Imagen CF L'ARBOÇ

BENJAMI-B

Comparteix


Jornada 113-Octubre
Club Esportiu Alcover B-CF Pobla de Mafumet B
Club Futbol La Riera C90AE Ramon Sicart
UD Torredembarra70CE Vendrell C
CF BASE MARC BARTRA C14Club Esportiu Altafulla
CE SANTA OLIVA90ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
CF BASE L'ARBOÇ B44Joventut Bisbalenca CF
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-descansa
Atletic Roda de Bara40ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
Jornada 220-Octubre
CF Pobla de Mafumet B010Atletic Roda de Bara
AE Ramon Sicart01Club Esportiu Alcover B
CE Vendrell C05Club Futbol La Riera C
Club Esportiu Altafulla23UD Torredembarra
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D18CF BASE MARC BARTRA C
Joventut Bisbalenca CF45CE SANTA OLIVA
descansa-CF BASE L'ARBOÇ B
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
Jornada 327-Octubre
CF Pobla de Mafumet B-AE Ramon Sicart
Club Esportiu Alcover B-CE Vendrell C
Club Futbol La Riera C-Club Esportiu Altafulla
UD Torredembarra-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
CF BASE MARC BARTRA C-Joventut Bisbalenca CF
CE SANTA OLIVA-descansa
CF BASE L'ARBOÇ B-ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
Atletic Roda de Bara-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
Jornada 43-Noviembre
AE Ramon Sicart-Atletic Roda de Bara
CE Vendrell C-CF Pobla de Mafumet B
Club Esportiu Altafulla-Club Esportiu Alcover B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D-Club Futbol La Riera C
Joventut Bisbalenca CF-UD Torredembarra
descansa-CF BASE MARC BARTRA C
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-CE SANTA OLIVA
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-CF BASE L'ARBOÇ B
Jornada 510-Noviembre
AE Ramon Sicart-CE Vendrell C
CF Pobla de Mafumet B-Club Esportiu Altafulla
Club Esportiu Alcover B-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
Club Futbol La Riera C-Joventut Bisbalenca CF
UD Torredembarra-descansa
CF BASE MARC BARTRA C-ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CE SANTA OLIVA-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
Atletic Roda de Bara-CF BASE L'ARBOÇ B
Jornada 617-Noviembre
CE Vendrell C-Atletic Roda de Bara
Club Esportiu Altafulla-AE Ramon Sicart
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D-CF Pobla de Mafumet B
Joventut Bisbalenca CF-Club Esportiu Alcover B
descansa-Club Futbol La Riera C
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-UD Torredembarra
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-CF BASE MARC BARTRA C
CF BASE L'ARBOÇ B-CE SANTA OLIVA
Jornada 724-Noviembre
CE Vendrell C-Club Esportiu Altafulla
AE Ramon Sicart-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
CF Pobla de Mafumet B-Joventut Bisbalenca CF
Club Esportiu Alcover B-descansa
Club Futbol La Riera C-ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
UD Torredembarra-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
CF BASE MARC BARTRA C-CF BASE L'ARBOÇ B
Atletic Roda de Bara-CE SANTA OLIVA
Jornada 81-Diciembre
Club Esportiu Altafulla-Atletic Roda de Bara
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D-CE Vendrell C
Joventut Bisbalenca CF-AE Ramon Sicart
descansa-CF Pobla de Mafumet B
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-Club Esportiu Alcover B
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-Club Futbol La Riera C
CF BASE L'ARBOÇ B-UD Torredembarra
CE SANTA OLIVA-CF BASE MARC BARTRA C
Jornada 915-Diciembre
Club Esportiu Altafulla-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
CE Vendrell C-Joventut Bisbalenca CF
AE Ramon Sicart-descansa
CF Pobla de Mafumet B-ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
Club Esportiu Alcover B-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
Club Futbol La Riera C-CF BASE L'ARBOÇ B
UD Torredembarra-CE SANTA OLIVA
Atletic Roda de Bara-CF BASE MARC BARTRA C
Jornada 1022-Diciembre
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D-Atletic Roda de Bara
Joventut Bisbalenca CF-Club Esportiu Altafulla
descansa-CE Vendrell C
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-AE Ramon Sicart
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-CF Pobla de Mafumet B
CF BASE L'ARBOÇ B-Club Esportiu Alcover B
CE SANTA OLIVA-Club Futbol La Riera C
CF BASE MARC BARTRA C-UD Torredembarra
Jornada 1112-Enero
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D-Joventut Bisbalenca CF
Club Esportiu Altafulla-descansa
CE Vendrell C-ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
AE Ramon Sicart-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
CF Pobla de Mafumet B-CF BASE L'ARBOÇ B
Club Esportiu Alcover B-CE SANTA OLIVA
Club Futbol La Riera C-CF BASE MARC BARTRA C
Atletic Roda de Bara-UD Torredembarra
Jornada 1219-Enero
Joventut Bisbalenca CF-Atletic Roda de Bara
descansa-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-Club Esportiu Altafulla
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-CE Vendrell C
CF BASE L'ARBOÇ B-AE Ramon Sicart
CE SANTA OLIVA-CF Pobla de Mafumet B
CF BASE MARC BARTRA C-Club Esportiu Alcover B
UD Torredembarra-Club Futbol La Riera C
Jornada 1326-Enero
Joventut Bisbalenca CF-descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D-ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
Club Esportiu Altafulla-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
CE Vendrell C-CF BASE L'ARBOÇ B
AE Ramon Sicart-CE SANTA OLIVA
CF Pobla de Mafumet B-CF BASE MARC BARTRA C
Club Esportiu Alcover B-UD Torredembarra
Atletic Roda de Bara-Club Futbol La Riera C
Jornada 142-Febrero
Atletic Roda de Bara-descansa
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-Joventut Bisbalenca CF
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
CF BASE L'ARBOÇ B-Club Esportiu Altafulla
CE SANTA OLIVA-CE Vendrell C
CF BASE MARC BARTRA C-AE Ramon Sicart
UD Torredembarra-CF Pobla de Mafumet B
Club Futbol La Riera C-Club Esportiu Alcover B
Jornada 159-Febrero
descansa-ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
Joventut Bisbalenca CF-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D-CF BASE L'ARBOÇ B
Club Esportiu Altafulla-CE SANTA OLIVA
CE Vendrell C-CF BASE MARC BARTRA C
AE Ramon Sicart-UD Torredembarra
CF Pobla de Mafumet B-Club Futbol La Riera C
Club Esportiu Alcover B-Atletic Roda de Bara
Jornada 1616-Febrero
CF Pobla de Mafumet B-Club Esportiu Alcover B
AE Ramon Sicart-Club Futbol La Riera C
CE Vendrell C-UD Torredembarra
Club Esportiu Altafulla-CF BASE MARC BARTRA C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D-CE SANTA OLIVA
Joventut Bisbalenca CF-CF BASE L'ARBOÇ B
descansa-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-Atletic Roda de Bara
Jornada 171-Marzo
Atletic Roda de Bara-CF Pobla de Mafumet B
Club Esportiu Alcover B-AE Ramon Sicart
Club Futbol La Riera C-CE Vendrell C
UD Torredembarra-Club Esportiu Altafulla
CF BASE MARC BARTRA C-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
CE SANTA OLIVA-Joventut Bisbalenca CF
CF BASE L'ARBOÇ B-descansa
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
Jornada 188-Marzo
AE Ramon Sicart-CF Pobla de Mafumet B
CE Vendrell C-Club Esportiu Alcover B
Club Esportiu Altafulla-Club Futbol La Riera C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D-UD Torredembarra
Joventut Bisbalenca CF-CF BASE MARC BARTRA C
descansa-CE SANTA OLIVA
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-CF BASE L'ARBOÇ B
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-Atletic Roda de Bara
Jornada 1915-Marzo
Atletic Roda de Bara-AE Ramon Sicart
CF Pobla de Mafumet B-CE Vendrell C
Club Esportiu Alcover B-Club Esportiu Altafulla
Club Futbol La Riera C-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
UD Torredembarra-Joventut Bisbalenca CF
CF BASE MARC BARTRA C-descansa
CE SANTA OLIVA-ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CF BASE L'ARBOÇ B-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
Jornada 2022-Marzo
CE Vendrell C-AE Ramon Sicart
Club Esportiu Altafulla-CF Pobla de Mafumet B
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D-Club Esportiu Alcover B
Joventut Bisbalenca CF-Club Futbol La Riera C
descansa-UD Torredembarra
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-CF BASE MARC BARTRA C
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-CE SANTA OLIVA
CF BASE L'ARBOÇ B-Atletic Roda de Bara
Jornada 2129-Marzo
Atletic Roda de Bara-CE Vendrell C
AE Ramon Sicart-Club Esportiu Altafulla
CF Pobla de Mafumet B-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
Club Esportiu Alcover B-Joventut Bisbalenca CF
Club Futbol La Riera C-descansa
UD Torredembarra-ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CF BASE MARC BARTRA C-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
CE SANTA OLIVA-CF BASE L'ARBOÇ B
Jornada 225-Abril
Club Esportiu Altafulla-CE Vendrell C
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D-AE Ramon Sicart
Joventut Bisbalenca CF-CF Pobla de Mafumet B
descansa-Club Esportiu Alcover B
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-Club Futbol La Riera C
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-UD Torredembarra
CF BASE L'ARBOÇ B-CF BASE MARC BARTRA C
CE SANTA OLIVA-Atletic Roda de Bara
Jornada 2319-Abril
Atletic Roda de Bara-Club Esportiu Altafulla
CE Vendrell C-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
AE Ramon Sicart-Joventut Bisbalenca CF
CF Pobla de Mafumet B-descansa
Club Esportiu Alcover B-ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
Club Futbol La Riera C-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
UD Torredembarra-CF BASE L'ARBOÇ B
CF BASE MARC BARTRA C-CE SANTA OLIVA
Jornada 2426-Abril
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D-Club Esportiu Altafulla
Joventut Bisbalenca CF-CE Vendrell C
descansa-AE Ramon Sicart
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-CF Pobla de Mafumet B
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-Club Esportiu Alcover B
CF BASE L'ARBOÇ B-Club Futbol La Riera C
CE SANTA OLIVA-UD Torredembarra
CF BASE MARC BARTRA C-Atletic Roda de Bara
Jornada 253-Mayo
Atletic Roda de Bara-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
Club Esportiu Altafulla-Joventut Bisbalenca CF
CE Vendrell C-descansa
AE Ramon Sicart-ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CF Pobla de Mafumet B-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
Club Esportiu Alcover B-CF BASE L'ARBOÇ B
Club Futbol La Riera C-CE SANTA OLIVA
UD Torredembarra-CF BASE MARC BARTRA C
Jornada 2610-Mayo
Joventut Bisbalenca CF-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
descansa-Club Esportiu Altafulla
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-CE Vendrell C
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-AE Ramon Sicart
CF BASE L'ARBOÇ B-CF Pobla de Mafumet B
CE SANTA OLIVA-Club Esportiu Alcover B
CF BASE MARC BARTRA C-Club Futbol La Riera C
UD Torredembarra-Atletic Roda de Bara
Jornada 2717-Mayo
Atletic Roda de Bara-Joventut Bisbalenca CF
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D-descansa
Club Esportiu Altafulla-ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
CE Vendrell C-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
AE Ramon Sicart-CF BASE L'ARBOÇ B
CF Pobla de Mafumet B-CE SANTA OLIVA
Club Esportiu Alcover B-CF BASE MARC BARTRA C
Club Futbol La Riera C-UD Torredembarra
Jornada 2824-Mayo
descansa-Joventut Bisbalenca CF
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-Club Esportiu Altafulla
CF BASE L'ARBOÇ B-CE Vendrell C
CE SANTA OLIVA-AE Ramon Sicart
CF BASE MARC BARTRA C-CF Pobla de Mafumet B
UD Torredembarra-Club Esportiu Alcover B
Club Futbol La Riera C-Atletic Roda de Bara
Jornada 2931-Mayo
descansa-Atletic Roda de Bara
Joventut Bisbalenca CF-ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D-CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D
Club Esportiu Altafulla-CF BASE L'ARBOÇ B
CE Vendrell C-CE SANTA OLIVA
AE Ramon Sicart-CF BASE MARC BARTRA C
CF Pobla de Mafumet B-UD Torredembarra
Club Esportiu Alcover B-Club Futbol La Riera C
Jornada 307-Junio
ESCOLA F EL PLA DE SANTA MARIA-descansa
CF ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL D-Joventut Bisbalenca CF
CF BASE L'ARBOÇ B-ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB D
CE SANTA OLIVA-Club Esportiu Altafulla
CF BASE MARC BARTRA C-CE Vendrell C
UD Torredembarra-AE Ramon Sicart
Club Futbol La Riera C-CF Pobla de Mafumet B
Atletic Roda de Bara-Club Esportiu Alcover B
Patrocinador Equip
JJ FRED

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració