Imagen CF L'ARBOÇ

BENJAMI-A

Comparteix


Jornada 1 6-Octubre
CF Canonja B 2 2 EF San Pedro San Pablo B
Santes Creus Club Esp C 1 12 Gimnàstic de Tarragona C
CD Riudoms B 3 4 Unio Esportiva Creixell
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B 7 1 CF Base Marc Bartra
Cambrils Unio CE 2 5 Escola Valls Futbol Club B
CF BASE L'ARBOÇ 2 3 CD La Floresta B
CDC Torreforta C 0 2 Club Futbol La Riera B
CF Escola Futbol Base Calafell B 2 2 UDC Mas Pellicer
Jornada 2 13-Octubre
EF San Pedro San Pablo B 4 1 CF Escola Futbol Base Calafell B
Gimnàstic de Tarragona C 7 1 CF Canonja B
Unio Esportiva Creixell 3 5 Santes Creus Club Esp C
CF Base Marc Bartra 5 3 CD Riudoms B
Escola Valls Futbol Club B 0 3 Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CD La Floresta B 5 3 Cambrils Unio CE
Club Futbol La Riera B 3 6 CF BASE L'ARBOÇ
UDC Mas Pellicer 8 0 CDC Torreforta C
Jornada 3 20-Octubre
EF San Pedro San Pablo B 3 3 Gimnàstic de Tarragona C
CF Canonja B 4 2 Unio Esportiva Creixell
Santes Creus Club Esp C 2 1 CF Base Marc Bartra
CD Riudoms B 3 2 Escola Valls Futbol Club B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B 1 2 CD La Floresta B
Cambrils Unio CE 2 2 Club Futbol La Riera B
CF BASE L'ARBOÇ 4 2 UDC Mas Pellicer
CF Escola Futbol Base Calafell B 7 3 CDC Torreforta C
Jornada 4 27-Octubre
Gimnàstic de Tarragona C 4 1 CF Escola Futbol Base Calafell B
Unio Esportiva Creixell 0 7 EF San Pedro San Pablo B
CF Base Marc Bartra 3 2 CF Canonja B
Escola Valls Futbol Club B 1 2 Santes Creus Club Esp C
CD La Floresta B 5 1 CD Riudoms B
Club Futbol La Riera B 4 1 Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
UDC Mas Pellicer 11 0 Cambrils Unio CE
CDC Torreforta C 1 2 CF BASE L'ARBOÇ
Jornada 5 3-Noviembre
Gimnàstic de Tarragona C 9 2 Unio Esportiva Creixell
EF San Pedro San Pablo B 9 2 CF Base Marc Bartra
CF Canonja B 2 2 Escola Valls Futbol Club B
Santes Creus Club Esp C 2 4 CD La Floresta B
CD Riudoms B 1 2 Club Futbol La Riera B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B 2 2 UDC Mas Pellicer
Cambrils Unio CE 2 5 CDC Torreforta C
CF Escola Futbol Base Calafell B 2 3 CF BASE L'ARBOÇ
Jornada 6 10-Noviembre
Unio Esportiva Creixell 2 5 CF Escola Futbol Base Calafell B
CF Base Marc Bartra 0 7 Gimnàstic de Tarragona C
Escola Valls Futbol Club B 2 3 EF San Pedro San Pablo B
CD La Floresta B 4 2 CF Canonja B
Club Futbol La Riera B 2 3 Santes Creus Club Esp C
UDC Mas Pellicer 6 2 CD Riudoms B
CDC Torreforta C 2 3 Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CF BASE L'ARBOÇ 5 1 Cambrils Unio CE
Jornada 7 17-Noviembre
Unio Esportiva Creixell 5 1 CF Base Marc Bartra
Gimnàstic de Tarragona C 9 1 Escola Valls Futbol Club B
EF San Pedro San Pablo B 4 0 CD La Floresta B
CF Canonja B 5 2 Club Futbol La Riera B
Santes Creus Club Esp C 3 7 UDC Mas Pellicer
CD Riudoms B 4 5 CDC Torreforta C
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B 5 1 CF BASE L'ARBOÇ
CF Escola Futbol Base Calafell B 2 1 Cambrils Unio CE
Jornada 8 24-Noviembre
CF Base Marc Bartra 0 1 CF Escola Futbol Base Calafell B
Escola Valls Futbol Club B 2 3 Unio Esportiva Creixell
CD La Floresta B 1 4 Gimnàstic de Tarragona C
Club Futbol La Riera B 1 6 EF San Pedro San Pablo B
UDC Mas Pellicer 3 0 CF Canonja B
CDC Torreforta C 0 5 Santes Creus Club Esp C
CF BASE L'ARBOÇ 4 2 CD Riudoms B
Cambrils Unio CE 1 3 Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 9 1-Diciembre
CF Base Marc Bartra 3 2 Escola Valls Futbol Club B
Unio Esportiva Creixell 0 1 CD La Floresta B
Gimnàstic de Tarragona C 4 3 Club Futbol La Riera B
EF San Pedro San Pablo B 1 3 UDC Mas Pellicer
CF Canonja B 7 1 CDC Torreforta C
Santes Creus Club Esp C 4 1 CF BASE L'ARBOÇ
CD Riudoms B 1 0 Cambrils Unio CE
CF Escola Futbol Base Calafell B 2 1 Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 10 15-Diciembre
Escola Valls Futbol Club B 1 5 CF Escola Futbol Base Calafell B
CD La Floresta B 3 1 CF Base Marc Bartra
Club Futbol La Riera B 2 1 Unio Esportiva Creixell
UDC Mas Pellicer 2 4 Gimnàstic de Tarragona C
CDC Torreforta C 2 8 EF San Pedro San Pablo B
CF BASE L'ARBOÇ 1 3 CF Canonja B
Cambrils Unio CE 1 2 Santes Creus Club Esp C
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B 1 0 CD Riudoms B
Jornada 11 22-Diciembre
Escola Valls Futbol Club B 2 4 CD La Floresta B
CF Base Marc Bartra 2 2 Club Futbol La Riera B
Unio Esportiva Creixell 2 5 UDC Mas Pellicer
Gimnàstic de Tarragona C 9 1 CDC Torreforta C
EF San Pedro San Pablo B 7 1 CF BASE L'ARBOÇ
CF Canonja B 4 0 Cambrils Unio CE
Santes Creus Club Esp C 0 3 Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CF Escola Futbol Base Calafell B 6 4 CD Riudoms B
Jornada 12 12-Enero
CD La Floresta B 1 4 CF Escola Futbol Base Calafell B
Club Futbol La Riera B 3 3 Escola Valls Futbol Club B
UDC Mas Pellicer 6 1 CF Base Marc Bartra
CDC Torreforta C 0 3 Unio Esportiva Creixell
CF BASE L'ARBOÇ 0 4 Gimnàstic de Tarragona C
Cambrils Unio CE 0 5 EF San Pedro San Pablo B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B 6 0 CF Canonja B
CD Riudoms B 1 5 Santes Creus Club Esp C
Jornada 13 19-Enero
CD La Floresta B 4 2 Club Futbol La Riera B
Escola Valls Futbol Club B 2 7 UDC Mas Pellicer
CF Base Marc Bartra 4 5 CDC Torreforta C
Unio Esportiva Creixell 1 2 CF BASE L'ARBOÇ
Gimnàstic de Tarragona C 7 1 Cambrils Unio CE
EF San Pedro San Pablo B 5 0 Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CF Canonja B 5 1 CD Riudoms B
CF Escola Futbol Base Calafell B 2 2 Santes Creus Club Esp C
Jornada 14 26-Enero
CF Escola Futbol Base Calafell B 3 1 Club Futbol La Riera B
UDC Mas Pellicer 6 0 CD La Floresta B
CDC Torreforta C 2 9 Escola Valls Futbol Club B
CF BASE L'ARBOÇ 4 0 CF Base Marc Bartra
Cambrils Unio CE 3 2 Unio Esportiva Creixell
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B 1 4 Gimnàstic de Tarragona C
CD Riudoms B 0 7 EF San Pedro San Pablo B
Santes Creus Club Esp C 3 2 CF Canonja B
Jornada 15 2-Febrero
Club Futbol La Riera B - UDC Mas Pellicer
CD La Floresta B - CDC Torreforta C
Escola Valls Futbol Club B - CF BASE L'ARBOÇ
CF Base Marc Bartra - Cambrils Unio CE
Unio Esportiva Creixell - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Gimnàstic de Tarragona C - CD Riudoms B
EF San Pedro San Pablo B - Santes Creus Club Esp C
CF Canonja B - CF Escola Futbol Base Calafell B
Jornada 16 9-Febrero
EF San Pedro San Pablo B - CF Canonja B
Gimnàstic de Tarragona C - Santes Creus Club Esp C
Unio Esportiva Creixell - CD Riudoms B
CF Base Marc Bartra - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Escola Valls Futbol Club B - Cambrils Unio CE
CD La Floresta B - CF BASE L'ARBOÇ
Club Futbol La Riera B - CDC Torreforta C
UDC Mas Pellicer - CF Escola Futbol Base Calafell B
Jornada 17 16-Febrero
CF Escola Futbol Base Calafell B - EF San Pedro San Pablo B
CF Canonja B - Gimnàstic de Tarragona C
Santes Creus Club Esp C - Unio Esportiva Creixell
CD Riudoms B - CF Base Marc Bartra
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - Escola Valls Futbol Club B
Cambrils Unio CE - CD La Floresta B
CF BASE L'ARBOÇ - Club Futbol La Riera B
CDC Torreforta C - UDC Mas Pellicer
Jornada 18 1-Marzo
Gimnàstic de Tarragona C - EF San Pedro San Pablo B
Unio Esportiva Creixell - CF Canonja B
CF Base Marc Bartra - Santes Creus Club Esp C
Escola Valls Futbol Club B - CD Riudoms B
CD La Floresta B - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Club Futbol La Riera B - Cambrils Unio CE
UDC Mas Pellicer - CF BASE L'ARBOÇ
CDC Torreforta C - CF Escola Futbol Base Calafell B
Jornada 19 8-Marzo
CF Escola Futbol Base Calafell B - Gimnàstic de Tarragona C
EF San Pedro San Pablo B - Unio Esportiva Creixell
CF Canonja B - CF Base Marc Bartra
Santes Creus Club Esp C - Escola Valls Futbol Club B
CD Riudoms B - CD La Floresta B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - Club Futbol La Riera B
Cambrils Unio CE - UDC Mas Pellicer
CF BASE L'ARBOÇ - CDC Torreforta C
Jornada 20 15-Marzo
Unio Esportiva Creixell - Gimnàstic de Tarragona C
CF Base Marc Bartra - EF San Pedro San Pablo B
Escola Valls Futbol Club B - CF Canonja B
CD La Floresta B - Santes Creus Club Esp C
Club Futbol La Riera B - CD Riudoms B
UDC Mas Pellicer - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CDC Torreforta C - Cambrils Unio CE
CF BASE L'ARBOÇ - CF Escola Futbol Base Calafell B
Jornada 21 22-Marzo
CF Escola Futbol Base Calafell B - Unio Esportiva Creixell
Gimnàstic de Tarragona C - CF Base Marc Bartra
EF San Pedro San Pablo B - Escola Valls Futbol Club B
CF Canonja B - CD La Floresta B
Santes Creus Club Esp C - Club Futbol La Riera B
CD Riudoms B - UDC Mas Pellicer
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - CDC Torreforta C
Cambrils Unio CE - CF BASE L'ARBOÇ
Jornada 22 29-Marzo
CF Base Marc Bartra - Unio Esportiva Creixell
Escola Valls Futbol Club B - Gimnàstic de Tarragona C
CD La Floresta B - EF San Pedro San Pablo B
Club Futbol La Riera B - CF Canonja B
UDC Mas Pellicer - Santes Creus Club Esp C
CDC Torreforta C - CD Riudoms B
CF BASE L'ARBOÇ - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Cambrils Unio CE - CF Escola Futbol Base Calafell B
Jornada 23 5-Abril
CF Escola Futbol Base Calafell B - CF Base Marc Bartra
Unio Esportiva Creixell - Escola Valls Futbol Club B
Gimnàstic de Tarragona C - CD La Floresta B
EF San Pedro San Pablo B - Club Futbol La Riera B
CF Canonja B - UDC Mas Pellicer
Santes Creus Club Esp C - CDC Torreforta C
CD Riudoms B - CF BASE L'ARBOÇ
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - Cambrils Unio CE
Jornada 24 19-Abril
Escola Valls Futbol Club B - CF Base Marc Bartra
CD La Floresta B - Unio Esportiva Creixell
Club Futbol La Riera B - Gimnàstic de Tarragona C
UDC Mas Pellicer - EF San Pedro San Pablo B
CDC Torreforta C - CF Canonja B
CF BASE L'ARBOÇ - Santes Creus Club Esp C
Cambrils Unio CE - CD Riudoms B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - CF Escola Futbol Base Calafell B
Jornada 25 26-Abril
CF Escola Futbol Base Calafell B - Escola Valls Futbol Club B
CF Base Marc Bartra - CD La Floresta B
Unio Esportiva Creixell - Club Futbol La Riera B
Gimnàstic de Tarragona C - UDC Mas Pellicer
EF San Pedro San Pablo B - CDC Torreforta C
CF Canonja B - CF BASE L'ARBOÇ
Santes Creus Club Esp C - Cambrils Unio CE
CD Riudoms B - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 26 3-Mayo
CD La Floresta B - Escola Valls Futbol Club B
Club Futbol La Riera B - CF Base Marc Bartra
UDC Mas Pellicer - Unio Esportiva Creixell
CDC Torreforta C - Gimnàstic de Tarragona C
CF BASE L'ARBOÇ - EF San Pedro San Pablo B
Cambrils Unio CE - CF Canonja B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - Santes Creus Club Esp C
CD Riudoms B - CF Escola Futbol Base Calafell B
Jornada 27 10-Mayo
CF Escola Futbol Base Calafell B - CD La Floresta B
Escola Valls Futbol Club B - Club Futbol La Riera B
CF Base Marc Bartra - UDC Mas Pellicer
Unio Esportiva Creixell - CDC Torreforta C
Gimnàstic de Tarragona C - CF BASE L'ARBOÇ
EF San Pedro San Pablo B - Cambrils Unio CE
CF Canonja B - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Santes Creus Club Esp C - CD Riudoms B
Jornada 28 17-Mayo
Club Futbol La Riera B - CD La Floresta B
UDC Mas Pellicer - Escola Valls Futbol Club B
CDC Torreforta C - CF Base Marc Bartra
CF BASE L'ARBOÇ - Unio Esportiva Creixell
Cambrils Unio CE - Gimnàstic de Tarragona C
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - EF San Pedro San Pablo B
CD Riudoms B - CF Canonja B
Santes Creus Club Esp C - CF Escola Futbol Base Calafell B
Jornada 29 24-Mayo
Club Futbol La Riera B - CF Escola Futbol Base Calafell B
CD La Floresta B - UDC Mas Pellicer
Escola Valls Futbol Club B - CDC Torreforta C
CF Base Marc Bartra - CF BASE L'ARBOÇ
Unio Esportiva Creixell - Cambrils Unio CE
Gimnàstic de Tarragona C - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
EF San Pedro San Pablo B - CD Riudoms B
CF Canonja B - Santes Creus Club Esp C
Jornada 30 31-Mayo
UDC Mas Pellicer - Club Futbol La Riera B
CDC Torreforta C - CD La Floresta B
CF BASE L'ARBOÇ - Escola Valls Futbol Club B
Cambrils Unio CE - CF Base Marc Bartra
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - Unio Esportiva Creixell
CD Riudoms B - Gimnàstic de Tarragona C
Santes Creus Club Esp C - EF San Pedro San Pablo B
CF Escola Futbol Base Calafell B - CF Canonja B
Patrocinador Equip
EL CAFE DE LA RAMBLA

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració