Imagen CF L'ARBOÇ

CADET-A

Comparteix


Jornada 1 13-Octubre
Gimnastic de Tarragona D 4 4 CF BASE L'ARBOÇ
CD La Floresta C 3 1 LA SALLE TARRAGONA
BASE 2012 PALLARESOS 4 2 CE MAS IGLESIAS DE REUS
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 2 1 FC TARRAGONA
BASE MARC BARTRA B 2 2 CDC TORREFORTA B
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C 3 1 SANTES CREUS CLUB ESP D
CF Canonja C 1 0 COL LEGI S PAU APOSTOL B
CE Vendrell 1 1 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
Jornada 2 20-Octubre
CF BASE L'ARBOÇ 0 7 CE Vendrell
LA SALLE TARRAGONA 2 3 Gimnastic de Tarragona D
CE MAS IGLESIAS DE REUS 1 4 CD La Floresta C
FC TARRAGONA 1 1 BASE 2012 PALLARESOS
CDC TORREFORTA B 2 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
SANTES CREUS CLUB ESP D 1 2 BASE MARC BARTRA B
COL LEGI S PAU APOSTOL B 0 1 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C 0 1 CF Canonja C
Jornada 3 27-Octubre
CF BASE L'ARBOÇ 3 5 LA SALLE TARRAGONA
Gimnastic de Tarragona D 7 0 CE MAS IGLESIAS DE REUS
CD La Floresta C 3 2 FC TARRAGONA
BASE 2012 PALLARESOS 2 4 CDC TORREFORTA B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 0 2 SANTES CREUS CLUB ESP D
BASE MARC BARTRA B 5 2 COL LEGI S PAU APOSTOL B
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C 3 0 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
CE Vendrell 3 1 CF Canonja C
Jornada 4 3-Noviembre
LA SALLE TARRAGONA 0 8 CE Vendrell
CE MAS IGLESIAS DE REUS 2 4 CF BASE L'ARBOÇ
FC TARRAGONA 2 1 Gimnastic de Tarragona D
CDC TORREFORTA B 4 1 CD La Floresta C
SANTES CREUS CLUB ESP D 3 2 BASE 2012 PALLARESOS
COL LEGI S PAU APOSTOL B 0 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C 1 1 BASE MARC BARTRA B
CF Canonja C 1 2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
Jornada 5 10-Noviembre
LA SALLE TARRAGONA 5 1 CE MAS IGLESIAS DE REUS
CF BASE L'ARBOÇ 2 2 FC TARRAGONA
Gimnastic de Tarragona D 1 2 CDC TORREFORTA B
CD La Floresta C 0 1 SANTES CREUS CLUB ESP D
BASE 2012 PALLARESOS 0 3 COL LEGI S PAU APOSTOL B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 0 4 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
BASE MARC BARTRA B 3 2 CF Canonja C
CE Vendrell 2 2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
Jornada 6 17-Noviembre
CE MAS IGLESIAS DE REUS 0 6 CE Vendrell
FC TARRAGONA 5 0 LA SALLE TARRAGONA
CDC TORREFORTA B 1 1 CF BASE L'ARBOÇ
SANTES CREUS CLUB ESP D 7 2 Gimnastic de Tarragona D
COL LEGI S PAU APOSTOL B 2 0 CD La Floresta C
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C 2 1 BASE 2012 PALLARESOS
CF Canonja C 1 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C 0 2 BASE MARC BARTRA B
Jornada 7 24-Noviembre
CE MAS IGLESIAS DE REUS 2 5 FC TARRAGONA
LA SALLE TARRAGONA 1 1 CDC TORREFORTA B
CF BASE L'ARBOÇ 1 6 SANTES CREUS CLUB ESP D
Gimnastic de Tarragona D 0 3 COL LEGI S PAU APOSTOL B
CD La Floresta C 0 0 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
BASE 2012 PALLARESOS 4 0 CF Canonja C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 0 5 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
CE Vendrell 2 1 BASE MARC BARTRA B
Jornada 8 1-Diciembre
FC TARRAGONA 0 5 CE Vendrell
CDC TORREFORTA B 10 0 CE MAS IGLESIAS DE REUS
SANTES CREUS CLUB ESP D 7 1 LA SALLE TARRAGONA
COL LEGI S PAU APOSTOL B 4 0 CF BASE L'ARBOÇ
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C 4 1 Gimnastic de Tarragona D
CF Canonja C 2 1 CD La Floresta C
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C 1 0 BASE 2012 PALLARESOS
BASE MARC BARTRA B 8 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
Jornada 9 15-Diciembre
FC TARRAGONA 0 0 CDC TORREFORTA B
CE MAS IGLESIAS DE REUS 0 8 SANTES CREUS CLUB ESP D
LA SALLE TARRAGONA 0 4 COL LEGI S PAU APOSTOL B
CF BASE L'ARBOÇ 1 1 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
Gimnastic de Tarragona D 4 2 CF Canonja C
CD La Floresta C 1 4 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
BASE 2012 PALLARESOS 1 4 BASE MARC BARTRA B
CE Vendrell 7 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
Jornada 10 22-Diciembre
CDC TORREFORTA B 0 4 CE Vendrell
SANTES CREUS CLUB ESP D 2 0 FC TARRAGONA
CE MAS IGLESIAS DE REUS 0 3 COL LEGI S PAU APOSTOL B
LA SALLE TARRAGONA 0 6 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
CF Canonja C 4 2 CF BASE L'ARBOÇ
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C 7 3 Gimnastic de Tarragona D
BASE MARC BARTRA B 2 0 CD La Floresta C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 0 3 BASE 2012 PALLARESOS
Jornada 11 12-Enero
CDC TORREFORTA B 1 3 SANTES CREUS CLUB ESP D
FC TARRAGONA 1 2 COL LEGI S PAU APOSTOL B
CE MAS IGLESIAS DE REUS 0 3 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
LA SALLE TARRAGONA 3 3 CF Canonja C
CF BASE L'ARBOÇ 0 6 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
Gimnastic de Tarragona D 3 4 BASE MARC BARTRA B
CD La Floresta C 3 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
CE Vendrell 0 1 BASE 2012 PALLARESOS
Jornada 12 19-Enero
SANTES CREUS CLUB ESP D 1 5 CE Vendrell
COL LEGI S PAU APOSTOL B 1 3 CDC TORREFORTA B
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C 2 5 FC TARRAGONA
CF Canonja C 8 1 CE MAS IGLESIAS DE REUS
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C 17 0 LA SALLE TARRAGONA
BASE MARC BARTRA B 2 2 CF BASE L'ARBOÇ
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 1 5 Gimnastic de Tarragona D
BASE 2012 PALLARESOS 2 0 CD La Floresta C
Jornada 13 26-Enero
SANTES CREUS CLUB ESP D 1 0 COL LEGI S PAU APOSTOL B
CDC TORREFORTA B 4 0 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
FC TARRAGONA 1 0 CF Canonja C
CE MAS IGLESIAS DE REUS 0 8 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
LA SALLE TARRAGONA 0 5 BASE MARC BARTRA B
CF BASE L'ARBOÇ 2 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
Gimnastic de Tarragona D 2 3 BASE 2012 PALLARESOS
CE Vendrell 1 0 CD La Floresta C
Jornada 14 2-Febrero
CE Vendrell 4 1 COL LEGI S PAU APOSTOL B
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C 2 6 SANTES CREUS CLUB ESP D
CF Canonja C 2 1 CDC TORREFORTA B
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C 8 3 FC TARRAGONA
BASE MARC BARTRA B 5 1 CE MAS IGLESIAS DE REUS
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 9 0 LA SALLE TARRAGONA
BASE 2012 PALLARESOS 1 0 CF BASE L'ARBOÇ
CD La Floresta C 2 2 Gimnastic de Tarragona D
Jornada 15 9-Febrero
COL LEGI S PAU APOSTOL B 2 1 ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
SANTES CREUS CLUB ESP D 2 0 CF Canonja C
CDC TORREFORTA B 0 2 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
FC TARRAGONA 1 6 BASE MARC BARTRA B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C 0 2 CE MAS IGLESIAS DE REUS
LA SALLE TARRAGONA 0 3 BASE 2012 PALLARESOS
CF BASE L'ARBOÇ 4 1 CD La Floresta C
Gimnastic de Tarragona D 0 8 CE Vendrell
Jornada 16 16-Febrero
CF BASE L'ARBOÇ 2 3 Gimnastic de Tarragona D
LA SALLE TARRAGONA 1 1 CD La Floresta C
CE MAS IGLESIAS DE REUS 0 4 BASE 2012 PALLARESOS
FC TARRAGONA 4 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
CDC TORREFORTA B 1 2 BASE MARC BARTRA B
SANTES CREUS CLUB ESP D 1 1 CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
COL LEGI S PAU APOSTOL B 0 2 CF Canonja C
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C 0 4 CE Vendrell
Jornada 17 1-Marzo
CE Vendrell - CF BASE L'ARBOÇ
Gimnastic de Tarragona D - LA SALLE TARRAGONA
CD La Floresta C - CE MAS IGLESIAS DE REUS
BASE 2012 PALLARESOS - FC TARRAGONA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C - CDC TORREFORTA B
BASE MARC BARTRA B - SANTES CREUS CLUB ESP D
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C - COL LEGI S PAU APOSTOL B
CF Canonja C - ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
Jornada 18 8-Marzo
LA SALLE TARRAGONA - CF BASE L'ARBOÇ
CE MAS IGLESIAS DE REUS - Gimnastic de Tarragona D
FC TARRAGONA - CD La Floresta C
CDC TORREFORTA B - BASE 2012 PALLARESOS
SANTES CREUS CLUB ESP D - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
COL LEGI S PAU APOSTOL B - BASE MARC BARTRA B
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
CF Canonja C - CE Vendrell
Jornada 19 15-Marzo
CE Vendrell - LA SALLE TARRAGONA
CF BASE L'ARBOÇ - CE MAS IGLESIAS DE REUS
Gimnastic de Tarragona D - FC TARRAGONA
CD La Floresta C - CDC TORREFORTA B
BASE 2012 PALLARESOS - SANTES CREUS CLUB ESP D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C - COL LEGI S PAU APOSTOL B
BASE MARC BARTRA B - ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C - CF Canonja C
Jornada 20 22-Marzo
CE MAS IGLESIAS DE REUS - LA SALLE TARRAGONA
FC TARRAGONA - CF BASE L'ARBOÇ
CDC TORREFORTA B - Gimnastic de Tarragona D
SANTES CREUS CLUB ESP D - CD La Floresta C
COL LEGI S PAU APOSTOL B - BASE 2012 PALLARESOS
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
CF Canonja C - BASE MARC BARTRA B
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C - CE Vendrell
Jornada 21 29-Marzo
CE Vendrell - CE MAS IGLESIAS DE REUS
LA SALLE TARRAGONA - FC TARRAGONA
CF BASE L'ARBOÇ - CDC TORREFORTA B
Gimnastic de Tarragona D - SANTES CREUS CLUB ESP D
CD La Floresta C - COL LEGI S PAU APOSTOL B
BASE 2012 PALLARESOS - ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C - CF Canonja C
BASE MARC BARTRA B - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
Jornada 22 5-Abril
FC TARRAGONA - CE MAS IGLESIAS DE REUS
CDC TORREFORTA B - LA SALLE TARRAGONA
SANTES CREUS CLUB ESP D - CF BASE L'ARBOÇ
COL LEGI S PAU APOSTOL B - Gimnastic de Tarragona D
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C - CD La Floresta C
CF Canonja C - BASE 2012 PALLARESOS
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
BASE MARC BARTRA B - CE Vendrell
Jornada 23 19-Abril
CE Vendrell - FC TARRAGONA
CE MAS IGLESIAS DE REUS - CDC TORREFORTA B
LA SALLE TARRAGONA - SANTES CREUS CLUB ESP D
CF BASE L'ARBOÇ - COL LEGI S PAU APOSTOL B
Gimnastic de Tarragona D - ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
CD La Floresta C - CF Canonja C
BASE 2012 PALLARESOS - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C - BASE MARC BARTRA B
Jornada 24 26-Abril
CDC TORREFORTA B - FC TARRAGONA
SANTES CREUS CLUB ESP D - CE MAS IGLESIAS DE REUS
COL LEGI S PAU APOSTOL B - LA SALLE TARRAGONA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C - CF BASE L'ARBOÇ
CF Canonja C - Gimnastic de Tarragona D
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C - CD La Floresta C
BASE MARC BARTRA B - BASE 2012 PALLARESOS
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C - CE Vendrell
Jornada 25 3-Mayo
CE Vendrell - CDC TORREFORTA B
FC TARRAGONA - SANTES CREUS CLUB ESP D
COL LEGI S PAU APOSTOL B - CE MAS IGLESIAS DE REUS
LA SALLE TARRAGONA - ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
CF BASE L'ARBOÇ - CF Canonja C
Gimnastic de Tarragona D - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
CD La Floresta C - BASE MARC BARTRA B
BASE 2012 PALLARESOS - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
Jornada 26 10-Mayo
SANTES CREUS CLUB ESP D - CDC TORREFORTA B
COL LEGI S PAU APOSTOL B - FC TARRAGONA
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C - CE MAS IGLESIAS DE REUS
CF Canonja C - LA SALLE TARRAGONA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C - CF BASE L'ARBOÇ
BASE MARC BARTRA B - Gimnastic de Tarragona D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C - CD La Floresta C
BASE 2012 PALLARESOS - CE Vendrell
Jornada 27 17-Mayo
CE Vendrell - SANTES CREUS CLUB ESP D
CDC TORREFORTA B - COL LEGI S PAU APOSTOL B
FC TARRAGONA - ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
CE MAS IGLESIAS DE REUS - CF Canonja C
LA SALLE TARRAGONA - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
CF BASE L'ARBOÇ - BASE MARC BARTRA B
Gimnastic de Tarragona D - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
CD La Floresta C - BASE 2012 PALLARESOS
Jornada 28 24-Mayo
COL LEGI S PAU APOSTOL B - SANTES CREUS CLUB ESP D
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C - CDC TORREFORTA B
CF Canonja C - FC TARRAGONA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C - CE MAS IGLESIAS DE REUS
BASE MARC BARTRA B - LA SALLE TARRAGONA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C - CF BASE L'ARBOÇ
BASE 2012 PALLARESOS - Gimnastic de Tarragona D
CD La Floresta C - CE Vendrell
Jornada 29 31-Mayo
COL LEGI S PAU APOSTOL B - CE Vendrell
SANTES CREUS CLUB ESP D - ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C
CDC TORREFORTA B - CF Canonja C
FC TARRAGONA - CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C
CE MAS IGLESIAS DE REUS - BASE MARC BARTRA B
LA SALLE TARRAGONA - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
CF BASE L'ARBOÇ - BASE 2012 PALLARESOS
Gimnastic de Tarragona D - CD La Floresta C
Jornada 30 7-Junio
ESCUELA F SAN PEDRO SAN PABLO C - COL LEGI S PAU APOSTOL B
CF Canonja C - SANTES CREUS CLUB ESP D
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL C - CDC TORREFORTA B
BASE MARC BARTRA B - FC TARRAGONA
CE MAS IGLESIAS DE REUS - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB C
BASE 2012 PALLARESOS - LA SALLE TARRAGONA
CD La Floresta C - CF BASE L'ARBOÇ
CE Vendrell - Gimnastic de Tarragona D
Patrocinador Equip
PARKETS

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració