Imagen CF L'ARBOÇ

ALEVI-A

Comparteix


Jornada 1 6-Octubre
CF Canonja B 2 2 Club Deportivo Morell
CD La Floresta C 4 4 CF BASE L'ARBOÇ
CDC Torreforta 4 5 CE Tecnifutbol Tarragona B
Escola Valls Futbol Club C 4 8 EF San Pedro San Pablo
CD Riudoms 3 2 CF Escola Futbol Base Calafell C
Santes Creus Club Esp C 2 6 Gimnàstic de Tarragona C
Cambrils Unió CE C 1 1 Atletic Roda de Bara
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - Club Futbol La Riera B
Jornada 2 13-Octubre
Club Deportivo Morell 8 2 Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CF BASE L'ARBOÇ 3 5 CF Canonja B
CE Tecnifutbol Tarragona B 4 3 CD La Floresta C
EF San Pedro San Pablo 1 7 CDC Torreforta
CF Escola Futbol Base Calafell C 7 1 Escola Valls Futbol Club C
Gimnàstic de Tarragona C 5 1 CD Riudoms
Atletic Roda de Bara 4 5 Santes Creus Club Esp C
Club Futbol La Riera B 1 6 Cambrils Unió CE C
Jornada 3 20-Octubre
Club Deportivo Morell 8 2 CF BASE L'ARBOÇ
CF Canonja B 1 4 CE Tecnifutbol Tarragona B
CD La Floresta C 5 4 EF San Pedro San Pablo
CDC Torreforta 2 4 CF Escola Futbol Base Calafell C
Escola Valls Futbol Club C 3 13 Gimnàstic de Tarragona C
CD Riudoms 3 0 Atletic Roda de Bara
Santes Creus Club Esp C 7 5 Club Futbol La Riera B
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B 0 5 Cambrils Unió CE C
Jornada 4 27-Octubre
CF BASE L'ARBOÇ 3 1 Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CE Tecnifutbol Tarragona B 7 0 Club Deportivo Morell
EF San Pedro San Pablo 4 2 CF Canonja B
CF Escola Futbol Base Calafell C 2 2 CD La Floresta C
Gimnàstic de Tarragona C 3 6 CDC Torreforta
Atletic Roda de Bara 3 3 Escola Valls Futbol Club C
Club Futbol La Riera B 0 7 CD Riudoms
Cambrils Unió CE C 4 3 Santes Creus Club Esp C
Jornada 5 3-Noviembre
CF BASE L'ARBOÇ 4 3 CE Tecnifutbol Tarragona B
Club Deportivo Morell 5 4 EF San Pedro San Pablo
CF Canonja B 4 3 CF Escola Futbol Base Calafell C
CD La Floresta C 2 6 Gimnàstic de Tarragona C
CDC Torreforta 3 3 Atletic Roda de Bara
Escola Valls Futbol Club C 1 4 Club Futbol La Riera B
CD Riudoms 0 0 Cambrils Unió CE C
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B 1 7 Santes Creus Club Esp C
Jornada 6 10-Noviembre
CE Tecnifutbol Tarragona B 12 1 Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
EF San Pedro San Pablo 7 3 CF BASE L'ARBOÇ
CF Escola Futbol Base Calafell C 3 3 Club Deportivo Morell
Gimnàstic de Tarragona C 5 0 CF Canonja B
Atletic Roda de Bara 1 9 CD La Floresta C
Club Futbol La Riera B 2 14 CDC Torreforta
Cambrils Unió CE C 8 1 Escola Valls Futbol Club C
Santes Creus Club Esp C 2 3 CD Riudoms
Jornada 7 17-Noviembre
CE Tecnifutbol Tarragona B - EF San Pedro San Pablo
CF BASE L'ARBOÇ - CF Escola Futbol Base Calafell C
Club Deportivo Morell - Gimnàstic de Tarragona C
CF Canonja B - Atletic Roda de Bara
CD La Floresta C - Club Futbol La Riera B
CDC Torreforta - Cambrils Unió CE C
Escola Valls Futbol Club C - Santes Creus Club Esp C
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - CD Riudoms
Jornada 8 24-Noviembre
EF San Pedro San Pablo - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
CF Escola Futbol Base Calafell C - CE Tecnifutbol Tarragona B
Gimnàstic de Tarragona C - CF BASE L'ARBOÇ
Atletic Roda de Bara - Club Deportivo Morell
Club Futbol La Riera B - CF Canonja B
Cambrils Unió CE C - CD La Floresta C
Santes Creus Club Esp C - CDC Torreforta
CD Riudoms - Escola Valls Futbol Club C
Jornada 9 1-Diciembre
EF San Pedro San Pablo - CF Escola Futbol Base Calafell C
CE Tecnifutbol Tarragona B - Gimnàstic de Tarragona C
CF BASE L'ARBOÇ - Atletic Roda de Bara
Club Deportivo Morell - Club Futbol La Riera B
CF Canonja B - Cambrils Unió CE C
CD La Floresta C - Santes Creus Club Esp C
CDC Torreforta - CD Riudoms
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - Escola Valls Futbol Club C
Jornada 10 15-Diciembre
CF Escola Futbol Base Calafell C - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Gimnàstic de Tarragona C - EF San Pedro San Pablo
Atletic Roda de Bara - CE Tecnifutbol Tarragona B
Club Futbol La Riera B - CF BASE L'ARBOÇ
Cambrils Unió CE C - Club Deportivo Morell
Santes Creus Club Esp C - CF Canonja B
CD Riudoms - CD La Floresta C
Escola Valls Futbol Club C - CDC Torreforta
Jornada 11 22-Diciembre
CF Escola Futbol Base Calafell C - Gimnàstic de Tarragona C
EF San Pedro San Pablo - Atletic Roda de Bara
CE Tecnifutbol Tarragona B - Club Futbol La Riera B
CF BASE L'ARBOÇ - Cambrils Unió CE C
Club Deportivo Morell - Santes Creus Club Esp C
CF Canonja B - CD Riudoms
CD La Floresta C - Escola Valls Futbol Club C
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - CDC Torreforta
Jornada 12 12-Enero
Gimnàstic de Tarragona C - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Atletic Roda de Bara - CF Escola Futbol Base Calafell C
Club Futbol La Riera B - EF San Pedro San Pablo
Cambrils Unió CE C - CE Tecnifutbol Tarragona B
Santes Creus Club Esp C - CF BASE L'ARBOÇ
CD Riudoms - Club Deportivo Morell
Escola Valls Futbol Club C - CF Canonja B
CDC Torreforta - CD La Floresta C
Jornada 13 19-Enero
Gimnàstic de Tarragona C - Atletic Roda de Bara
CF Escola Futbol Base Calafell C - Club Futbol La Riera B
EF San Pedro San Pablo - Cambrils Unió CE C
CE Tecnifutbol Tarragona B - Santes Creus Club Esp C
CF BASE L'ARBOÇ - CD Riudoms
Club Deportivo Morell - Escola Valls Futbol Club C
CF Canonja B - CDC Torreforta
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - CD La Floresta C
Jornada 14 26-Enero
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - Atletic Roda de Bara
Club Futbol La Riera B - Gimnàstic de Tarragona C
Cambrils Unió CE C - CF Escola Futbol Base Calafell C
Santes Creus Club Esp C - EF San Pedro San Pablo
CD Riudoms - CE Tecnifutbol Tarragona B
Escola Valls Futbol Club C - CF BASE L'ARBOÇ
CDC Torreforta - Club Deportivo Morell
CD La Floresta C - CF Canonja B
Jornada 15 2-Febrero
Atletic Roda de Bara - Club Futbol La Riera B
Gimnàstic de Tarragona C - Cambrils Unió CE C
CF Escola Futbol Base Calafell C - Santes Creus Club Esp C
EF San Pedro San Pablo - CD Riudoms
CE Tecnifutbol Tarragona B - Escola Valls Futbol Club C
CF BASE L'ARBOÇ - CDC Torreforta
Club Deportivo Morell - CD La Floresta C
CF Canonja B - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 16 9-Febrero
Club Deportivo Morell - CF Canonja B
CF BASE L'ARBOÇ - CD La Floresta C
CE Tecnifutbol Tarragona B - CDC Torreforta
EF San Pedro San Pablo - Escola Valls Futbol Club C
CF Escola Futbol Base Calafell C - CD Riudoms
Gimnàstic de Tarragona C - Santes Creus Club Esp C
Atletic Roda de Bara - Cambrils Unió CE C
Club Futbol La Riera B - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 17 16-Febrero
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - Club Deportivo Morell
CF Canonja B - CF BASE L'ARBOÇ
CD La Floresta C - CE Tecnifutbol Tarragona B
CDC Torreforta - EF San Pedro San Pablo
Escola Valls Futbol Club C - CF Escola Futbol Base Calafell C
CD Riudoms - Gimnàstic de Tarragona C
Santes Creus Club Esp C - Atletic Roda de Bara
Cambrils Unió CE C - Club Futbol La Riera B
Jornada 18 1-Marzo
CF BASE L'ARBOÇ - Club Deportivo Morell
CE Tecnifutbol Tarragona B - CF Canonja B
EF San Pedro San Pablo - CD La Floresta C
CF Escola Futbol Base Calafell C - CDC Torreforta
Gimnàstic de Tarragona C - Escola Valls Futbol Club C
Atletic Roda de Bara - CD Riudoms
Club Futbol La Riera B - Santes Creus Club Esp C
Cambrils Unió CE C - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 19 8-Marzo
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - CF BASE L'ARBOÇ
Club Deportivo Morell - CE Tecnifutbol Tarragona B
CF Canonja B - EF San Pedro San Pablo
CD La Floresta C - CF Escola Futbol Base Calafell C
CDC Torreforta - Gimnàstic de Tarragona C
Escola Valls Futbol Club C - Atletic Roda de Bara
CD Riudoms - Club Futbol La Riera B
Santes Creus Club Esp C - Cambrils Unió CE C
Jornada 20 15-Marzo
CE Tecnifutbol Tarragona B - CF BASE L'ARBOÇ
EF San Pedro San Pablo - Club Deportivo Morell
CF Escola Futbol Base Calafell C - CF Canonja B
Gimnàstic de Tarragona C - CD La Floresta C
Atletic Roda de Bara - CDC Torreforta
Club Futbol La Riera B - Escola Valls Futbol Club C
Cambrils Unió CE C - CD Riudoms
Santes Creus Club Esp C - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 21 22-Marzo
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - CE Tecnifutbol Tarragona B
CF BASE L'ARBOÇ - EF San Pedro San Pablo
Club Deportivo Morell - CF Escola Futbol Base Calafell C
CF Canonja B - Gimnàstic de Tarragona C
CD La Floresta C - Atletic Roda de Bara
CDC Torreforta - Club Futbol La Riera B
Escola Valls Futbol Club C - Cambrils Unió CE C
CD Riudoms - Santes Creus Club Esp C
Jornada 22 29-Marzo
EF San Pedro San Pablo - CE Tecnifutbol Tarragona B
CF Escola Futbol Base Calafell C - CF BASE L'ARBOÇ
Gimnàstic de Tarragona C - Club Deportivo Morell
Atletic Roda de Bara - CF Canonja B
Club Futbol La Riera B - CD La Floresta C
Cambrils Unió CE C - CDC Torreforta
Santes Creus Club Esp C - Escola Valls Futbol Club C
CD Riudoms - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 23 5-Abril
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - EF San Pedro San Pablo
CE Tecnifutbol Tarragona B - CF Escola Futbol Base Calafell C
CF BASE L'ARBOÇ - Gimnàstic de Tarragona C
Club Deportivo Morell - Atletic Roda de Bara
CF Canonja B - Club Futbol La Riera B
CD La Floresta C - Cambrils Unió CE C
CDC Torreforta - Santes Creus Club Esp C
Escola Valls Futbol Club C - CD Riudoms
Jornada 24 19-Abril
CF Escola Futbol Base Calafell C - EF San Pedro San Pablo
Gimnàstic de Tarragona C - CE Tecnifutbol Tarragona B
Atletic Roda de Bara - CF BASE L'ARBOÇ
Club Futbol La Riera B - Club Deportivo Morell
Cambrils Unió CE C - CF Canonja B
Santes Creus Club Esp C - CD La Floresta C
CD Riudoms - CDC Torreforta
Escola Valls Futbol Club C - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 25 26-Abril
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - CF Escola Futbol Base Calafell C
EF San Pedro San Pablo - Gimnàstic de Tarragona C
CE Tecnifutbol Tarragona B - Atletic Roda de Bara
CF BASE L'ARBOÇ - Club Futbol La Riera B
Club Deportivo Morell - Cambrils Unió CE C
CF Canonja B - Santes Creus Club Esp C
CD La Floresta C - CD Riudoms
CDC Torreforta - Escola Valls Futbol Club C
Jornada 26 3-Mayo
Gimnàstic de Tarragona C - CF Escola Futbol Base Calafell C
Atletic Roda de Bara - EF San Pedro San Pablo
Club Futbol La Riera B - CE Tecnifutbol Tarragona B
Cambrils Unió CE C - CF BASE L'ARBOÇ
Santes Creus Club Esp C - Club Deportivo Morell
CD Riudoms - CF Canonja B
Escola Valls Futbol Club C - CD La Floresta C
CDC Torreforta - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 27 10-Mayo
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - Gimnàstic de Tarragona C
CF Escola Futbol Base Calafell C - Atletic Roda de Bara
EF San Pedro San Pablo - Club Futbol La Riera B
CE Tecnifutbol Tarragona B - Cambrils Unió CE C
CF BASE L'ARBOÇ - Santes Creus Club Esp C
Club Deportivo Morell - CD Riudoms
CF Canonja B - Escola Valls Futbol Club C
CD La Floresta C - CDC Torreforta
Jornada 28 17-Mayo
Atletic Roda de Bara - Gimnàstic de Tarragona C
Club Futbol La Riera B - CF Escola Futbol Base Calafell C
Cambrils Unió CE C - EF San Pedro San Pablo
Santes Creus Club Esp C - CE Tecnifutbol Tarragona B
CD Riudoms - CF BASE L'ARBOÇ
Escola Valls Futbol Club C - Club Deportivo Morell
CDC Torreforta - CF Canonja B
CD La Floresta C - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Jornada 29 24-Mayo
Atletic Roda de Bara - Col legi S Pau Apostol Esp Apa B
Gimnàstic de Tarragona C - Club Futbol La Riera B
CF Escola Futbol Base Calafell C - Cambrils Unió CE C
EF San Pedro San Pablo - Santes Creus Club Esp C
CE Tecnifutbol Tarragona B - CD Riudoms
CF BASE L'ARBOÇ - Escola Valls Futbol Club C
Club Deportivo Morell - CDC Torreforta
CF Canonja B - CD La Floresta C
Jornada 30 31-Mayo
Club Futbol La Riera B - Atletic Roda de Bara
Cambrils Unió CE C - Gimnàstic de Tarragona C
Santes Creus Club Esp C - CF Escola Futbol Base Calafell C
CD Riudoms - EF San Pedro San Pablo
Escola Valls Futbol Club C - CE Tecnifutbol Tarragona B
CDC Torreforta - CF BASE L'ARBOÇ
CD La Floresta C - Club Deportivo Morell
Col legi S Pau Apostol Esp Apa B - CF Canonja B
Patrocinador Equip
MEDIATUR
Foto ALEVI-A

Aquest lloc web utilitza cookies própies i de tercers per optimitzar la teva navegació, adaptar-se a les teves preferéncies i realitzar labors analítiques. En continuar navegant acceptes la nostra Política de Cookies

Acceptar Canviar configuració