL LUNA

Alineació IVAN BLANCH :

Alineacion IVAN BLANCH

Crónica:

Cronica del partido

JESUS MESONERO 1-8 GERLAC ANTON

Alineació JESUS MESONERO :

Alineacion JESUS MESONERO

Alineació GERLAC ANTON :

Alineacion GERLAC ANTON

Crónica:

Cronica del partido

Quarts
RAUL LUNA 8-1 ALAN PAJARES

Alineació RAUL LUNA :

Alineacion RAUL LUNA

Alineació ALAN PAJARES :

Alineacion ALAN PAJARES

Crónica:

Cronica del partido

JORDI MIRANDA 6-6 IVAN BLANCH

Alineació JORDI MIRANDA :

Alineacion JORDI MIRANDA

Alineació IVAN BLANCH :

Alineacion IVAN BLANCH

Crónica:

Clasificado Ivan Blanch por valor doble de los goles en campo contrario

JESUS MESONERO 9-7 ALEJANDRO MARTOS

Alineació JESUS MESONERO :

Alineacion JESUS MESONERO

Alineació ALEJANDRO MARTOS :

Alineacion ALEJANDRO MARTOS

Crónica:

Cronica del partido

IKER GARCIA 2-5 GERLAC ANTON

Alineació IKER GARCIA :

Alineacion IKER GARCIA

Alineació GERLAC ANTON :

Alineacion GERLAC ANTON

Crónica:

Cronica del partido

Octavos
RAUL LUNA 6-3 ADRIAN CURIESES

Alineació RAUL LUNA :

Alineacion RAUL LUNA

Alineació ADRIAN CURIESES :

Alineacion ADRIAN CURIESES

Crónica:

Cronica del partido

ALEX BAYONA 3-7 ALAN PAJARES

Alineació ALEX BAYONA :

Alineacion ALEX BAYONA

Alineació ALAN PAJARES :

Alineacion ALAN PAJARES

Crónica:

Cronica del partido

JORDI MIRANDA 6-0 BIEL GARCIA

Alineació JORDI MIRANDA :

Alineacion JORDI MIRANDA

Alineació BIEL GARCIA :

Alineacion BIEL GARCIA

Crónica:

Cronica del partido

IVAN BLANCH 7-3 JORDI RIBE

Alineació IVAN BLANCH :

Alineacion IVAN BLANCH

Alineació JORDI RIBE :

Alineacion JORDI RIBE

Crónica:

Cronica del partido

JESUS MESONERO 7-4 EDUARD FERNANDEZ

Alineació JESUS MESONERO :

Alineacion JESUS MESONERO

Alineació EDUARD FERNANDEZ :

Alineacion EDUARD FERNANDEZ

Crónica:

Cronica del partido

ALEJANDRO MARTOS 8-2 AGUS VERA

Alineació ALEJANDRO MARTOS :

Alineacion ALEJANDRO MARTOS

Alineació AGUS VERA :

Alineacion AGUS VERA

Crónica:

Cronica del partido

IKER GARCIA 4-3 PAU CUBERO

Alineació IKER GARCIA :

Alineacion IKER GARCIA

Alineació PAU CUBERO :

Alineacion PAU CUBERO

Crónica:

Cronica del partido

GERLAC ANTON 8-2 ANAUR AKHRCHIN

Alineació GERLAC ANTON :

Alineacion GERLAC ANTON

Alineació ANAUR AKHRCHIN :

Alineacion ANAUR AKHRCHIN

Crónica:

Cronica del partido

Dieciseis
RAUL LUNA 10-0 TIJS B

Alineació RAUL LUNA :

Alineacion RAUL LUNA

Alineació TIJS B :

Alineacion TIJS B

Crónica:

Cronica del partido

ADRIAN CURIESES 12-11 ENOL PRIETO

Alineació ADRIAN CURIESES :

Alineacion ADRIAN CURIESES

Alineació ENOL PRIETO :

Alineacion ENOL PRIETO

Crónica:

Cronica del partido

ALEX BAYONA 6-4 VICTOR BAYONA

Alineació ALEX BAYONA :

Alineacion ALEX BAYONA

Alineació VICTOR BAYONA :

Alineacion VICTOR BAYONA

Crónica:

Cronica del partido

ALAN PAJARES 11-2 PAU SEGURA

Alineació ALAN PAJARES :

Alineacion ALAN PAJARES

Alineació PAU SEGURA :

Alineacion PAU SEGURA

Crónica:

Cronica del partido

J MIRANDA 7-0 ALEX G

Alineació J MIRANDA :

Alineacion J MIRANDA

Alineació ALEX G :

Alineacion ALEX G

Crónica:

Cronica del partido

IAN G 5-6 BIEL G

Alineació IAN G :

Alineacion IAN G

Alineació BIEL G :

Alineacion BIEL G

Crónica:

Cronica del partido

IVAN BLANCH 11-4 IZAN MATA

Alineació IVAN BLANCH :

Alineacion IVAN BLANCH

Alineació IZAN MATA :

Alineacion IZAN MATA

Crónica:

Cronica del partido

JORDI RIBE 8-2 MARCOS M

Alineació JORDI RIBE :

Alineacion JORDI RIBE

Alineació MARCOS M :

Alineacion MARCOS M

Crónica:

Cronica del partido

JESUS MESONERO 5-1 L BALCELLS

Alineació JESUS MESONERO :

Alineacion JESUS MESONERO

Alineació L BALCELLS :

Alineacion L BALCELLS

Crónica:

Cronica del partido

EDU FERNANDEZ 9-3 YERAY M

Alineació EDU FERNANDEZ :

Alineacion EDU FERNANDEZ

Alineació YERAY M :

Alineacion YERAY M

Crónica:

Cronica del partido

A MARTOS 9-0 J HUGUET

Alineació A MARTOS :

Alineacion A MARTOS

Alineació J HUGUET :

Alineacion J HUGUET

Crónica:

Cronica del partido

XAVI LAHOZ 3-3 AGUS VERA

Alineació XAVI LAHOZ :

Alineacion XAVI LAHOZ

Alineació AGUS VERA :

Alineacion AGUS VERA

Crónica:

AGUS VERA CLASIFICADO POR VALOR DOBLE DE LOS GOLES EN CAMPO CONTRARIO

IKER G 24-4 D CANYELLES

Alineació IKER G :

Alineacion IKER G

Alineació D CANYELLES :

Alineacion D CANYELLES

Crónica:

Cronica del partido

P CUBERO 9-8 MARC RUIZ

Alineació P CUBERO :

Alineacion P CUBERO

Alineació MARC RUIZ :

Alineacion MARC RUIZ

Crónica:

Cronica del partido

GERLAC A 10-2 ANDRES BARROSO

Alineació GERLAC A :

Alineacion GERLAC A

Alineació ANDRES BARROSO :

Alineacion ANDRES BARROSO

Crónica:

Cronica del partido

I FENNASSI 3-7 ANUAR A

Alineació I FENNASSI :

Alineacion I FENNASSI

Alineació ANUAR A :

Alineacion ANUAR A

Crónica:

Cronica del partido


Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració