Imagen CF L'ARBOÇ

BENJAMI-C

Comparteix


Jornada 113-Octubre
Atletic Roda de Bara B72ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E
Club Esportiu Altafulla B14CF BASE L'ARBOÇ C
UD Tancat40CE SANTA OLIVA B
CE Vendrell D151CF BASE MARC BARTRA D
AE Ramon Sicart B24CF CUNIT
CF ESCOLA BASE CALAFELL E70UD Torredembarra B
Joventut Bisbalenca CF B-descansa
Jornada 220-Octubre
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E42Joventut Bisbalenca CF B
CF BASE L'ARBOÇ C13Atletic Roda de Bara B
CE SANTA OLIVA B50Club Esportiu Altafulla B
CF BASE MARC BARTRA D24UD Tancat
CF CUNIT013CE Vendrell D
UD Torredembarra B01AE Ramon Sicart B
descansa-CF ESCOLA BASE CALAFELL E
Jornada 327-Octubre
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E34CF BASE L'ARBOÇ C
Atletic Roda de Bara B61CE SANTA OLIVA B
Club Esportiu Altafulla B15CF BASE MARC BARTRA D
UD Tancat43CF CUNIT
CE Vendrell D100UD Torredembarra B
AE Ramon Sicart B-descansa
Joventut Bisbalenca CF B010CF ESCOLA BASE CALAFELL E
Jornada 43-Noviembre
CF BASE L'ARBOÇ C110Joventut Bisbalenca CF B
CE SANTA OLIVA B04ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E
CF BASE MARC BARTRA D110Atletic Roda de Bara B
CF CUNIT72Club Esportiu Altafulla B
UD Torredembarra B00UD Tancat
descansa-CE Vendrell D
CF ESCOLA BASE CALAFELL E33AE Ramon Sicart B
Jornada 510-Noviembre
CF BASE L'ARBOÇ C53CE SANTA OLIVA B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E54CF BASE MARC BARTRA D
Atletic Roda de Bara B74CF CUNIT
Club Esportiu Altafulla B07UD Torredembarra B
UD Tancat-descansa
CE Vendrell D121CF ESCOLA BASE CALAFELL E
Joventut Bisbalenca CF B110AE Ramon Sicart B
Jornada 617-Noviembre
CE SANTA OLIVA B23Joventut Bisbalenca CF B
CF BASE MARC BARTRA D22CF BASE L'ARBOÇ C
CF CUNIT06ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E
UD Torredembarra B14Atletic Roda de Bara B
descansa-Club Esportiu Altafulla B
CF ESCOLA BASE CALAFELL E43UD Tancat
AE Ramon Sicart B27CE Vendrell D
Jornada 724-Noviembre
CE SANTA OLIVA B42CF BASE MARC BARTRA D
CF BASE L'ARBOÇ C30CF CUNIT
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E23UD Torredembarra B
Atletic Roda de Bara B-descansa
Club Esportiu Altafulla B14CF ESCOLA BASE CALAFELL E
UD Tancat31AE Ramon Sicart B
Joventut Bisbalenca CF B019CE Vendrell D
Jornada 81-Diciembre
CF BASE MARC BARTRA D53Joventut Bisbalenca CF B
CF CUNIT31CE SANTA OLIVA B
UD Torredembarra B11CF BASE L'ARBOÇ C
descansa-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E
CF ESCOLA BASE CALAFELL E34Atletic Roda de Bara B
AE Ramon Sicart B22Club Esportiu Altafulla B
CE Vendrell D70UD Tancat
Jornada 915-Diciembre
CF BASE MARC BARTRA D48CF CUNIT
CE SANTA OLIVA B20UD Torredembarra B
CF BASE L'ARBOÇ C-descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E39CF ESCOLA BASE CALAFELL E
Atletic Roda de Bara B41AE Ramon Sicart B
Club Esportiu Altafulla B115CE Vendrell D
Joventut Bisbalenca CF B410UD Tancat
Jornada 1022-Diciembre
CF CUNIT140Joventut Bisbalenca CF B
UD Torredembarra B30CF BASE MARC BARTRA D
descansa-CE SANTA OLIVA B
CF ESCOLA BASE CALAFELL E40CF BASE L'ARBOÇ C
AE Ramon Sicart B112ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E
CE Vendrell D123Atletic Roda de Bara B
UD Tancat90Club Esportiu Altafulla B
Jornada 1112-Enero
CF CUNIT04UD Torredembarra B
CF BASE MARC BARTRA D-descansa
CE SANTA OLIVA B17CF ESCOLA BASE CALAFELL E
CF BASE L'ARBOÇ C43AE Ramon Sicart B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E015CE Vendrell D
Atletic Roda de Bara B103UD Tancat
Joventut Bisbalenca CF B18Club Esportiu Altafulla B
Jornada 1219-Enero
Joventut Bisbalenca CF B07UD Torredembarra B
descansa-CF CUNIT
CF ESCOLA BASE CALAFELL E122CF BASE MARC BARTRA D
AE Ramon Sicart B60CE SANTA OLIVA B
CE Vendrell D80CF BASE L'ARBOÇ C
UD Tancat53ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E
Club Esportiu Altafulla B08Atletic Roda de Bara B
Jornada 1326-Enero
UD Torredembarra B-descansa
CF CUNIT26CF ESCOLA BASE CALAFELL E
CF BASE MARC BARTRA D23AE Ramon Sicart B
CE SANTA OLIVA B08CE Vendrell D
CF BASE L'ARBOÇ C31UD Tancat
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E21Club Esportiu Altafulla B
Atletic Roda de Bara B172Joventut Bisbalenca CF B
Jornada 142-Febrero
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E33Atletic Roda de Bara B
CF BASE L'ARBOÇ C31Club Esportiu Altafulla B
CE SANTA OLIVA B24UD Tancat
CF BASE MARC BARTRA D117CE Vendrell D
CF CUNIT43AE Ramon Sicart B
UD Torredembarra B25CF ESCOLA BASE CALAFELL E
descansa-Joventut Bisbalenca CF B
Jornada 159-Febrero
Joventut Bisbalenca CF B415ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E
Atletic Roda de Bara B31CF BASE L'ARBOÇ C
Club Esportiu Altafulla B11CE SANTA OLIVA B
UD Tancat31CF BASE MARC BARTRA D
CE Vendrell D172CF CUNIT
AE Ramon Sicart B51UD Torredembarra B
CF ESCOLA BASE CALAFELL E-descansa
Jornada 1616-Febrero
CF BASE L'ARBOÇ C51ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E
CE SANTA OLIVA B37Atletic Roda de Bara B
CF BASE MARC BARTRA D11Club Esportiu Altafulla B
CF CUNIT13UD Tancat
UD Torredembarra B010CE Vendrell D
descansa-AE Ramon Sicart B
CF ESCOLA BASE CALAFELL E170Joventut Bisbalenca CF B
Jornada 171-Marzo
Joventut Bisbalenca CF B19CF BASE L'ARBOÇ C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E101CE SANTA OLIVA B
Atletic Roda de Bara B82CF BASE MARC BARTRA D
Club Esportiu Altafulla B13CF CUNIT
UD Tancat11UD Torredembarra B
CE Vendrell D-descansa
AE Ramon Sicart B24CF ESCOLA BASE CALAFELL E
Jornada 188-Marzo
CE SANTA OLIVA B02CF BASE L'ARBOÇ C
CF BASE MARC BARTRA D48ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E
CF CUNIT24Atletic Roda de Bara B
UD Torredembarra B32Club Esportiu Altafulla B
descansa-UD Tancat
CF ESCOLA BASE CALAFELL E01CE Vendrell D
AE Ramon Sicart B92Joventut Bisbalenca CF B
Jornada 1915-Marzo
Joventut Bisbalenca CF B-CE SANTA OLIVA B
CF BASE L'ARBOÇ C-CF BASE MARC BARTRA D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E-CF CUNIT
Atletic Roda de Bara B-UD Torredembarra B
Club Esportiu Altafulla B-descansa
UD Tancat-CF ESCOLA BASE CALAFELL E
CE Vendrell D-AE Ramon Sicart B
Jornada 2022-Marzo
CF BASE MARC BARTRA D-CE SANTA OLIVA B
CF CUNIT-CF BASE L'ARBOÇ C
UD Torredembarra B-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E
descansa-Atletic Roda de Bara B
CF ESCOLA BASE CALAFELL E-Club Esportiu Altafulla B
AE Ramon Sicart B-UD Tancat
CE Vendrell D-Joventut Bisbalenca CF B
Jornada 2129-Marzo
Joventut Bisbalenca CF B-CF BASE MARC BARTRA D
CE SANTA OLIVA B-CF CUNIT
CF BASE L'ARBOÇ C-UD Torredembarra B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E-descansa
Atletic Roda de Bara B-CF ESCOLA BASE CALAFELL E
Club Esportiu Altafulla B-AE Ramon Sicart B
UD Tancat-CE Vendrell D
Jornada 225-Abril
CF CUNIT-CF BASE MARC BARTRA D
UD Torredembarra B-CE SANTA OLIVA B
descansa-CF BASE L'ARBOÇ C
CF ESCOLA BASE CALAFELL E-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E
AE Ramon Sicart B-Atletic Roda de Bara B
CE Vendrell D-Club Esportiu Altafulla B
UD Tancat-Joventut Bisbalenca CF B
Jornada 2319-Abril
Joventut Bisbalenca CF B-CF CUNIT
CF BASE MARC BARTRA D-UD Torredembarra B
CE SANTA OLIVA B-descansa
CF BASE L'ARBOÇ C-CF ESCOLA BASE CALAFELL E
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E-AE Ramon Sicart B
Atletic Roda de Bara B-CE Vendrell D
Club Esportiu Altafulla B-UD Tancat
Jornada 2426-Abril
UD Torredembarra B-CF CUNIT
descansa-CF BASE MARC BARTRA D
CF ESCOLA BASE CALAFELL E-CE SANTA OLIVA B
AE Ramon Sicart B-CF BASE L'ARBOÇ C
CE Vendrell D-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E
UD Tancat-Atletic Roda de Bara B
Club Esportiu Altafulla B-Joventut Bisbalenca CF B
Jornada 253-Mayo
UD Torredembarra B-Joventut Bisbalenca CF B
CF CUNIT-descansa
CF BASE MARC BARTRA D-CF ESCOLA BASE CALAFELL E
CE SANTA OLIVA B-AE Ramon Sicart B
CF BASE L'ARBOÇ C-CE Vendrell D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E-UD Tancat
Atletic Roda de Bara B-Club Esportiu Altafulla B
Jornada 2610-Mayo
descansa-UD Torredembarra B
CF ESCOLA BASE CALAFELL E-CF CUNIT
AE Ramon Sicart B-CF BASE MARC BARTRA D
CE Vendrell D-CE SANTA OLIVA B
UD Tancat-CF BASE L'ARBOÇ C
Club Esportiu Altafulla B-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB E
Joventut Bisbalenca CF B-Atletic Roda de Bara B
Foto BENJAMI-C

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració