Imagen CF L'ARBOÇ

CADET-B

Comparteix


Jornada 1 13-Octubre
CF Cubelles B 0 8 Club Esportiu Constanti
descansa - Club Deportivo Morell
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D 7 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
UD Tancat 1 7 Club Esportiu Altafulla
Club Futbol La Riera 3 3 AE Ramon Sicart
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL - descansa
CF BASE L'ARBOÇ B 6 0 CE Vendrell B
Atletic Roda de Bara 10 2 CF BASE MARC BARTRA C
Jornada 2 20-Octubre
Club Esportiu Constanti 3 1 Atletic Roda de Bara
Club Deportivo Morell 7 1 CF Cubelles B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D - descansa
Club Esportiu Altafulla 5 1 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
AE Ramon Sicart 3 2 UD Tancat
descansa - Club Futbol La Riera
CE Vendrell B 3 4 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
CF BASE MARC BARTRA C 0 9 CF BASE L'ARBOÇ B
Jornada 3 27-Octubre
Club Esportiu Constanti 0 0 Club Deportivo Morell
CF Cubelles B 1 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
descansa - Club Esportiu Altafulla
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D 4 0 AE Ramon Sicart
UD Tancat - descansa
Club Futbol La Riera 3 2 CE Vendrell B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL 3 1 CF BASE MARC BARTRA C
Atletic Roda de Bara 0 1 CF BASE L'ARBOÇ B
Jornada 4 3-Noviembre
Club Deportivo Morell 2 1 Atletic Roda de Bara
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D 1 12 Club Esportiu Constanti
Club Esportiu Altafulla 7 1 CF Cubelles B
AE Ramon Sicart - descansa
descansa - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
CE Vendrell B 2 3 UD Tancat
CF BASE MARC BARTRA C 2 4 Club Futbol La Riera
CF BASE L'ARBOÇ B 6 1 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
Jornada 5 10-Noviembre
Club Deportivo Morell 5 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
Club Esportiu Constanti 5 0 Club Esportiu Altafulla
CF Cubelles B 1 1 AE Ramon Sicart
descansa - descansa
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D 4 3 CE Vendrell B
UD Tancat 3 0 CF BASE MARC BARTRA C
Club Futbol La Riera 2 4 CF BASE L'ARBOÇ B
Atletic Roda de Bara 4 0 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
Jornada 6 17-Noviembre
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D 1 13 Atletic Roda de Bara
Club Esportiu Altafulla 2 4 Club Deportivo Morell
AE Ramon Sicart 0 3 Club Esportiu Constanti
descansa - CF Cubelles B
CE Vendrell B - descansa
CF BASE MARC BARTRA C 2 3 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
CF BASE L'ARBOÇ B 3 0 UD Tancat
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL 6 3 Club Futbol La Riera
Jornada 7 24-Noviembre
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D 0 5 Club Esportiu Altafulla
Club Deportivo Morell 4 2 AE Ramon Sicart
Club Esportiu Constanti - descansa
CF Cubelles B 3 4 CE Vendrell B
descansa - CF BASE MARC BARTRA C
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D 0 4 CF BASE L'ARBOÇ B
UD Tancat 0 2 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
Atletic Roda de Bara 5 0 Club Futbol La Riera
Jornada 8 1-Diciembre
Club Esportiu Altafulla 1 1 Atletic Roda de Bara
AE Ramon Sicart 11 3 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
descansa - Club Deportivo Morell
CE Vendrell B 1 1 Club Esportiu Constanti
CF BASE MARC BARTRA C 2 4 CF Cubelles B
CF BASE L'ARBOÇ B - descansa
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL 3 2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
Club Futbol La Riera 1 2 UD Tancat
Jornada 9 15-Diciembre
Club Esportiu Altafulla 2 0 AE Ramon Sicart
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D - descansa
Club Deportivo Morell 1 0 CE Vendrell B
Club Esportiu Constanti 17 1 CF BASE MARC BARTRA C
CF Cubelles B 1 4 CF BASE L'ARBOÇ B
descansa - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D 5 1 Club Futbol La Riera
Atletic Roda de Bara 2 2 UD Tancat
Jornada 10 22-Diciembre
AE Ramon Sicart 1 8 Atletic Roda de Bara
descansa - Club Esportiu Altafulla
CE Vendrell B 8 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
CF BASE MARC BARTRA C 1 2 Club Deportivo Morell
CF BASE L'ARBOÇ B 2 2 Club Esportiu Constanti
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL 3 0 CF Cubelles B
Club Futbol La Riera - descansa
UD Tancat 1 1 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
Jornada 11 12-Enero
AE Ramon Sicart - descansa
Club Esportiu Altafulla 3 0 CE Vendrell B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D 3 4 CF BASE MARC BARTRA C
Club Deportivo Morell 0 4 CF BASE L'ARBOÇ B
Club Esportiu Constanti 2 0 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
CF Cubelles B 3 3 Club Futbol La Riera
descansa - UD Tancat
Atletic Roda de Bara 5 2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
Jornada 12 19-Enero
descansa - Atletic Roda de Bara
CE Vendrell B 0 1 AE Ramon Sicart
CF BASE MARC BARTRA C 1 3 Club Esportiu Altafulla
CF BASE L'ARBOÇ B 15 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL 2 1 Club Deportivo Morell
Club Futbol La Riera 0 4 Club Esportiu Constanti
UD Tancat 0 0 CF Cubelles B
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D - descansa
Jornada 13 22-Enero
descansa - CE Vendrell B
AE Ramon Sicart 0 3 CF BASE MARC BARTRA C
Club Esportiu Altafulla 1 1 CF BASE L'ARBOÇ B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D 1 7 TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
Club Deportivo Morell 5 1 Club Futbol La Riera
Club Esportiu Constanti 3 0 UD Tancat
CF Cubelles B 0 4 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
Atletic Roda de Bara - descansa
Jornada 14 2-Febrero
Atletic Roda de Bara - CE Vendrell B
CF BASE MARC BARTRA C - descansa
CF BASE L'ARBOÇ B - AE Ramon Sicart
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL - Club Esportiu Altafulla
Club Futbol La Riera - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
UD Tancat - Club Deportivo Morell
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D - Club Esportiu Constanti
descansa - CF Cubelles B
Jornada 15 9-Febrero
CE Vendrell B - CF BASE MARC BARTRA C
descansa - CF BASE L'ARBOÇ B
AE Ramon Sicart - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
Club Esportiu Altafulla - Club Futbol La Riera
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D - UD Tancat
Club Deportivo Morell - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
Club Esportiu Constanti - descansa
CF Cubelles B - Atletic Roda de Bara
Jornada 16 16-Febrero
Club Esportiu Constanti - CF Cubelles B
Club Deportivo Morell - descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
Club Esportiu Altafulla - UD Tancat
AE Ramon Sicart - Club Futbol La Riera
descansa - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
CE Vendrell B - CF BASE L'ARBOÇ B
CF BASE MARC BARTRA C - Atletic Roda de Bara
Jornada 17 1-Marzo
Atletic Roda de Bara - Club Esportiu Constanti
CF Cubelles B - Club Deportivo Morell
descansa - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D - Club Esportiu Altafulla
UD Tancat - AE Ramon Sicart
Club Futbol La Riera - descansa
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL - CE Vendrell B
CF BASE L'ARBOÇ B - CF BASE MARC BARTRA C
Jornada 18 8-Marzo
Club Deportivo Morell - Club Esportiu Constanti
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D - CF Cubelles B
Club Esportiu Altafulla - descansa
AE Ramon Sicart - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
descansa - UD Tancat
CE Vendrell B - Club Futbol La Riera
CF BASE MARC BARTRA C - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
CF BASE L'ARBOÇ B - Atletic Roda de Bara
Jornada 19 15-Marzo
Atletic Roda de Bara - Club Deportivo Morell
Club Esportiu Constanti - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
CF Cubelles B - Club Esportiu Altafulla
descansa - AE Ramon Sicart
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D - descansa
UD Tancat - CE Vendrell B
Club Futbol La Riera - CF BASE MARC BARTRA C
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL - CF BASE L'ARBOÇ B
Jornada 20 22-Marzo
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D - Club Deportivo Morell
Club Esportiu Altafulla - Club Esportiu Constanti
AE Ramon Sicart - CF Cubelles B
descansa - descansa
CE Vendrell B - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
CF BASE MARC BARTRA C - UD Tancat
CF BASE L'ARBOÇ B - Club Futbol La Riera
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL - Atletic Roda de Bara
Jornada 21 29-Marzo
Atletic Roda de Bara - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
Club Deportivo Morell - Club Esportiu Altafulla
Club Esportiu Constanti - AE Ramon Sicart
CF Cubelles B - descansa
descansa - CE Vendrell B
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D - CF BASE MARC BARTRA C
UD Tancat - CF BASE L'ARBOÇ B
Club Futbol La Riera - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
Jornada 22 5-Abril
Club Esportiu Altafulla - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
AE Ramon Sicart - Club Deportivo Morell
descansa - Club Esportiu Constanti
CE Vendrell B - CF Cubelles B
CF BASE MARC BARTRA C - descansa
CF BASE L'ARBOÇ B - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL - UD Tancat
Club Futbol La Riera - Atletic Roda de Bara
Jornada 23 19-Abril
Atletic Roda de Bara - Club Esportiu Altafulla
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D - AE Ramon Sicart
Club Deportivo Morell - descansa
Club Esportiu Constanti - CE Vendrell B
CF Cubelles B - CF BASE MARC BARTRA C
descansa - CF BASE L'ARBOÇ B
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
UD Tancat - Club Futbol La Riera
Jornada 24 26-Abril
AE Ramon Sicart - Club Esportiu Altafulla
descansa - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
CE Vendrell B - Club Deportivo Morell
CF BASE MARC BARTRA C - Club Esportiu Constanti
CF BASE L'ARBOÇ B - CF Cubelles B
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL - descansa
Club Futbol La Riera - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
UD Tancat - Atletic Roda de Bara
Jornada 25 3-Mayo
Atletic Roda de Bara - AE Ramon Sicart
Club Esportiu Altafulla - descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D - CE Vendrell B
Club Deportivo Morell - CF BASE MARC BARTRA C
Club Esportiu Constanti - CF BASE L'ARBOÇ B
CF Cubelles B - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
descansa - Club Futbol La Riera
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D - UD Tancat
Jornada 26 10-Mayo
descansa - AE Ramon Sicart
CE Vendrell B - Club Esportiu Altafulla
CF BASE MARC BARTRA C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
CF BASE L'ARBOÇ B - Club Deportivo Morell
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL - Club Esportiu Constanti
Club Futbol La Riera - CF Cubelles B
UD Tancat - descansa
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D - Atletic Roda de Bara
Jornada 27 17-Mayo
Atletic Roda de Bara - descansa
AE Ramon Sicart - CE Vendrell B
Club Esportiu Altafulla - CF BASE MARC BARTRA C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D - CF BASE L'ARBOÇ B
Club Deportivo Morell - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
Club Esportiu Constanti - Club Futbol La Riera
CF Cubelles B - UD Tancat
descansa - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
Jornada 28 24-Mayo
CE Vendrell B - descansa
CF BASE MARC BARTRA C - AE Ramon Sicart
CF BASE L'ARBOÇ B - Club Esportiu Altafulla
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
Club Futbol La Riera - Club Deportivo Morell
UD Tancat - Club Esportiu Constanti
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D - CF Cubelles B
descansa - Atletic Roda de Bara
Jornada 29 31-Mayo
CE Vendrell B - Atletic Roda de Bara
descansa - CF BASE MARC BARTRA C
AE Ramon Sicart - CF BASE L'ARBOÇ B
Club Esportiu Altafulla - TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D - Club Futbol La Riera
Club Deportivo Morell - UD Tancat
Club Esportiu Constanti - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
CF Cubelles B - descansa
Jornada 30 7-Junio
CF BASE MARC BARTRA C - CE Vendrell B
CF BASE L'ARBOÇ B - descansa
TURO-MONTROIG CLUB DE FUTBOL - AE Ramon Sicart
Club Futbol La Riera - Club Esportiu Altafulla
UD Tancat - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D - Club Deportivo Morell
descansa - Club Esportiu Constanti
Atletic Roda de Bara - CF Cubelles B
Patrocinador Equip
AUTOESCOLA DELTA
Foto CADET-B

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració