Imagen CF L'ARBOÇ

BENJAMI-A

Comparteix


Jornada 118-Octubre
UDC Mas Pellicer B-CD La Floresta B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-Cambrils Unio CE C
CD Riudoms B-Unió Esportiva Creixell
Gimnastic de Tarragona C-Club Futbol La Riera B
CF BASE L'ARBOÇ-CF Base Marc Bartra
CE Vendrell-Santes Creus Club Esp C
CDC Torreforta B-Escola Valls Futbol Club B
CF Escola F Base Calafell C-CF Canonja B
Jornada 225-Octubre
CD La Floresta B-CF Escola F Base Calafell C
Cambrils Unio CE C-UDC Mas Pellicer B
Unió Esportiva Creixell-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Club Futbol La Riera B-CD Riudoms B
CF Base Marc Bartra-Gimnastic de Tarragona C
Santes Creus Club Esp C-CF BASE L'ARBOÇ
Escola Valls Futbol Club B-CE Vendrell
CF Canonja B-CDC Torreforta B
Jornada 31-Noviembre
CD La Floresta B-Cambrils Unio CE C
UDC Mas Pellicer B-Unió Esportiva Creixell
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-Club Futbol La Riera B
CD Riudoms B-CF Base Marc Bartra
Gimnastic de Tarragona C-Santes Creus Club Esp C
CF BASE L'ARBOÇ-Escola Valls Futbol Club B
CE Vendrell-CF Canonja B
CF Escola F Base Calafell C-CDC Torreforta B
Jornada 48-Noviembre
Cambrils Unio CE C-CF Escola F Base Calafell C
Unió Esportiva Creixell-CD La Floresta B
Club Futbol La Riera B-UDC Mas Pellicer B
CF Base Marc Bartra-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Santes Creus Club Esp C-CD Riudoms B
Escola Valls Futbol Club B-Gimnastic de Tarragona C
CF Canonja B-CF BASE L'ARBOÇ
CDC Torreforta B-CE Vendrell
Jornada 515-Noviembre
Cambrils Unio CE C-Unió Esportiva Creixell
CD La Floresta B-Club Futbol La Riera B
UDC Mas Pellicer B-CF Base Marc Bartra
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-Santes Creus Club Esp C
CD Riudoms B-Escola Valls Futbol Club B
Gimnastic de Tarragona C-CF Canonja B
CF BASE L'ARBOÇ-CDC Torreforta B
CF Escola F Base Calafell C-CE Vendrell
Jornada 622-Noviembre
Unió Esportiva Creixell-CF Escola F Base Calafell C
Club Futbol La Riera B-Cambrils Unio CE C
CF Base Marc Bartra-CD La Floresta B
Santes Creus Club Esp C-UDC Mas Pellicer B
Escola Valls Futbol Club B-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CF Canonja B-CD Riudoms B
CDC Torreforta B-Gimnastic de Tarragona C
CE Vendrell-CF BASE L'ARBOÇ
Jornada 729-Noviembre
Unió Esportiva Creixell-Club Futbol La Riera B
Cambrils Unio CE C-CF Base Marc Bartra
CD La Floresta B-Santes Creus Club Esp C
UDC Mas Pellicer B-Escola Valls Futbol Club B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-CF Canonja B
CD Riudoms B-CDC Torreforta B
Gimnastic de Tarragona C-CE Vendrell
CF Escola F Base Calafell C-CF BASE L'ARBOÇ
Jornada 86-Diciembre
Club Futbol La Riera B-CF Escola F Base Calafell C
CF Base Marc Bartra-Unió Esportiva Creixell
Santes Creus Club Esp C-Cambrils Unio CE C
Escola Valls Futbol Club B-CD La Floresta B
CF Canonja B-UDC Mas Pellicer B
CDC Torreforta B-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CE Vendrell-CD Riudoms B
CF BASE L'ARBOÇ-Gimnastic de Tarragona C
Jornada 913-Diciembre
Club Futbol La Riera B-CF Base Marc Bartra
Unió Esportiva Creixell-Santes Creus Club Esp C
Cambrils Unio CE C-Escola Valls Futbol Club B
CD La Floresta B-CF Canonja B
UDC Mas Pellicer B-CDC Torreforta B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-CE Vendrell
CD Riudoms B-CF BASE L'ARBOÇ
CF Escola F Base Calafell C-Gimnastic de Tarragona C
Jornada 1020-Diciembre
CF Base Marc Bartra-CF Escola F Base Calafell C
Santes Creus Club Esp C-Club Futbol La Riera B
Escola Valls Futbol Club B-Unió Esportiva Creixell
CF Canonja B-Cambrils Unio CE C
CDC Torreforta B-CD La Floresta B
CE Vendrell-UDC Mas Pellicer B
CF BASE L'ARBOÇ-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Gimnastic de Tarragona C-CD Riudoms B
Jornada 1110-Enero
CF Base Marc Bartra-Santes Creus Club Esp C
Club Futbol La Riera B-Escola Valls Futbol Club B
Unió Esportiva Creixell-CF Canonja B
Cambrils Unio CE C-CDC Torreforta B
CD La Floresta B-CE Vendrell
UDC Mas Pellicer B-CF BASE L'ARBOÇ
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-Gimnastic de Tarragona C
CF Escola F Base Calafell C-CD Riudoms B
Jornada 1217-Enero
Santes Creus Club Esp C-CF Escola F Base Calafell C
Escola Valls Futbol Club B-CF Base Marc Bartra
CF Canonja B-Club Futbol La Riera B
CDC Torreforta B-Unió Esportiva Creixell
CE Vendrell-Cambrils Unio CE C
CF BASE L'ARBOÇ-CD La Floresta B
Gimnastic de Tarragona C-UDC Mas Pellicer B
CD Riudoms B-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 1324-Enero
Santes Creus Club Esp C-Escola Valls Futbol Club B
CF Base Marc Bartra-CF Canonja B
Club Futbol La Riera B-CDC Torreforta B
Unió Esportiva Creixell-CE Vendrell
Cambrils Unio CE C-CF BASE L'ARBOÇ
CD La Floresta B-Gimnastic de Tarragona C
UDC Mas Pellicer B-CD Riudoms B
CF Escola F Base Calafell C-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 1431-Enero
CF Escola F Base Calafell C-Escola Valls Futbol Club B
CF Canonja B-Santes Creus Club Esp C
CDC Torreforta B-CF Base Marc Bartra
CE Vendrell-Club Futbol La Riera B
CF BASE L'ARBOÇ-Unió Esportiva Creixell
Gimnastic de Tarragona C-Cambrils Unio CE C
CD Riudoms B-CD La Floresta B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-UDC Mas Pellicer B
Jornada 157-Febrero
Escola Valls Futbol Club B-CF Canonja B
Santes Creus Club Esp C-CDC Torreforta B
CF Base Marc Bartra-CE Vendrell
Club Futbol La Riera B-CF BASE L'ARBOÇ
Unió Esportiva Creixell-Gimnastic de Tarragona C
Cambrils Unio CE C-CD Riudoms B
CD La Floresta B-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
UDC Mas Pellicer B-CF Escola F Base Calafell C
Jornada 1614-Febrero
CD La Floresta B-UDC Mas Pellicer B
Cambrils Unio CE C-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Unió Esportiva Creixell-CD Riudoms B
Club Futbol La Riera B-Gimnastic de Tarragona C
CF Base Marc Bartra-CF BASE L'ARBOÇ
Santes Creus Club Esp C-CE Vendrell
Escola Valls Futbol Club B-CDC Torreforta B
CF Canonja B-CF Escola F Base Calafell C
Jornada 1721-Febrero
CF Escola F Base Calafell C-CD La Floresta B
UDC Mas Pellicer B-Cambrils Unio CE C
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-Unió Esportiva Creixell
CD Riudoms B-Club Futbol La Riera B
Gimnastic de Tarragona C-CF Base Marc Bartra
CF BASE L'ARBOÇ-Santes Creus Club Esp C
CE Vendrell-Escola Valls Futbol Club B
CDC Torreforta B-CF Canonja B
Jornada 1828-Febrero
Cambrils Unio CE C-CD La Floresta B
Unió Esportiva Creixell-UDC Mas Pellicer B
Club Futbol La Riera B-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CF Base Marc Bartra-CD Riudoms B
Santes Creus Club Esp C-Gimnastic de Tarragona C
Escola Valls Futbol Club B-CF BASE L'ARBOÇ
CF Canonja B-CE Vendrell
CDC Torreforta B-CF Escola F Base Calafell C
Jornada 197-Marzo
CF Escola F Base Calafell C-Cambrils Unio CE C
CD La Floresta B-Unió Esportiva Creixell
UDC Mas Pellicer B-Club Futbol La Riera B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-CF Base Marc Bartra
CD Riudoms B-Santes Creus Club Esp C
Gimnastic de Tarragona C-Escola Valls Futbol Club B
CF BASE L'ARBOÇ-CF Canonja B
CE Vendrell-CDC Torreforta B
Jornada 2014-Marzo
Unió Esportiva Creixell-Cambrils Unio CE C
Club Futbol La Riera B-CD La Floresta B
CF Base Marc Bartra-UDC Mas Pellicer B
Santes Creus Club Esp C-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Escola Valls Futbol Club B-CD Riudoms B
CF Canonja B-Gimnastic de Tarragona C
CDC Torreforta B-CF BASE L'ARBOÇ
CE Vendrell-CF Escola F Base Calafell C
Jornada 2121-Marzo
CF Escola F Base Calafell C-Unió Esportiva Creixell
Cambrils Unio CE C-Club Futbol La Riera B
CD La Floresta B-CF Base Marc Bartra
UDC Mas Pellicer B-Santes Creus Club Esp C
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-Escola Valls Futbol Club B
CD Riudoms B-CF Canonja B
Gimnastic de Tarragona C-CDC Torreforta B
CF BASE L'ARBOÇ-CE Vendrell
Jornada 2228-Marzo
Club Futbol La Riera B-Unió Esportiva Creixell
CF Base Marc Bartra-Cambrils Unio CE C
Santes Creus Club Esp C-CD La Floresta B
Escola Valls Futbol Club B-UDC Mas Pellicer B
CF Canonja B-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CDC Torreforta B-CD Riudoms B
CE Vendrell-Gimnastic de Tarragona C
CF BASE L'ARBOÇ-CF Escola F Base Calafell C
Jornada 2311-Abril
CF Escola F Base Calafell C-Club Futbol La Riera B
Unió Esportiva Creixell-CF Base Marc Bartra
Cambrils Unio CE C-Santes Creus Club Esp C
CD La Floresta B-Escola Valls Futbol Club B
UDC Mas Pellicer B-CF Canonja B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-CDC Torreforta B
CD Riudoms B-CE Vendrell
Gimnastic de Tarragona C-CF BASE L'ARBOÇ
Jornada 2418-Abril
CF Base Marc Bartra-Club Futbol La Riera B
Santes Creus Club Esp C-Unió Esportiva Creixell
Escola Valls Futbol Club B-Cambrils Unio CE C
CF Canonja B-CD La Floresta B
CDC Torreforta B-UDC Mas Pellicer B
CE Vendrell-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CF BASE L'ARBOÇ-CD Riudoms B
Gimnastic de Tarragona C-CF Escola F Base Calafell C
Jornada 2525-Abril
CF Escola F Base Calafell C-CF Base Marc Bartra
Club Futbol La Riera B-Santes Creus Club Esp C
Unió Esportiva Creixell-Escola Valls Futbol Club B
Cambrils Unio CE C-CF Canonja B
CD La Floresta B-CDC Torreforta B
UDC Mas Pellicer B-CE Vendrell
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-CF BASE L'ARBOÇ
CD Riudoms B-Gimnastic de Tarragona C
Jornada 262-Mayo
Santes Creus Club Esp C-CF Base Marc Bartra
Escola Valls Futbol Club B-Club Futbol La Riera B
CF Canonja B-Unió Esportiva Creixell
CDC Torreforta B-Cambrils Unio CE C
CE Vendrell-CD La Floresta B
CF BASE L'ARBOÇ-UDC Mas Pellicer B
Gimnastic de Tarragona C-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CD Riudoms B-CF Escola F Base Calafell C
Jornada 279-Mayo
CF Escola F Base Calafell C-Santes Creus Club Esp C
CF Base Marc Bartra-Escola Valls Futbol Club B
Club Futbol La Riera B-CF Canonja B
Unió Esportiva Creixell-CDC Torreforta B
Cambrils Unio CE C-CE Vendrell
CD La Floresta B-CF BASE L'ARBOÇ
UDC Mas Pellicer B-Gimnastic de Tarragona C
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-CD Riudoms B
Jornada 2816-Mayo
Escola Valls Futbol Club B-Santes Creus Club Esp C
CF Canonja B-CF Base Marc Bartra
CDC Torreforta B-Club Futbol La Riera B
CE Vendrell-Unió Esportiva Creixell
CF BASE L'ARBOÇ-Cambrils Unio CE C
Gimnastic de Tarragona C-CD La Floresta B
CD Riudoms B-UDC Mas Pellicer B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-CF Escola F Base Calafell C
Jornada 2923-Mayo
Escola Valls Futbol Club B-CF Escola F Base Calafell C
Santes Creus Club Esp C-CF Canonja B
CF Base Marc Bartra-CDC Torreforta B
Club Futbol La Riera B-CE Vendrell
Unió Esportiva Creixell-CF BASE L'ARBOÇ
Cambrils Unio CE C-Gimnastic de Tarragona C
CD La Floresta B-CD Riudoms B
UDC Mas Pellicer B-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 3030-Mayo
CF Canonja B-Escola Valls Futbol Club B
CDC Torreforta B-Santes Creus Club Esp C
CE Vendrell-CF Base Marc Bartra
CF BASE L'ARBOÇ-Club Futbol La Riera B
Gimnastic de Tarragona C-Unió Esportiva Creixell
CD Riudoms B-Cambrils Unio CE C
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-CD La Floresta B
CF Escola F Base Calafell C-UDC Mas Pellicer B
Patrocinador Equip
EL CAFE DE LA RAMBLA

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració