Imagen CF L'ARBOÇ

ALEVI-B

Comparteix


Jornada 1 7-Octubre
UD TORREDEMBARRA - descansa
JOVENTUT BISBALENCA CF 4 4 FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
CF MONTBLANC 2 1 BASE MARC BARTRA CF
CE ALTAFULLA 2 6 CF BASE L'ARBOÇ
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF 7 5 CF CUNIT
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA 2 7 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
AE RAMON SICART 3 5 AT RODA DE BARA
CF LA RIERA 8 0 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 2 14-Octubre
descansa - CF LA RIERA
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET 3 3 UD TORREDEMBARRA
BASE MARC BARTRA CF 1 7 JOVENTUT BISBALENCA CF
CF BASE L'ARBOÇ 2 5 CF MONTBLANC
CF CUNIT 4 4 CE ALTAFULLA
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 4 3 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
AE RAMON SICART 0 2 ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 1 5 AT RODA DE BARA
Jornada 3 21-Octubre
descansa - FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
UD TORREDEMBARRA 2 1 BASE MARC BARTRA CF
JOVENTUT BISBALENCA CF 6 6 CF BASE L'ARBOÇ
CF MONTBLANC 4 3 CF CUNIT
CE ALTAFULLA 1 8 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF 15 1 AE RAMON SICART
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA 1 3 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF LA RIERA 5 2 AT RODA DE BARA
Jornada 4 28-Octubre
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET 1 4 CF LA RIERA
BASE MARC BARTRA CF - descansa
CF BASE L'ARBOÇ 5 3 UD TORREDEMBARRA
CF CUNIT 4 5 JOVENTUT BISBALENCA CF
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 7 0 CF MONTBLANC
AE RAMON SICART 1 4 CE ALTAFULLA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 6 4 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA 3 5 AT RODA DE BARA
Jornada 5 4-Noviembre
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET 5 1 BASE MARC BARTRA CF
descansa - CF BASE L'ARBOÇ
UD TORREDEMBARRA 3 0 CF CUNIT
JOVENTUT BISBALENCA CF 1 2 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
CF MONTBLANC 6 1 AE RAMON SICART
CE ALTAFULLA 3 3 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF 5 2 AT RODA DE BARA
CF LA RIERA 5 1 ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
Jornada 6 11-Noviembre
BASE MARC BARTRA CF 0 8 CF LA RIERA
CF BASE L'ARBOÇ 6 4 FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
CF CUNIT - descansa
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 5 2 UD TORREDEMBARRA
AE RAMON SICART 0 10 JOVENTUT BISBALENCA CF
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 7 3 CF MONTBLANC
AT RODA DE BARA 8 6 CE ALTAFULLA
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA 0 3 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
Jornada 7 18-Noviembre
BASE MARC BARTRA CF 2 9 CF BASE L'ARBOÇ
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET 10 1 CF CUNIT
descansa - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
UD TORREDEMBARRA 6 0 AE RAMON SICART
JOVENTUT BISBALENCA CF 3 4 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF MONTBLANC 2 4 AT RODA DE BARA
CE ALTAFULLA 0 7 ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
CF LA RIERA 1 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
Jornada 8 25-Noviembre
CF BASE L'ARBOÇ 1 5 CF LA RIERA
CF CUNIT 7 1 BASE MARC BARTRA CF
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 4 1 FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
AE RAMON SICART - descansa
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 7 2 UD TORREDEMBARRA
AT RODA DE BARA 5 3 JOVENTUT BISBALENCA CF
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA 4 3 CF MONTBLANC
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF 8 2 CE ALTAFULLA
Jornada 9 2-Diciembre
CF BASE L'ARBOÇ 5 4 CF CUNIT
BASE MARC BARTRA CF 1 8 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET 10 1 AE RAMON SICART
descansa - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
UD TORREDEMBARRA 2 2 AT RODA DE BARA
JOVENTUT BISBALENCA CF 3 3 ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
CF MONTBLANC 1 11 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
CF LA RIERA 8 0 CE ALTAFULLA
Jornada 10 16-Diciembre
CF CUNIT 1 8 CF LA RIERA
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 7 6 CF BASE L'ARBOÇ
AE RAMON SICART 2 2 BASE MARC BARTRA CF
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 5 4 FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
AT RODA DE BARA - descansa
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA 3 5 UD TORREDEMBARRA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF 2 2 JOVENTUT BISBALENCA CF
CE ALTAFULLA 6 0 CF MONTBLANC
Jornada 11 23-Diciembre
CF CUNIT 1 13 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
CF BASE L'ARBOÇ 12 2 AE RAMON SICART
BASE MARC BARTRA CF 3 1 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET 4 6 AT RODA DE BARA
descansa - ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
UD TORREDEMBARRA 4 5 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
JOVENTUT BISBALENCA CF 5 6 CE ALTAFULLA
CF LA RIERA 9 0 CF MONTBLANC
Jornada 12 13-Enero
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 1 5 CF LA RIERA
AE RAMON SICART 9 5 CF CUNIT
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 2 6 CF BASE L'ARBOÇ
AT RODA DE BARA 5 1 BASE MARC BARTRA CF
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA 2 3 FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - descansa
CE ALTAFULLA 2 4 UD TORREDEMBARRA
CF MONTBLANC 2 4 JOVENTUT BISBALENCA CF
Jornada 13 20-Enero
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 13 4 AE RAMON SICART
CF CUNIT 5 3 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF BASE L'ARBOÇ 2 5 AT RODA DE BARA
BASE MARC BARTRA CF 1 6 ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET 2 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
descansa - CE ALTAFULLA
UD TORREDEMBARRA 8 3 CF MONTBLANC
CF LA RIERA 5 1 JOVENTUT BISBALENCA CF
Jornada 14 27-Enero
CF LA RIERA 8 1 AE RAMON SICART
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 1 9 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
AT RODA DE BARA 7 0 CF CUNIT
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA 5 1 CF BASE L'ARBOÇ
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF 13 1 BASE MARC BARTRA CF
CE ALTAFULLA 2 5 FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
CF MONTBLANC - descansa
JOVENTUT BISBALENCA CF 5 8 UD TORREDEMBARRA
Jornada 15 3-Febrero
AE RAMON SICART 3 7 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 2 1 AT RODA DE BARA
CF CUNIT 1 7 ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
CF BASE L'ARBOÇ 4 1 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
BASE MARC BARTRA CF 2 2 CE ALTAFULLA
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET 10 2 CF MONTBLANC
descansa - JOVENTUT BISBALENCA CF
UD TORREDEMBARRA 1 5 CF LA RIERA
Jornada 16 10-Febrero
descansa - UD TORREDEMBARRA
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET 5 3 JOVENTUT BISBALENCA CF
BASE MARC BARTRA CF 3 0 CF MONTBLANC
CF BASE L'ARBOÇ 4 3 CE ALTAFULLA
CF CUNIT 1 7 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 9 4 ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
AE RAMON SICART 4 4 AT RODA DE BARA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 3 3 CF LA RIERA
Jornada 17 17-Febrero
CF LA RIERA - descansa
UD TORREDEMBARRA 4 4 FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
JOVENTUT BISBALENCA CF 1 5 BASE MARC BARTRA CF
CF MONTBLANC 2 6 CF BASE L'ARBOÇ
CE ALTAFULLA 4 2 CF CUNIT
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF 1 2 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA 6 1 AE RAMON SICART
AT RODA DE BARA 8 5 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
Jornada 18 24-Febrero
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET - descansa
BASE MARC BARTRA CF 2 5 UD TORREDEMBARRA
CF BASE L'ARBOÇ 5 4 JOVENTUT BISBALENCA CF
CF CUNIT 4 5 CF MONTBLANC
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 7 1 CE ALTAFULLA
AE RAMON SICART 4 12 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 4 4 ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
AT RODA DE BARA 0 5 CF LA RIERA
Jornada 19 10-Marzo
CF LA RIERA 2 1 FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
descansa - BASE MARC BARTRA CF
UD TORREDEMBARRA 5 8 CF BASE L'ARBOÇ
JOVENTUT BISBALENCA CF 7 4 CF CUNIT
CF MONTBLANC 2 12 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
CE ALTAFULLA 11 4 AE RAMON SICART
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF 6 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
AT RODA DE BARA 2 1 ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
Jornada 20 17-Marzo
BASE MARC BARTRA CF 1 3 FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
CF BASE L'ARBOÇ - descansa
CF CUNIT 3 3 UD TORREDEMBARRA
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 3 2 JOVENTUT BISBALENCA CF
AE RAMON SICART 7 6 CF MONTBLANC
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 9 1 CE ALTAFULLA
AT RODA DE BARA 2 4 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA 3 4 CF LA RIERA
Jornada 21 24-Marzo
CF LA RIERA 1 0 BASE MARC BARTRA CF
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET 6 7 CF BASE L'ARBOÇ
descansa - CF CUNIT
UD TORREDEMBARRA 4 4 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
JOVENTUT BISBALENCA CF 11 5 AE RAMON SICART
CF MONTBLANC 4 2 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CE ALTAFULLA 2 5 AT RODA DE BARA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF 4 1 ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
Jornada 22 31-Marzo
CF BASE L'ARBOÇ 3 2 BASE MARC BARTRA CF
CF CUNIT 1 3 FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL - descansa
AE RAMON SICART 1 12 UD TORREDEMBARRA
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 12 2 JOVENTUT BISBALENCA CF
AT RODA DE BARA 7 0 CF MONTBLANC
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA 4 1 CE ALTAFULLA
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF 2 1 CF LA RIERA
Jornada 23 7-Abril
CF LA RIERA 2 2 CF BASE L'ARBOÇ
BASE MARC BARTRA CF 1 2 CF CUNIT
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET 1 1 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
descansa - AE RAMON SICART
UD TORREDEMBARRA 5 4 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
JOVENTUT BISBALENCA CF 3 3 AT RODA DE BARA
CF MONTBLANC 1 4 ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
CE ALTAFULLA 2 14 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
Jornada 24 14-Abril
CF CUNIT 1 11 CF BASE L'ARBOÇ
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 5 0 BASE MARC BARTRA CF
AE RAMON SICART 2 11 FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - descansa
AT RODA DE BARA 1 2 UD TORREDEMBARRA
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA 5 1 JOVENTUT BISBALENCA CF
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF 12 3 CF MONTBLANC
CE ALTAFULLA 0 9 CF LA RIERA
Jornada 25 28-Abril
CF LA RIERA 13 1 CF CUNIT
CF BASE L'ARBOÇ 4 3 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
BASE MARC BARTRA CF 4 4 AE RAMON SICART
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET 7 4 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
descansa - AT RODA DE BARA
UD TORREDEMBARRA 4 4 ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
JOVENTUT BISBALENCA CF 5 4 ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
CF MONTBLANC 1 7 CE ALTAFULLA
Jornada 26 5-Mayo
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL 8 2 CF CUNIT
AE RAMON SICART 2 6 CF BASE L'ARBOÇ
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 5 4 BASE MARC BARTRA CF
AT RODA DE BARA 2 3 FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA - descansa
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF 7 2 UD TORREDEMBARRA
CE ALTAFULLA - JOVENTUT BISBALENCA CF
CF MONTBLANC 0 7 CF LA RIERA
Jornada 27 12-Mayo
CF LA RIERA 4 3 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
CF CUNIT 7 2 AE RAMON SICART
CF BASE L'ARBOÇ 2 5 ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
BASE MARC BARTRA CF 2 3 AT RODA DE BARA
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET 3 1 ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
descansa - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
UD TORREDEMBARRA 5 1 CE ALTAFULLA
JOVENTUT BISBALENCA CF 9 1 CF MONTBLANC
Jornada 28 19-Mayo
AE RAMON SICART 2 12 UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB 13 3 CF CUNIT
AT RODA DE BARA 6 1 CF BASE L'ARBOÇ
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA 5 4 BASE MARC BARTRA CF
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF 9 1 FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
CE ALTAFULLA - descansa
CF MONTBLANC 1 4 UD TORREDEMBARRA
JOVENTUT BISBALENCA CF 3 4 CF LA RIERA
Jornada 29 26-Mayo
AE RAMON SICART - CF LA RIERA
UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL - ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB
CF CUNIT - AT RODA DE BARA
CF BASE L'ARBOÇ - ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA
BASE MARC BARTRA CF - ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF
FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET - CE ALTAFULLA
descansa - CF MONTBLANC
UD TORREDEMBARRA - JOVENTUT BISBALENCA CF
Jornada 30 2-Junio
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB - AE RAMON SICART
AT RODA DE BARA - UNIÓ ESPORTIVA CREIXELL
ESCOLA EL PLA DE SANTA MARIA - CF CUNIT
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF - CF BASE L'ARBOÇ
CE ALTAFULLA - BASE MARC BARTRA CF
CF MONTBLANC - FUNDACIÓ LA POBLA MAFUMET
JOVENTUT BISBALENCA CF - descansa
CF LA RIERA - UD TORREDEMBARRA
Patrocinador Equip
BUNDO

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració