Imagen CF L'ARBOÇ

AMATER

Comparteix


Jornada 1 8-Septiembre
Club Deportivo Morell 3 0 Club Esportiu Constanti
UD Torredembarra 0 1 Club Futbol Llorenç
Club Futbol La Riera 1 2 Club Esportiu Alcover
UD San Salvador 0 2 Club Esportiu Altafulla
CDC Torreforta 6 2 Club Futbol Calafell
Racing Bonavista 1 0 Atletic Camp Clar
CE Vendrell 2 1 Joventut Bisbalenca CF
Unio Esportiva Segur 2 0 CF L'Arboç
FC Atletic de Valls 5 0 JE Sant Jaume Domenys
Jornada 2 15-Septiembre
Club Futbol Calafell 2 1 Racing Bonavista
Club Futbol Llorenç 1 0 CE Vendrell
CF L'Arboç 1 0 UD San Salvador
JE Sant Jaume Domenys 2 6 CDC Torreforta
Atletic Camp Clar 0 1 Club Deportivo Morell
Club Esportiu Constanti 0 3 UD Torredembarra
Joventut Bisbalenca CF 4 1 Club Futbol La Riera
Club Esportiu Alcover 0 2 Unio Esportiva Segur
Club Esportiu Altafulla 0 3 FC Atletic de Valls
Jornada 3 22-Septiembre
UD Torredembarra - Atletic Camp Clar
CE Vendrell - Club Esportiu Constanti
Unio Esportiva Segur - Joventut Bisbalenca CF
UD San Salvador - Club Esportiu Alcover
CDC Torreforta - Racing Bonavista
Club Deportivo Morell - Club Futbol Calafell
Club Futbol La Riera - Club Futbol Llorenç
FC Atletic de Valls - CF L'Arboç
JE Sant Jaume Domenys - Club Esportiu Altafulla
Jornada 4 29-Septiembre
Club Esportiu Constanti - Club Futbol La Riera
Club Esportiu Alcover - FC Atletic de Valls
Club Esportiu Altafulla - CDC Torreforta
Racing Bonavista - Club Deportivo Morell
Club Futbol Calafell - UD Torredembarra
Atletic Camp Clar - CE Vendrell
Club Futbol Llorenç - Unio Esportiva Segur
Joventut Bisbalenca CF - UD San Salvador
CF L'Arboç - JE Sant Jaume Domenys
Jornada 5 6-Octubre
CE Vendrell - Club Futbol Calafell
Unio Esportiva Segur - Club Esportiu Constanti
UD San Salvador - Club Futbol Llorenç
JE Sant Jaume Domenys - Club Esportiu Alcover
CDC Torreforta - Club Deportivo Morell
UD Torredembarra - Racing Bonavista
Club Futbol La Riera - Atletic Camp Clar
FC Atletic de Valls - Joventut Bisbalenca CF
Club Esportiu Altafulla - CF L'Arboç
Jornada 6 13-Octubre
Atletic Camp Clar - Unio Esportiva Segur
CF L'Arboç - CDC Torreforta
Club Deportivo Morell - UD Torredembarra
Racing Bonavista - CE Vendrell
Club Futbol Calafell - Club Futbol La Riera
Club Esportiu Constanti - UD San Salvador
Club Futbol Llorenç - FC Atletic de Valls
Joventut Bisbalenca CF - JE Sant Jaume Domenys
Club Esportiu Alcover - Club Esportiu Altafulla
Jornada 7 20-Octubre
CDC Torreforta - UD Torredembarra
Club Futbol La Riera - Racing Bonavista
FC Atletic de Valls - Club Esportiu Constanti
CF L'Arboç - Club Esportiu Alcover
CE Vendrell - Club Deportivo Morell
Unio Esportiva Segur - Club Futbol Calafell
UD San Salvador - Atletic Camp Clar
JE Sant Jaume Domenys - Club Futbol Llorenç
Club Esportiu Altafulla - Joventut Bisbalenca CF
Jornada 8 27-Octubre
UD Torredembarra - CE Vendrell
Club Futbol Calafell - UD San Salvador
Joventut Bisbalenca CF - CF L'Arboç
Club Deportivo Morell - Club Futbol La Riera
Racing Bonavista - Unio Esportiva Segur
Atletic Camp Clar - FC Atletic de Valls
Club Esportiu Constanti - JE Sant Jaume Domenys
Club Futbol Llorenç - Club Esportiu Altafulla
Club Esportiu Alcover - CDC Torreforta
Jornada 9 3-Noviembre
CDC Torreforta - CE Vendrell
FC Atletic de Valls - Club Futbol Calafell
Club Esportiu Altafulla - Club Esportiu Constanti
Club Esportiu Alcover - Joventut Bisbalenca CF
Club Futbol La Riera - UD Torredembarra
Unio Esportiva Segur - Club Deportivo Morell
UD San Salvador - Racing Bonavista
JE Sant Jaume Domenys - Atletic Camp Clar
CF L'Arboç - Club Futbol Llorenç
Jornada 10 10-Noviembre
UD Torredembarra - Unio Esportiva Segur
Racing Bonavista - FC Atletic de Valls
Atletic Camp Clar - Club Esportiu Altafulla
Club Esportiu Constanti - CF L'Arboç
Joventut Bisbalenca CF - CDC Torreforta
CE Vendrell - Club Futbol La Riera
Club Deportivo Morell - UD San Salvador
Club Futbol Calafell - JE Sant Jaume Domenys
Club Futbol Llorenç - Club Esportiu Alcover
Jornada 11 17-Noviembre
CDC Torreforta - Club Futbol La Riera
JE Sant Jaume Domenys - Racing Bonavista
Club Esportiu Alcover - Club Esportiu Constanti
Joventut Bisbalenca CF - Club Futbol Llorenç
Unio Esportiva Segur - CE Vendrell
UD San Salvador - UD Torredembarra
FC Atletic de Valls - Club Deportivo Morell
Club Esportiu Altafulla - Club Futbol Calafell
CF L'Arboç - Atletic Camp Clar
Jornada 12 24-Noviembre
Club Deportivo Morell - JE Sant Jaume Domenys
Club Futbol Calafell - CF L'Arboç
Club Esportiu Constanti - Joventut Bisbalenca CF
Club Futbol Llorenç - CDC Torreforta
Club Futbol La Riera - Unio Esportiva Segur
CE Vendrell - UD San Salvador
UD Torredembarra - FC Atletic de Valls
Racing Bonavista - Club Esportiu Altafulla
Atletic Camp Clar - Club Esportiu Alcover
Jornada 13 1-Diciembre
CDC Torreforta - Unio Esportiva Segur
FC Atletic de Valls - CE Vendrell
Club Esportiu Altafulla - Club Deportivo Morell
CF L'Arboç - Racing Bonavista
UD San Salvador - Club Futbol La Riera
JE Sant Jaume Domenys - UD Torredembarra
Club Esportiu Alcover - Club Futbol Calafell
Joventut Bisbalenca CF - Atletic Camp Clar
Club Futbol Llorenç - Club Esportiu Constanti
Jornada 14 15-Diciembre
UD Torredembarra - Club Esportiu Altafulla
Club Deportivo Morell - CF L'Arboç
Club Futbol Calafell - Joventut Bisbalenca CF
Unio Esportiva Segur - UD San Salvador
Club Futbol La Riera - FC Atletic de Valls
CE Vendrell - JE Sant Jaume Domenys
Racing Bonavista - Club Esportiu Alcover
Atletic Camp Clar - Club Futbol Llorenç
Club Esportiu Constanti - CDC Torreforta
Jornada 15 22-Diciembre
CDC Torreforta - UD San Salvador
JE Sant Jaume Domenys - Club Futbol La Riera
Club Esportiu Altafulla - CE Vendrell
CF L'Arboç - UD Torredembarra
Club Esportiu Alcover - Club Deportivo Morell
Club Futbol Llorenç - Club Futbol Calafell
FC Atletic de Valls - Unio Esportiva Segur
Joventut Bisbalenca CF - Racing Bonavista
Club Esportiu Constanti - Atletic Camp Clar
Jornada 16 12-Enero
Unio Esportiva Segur - JE Sant Jaume Domenys
CE Vendrell - CF L'Arboç
UD Torredembarra - Club Esportiu Alcover
Club Futbol Calafell - Club Esportiu Constanti
CDC Torreforta - Atletic Camp Clar
UD San Salvador - FC Atletic de Valls
Club Futbol La Riera - Club Esportiu Altafulla
Club Deportivo Morell - Joventut Bisbalenca CF
Racing Bonavista - Club Futbol Llorenç
Jornada 17 19-Enero
FC Atletic de Valls - CDC Torreforta
JE Sant Jaume Domenys - UD San Salvador
Club Esportiu Alcover - CE Vendrell
Club Futbol Llorenç - Club Deportivo Morell
Club Esportiu Constanti - Racing Bonavista
Club Esportiu Altafulla - Unio Esportiva Segur
CF L'Arboç - Club Futbol La Riera
Joventut Bisbalenca CF - UD Torredembarra
Atletic Camp Clar - Club Futbol Calafell
Jornada 18 26-Enero
Club Futbol Calafell - CDC Torreforta
Atletic Camp Clar - Racing Bonavista
Club Esportiu Alcover - Club Futbol La Riera
CF L'Arboç - Unio Esportiva Segur
Club Esportiu Altafulla - UD San Salvador
JE Sant Jaume Domenys - FC Atletic de Valls
Club Esportiu Constanti - Club Deportivo Morell
Club Futbol Llorenç - UD Torredembarra
Joventut Bisbalenca CF - CE Vendrell
Jornada 19 2-Febrero
Club Futbol La Riera - Joventut Bisbalenca CF
Unio Esportiva Segur - Club Esportiu Alcover
UD San Salvador - CF L'Arboç
CDC Torreforta - JE Sant Jaume Domenys
Racing Bonavista - Club Futbol Calafell
Club Deportivo Morell - Atletic Camp Clar
UD Torredembarra - Club Esportiu Constanti
CE Vendrell - Club Futbol Llorenç
FC Atletic de Valls - Club Esportiu Altafulla
Jornada 20 9-Febrero
Racing Bonavista - CDC Torreforta
Club Futbol Calafell - Club Deportivo Morell
Club Futbol Llorenç - Club Futbol La Riera
Club Esportiu Alcover - UD San Salvador
CF L'Arboç - FC Atletic de Valls
Atletic Camp Clar - UD Torredembarra
Club Esportiu Constanti - CE Vendrell
Joventut Bisbalenca CF - Unio Esportiva Segur
Club Esportiu Altafulla - JE Sant Jaume Domenys
Jornada 21 16-Febrero
Club Deportivo Morell - Racing Bonavista
UD Torredembarra - Club Futbol Calafell
CE Vendrell - Atletic Camp Clar
Club Futbol La Riera - Club Esportiu Constanti
UD San Salvador - Joventut Bisbalenca CF
CDC Torreforta - Club Esportiu Altafulla
Unio Esportiva Segur - Club Futbol Llorenç
FC Atletic de Valls - Club Esportiu Alcover
JE Sant Jaume Domenys - CF L'Arboç
Jornada 22 1-Marzo
Club Deportivo Morell - CDC Torreforta
Racing Bonavista - UD Torredembarra
Club Futbol Calafell - CE Vendrell
Atletic Camp Clar - Club Futbol La Riera
Club Esportiu Constanti - Unio Esportiva Segur
Joventut Bisbalenca CF - FC Atletic de Valls
Club Esportiu Alcover - JE Sant Jaume Domenys
Club Futbol Llorenç - UD San Salvador
CF L'Arboç - Club Esportiu Altafulla
Jornada 23 8-Marzo
UD Torredembarra - Club Deportivo Morell
CE Vendrell - Racing Bonavista
Unio Esportiva Segur - Atletic Camp Clar
FC Atletic de Valls - Club Futbol Llorenç
Club Esportiu Altafulla - Club Esportiu Alcover
CDC Torreforta - CF L'Arboç
Club Futbol La Riera - Club Futbol Calafell
UD San Salvador - Club Esportiu Constanti
JE Sant Jaume Domenys - Joventut Bisbalenca CF
Jornada 24 15-Marzo
Club Futbol Calafell - Unio Esportiva Segur
Atletic Camp Clar - UD San Salvador
Club Futbol Llorenç - JE Sant Jaume Domenys
UD Torredembarra - CDC Torreforta
Club Deportivo Morell - CE Vendrell
Racing Bonavista - Club Futbol La Riera
Club Esportiu Constanti - FC Atletic de Valls
Joventut Bisbalenca CF - Club Esportiu Altafulla
Club Esportiu Alcover - CF L'Arboç
Jornada 25 22-Marzo
Club Futbol La Riera - Club Deportivo Morell
Unio Esportiva Segur - Racing Bonavista
UD San Salvador - Club Futbol Calafell
FC Atletic de Valls - Atletic Camp Clar
JE Sant Jaume Domenys - Club Esportiu Constanti
CE Vendrell - UD Torredembarra
Club Esportiu Altafulla - Club Futbol Llorenç
CF L'Arboç - Joventut Bisbalenca CF
CDC Torreforta - Club Esportiu Alcover
Jornada 26 29-Marzo
Club Deportivo Morell - Unio Esportiva Segur
Racing Bonavista - UD San Salvador
Atletic Camp Clar - JE Sant Jaume Domenys
CE Vendrell - CDC Torreforta
UD Torredembarra - Club Futbol La Riera
Club Futbol Calafell - FC Atletic de Valls
Club Esportiu Constanti - Club Esportiu Altafulla
Club Futbol Llorenç - CF L'Arboç
Joventut Bisbalenca CF - Club Esportiu Alcover
Jornada 27 5-Abril
JE Sant Jaume Domenys - Club Futbol Calafell
Club Esportiu Altafulla - Atletic Camp Clar
Club Esportiu Alcover - Club Futbol Llorenç
CF L'Arboç - Club Esportiu Constanti
CDC Torreforta - Joventut Bisbalenca CF
FC Atletic de Valls - Racing Bonavista
UD San Salvador - Club Deportivo Morell
Unio Esportiva Segur - UD Torredembarra
Club Futbol La Riera - CE Vendrell
Jornada 28 19-Abril
Club Futbol Llorenç - Joventut Bisbalenca CF
Club Esportiu Constanti - Club Esportiu Alcover
Atletic Camp Clar - CF L'Arboç
Club Futbol Calafell - Club Esportiu Altafulla
Racing Bonavista - JE Sant Jaume Domenys
Club Deportivo Morell - FC Atletic de Valls
UD Torredembarra - UD San Salvador
CE Vendrell - Unio Esportiva Segur
Club Futbol La Riera - CDC Torreforta
Jornada 29 26-Abril
CDC Torreforta - Club Futbol Llorenç
Joventut Bisbalenca CF - Club Esportiu Constanti
Club Esportiu Alcover - Atletic Camp Clar
CF L'Arboç - Club Futbol Calafell
Club Esportiu Altafulla - Racing Bonavista
JE Sant Jaume Domenys - Club Deportivo Morell
FC Atletic de Valls - UD Torredembarra
UD San Salvador - CE Vendrell
Unio Esportiva Segur - Club Futbol La Riera
Jornada 30 3-Mayo
Club Esportiu Constanti - Club Futbol Llorenç
Atletic Camp Clar - Joventut Bisbalenca CF
Club Futbol Calafell - Club Esportiu Alcover
Racing Bonavista - CF L'Arboç
Club Deportivo Morell - Club Esportiu Altafulla
UD Torredembarra - JE Sant Jaume Domenys
CE Vendrell - FC Atletic de Valls
Club Futbol La Riera - UD San Salvador
Unio Esportiva Segur - CDC Torreforta
Jornada 31 10-Mayo
CDC Torreforta - Club Esportiu Constanti
Club Futbol Llorenç - Atletic Camp Clar
Joventut Bisbalenca CF - Club Futbol Calafell
Club Esportiu Alcover - Racing Bonavista
CF L'Arboç - Club Deportivo Morell
Club Esportiu Altafulla - UD Torredembarra
JE Sant Jaume Domenys - CE Vendrell
FC Atletic de Valls - Club Futbol La Riera
UD San Salvador - Unio Esportiva Segur
Jornada 32 17-Mayo
Atletic Camp Clar - Club Esportiu Constanti
Club Futbol Calafell - Club Futbol Llorenç
Racing Bonavista - Joventut Bisbalenca CF
Club Deportivo Morell - Club Esportiu Alcover
UD Torredembarra - CF L'Arboç
CE Vendrell - Club Esportiu Altafulla
Club Futbol La Riera - JE Sant Jaume Domenys
Unio Esportiva Segur - FC Atletic de Valls
UD San Salvador - CDC Torreforta
Jornada 33 24-Mayo
Atletic Camp Clar - CDC Torreforta
Club Esportiu Constanti - Club Futbol Calafell
Club Futbol Llorenç - Racing Bonavista
Joventut Bisbalenca CF - Club Deportivo Morell
Club Esportiu Alcover - UD Torredembarra
CF L'Arboç - CE Vendrell
Club Esportiu Altafulla - Club Futbol La Riera
JE Sant Jaume Domenys - Unio Esportiva Segur
FC Atletic de Valls - UD San Salvador
Jornada 34 31-Mayo
Club Futbol Calafell - Atletic Camp Clar
Racing Bonavista - Club Esportiu Constanti
Club Deportivo Morell - Club Futbol Llorenç
UD Torredembarra - Joventut Bisbalenca CF
CE Vendrell - Club Esportiu Alcover
Club Futbol La Riera - CF L'Arboç
Unio Esportiva Segur - Club Esportiu Altafulla
UD San Salvador - JE Sant Jaume Domenys
CDC Torreforta - FC Atletic de Valls
Patrocinador Equip
SAINTGOBAIN

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració