Imagen CF L'ARBOÇ

ALEVI-A

Comparteix


Jornada 16-Octubre
CF Canonja B-Club Deportivo Morell
CD La Floresta C-CF BASE L'ARBOÇ
CDC Torreforta-CE Tecnifutbol Tarragona B
Escola Valls Futbol Club C-EF San Pedro San Pablo
AE Ramon Sicart-CF Escola Futbol Base Calafell C
Santes Creus Club Esp C-Gimnàstic de Tarragona C
Cambrils Unió CE C-Atletic Roda de Bara
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-Club Futbol La Riera B
Jornada 213-Octubre
Club Deportivo Morell-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CF BASE L'ARBOÇ-CF Canonja B
CE Tecnifutbol Tarragona B-CD La Floresta C
EF San Pedro San Pablo-CDC Torreforta
CF Escola Futbol Base Calafell C-Escola Valls Futbol Club C
Gimnàstic de Tarragona C-AE Ramon Sicart
Atletic Roda de Bara-Santes Creus Club Esp C
Club Futbol La Riera B-Cambrils Unió CE C
Jornada 320-Octubre
Club Deportivo Morell-CF BASE L'ARBOÇ
CF Canonja B-CE Tecnifutbol Tarragona B
CD La Floresta C-EF San Pedro San Pablo
CDC Torreforta-CF Escola Futbol Base Calafell C
Escola Valls Futbol Club C-Gimnàstic de Tarragona C
AE Ramon Sicart-Atletic Roda de Bara
Santes Creus Club Esp C-Club Futbol La Riera B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-Cambrils Unió CE C
Jornada 427-Octubre
CF BASE L'ARBOÇ-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CE Tecnifutbol Tarragona B-Club Deportivo Morell
EF San Pedro San Pablo-CF Canonja B
CF Escola Futbol Base Calafell C-CD La Floresta C
Gimnàstic de Tarragona C-CDC Torreforta
Atletic Roda de Bara-Escola Valls Futbol Club C
Club Futbol La Riera B-AE Ramon Sicart
Cambrils Unió CE C-Santes Creus Club Esp C
Jornada 53-Noviembre
CF BASE L'ARBOÇ-CE Tecnifutbol Tarragona B
Club Deportivo Morell-EF San Pedro San Pablo
CF Canonja B-CF Escola Futbol Base Calafell C
CD La Floresta C-Gimnàstic de Tarragona C
CDC Torreforta-Atletic Roda de Bara
Escola Valls Futbol Club C-Club Futbol La Riera B
AE Ramon Sicart-Cambrils Unió CE C
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-Santes Creus Club Esp C
Jornada 610-Noviembre
CE Tecnifutbol Tarragona B-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
EF San Pedro San Pablo-CF BASE L'ARBOÇ
CF Escola Futbol Base Calafell C-Club Deportivo Morell
Gimnàstic de Tarragona C-CF Canonja B
Atletic Roda de Bara-CD La Floresta C
Club Futbol La Riera B-CDC Torreforta
Cambrils Unió CE C-Escola Valls Futbol Club C
Santes Creus Club Esp C-AE Ramon Sicart
Jornada 717-Noviembre
CE Tecnifutbol Tarragona B-EF San Pedro San Pablo
CF BASE L'ARBOÇ-CF Escola Futbol Base Calafell C
Club Deportivo Morell-Gimnàstic de Tarragona C
CF Canonja B-Atletic Roda de Bara
CD La Floresta C-Club Futbol La Riera B
CDC Torreforta-Cambrils Unió CE C
Escola Valls Futbol Club C-Santes Creus Club Esp C
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-AE Ramon Sicart
Jornada 824-Noviembre
EF San Pedro San Pablo-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CF Escola Futbol Base Calafell C-CE Tecnifutbol Tarragona B
Gimnàstic de Tarragona C-CF BASE L'ARBOÇ
Atletic Roda de Bara-Club Deportivo Morell
Club Futbol La Riera B-CF Canonja B
Cambrils Unió CE C-CD La Floresta C
Santes Creus Club Esp C-CDC Torreforta
AE Ramon Sicart-Escola Valls Futbol Club C
Jornada 91-Diciembre
EF San Pedro San Pablo-CF Escola Futbol Base Calafell C
CE Tecnifutbol Tarragona B-Gimnàstic de Tarragona C
CF BASE L'ARBOÇ-Atletic Roda de Bara
Club Deportivo Morell-Club Futbol La Riera B
CF Canonja B-Cambrils Unió CE C
CD La Floresta C-Santes Creus Club Esp C
CDC Torreforta-AE Ramon Sicart
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-Escola Valls Futbol Club C
Jornada 1015-Diciembre
CF Escola Futbol Base Calafell C-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Gimnàstic de Tarragona C-EF San Pedro San Pablo
Atletic Roda de Bara-CE Tecnifutbol Tarragona B
Club Futbol La Riera B-CF BASE L'ARBOÇ
Cambrils Unió CE C-Club Deportivo Morell
Santes Creus Club Esp C-CF Canonja B
AE Ramon Sicart-CD La Floresta C
Escola Valls Futbol Club C-CDC Torreforta
Jornada 1122-Diciembre
CF Escola Futbol Base Calafell C-Gimnàstic de Tarragona C
EF San Pedro San Pablo-Atletic Roda de Bara
CE Tecnifutbol Tarragona B-Club Futbol La Riera B
CF BASE L'ARBOÇ-Cambrils Unió CE C
Club Deportivo Morell-Santes Creus Club Esp C
CF Canonja B-AE Ramon Sicart
CD La Floresta C-Escola Valls Futbol Club C
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-CDC Torreforta
Jornada 1212-Enero
Gimnàstic de Tarragona C-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Atletic Roda de Bara-CF Escola Futbol Base Calafell C
Club Futbol La Riera B-EF San Pedro San Pablo
Cambrils Unió CE C-CE Tecnifutbol Tarragona B
Santes Creus Club Esp C-CF BASE L'ARBOÇ
AE Ramon Sicart-Club Deportivo Morell
Escola Valls Futbol Club C-CF Canonja B
CDC Torreforta-CD La Floresta C
Jornada 1319-Enero
Gimnàstic de Tarragona C-Atletic Roda de Bara
CF Escola Futbol Base Calafell C-Club Futbol La Riera B
EF San Pedro San Pablo-Cambrils Unió CE C
CE Tecnifutbol Tarragona B-Santes Creus Club Esp C
CF BASE L'ARBOÇ-AE Ramon Sicart
Club Deportivo Morell-Escola Valls Futbol Club C
CF Canonja B-CDC Torreforta
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-CD La Floresta C
Jornada 1426-Enero
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-Atletic Roda de Bara
Club Futbol La Riera B-Gimnàstic de Tarragona C
Cambrils Unió CE C-CF Escola Futbol Base Calafell C
Santes Creus Club Esp C-EF San Pedro San Pablo
AE Ramon Sicart-CE Tecnifutbol Tarragona B
Escola Valls Futbol Club C-CF BASE L'ARBOÇ
CDC Torreforta-Club Deportivo Morell
CD La Floresta C-CF Canonja B
Jornada 152-Febrero
Atletic Roda de Bara-Club Futbol La Riera B
Gimnàstic de Tarragona C-Cambrils Unió CE C
CF Escola Futbol Base Calafell C-Santes Creus Club Esp C
EF San Pedro San Pablo-AE Ramon Sicart
CE Tecnifutbol Tarragona B-Escola Valls Futbol Club C
CF BASE L'ARBOÇ-CDC Torreforta
Club Deportivo Morell-CD La Floresta C
CF Canonja B-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 169-Febrero
Club Deportivo Morell-CF Canonja B
CF BASE L'ARBOÇ-CD La Floresta C
CE Tecnifutbol Tarragona B-CDC Torreforta
EF San Pedro San Pablo-Escola Valls Futbol Club C
CF Escola Futbol Base Calafell C-AE Ramon Sicart
Gimnàstic de Tarragona C-Santes Creus Club Esp C
Atletic Roda de Bara-Cambrils Unió CE C
Club Futbol La Riera B-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 1716-Febrero
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-Club Deportivo Morell
CF Canonja B-CF BASE L'ARBOÇ
CD La Floresta C-CE Tecnifutbol Tarragona B
CDC Torreforta-EF San Pedro San Pablo
Escola Valls Futbol Club C-CF Escola Futbol Base Calafell C
AE Ramon Sicart-Gimnàstic de Tarragona C
Santes Creus Club Esp C-Atletic Roda de Bara
Cambrils Unió CE C-Club Futbol La Riera B
Jornada 181-Marzo
CF BASE L'ARBOÇ-Club Deportivo Morell
CE Tecnifutbol Tarragona B-CF Canonja B
EF San Pedro San Pablo-CD La Floresta C
CF Escola Futbol Base Calafell C-CDC Torreforta
Gimnàstic de Tarragona C-Escola Valls Futbol Club C
Atletic Roda de Bara-AE Ramon Sicart
Club Futbol La Riera B-Santes Creus Club Esp C
Cambrils Unió CE C-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 198-Marzo
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-CF BASE L'ARBOÇ
Club Deportivo Morell-CE Tecnifutbol Tarragona B
CF Canonja B-EF San Pedro San Pablo
CD La Floresta C-CF Escola Futbol Base Calafell C
CDC Torreforta-Gimnàstic de Tarragona C
Escola Valls Futbol Club C-Atletic Roda de Bara
AE Ramon Sicart-Club Futbol La Riera B
Santes Creus Club Esp C-Cambrils Unió CE C
Jornada 2015-Marzo
CE Tecnifutbol Tarragona B-CF BASE L'ARBOÇ
EF San Pedro San Pablo-Club Deportivo Morell
CF Escola Futbol Base Calafell C-CF Canonja B
Gimnàstic de Tarragona C-CD La Floresta C
Atletic Roda de Bara-CDC Torreforta
Club Futbol La Riera B-Escola Valls Futbol Club C
Cambrils Unió CE C-AE Ramon Sicart
Santes Creus Club Esp C-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 2122-Marzo
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-CE Tecnifutbol Tarragona B
CF BASE L'ARBOÇ-EF San Pedro San Pablo
Club Deportivo Morell-CF Escola Futbol Base Calafell C
CF Canonja B-Gimnàstic de Tarragona C
CD La Floresta C-Atletic Roda de Bara
CDC Torreforta-Club Futbol La Riera B
Escola Valls Futbol Club C-Cambrils Unió CE C
AE Ramon Sicart-Santes Creus Club Esp C
Jornada 2229-Marzo
EF San Pedro San Pablo-CE Tecnifutbol Tarragona B
CF Escola Futbol Base Calafell C-CF BASE L'ARBOÇ
Gimnàstic de Tarragona C-Club Deportivo Morell
Atletic Roda de Bara-CF Canonja B
Club Futbol La Riera B-CD La Floresta C
Cambrils Unió CE C-CDC Torreforta
Santes Creus Club Esp C-Escola Valls Futbol Club C
AE Ramon Sicart-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 235-Abril
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-EF San Pedro San Pablo
CE Tecnifutbol Tarragona B-CF Escola Futbol Base Calafell C
CF BASE L'ARBOÇ-Gimnàstic de Tarragona C
Club Deportivo Morell-Atletic Roda de Bara
CF Canonja B-Club Futbol La Riera B
CD La Floresta C-Cambrils Unió CE C
CDC Torreforta-Santes Creus Club Esp C
Escola Valls Futbol Club C-AE Ramon Sicart
Jornada 2419-Abril
CF Escola Futbol Base Calafell C-EF San Pedro San Pablo
Gimnàstic de Tarragona C-CE Tecnifutbol Tarragona B
Atletic Roda de Bara-CF BASE L'ARBOÇ
Club Futbol La Riera B-Club Deportivo Morell
Cambrils Unió CE C-CF Canonja B
Santes Creus Club Esp C-CD La Floresta C
AE Ramon Sicart-CDC Torreforta
Escola Valls Futbol Club C-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 2526-Abril
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-CF Escola Futbol Base Calafell C
EF San Pedro San Pablo-Gimnàstic de Tarragona C
CE Tecnifutbol Tarragona B-Atletic Roda de Bara
CF BASE L'ARBOÇ-Club Futbol La Riera B
Club Deportivo Morell-Cambrils Unió CE C
CF Canonja B-Santes Creus Club Esp C
CD La Floresta C-AE Ramon Sicart
CDC Torreforta-Escola Valls Futbol Club C
Jornada 263-Mayo
Gimnàstic de Tarragona C-CF Escola Futbol Base Calafell C
Atletic Roda de Bara-EF San Pedro San Pablo
Club Futbol La Riera B-CE Tecnifutbol Tarragona B
Cambrils Unió CE C-CF BASE L'ARBOÇ
Santes Creus Club Esp C-Club Deportivo Morell
AE Ramon Sicart-CF Canonja B
Escola Valls Futbol Club C-CD La Floresta C
CDC Torreforta-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 2710-Mayo
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-Gimnàstic de Tarragona C
CF Escola Futbol Base Calafell C-Atletic Roda de Bara
EF San Pedro San Pablo-Club Futbol La Riera B
CE Tecnifutbol Tarragona B-Cambrils Unió CE C
CF BASE L'ARBOÇ-Santes Creus Club Esp C
Club Deportivo Morell-AE Ramon Sicart
CF Canonja B-Escola Valls Futbol Club C
CD La Floresta C-CDC Torreforta
Jornada 2817-Mayo
Atletic Roda de Bara-Gimnàstic de Tarragona C
Club Futbol La Riera B-CF Escola Futbol Base Calafell C
Cambrils Unió CE C-EF San Pedro San Pablo
Santes Creus Club Esp C-CE Tecnifutbol Tarragona B
AE Ramon Sicart-CF BASE L'ARBOÇ
Escola Valls Futbol Club C-Club Deportivo Morell
CDC Torreforta-CF Canonja B
CD La Floresta C-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 2924-Mayo
Atletic Roda de Bara-Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Gimnàstic de Tarragona C-Club Futbol La Riera B
CF Escola Futbol Base Calafell C-Cambrils Unió CE C
EF San Pedro San Pablo-Santes Creus Club Esp C
CE Tecnifutbol Tarragona B-AE Ramon Sicart
CF BASE L'ARBOÇ-Escola Valls Futbol Club C
Club Deportivo Morell-CDC Torreforta
CF Canonja B-CD La Floresta C
Jornada 3031-Mayo
Club Futbol La Riera B-Atletic Roda de Bara
Cambrils Unió CE C-Gimnàstic de Tarragona C
Santes Creus Club Esp C-CF Escola Futbol Base Calafell C
AE Ramon Sicart-EF San Pedro San Pablo
Escola Valls Futbol Club C-CE Tecnifutbol Tarragona B
CDC Torreforta-CF BASE L'ARBOÇ
CD La Floresta C-Club Deportivo Morell
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B-CF Canonja B
Patrocinador Equip
MEDIATUR

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

AcceptarCanviar configuració