BENJAMI A 1 DIV GRUP 5
Comparteix

  • Inici
  • Plantilla
  • Entrenaments
  • Clasificació
  • Calendari
  • MVP
  • Golejadors




BENJAMI A 1 DIV GRUP 5

Pt J Casa Visitant Total Gol
GC EC PC GF EF PF GF EF PF fav cont
.Ascenso.Promo ascenso.Promo descenso.Descenso
-
1 Escudo AE AMICS I VETERANS PALLARESOS AE AMICS I VETERANS PALLARESOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Escudo UD TANCAT UD TANCAT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Escudo ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Escudo C GIMNATIC TARRAGONA C GIMNATIC TARRAGONA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Escudo SANTES CREUS CLUB ESPORTIU SANTES CREUS CLUB ESPORTIU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Escudo CD LA FLORESTA CD LA FLORESTA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Escudo ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Escudo CF CAMBRILS UNIO CF CAMBRILS UNIO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Escudo CE ALCOVER CE ALCOVER 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Escudo CF CANONJA CF CANONJA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Escudo CF LA SELVA DEL CAMP CF LA SELVA DEL CAMP 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Escudo CF ICOMAR CF ICOMAR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Escudo CF BASE LARBOÇ CF BASE LARBOÇ 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Escudo CF BASE MARC BARTRA CF BASE MARC BARTRA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Escudo UD CUSALA GRANJA UD CUSALA GRANJA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Escudo UD TORREDEMBARRA UD TORREDEMBARRA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Calendari

Jornada 1 01-Octubre
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - CE ALCOVER
UD TANCAT - CF CANONJA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - CF LA SELVA DEL CAMP
C GIMNATIC TARRAGONA - CF ICOMAR
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - CF BASE LARBOÇ
CD LA FLORESTA - CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - UD CUSALA GRANJA
CF CAMBRILS UNIO - UD TORREDEMBARRA
Jornada 2 08-Octubre
CE ALCOVER - CF CAMBRILS UNIO
CF CANONJA - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS
CF LA SELVA DEL CAMP - UD TANCAT
CF ICOMAR - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE LARBOÇ - C GIMNATIC TARRAGONA
CF BASE MARC BARTRA - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
UD CUSALA GRANJA - CD LA FLORESTA
UD TORREDEMBARRA - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
Jornada 3 15-Octubre
CE ALCOVER - CF CANONJA
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - CF LA SELVA DEL CAMP
UD TANCAT - CF ICOMAR
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - CF BASE LARBOÇ
C GIMNATIC TARRAGONA - CF BASE MARC BARTRA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - UD CUSALA GRANJA
CD LA FLORESTA - UD TORREDEMBARRA
CF CAMBRILS UNIO - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
Jornada 4 22-Octubre
CF CANONJA - CF CAMBRILS UNIO
CF LA SELVA DEL CAMP - CE ALCOVER
CF ICOMAR - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS
CF BASE LARBOÇ - UD TANCAT
CF BASE MARC BARTRA - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
UD CUSALA GRANJA - C GIMNATIC TARRAGONA
UD TORREDEMBARRA - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - CD LA FLORESTA
Jornada 5 29-Octubre
CF CANONJA - CF LA SELVA DEL CAMP
CE ALCOVER - CF ICOMAR
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - CF BASE LARBOÇ
UD TANCAT - CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - UD CUSALA GRANJA
C GIMNATIC TARRAGONA - UD TORREDEMBARRA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
CF CAMBRILS UNIO - CD LA FLORESTA
Jornada 6 05-Noviembre
CF LA SELVA DEL CAMP - CF CAMBRILS UNIO
CF ICOMAR - CF CANONJA
CF BASE LARBOÇ - CE ALCOVER
CF BASE MARC BARTRA - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS
UD CUSALA GRANJA - UD TANCAT
UD TORREDEMBARRA - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - C GIMNATIC TARRAGONA
CD LA FLORESTA - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
Jornada 7 12-Noviembre
CF LA SELVA DEL CAMP - CF ICOMAR
CF CANONJA - CF BASE LARBOÇ
CE ALCOVER - CF BASE MARC BARTRA
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - UD CUSALA GRANJA
UD TANCAT - UD TORREDEMBARRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
C GIMNATIC TARRAGONA - CD LA FLORESTA
CF CAMBRILS UNIO - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
Jornada 8 19-Noviembre
CF ICOMAR - CF CAMBRILS UNIO
CF BASE LARBOÇ - CF LA SELVA DEL CAMP
CF BASE MARC BARTRA - CF CANONJA
UD CUSALA GRANJA - CE ALCOVER
UD TORREDEMBARRA - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - UD TANCAT
CD LA FLORESTA - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - C GIMNATIC TARRAGONA
Jornada 9 26-Noviembre
CF ICOMAR - CF BASE LARBOÇ
CF LA SELVA DEL CAMP - CF BASE MARC BARTRA
CF CANONJA - UD CUSALA GRANJA
CE ALCOVER - UD TORREDEMBARRA
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
UD TANCAT - CD LA FLORESTA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CAMBRILS UNIO - C GIMNATIC TARRAGONA
Jornada 10 03-Diciembre
CF BASE LARBOÇ - CF CAMBRILS UNIO
CF BASE MARC BARTRA - CF ICOMAR
UD CUSALA GRANJA - CF LA SELVA DEL CAMP
UD TORREDEMBARRA - CF CANONJA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - CE ALCOVER
CD LA FLORESTA - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - UD TANCAT
C GIMNATIC TARRAGONA - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 11 17-Diciembre
CF BASE LARBOÇ - CF BASE MARC BARTRA
CF ICOMAR - UD CUSALA GRANJA
CF LA SELVA DEL CAMP - UD TORREDEMBARRA
CF CANONJA - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
CE ALCOVER - CD LA FLORESTA
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
UD TANCAT - C GIMNATIC TARRAGONA
CF CAMBRILS UNIO - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 12 07-Enero
CF BASE MARC BARTRA - CF CAMBRILS UNIO
UD CUSALA GRANJA - CF BASE LARBOÇ
UD TORREDEMBARRA - CF ICOMAR
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - CF LA SELVA DEL CAMP
CD LA FLORESTA - CF CANONJA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - CE ALCOVER
C GIMNATIC TARRAGONA - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - UD TANCAT
Jornada 13 14-Enero
CF BASE MARC BARTRA - UD CUSALA GRANJA
CF BASE LARBOÇ - UD TORREDEMBARRA
CF ICOMAR - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
CF LA SELVA DEL CAMP - CD LA FLORESTA
CF CANONJA - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CE ALCOVER - C GIMNATIC TARRAGONA
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CAMBRILS UNIO - UD TANCAT
Jornada 14 21-Enero
CF CAMBRILS UNIO - UD CUSALA GRANJA
UD TORREDEMBARRA - CF BASE MARC BARTRA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - CF BASE LARBOÇ
CD LA FLORESTA - CF ICOMAR
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - CF LA SELVA DEL CAMP
C GIMNATIC TARRAGONA - CF CANONJA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - CE ALCOVER
UD TANCAT - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS
Jornada 15 28-Enero
UD CUSALA GRANJA - UD TORREDEMBARRA
CF BASE MARC BARTRA - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
CF BASE LARBOÇ - CD LA FLORESTA
CF ICOMAR - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF LA SELVA DEL CAMP - C GIMNATIC TARRAGONA
CF CANONJA - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE ALCOVER - UD TANCAT
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - CF CAMBRILS UNIO
Jornada 16 04-Febrero
CE ALCOVER - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS
CF CANONJA - UD TANCAT
CF LA SELVA DEL CAMP - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF ICOMAR - C GIMNATIC TARRAGONA
CF BASE LARBOÇ - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF BASE MARC BARTRA - CD LA FLORESTA
UD CUSALA GRANJA - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
UD TORREDEMBARRA - CF CAMBRILS UNIO
Jornada 17 18-Febrero
CF CAMBRILS UNIO - CE ALCOVER
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - CF CANONJA
UD TANCAT - CF LA SELVA DEL CAMP
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - CF ICOMAR
C GIMNATIC TARRAGONA - CF BASE LARBOÇ
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - CF BASE MARC BARTRA
CD LA FLORESTA - UD CUSALA GRANJA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - UD TORREDEMBARRA
Jornada 18 25-Febrero
CF CANONJA - CE ALCOVER
CF LA SELVA DEL CAMP - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS
CF ICOMAR - UD TANCAT
CF BASE LARBOÇ - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE MARC BARTRA - C GIMNATIC TARRAGONA
UD CUSALA GRANJA - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
UD TORREDEMBARRA - CD LA FLORESTA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - CF CAMBRILS UNIO
Jornada 19 04-Marzo
CF CAMBRILS UNIO - CF CANONJA
CE ALCOVER - CF LA SELVA DEL CAMP
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - CF ICOMAR
UD TANCAT - CF BASE LARBOÇ
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - CF BASE MARC BARTRA
C GIMNATIC TARRAGONA - UD CUSALA GRANJA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - UD TORREDEMBARRA
CD LA FLORESTA - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
Jornada 20 11-Marzo
CF LA SELVA DEL CAMP - CF CANONJA
CF ICOMAR - CE ALCOVER
CF BASE LARBOÇ - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS
CF BASE MARC BARTRA - UD TANCAT
UD CUSALA GRANJA - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
UD TORREDEMBARRA - C GIMNATIC TARRAGONA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CD LA FLORESTA - CF CAMBRILS UNIO
Jornada 21 18-Marzo
CF CAMBRILS UNIO - CF LA SELVA DEL CAMP
CF CANONJA - CF ICOMAR
CE ALCOVER - CF BASE LARBOÇ
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - CF BASE MARC BARTRA
UD TANCAT - UD CUSALA GRANJA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - UD TORREDEMBARRA
C GIMNATIC TARRAGONA - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - CD LA FLORESTA
Jornada 22 25-Marzo
CF ICOMAR - CF LA SELVA DEL CAMP
CF BASE LARBOÇ - CF CANONJA
CF BASE MARC BARTRA - CE ALCOVER
UD CUSALA GRANJA - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS
UD TORREDEMBARRA - UD TANCAT
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CD LA FLORESTA - C GIMNATIC TARRAGONA
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - CF CAMBRILS UNIO
Jornada 23 08-Abril
CF CAMBRILS UNIO - CF ICOMAR
CF LA SELVA DEL CAMP - CF BASE LARBOÇ
CF CANONJA - CF BASE MARC BARTRA
CE ALCOVER - UD CUSALA GRANJA
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - UD TORREDEMBARRA
UD TANCAT - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - CD LA FLORESTA
C GIMNATIC TARRAGONA - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
Jornada 24 15-Abril
CF BASE LARBOÇ - CF ICOMAR
CF BASE MARC BARTRA - CF LA SELVA DEL CAMP
UD CUSALA GRANJA - CF CANONJA
UD TORREDEMBARRA - CE ALCOVER
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS
CD LA FLORESTA - UD TANCAT
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
C GIMNATIC TARRAGONA - CF CAMBRILS UNIO
Jornada 25 22-Abril
CF CAMBRILS UNIO - CF BASE LARBOÇ
CF ICOMAR - CF BASE MARC BARTRA
CF LA SELVA DEL CAMP - UD CUSALA GRANJA
CF CANONJA - UD TORREDEMBARRA
CE ALCOVER - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - CD LA FLORESTA
UD TANCAT - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - C GIMNATIC TARRAGONA
Jornada 26 29-Abril
CF BASE MARC BARTRA - CF BASE LARBOÇ
UD CUSALA GRANJA - CF ICOMAR
UD TORREDEMBARRA - CF LA SELVA DEL CAMP
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - CF CANONJA
CD LA FLORESTA - CE ALCOVER
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS
C GIMNATIC TARRAGONA - UD TANCAT
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - CF CAMBRILS UNIO
Jornada 27 06-Mayo
CF CAMBRILS UNIO - CF BASE MARC BARTRA
CF BASE LARBOÇ - UD CUSALA GRANJA
CF ICOMAR - UD TORREDEMBARRA
CF LA SELVA DEL CAMP - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
CF CANONJA - CD LA FLORESTA
CE ALCOVER - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - C GIMNATIC TARRAGONA
UD TANCAT - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 28 13-Mayo
UD CUSALA GRANJA - CF BASE MARC BARTRA
UD TORREDEMBARRA - CF BASE LARBOÇ
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - CF ICOMAR
CD LA FLORESTA - CF LA SELVA DEL CAMP
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - CF CANONJA
C GIMNATIC TARRAGONA - CE ALCOVER
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS
UD TANCAT - CF CAMBRILS UNIO
Jornada 29 20-Mayo
UD CUSALA GRANJA - CF CAMBRILS UNIO
CF BASE MARC BARTRA - UD TORREDEMBARRA
CF BASE LARBOÇ - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
CF ICOMAR - CD LA FLORESTA
CF LA SELVA DEL CAMP - SANTES CREUS CLUB ESPORTIU
CF CANONJA - C GIMNATIC TARRAGONA
CE ALCOVER - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
AE AMICS I VETERANS PALLARESOS - UD TANCAT
Jornada 30 27-Mayo
UD TORREDEMBARRA - UD CUSALA GRANJA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - CF BASE MARC BARTRA
CD LA FLORESTA - CF BASE LARBOÇ
SANTES CREUS CLUB ESPORTIU - CF ICOMAR
C GIMNATIC TARRAGONA - CF LA SELVA DEL CAMP
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - CF CANONJA
UD TANCAT - CE ALCOVER
CF CAMBRILS UNIO - AE AMICS I VETERANS PALLARESOS

JugadorGolsPartits

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies Acceptar