Imagen CF L'ARBOÇ

ALEVI-C

Comparteix


Jornada 113-Octubre
Atletic Roda de Bara C91Club Futbol La Riera C
Joventut Bisbalenca CF B-Escola Futbol Base Calafell CF G
Club Esportiu Altafulla B312AE Ramon Sicart B
Unio Esportiva Creixell C72Escola Valls Futbol Club E
UD Tancat-CE Vendrell C
CF BASE L'ARBOÇ C121UD Torredembarra B
Base Marc Bartra CF C111CF Cunit
Escola F El Pla De Santa Maria011CF Cubelles E
Jornada 220-Octubre
Club Futbol La Riera C24Escola F El Pla De Santa Maria
Escola Futbol Base Calafell CF G211Atletic Roda de Bara C
AE Ramon Sicart B121Joventut Bisbalenca CF B
Escola Valls Futbol Club E62Club Esportiu Altafulla B
CE Vendrell C319Unio Esportiva Creixell C
UD Torredembarra B117UD Tancat
CF Cunit213CF BASE L'ARBOÇ C
CF Cubelles E52Base Marc Bartra CF C
Jornada 327-Octubre
Club Futbol La Riera C-Escola Futbol Base Calafell CF G
Atletic Roda de Bara C-AE Ramon Sicart B
Joventut Bisbalenca CF B-Escola Valls Futbol Club E
Club Esportiu Altafulla B-CE Vendrell C
Unio Esportiva Creixell C-UD Torredembarra B
UD Tancat-CF Cunit
CF BASE L'ARBOÇ C-CF Cubelles E
Escola F El Pla De Santa Maria-Base Marc Bartra CF C
Jornada 43-Noviembre
Escola Futbol Base Calafell CF G-Escola F El Pla De Santa Maria
AE Ramon Sicart B-Club Futbol La Riera C
Escola Valls Futbol Club E-Atletic Roda de Bara C
CE Vendrell C-Joventut Bisbalenca CF B
UD Torredembarra B-Club Esportiu Altafulla B
CF Cunit-Unio Esportiva Creixell C
CF Cubelles E-UD Tancat
Base Marc Bartra CF C-CF BASE L'ARBOÇ C
Jornada 510-Noviembre
Escola Futbol Base Calafell CF G-AE Ramon Sicart B
Club Futbol La Riera C-Escola Valls Futbol Club E
Atletic Roda de Bara C-CE Vendrell C
Joventut Bisbalenca CF B-UD Torredembarra B
Club Esportiu Altafulla B-CF Cunit
Unio Esportiva Creixell C-CF Cubelles E
UD Tancat-Base Marc Bartra CF C
Escola F El Pla De Santa Maria-CF BASE L'ARBOÇ C
Jornada 617-Noviembre
AE Ramon Sicart B-Escola F El Pla De Santa Maria
Escola Valls Futbol Club E-Escola Futbol Base Calafell CF G
CE Vendrell C-Club Futbol La Riera C
UD Torredembarra B-Atletic Roda de Bara C
CF Cunit-Joventut Bisbalenca CF B
CF Cubelles E-Club Esportiu Altafulla B
Base Marc Bartra CF C-Unio Esportiva Creixell C
CF BASE L'ARBOÇ C-UD Tancat
Jornada 724-Noviembre
AE Ramon Sicart B-Escola Valls Futbol Club E
Escola Futbol Base Calafell CF G-CE Vendrell C
Club Futbol La Riera C-UD Torredembarra B
Atletic Roda de Bara C-CF Cunit
Joventut Bisbalenca CF B-CF Cubelles E
Club Esportiu Altafulla B-Base Marc Bartra CF C
Unio Esportiva Creixell C-CF BASE L'ARBOÇ C
Escola F El Pla De Santa Maria-UD Tancat
Jornada 81-Diciembre
Escola Valls Futbol Club E-Escola F El Pla De Santa Maria
CE Vendrell C-AE Ramon Sicart B
UD Torredembarra B-Escola Futbol Base Calafell CF G
CF Cunit-Club Futbol La Riera C
CF Cubelles E-Atletic Roda de Bara C
Base Marc Bartra CF C-Joventut Bisbalenca CF B
CF BASE L'ARBOÇ C-Club Esportiu Altafulla B
UD Tancat-Unio Esportiva Creixell C
Jornada 915-Diciembre
Escola Valls Futbol Club E-CE Vendrell C
AE Ramon Sicart B-UD Torredembarra B
Escola Futbol Base Calafell CF G-CF Cunit
Club Futbol La Riera C-CF Cubelles E
Atletic Roda de Bara C-Base Marc Bartra CF C
Joventut Bisbalenca CF B-CF BASE L'ARBOÇ C
Club Esportiu Altafulla B-UD Tancat
Escola F El Pla De Santa Maria-Unio Esportiva Creixell C
Jornada 1022-Diciembre
CE Vendrell C-Escola F El Pla De Santa Maria
UD Torredembarra B-Escola Valls Futbol Club E
CF Cunit-AE Ramon Sicart B
CF Cubelles E-Escola Futbol Base Calafell CF G
Base Marc Bartra CF C-Club Futbol La Riera C
CF BASE L'ARBOÇ C-Atletic Roda de Bara C
UD Tancat-Joventut Bisbalenca CF B
Unio Esportiva Creixell C-Club Esportiu Altafulla B
Jornada 1112-Enero
CE Vendrell C-UD Torredembarra B
Escola Valls Futbol Club E-CF Cunit
AE Ramon Sicart B-CF Cubelles E
Escola Futbol Base Calafell CF G-Base Marc Bartra CF C
Club Futbol La Riera C-CF BASE L'ARBOÇ C
Atletic Roda de Bara C-UD Tancat
Joventut Bisbalenca CF B-Unio Esportiva Creixell C
Escola F El Pla De Santa Maria-Club Esportiu Altafulla B
Jornada 1219-Enero
UD Torredembarra B-Escola F El Pla De Santa Maria
CF Cunit-CE Vendrell C
CF Cubelles E-Escola Valls Futbol Club E
Base Marc Bartra CF C-AE Ramon Sicart B
CF BASE L'ARBOÇ C-Escola Futbol Base Calafell CF G
UD Tancat-Club Futbol La Riera C
Unio Esportiva Creixell C-Atletic Roda de Bara C
Club Esportiu Altafulla B-Joventut Bisbalenca CF B
Jornada 1326-Enero
UD Torredembarra B-CF Cunit
CE Vendrell C-CF Cubelles E
Escola Valls Futbol Club E-Base Marc Bartra CF C
AE Ramon Sicart B-CF BASE L'ARBOÇ C
Escola Futbol Base Calafell CF G-UD Tancat
Club Futbol La Riera C-Unio Esportiva Creixell C
Atletic Roda de Bara C-Club Esportiu Altafulla B
Escola F El Pla De Santa Maria-Joventut Bisbalenca CF B
Jornada 142-Febrero
Escola F El Pla De Santa Maria-CF Cunit
CF Cubelles E-UD Torredembarra B
Base Marc Bartra CF C-CE Vendrell C
CF BASE L'ARBOÇ C-Escola Valls Futbol Club E
UD Tancat-AE Ramon Sicart B
Unio Esportiva Creixell C-Escola Futbol Base Calafell CF G
Club Esportiu Altafulla B-Club Futbol La Riera C
Joventut Bisbalenca CF B-Atletic Roda de Bara C
Jornada 159-Febrero
CF Cunit-CF Cubelles E
UD Torredembarra B-Base Marc Bartra CF C
CE Vendrell C-CF BASE L'ARBOÇ C
Escola Valls Futbol Club E-UD Tancat
AE Ramon Sicart B-Unio Esportiva Creixell C
Escola Futbol Base Calafell CF G-Club Esportiu Altafulla B
Club Futbol La Riera C-Joventut Bisbalenca CF B
Atletic Roda de Bara C-Escola F El Pla De Santa Maria
Jornada 1616-Febrero
Club Futbol La Riera C-Atletic Roda de Bara C
Escola Futbol Base Calafell CF G-Joventut Bisbalenca CF B
AE Ramon Sicart B-Club Esportiu Altafulla B
Escola Valls Futbol Club E-Unio Esportiva Creixell C
CE Vendrell C-UD Tancat
UD Torredembarra B-CF BASE L'ARBOÇ C
CF Cunit-Base Marc Bartra CF C
CF Cubelles E-Escola F El Pla De Santa Maria
Jornada 171-Marzo
Escola F El Pla De Santa Maria-Club Futbol La Riera C
Atletic Roda de Bara C-Escola Futbol Base Calafell CF G
Joventut Bisbalenca CF B-AE Ramon Sicart B
Club Esportiu Altafulla B-Escola Valls Futbol Club E
Unio Esportiva Creixell C-CE Vendrell C
UD Tancat-UD Torredembarra B
CF BASE L'ARBOÇ C-CF Cunit
Base Marc Bartra CF C-CF Cubelles E
Jornada 188-Marzo
Escola Futbol Base Calafell CF G-Club Futbol La Riera C
AE Ramon Sicart B-Atletic Roda de Bara C
Escola Valls Futbol Club E-Joventut Bisbalenca CF B
CE Vendrell C-Club Esportiu Altafulla B
UD Torredembarra B-Unio Esportiva Creixell C
CF Cunit-UD Tancat
CF Cubelles E-CF BASE L'ARBOÇ C
Base Marc Bartra CF C-Escola F El Pla De Santa Maria
Jornada 1915-Marzo
Escola F El Pla De Santa Maria-Escola Futbol Base Calafell CF G
Club Futbol La Riera C-AE Ramon Sicart B
Atletic Roda de Bara C-Escola Valls Futbol Club E
Joventut Bisbalenca CF B-CE Vendrell C
Club Esportiu Altafulla B-UD Torredembarra B
Unio Esportiva Creixell C-CF Cunit
UD Tancat-CF Cubelles E
CF BASE L'ARBOÇ C-Base Marc Bartra CF C
Jornada 2022-Marzo
AE Ramon Sicart B-Escola Futbol Base Calafell CF G
Escola Valls Futbol Club E-Club Futbol La Riera C
CE Vendrell C-Atletic Roda de Bara C
UD Torredembarra B-Joventut Bisbalenca CF B
CF Cunit-Club Esportiu Altafulla B
CF Cubelles E-Unio Esportiva Creixell C
Base Marc Bartra CF C-UD Tancat
CF BASE L'ARBOÇ C-Escola F El Pla De Santa Maria
Jornada 2129-Marzo
Escola F El Pla De Santa Maria-AE Ramon Sicart B
Escola Futbol Base Calafell CF G-Escola Valls Futbol Club E
Club Futbol La Riera C-CE Vendrell C
Atletic Roda de Bara C-UD Torredembarra B
Joventut Bisbalenca CF B-CF Cunit
Club Esportiu Altafulla B-CF Cubelles E
Unio Esportiva Creixell C-Base Marc Bartra CF C
UD Tancat-CF BASE L'ARBOÇ C
Jornada 225-Abril
Escola Valls Futbol Club E-AE Ramon Sicart B
CE Vendrell C-Escola Futbol Base Calafell CF G
UD Torredembarra B-Club Futbol La Riera C
CF Cunit-Atletic Roda de Bara C
CF Cubelles E-Joventut Bisbalenca CF B
Base Marc Bartra CF C-Club Esportiu Altafulla B
CF BASE L'ARBOÇ C-Unio Esportiva Creixell C
UD Tancat-Escola F El Pla De Santa Maria
Jornada 2319-Abril
Escola F El Pla De Santa Maria-Escola Valls Futbol Club E
AE Ramon Sicart B-CE Vendrell C
Escola Futbol Base Calafell CF G-UD Torredembarra B
Club Futbol La Riera C-CF Cunit
Atletic Roda de Bara C-CF Cubelles E
Joventut Bisbalenca CF B-Base Marc Bartra CF C
Club Esportiu Altafulla B-CF BASE L'ARBOÇ C
Unio Esportiva Creixell C-UD Tancat
Jornada 2426-Abril
CE Vendrell C-Escola Valls Futbol Club E
UD Torredembarra B-AE Ramon Sicart B
CF Cunit-Escola Futbol Base Calafell CF G
CF Cubelles E-Club Futbol La Riera C
Base Marc Bartra CF C-Atletic Roda de Bara C
CF BASE L'ARBOÇ C-Joventut Bisbalenca CF B
UD Tancat-Club Esportiu Altafulla B
Unio Esportiva Creixell C-Escola F El Pla De Santa Maria
Jornada 253-Mayo
Escola F El Pla De Santa Maria-CE Vendrell C
Escola Valls Futbol Club E-UD Torredembarra B
AE Ramon Sicart B-CF Cunit
Escola Futbol Base Calafell CF G-CF Cubelles E
Club Futbol La Riera C-Base Marc Bartra CF C
Atletic Roda de Bara C-CF BASE L'ARBOÇ C
Joventut Bisbalenca CF B-UD Tancat
Club Esportiu Altafulla B-Unio Esportiva Creixell C
Jornada 2610-Mayo
UD Torredembarra B-CE Vendrell C
CF Cunit-Escola Valls Futbol Club E
CF Cubelles E-AE Ramon Sicart B
Base Marc Bartra CF C-Escola Futbol Base Calafell CF G
CF BASE L'ARBOÇ C-Club Futbol La Riera C
UD Tancat-Atletic Roda de Bara C
Unio Esportiva Creixell C-Joventut Bisbalenca CF B
Club Esportiu Altafulla B-Escola F El Pla De Santa Maria
Jornada 2717-Mayo
Escola F El Pla De Santa Maria-UD Torredembarra B
CE Vendrell C-CF Cunit
Escola Valls Futbol Club E-CF Cubelles E
AE Ramon Sicart B-Base Marc Bartra CF C
Escola Futbol Base Calafell CF G-CF BASE L'ARBOÇ C
Club Futbol La Riera C-UD Tancat
Atletic Roda de Bara C-Unio Esportiva Creixell C
Joventut Bisbalenca CF B-Club Esportiu Altafulla B
Jornada 2824-Mayo
CF Cunit-UD Torredembarra B
CF Cubelles E-CE Vendrell C
Base Marc Bartra CF C-Escola Valls Futbol Club E
CF BASE L'ARBOÇ C-AE Ramon Sicart B
UD Tancat-Escola Futbol Base Calafell CF G
Unio Esportiva Creixell C-Club Futbol La Riera C
Club Esportiu Altafulla B-Atletic Roda de Bara C
Joventut Bisbalenca CF B-Escola F El Pla De Santa Maria
Jornada 2931-Mayo
CF Cunit-Escola F El Pla De Santa Maria
UD Torredembarra B-CF Cubelles E
CE Vendrell C-Base Marc Bartra CF C
Escola Valls Futbol Club E-CF BASE L'ARBOÇ C
AE Ramon Sicart B-UD Tancat
Escola Futbol Base Calafell CF G-Unio Esportiva Creixell C
Club Futbol La Riera C-Club Esportiu Altafulla B
Atletic Roda de Bara C-Joventut Bisbalenca CF B
Jornada 307-Junio
CF Cubelles E-CF Cunit
Base Marc Bartra CF C-UD Torredembarra B
CF BASE L'ARBOÇ C-CE Vendrell C
UD Tancat-Escola Valls Futbol Club E
Unio Esportiva Creixell C-AE Ramon Sicart B
Club Esportiu Altafulla B-Escola Futbol Base Calafell CF G
Joventut Bisbalenca CF B-Club Futbol La Riera C
Escola F El Pla De Santa Maria-Atletic Roda de Bara C
Patrocinador Equip
 GAS

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració