Imagen CF L'ARBOÇ

INFANTIL-A

Comparteix


Jornada 14-Marzo
CF Canonja60CD La Floresta B
CDC Torreforta31Escola La Pastoreta
Gimnastic de Tarragona C11CF BASE L'ARBOÇ
Club Futbol La Riera33Col legi S Pau Apostol Esp Apa
Escola Valls Futbol Club-Union Deportiva Salou
Santes Cres Club Esp51CF Base Marc Bartra
EF San Pedro San Pablo B-CF Escola F Base Calafell B
CE Base L'Hospitalet de L'Infant11CE Tecnifutbol Tarragona
Jornada 230-Mayo
CD La Floresta B-CE Base L'Hospitalet de L'Infant
Escola La Pastoreta-CF Canonja
CF BASE L'ARBOÇ-CDC Torreforta
Col legi S Pau Apostol Esp Apa-Gimnastic de Tarragona C
Union Deportiva Salou-Club Futbol La Riera
CF Base Marc Bartra-Escola Valls Futbol Club
CF Escola F Base Calafell B-Santes Cres Club Esp
CE Tecnifutbol Tarragona-EF San Pedro San Pablo B
Jornada 36-Junio
CD La Floresta B-Escola La Pastoreta
CF Canonja-CF BASE L'ARBOÇ
CDC Torreforta-Col legi S Pau Apostol Esp Apa
Gimnastic de Tarragona C-Union Deportiva Salou
Club Futbol La Riera-CF Base Marc Bartra
Escola Valls Futbol Club-CF Escola F Base Calafell B
Santes Cres Club Esp-CE Tecnifutbol Tarragona
CE Base L'Hospitalet de L'Infant-EF San Pedro San Pablo B
Jornada 413-Junio
Escola La Pastoreta-CE Base L'Hospitalet de L'Infant
CF BASE L'ARBOÇ-CD La Floresta B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa-CF Canonja
Union Deportiva Salou-CDC Torreforta
CF Base Marc Bartra-Gimnastic de Tarragona C
CF Escola F Base Calafell B-Club Futbol La Riera
CE Tecnifutbol Tarragona-Escola Valls Futbol Club
EF San Pedro San Pablo B-Santes Cres Club Esp
Jornada 520-Junio
Escola La Pastoreta-CF BASE L'ARBOÇ
CD La Floresta B-Col legi S Pau Apostol Esp Apa
CF Canonja-Union Deportiva Salou
CDC Torreforta-CF Base Marc Bartra
Gimnastic de Tarragona C-CF Escola F Base Calafell B
Club Futbol La Riera-CE Tecnifutbol Tarragona
Escola Valls Futbol Club-EF San Pedro San Pablo B
CE Base L'Hospitalet de L'Infant-Santes Cres Club Esp
Jornada 627-Junio
CF BASE L'ARBOÇ-CE Base L'Hospitalet de L'Infant
Col legi S Pau Apostol Esp Apa-Escola La Pastoreta
Union Deportiva Salou-CD La Floresta B
CF Base Marc Bartra-CF Canonja
CF Escola F Base Calafell B-CDC Torreforta
CE Tecnifutbol Tarragona-Gimnastic de Tarragona C
EF San Pedro San Pablo B-Club Futbol La Riera
Santes Cres Club Esp-Escola Valls Futbol Club
Jornada 721-Marzo
CF BASE L'ARBOÇ21Col legi S Pau Apostol Esp Apa
Escola La Pastoreta-Union Deportiva Salou
CD La Floresta B-CF Base Marc Bartra
CF Canonja-CF Escola F Base Calafell B
CDC Torreforta-CE Tecnifutbol Tarragona
Gimnastic de Tarragona C-EF San Pedro San Pablo B
Club Futbol La Riera-Santes Cres Club Esp
CE Base L'Hospitalet de L'Infant-Escola Valls Futbol Club
Jornada 828-Marzo
Col legi S Pau Apostol Esp Apa41CE Base L'Hospitalet de L'Infant
Union Deportiva Salou20CF BASE L'ARBOÇ
CF Base Marc Bartra15Escola La Pastoreta
CF Escola F Base Calafell B13CD La Floresta B
CE Tecnifutbol Tarragona23CF Canonja
EF San Pedro San Pablo B05CDC Torreforta
Santes Cres Club Esp00Gimnastic de Tarragona C
Escola Valls Futbol Club63Club Futbol La Riera
Jornada 911-Abril
Col legi S Pau Apostol Esp Apa31Union Deportiva Salou
CF BASE L'ARBOÇ02CF Base Marc Bartra
Escola La Pastoreta02CF Escola F Base Calafell B
CD La Floresta B02CE Tecnifutbol Tarragona
CF Canonja91EF San Pedro San Pablo B
CDC Torreforta01Santes Cres Club Esp
Gimnastic de Tarragona C02Escola Valls Futbol Club
CE Base L'Hospitalet de L'Infant72Club Futbol La Riera
Jornada 1018-Abril
Union Deportiva Salou32CE Base L'Hospitalet de L'Infant
CF Base Marc Bartra14Col legi S Pau Apostol Esp Apa
CF Escola F Base Calafell B40CF BASE L'ARBOÇ
CE Tecnifutbol Tarragona31Escola La Pastoreta
EF San Pedro San Pablo B01CD La Floresta B
Santes Cres Club Esp22CF Canonja
Escola Valls Futbol Club50CDC Torreforta
Club Futbol La Riera13Gimnastic de Tarragona C
Jornada 1125-Abril
Union Deportiva Salou60CF Base Marc Bartra
Col legi S Pau Apostol Esp Apa10CF Escola F Base Calafell B
CF BASE L'ARBOÇ04CE Tecnifutbol Tarragona
Escola La Pastoreta24EF San Pedro San Pablo B
CD La Floresta B02Santes Cres Club Esp
CF Canonja30Escola Valls Futbol Club
CDC Torreforta40Club Futbol La Riera
CE Base L'Hospitalet de L'Infant41Gimnastic de Tarragona C
Jornada 122-Mayo
CF Base Marc Bartra12CE Base L'Hospitalet de L'Infant
CF Escola F Base Calafell B22Union Deportiva Salou
CE Tecnifutbol Tarragona00Col legi S Pau Apostol Esp Apa
EF San Pedro San Pablo B14CF BASE L'ARBOÇ
Santes Cres Club Esp20Escola La Pastoreta
Escola Valls Futbol Club30CD La Floresta B
Club Futbol La Riera25CF Canonja
Gimnastic de Tarragona C13CDC Torreforta
Jornada 139-Mayo
CF Base Marc Bartra02CF Escola F Base Calafell B
Union Deportiva Salou21CE Tecnifutbol Tarragona
Col legi S Pau Apostol Esp Apa20EF San Pedro San Pablo B
CF BASE L'ARBOÇ02Santes Cres Club Esp
Escola La Pastoreta12Escola Valls Futbol Club
CD La Floresta B01Club Futbol La Riera
CF Canonja61Gimnastic de Tarragona C
CE Base L'Hospitalet de L'Infant-CDC Torreforta
Jornada 1416-Mayo
CE Base L'Hospitalet de L'Infant-CF Escola F Base Calafell B
CE Tecnifutbol Tarragona-CF Base Marc Bartra
EF San Pedro San Pablo B-Union Deportiva Salou
Santes Cres Club Esp-Col legi S Pau Apostol Esp Apa
Escola Valls Futbol Club-CF BASE L'ARBOÇ
Club Futbol La Riera-Escola La Pastoreta
Gimnastic de Tarragona C-CD La Floresta B
CDC Torreforta-CF Canonja
Jornada 1523-Mayo
CF Escola F Base Calafell B-CE Tecnifutbol Tarragona
CF Base Marc Bartra-EF San Pedro San Pablo B
Union Deportiva Salou-Santes Cres Club Esp
Col legi S Pau Apostol Esp Apa-Escola Valls Futbol Club
CF BASE L'ARBOÇ-Club Futbol La Riera
Escola La Pastoreta-Gimnastic de Tarragona C
CD La Floresta B-CDC Torreforta
CF Canonja-CE Base L'Hospitalet de L'Infant
Jornada 1614-Febrero
CD La Floresta B-CF Canonja
Escola La Pastoreta-CDC Torreforta
CF BASE L'ARBOÇ-Gimnastic de Tarragona C
Col legi S Pau Apostol Esp Apa-Club Futbol La Riera
Union Deportiva Salou-Escola Valls Futbol Club
CF Base Marc Bartra-Santes Cres Club Esp
CF Escola F Base Calafell B-EF San Pedro San Pablo B
CE Tecnifutbol Tarragona-CE Base L'Hospitalet de L'Infant
Jornada 1721-Febrero
CE Base L'Hospitalet de L'Infant-CD La Floresta B
CF Canonja-Escola La Pastoreta
CDC Torreforta-CF BASE L'ARBOÇ
Gimnastic de Tarragona C-Col legi S Pau Apostol Esp Apa
Club Futbol La Riera-Union Deportiva Salou
Escola Valls Futbol Club-CF Base Marc Bartra
Santes Cres Club Esp-CF Escola F Base Calafell B
EF San Pedro San Pablo B-CE Tecnifutbol Tarragona
Jornada 1828-Febrero
Escola La Pastoreta-CD La Floresta B
CF BASE L'ARBOÇ-CF Canonja
Col legi S Pau Apostol Esp Apa-CDC Torreforta
Union Deportiva Salou-Gimnastic de Tarragona C
CF Base Marc Bartra-Club Futbol La Riera
CF Escola F Base Calafell B-Escola Valls Futbol Club
CE Tecnifutbol Tarragona-Santes Cres Club Esp
EF San Pedro San Pablo B-CE Base L'Hospitalet de L'Infant
Jornada 197-Marzo
CE Base L'Hospitalet de L'Infant-Escola La Pastoreta
CD La Floresta B-CF BASE L'ARBOÇ
CF Canonja-Col legi S Pau Apostol Esp Apa
CDC Torreforta-Union Deportiva Salou
Gimnastic de Tarragona C-CF Base Marc Bartra
Club Futbol La Riera-CF Escola F Base Calafell B
Escola Valls Futbol Club-CE Tecnifutbol Tarragona
Santes Cres Club Esp-EF San Pedro San Pablo B
Jornada 2014-Marzo
CF BASE L'ARBOÇ-Escola La Pastoreta
Col legi S Pau Apostol Esp Apa-CD La Floresta B
Union Deportiva Salou-CF Canonja
CF Base Marc Bartra-CDC Torreforta
CF Escola F Base Calafell B-Gimnastic de Tarragona C
CE Tecnifutbol Tarragona-Club Futbol La Riera
EF San Pedro San Pablo B-Escola Valls Futbol Club
Santes Cres Club Esp-CE Base L'Hospitalet de L'Infant
Jornada 2121-Marzo
CE Base L'Hospitalet de L'Infant-CF BASE L'ARBOÇ
Escola La Pastoreta-Col legi S Pau Apostol Esp Apa
CD La Floresta B-Union Deportiva Salou
CF Canonja-CF Base Marc Bartra
CDC Torreforta-CF Escola F Base Calafell B
Gimnastic de Tarragona C-CE Tecnifutbol Tarragona
Club Futbol La Riera-EF San Pedro San Pablo B
Escola Valls Futbol Club-Santes Cres Club Esp
Jornada 2228-Marzo
Col legi S Pau Apostol Esp Apa-CF BASE L'ARBOÇ
Union Deportiva Salou-Escola La Pastoreta
CF Base Marc Bartra-CD La Floresta B
CF Escola F Base Calafell B-CF Canonja
CE Tecnifutbol Tarragona-CDC Torreforta
EF San Pedro San Pablo B-Gimnastic de Tarragona C
Santes Cres Club Esp-Club Futbol La Riera
Escola Valls Futbol Club-CE Base L'Hospitalet de L'Infant
Jornada 2311-Abril
CE Base L'Hospitalet de L'Infant-Col legi S Pau Apostol Esp Apa
CF BASE L'ARBOÇ-Union Deportiva Salou
Escola La Pastoreta-CF Base Marc Bartra
CD La Floresta B-CF Escola F Base Calafell B
CF Canonja-CE Tecnifutbol Tarragona
CDC Torreforta-EF San Pedro San Pablo B
Gimnastic de Tarragona C-Santes Cres Club Esp
Club Futbol La Riera-Escola Valls Futbol Club
Jornada 2418-Abril
Union Deportiva Salou-Col legi S Pau Apostol Esp Apa
CF Base Marc Bartra-CF BASE L'ARBOÇ
CF Escola F Base Calafell B-Escola La Pastoreta
CE Tecnifutbol Tarragona-CD La Floresta B
EF San Pedro San Pablo B-CF Canonja
Santes Cres Club Esp-CDC Torreforta
Escola Valls Futbol Club-Gimnastic de Tarragona C
Club Futbol La Riera-CE Base L'Hospitalet de L'Infant
Jornada 2525-Abril
CE Base L'Hospitalet de L'Infant-Union Deportiva Salou
Col legi S Pau Apostol Esp Apa-CF Base Marc Bartra
CF BASE L'ARBOÇ-CF Escola F Base Calafell B
Escola La Pastoreta-CE Tecnifutbol Tarragona
CD La Floresta B-EF San Pedro San Pablo B
CF Canonja-Santes Cres Club Esp
CDC Torreforta-Escola Valls Futbol Club
Gimnastic de Tarragona C-Club Futbol La Riera
Jornada 262-Mayo
CF Base Marc Bartra-Union Deportiva Salou
CF Escola F Base Calafell B-Col legi S Pau Apostol Esp Apa
CE Tecnifutbol Tarragona-CF BASE L'ARBOÇ
EF San Pedro San Pablo B-Escola La Pastoreta
Santes Cres Club Esp-CD La Floresta B
Escola Valls Futbol Club-CF Canonja
Club Futbol La Riera-CDC Torreforta
Gimnastic de Tarragona C-CE Base L'Hospitalet de L'Infant
Jornada 279-Mayo
CE Base L'Hospitalet de L'Infant-CF Base Marc Bartra
Union Deportiva Salou-CF Escola F Base Calafell B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa-CE Tecnifutbol Tarragona
CF BASE L'ARBOÇ-EF San Pedro San Pablo B
Escola La Pastoreta-Santes Cres Club Esp
CD La Floresta B-Escola Valls Futbol Club
CF Canonja-Club Futbol La Riera
CDC Torreforta-Gimnastic de Tarragona C
Jornada 2816-Mayo
CF Escola F Base Calafell B-CF Base Marc Bartra
CE Tecnifutbol Tarragona-Union Deportiva Salou
EF San Pedro San Pablo B-Col legi S Pau Apostol Esp Apa
Santes Cres Club Esp-CF BASE L'ARBOÇ
Escola Valls Futbol Club-Escola La Pastoreta
Club Futbol La Riera-CD La Floresta B
Gimnastic de Tarragona C-CF Canonja
CDC Torreforta-CE Base L'Hospitalet de L'Infant
Jornada 2923-Mayo
CF Escola F Base Calafell B-CE Base L'Hospitalet de L'Infant
CF Base Marc Bartra-CE Tecnifutbol Tarragona
Union Deportiva Salou-EF San Pedro San Pablo B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa-Santes Cres Club Esp
CF BASE L'ARBOÇ-Escola Valls Futbol Club
Escola La Pastoreta-Club Futbol La Riera
CD La Floresta B-Gimnastic de Tarragona C
CF Canonja-CDC Torreforta
Jornada 3030-Mayo
CE Tecnifutbol Tarragona-CF Escola F Base Calafell B
EF San Pedro San Pablo B-CF Base Marc Bartra
Santes Cres Club Esp-Union Deportiva Salou
Escola Valls Futbol Club-Col legi S Pau Apostol Esp Apa
Club Futbol La Riera-CF BASE L'ARBOÇ
Gimnastic de Tarragona C-Escola La Pastoreta
CDC Torreforta-CD La Floresta B
CE Base L'Hospitalet de L'Infant-CF Canonja
Patrocinador Equip
MOSSEGADA
Foto INFANTIL-A

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració